18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masowe protesty w Australii i Austrii- media milczą.

sa...........el • 2021-11-15, 03:11
Nie będziesz zaszczepiony dwoma (gdzieniegdzie już trzema, a nawet jest mowa o czterech) dawkami szczepionki, nie pójdziesz do pracy, nie wyjdziesz z domu. Takie prawa wprowadzono w Austrii i Australii (na razie), co wywołało masowe protesty, o których oczywiście nie usłyszycie w mediach.
Nie ukrywajmy, prawa wprowadzone w tych krajach trącą już mocno tyranią lub faszyzmem.

Sprawa robi się jeszcze ciekawsza, zważywszy na to, że tłumy nie są małe, liczone w dziesiątkach tysięcy ludzi, dochodzące nawet do stu tysięcy.
Jak myślicie, ile z tych protestujących umrze na covid? Ilu umarło po marszu niepodległości w PL, albo gdzie podział się covid wg lewaków, którzy chcą wpuścić nam do kraju dziesiątki tysięcy imigrantów na granicy białoruskiej?

Czy to wszystko dla naszego dobra?
Jak się ma to do stanów w USA, które zakazały paszportów covidowych i wymagania masek i życie toczy się tam normalnie?
Dlaczego nie testuje się na covid osób z niewydolnością oddechową spowodowaną infekcją, jeżeli są zaszczepione?
Pytań narasta, a cyrk się rozpędza coraz bardziej.

Polecam również wpisać w google frazę "Let's Go Brandon", dla nieogarniających co się zaczyna powoli odpie**alać na świecie i gdzie będziemy za jakieś 5-10 lat.
Jak dla mnie, jest już dawno za późno i zrobią z nami co chcą, a nowy globalny komunizm i cenzura w imię zdrowia, ratowania planety i poprawności politycznej idzie w najlepsze.
Oczywiście w komentarzach dalej będą pojawiać się głosy ludzi, że to "dla naszego dobra", nie podając konkretnych argumentów takich działań, które wprowadzono w wyżej wymienionych krajach.
START!





Na koniec dodam film, w którym gubernator Florydy, wypowiada się o maskach tak: "Politycy zmuszają was byście nosili maski, jako sposób na chronienie swoich tyłków". - tłumaczenie dosłowne, wydźwięk negatywny w stosunku do masek. Maski zostały tam zniesione oczywiście.
Reporter CNN, mocno lewicowy, mówi, że Pan Gubernator Florydy pie**oli, bo to dla dobra i ochrony dzieci, po czym złapany jest na wakacjach na FLORYDZIE, bez maski, ciesząc się urlopem . Oczywiście ucieka.
W lewicowej Kalofornii też protesty, z powodu wprowadzenia durnych nakazów, których elity się oczywiście nie trzymają poza kamerami.
Ale pamiętajcie, to dla waszego dobra...



sa...........el

2021-11-15, 16:32
Justynka99 napisał/a:

Wolność słowa jest powiązana z odpowiedzialnością za słowa. W Internecie wiele rzeczy puszcza się płazem i skupia na tych najbardziej dotkliwych (jak np. groźby karalne), bo po prostu ludzie unikają sądów i nie chodzą tam z głupotami. W innym przypadku połowa użytkowników sadola miałaby sprawy sądowe za chociażby posty rasistowskie. Też nie uważam za stosowne ściganie każdego Janusza z osobna za post na facebooku, ale celebrytów już tak. Głównie z tego względu, że taki Janusz, czy inny satariel sam tego na pewno nie wymyślił, tylko przeczytał post Górniak, albo innej celebrytki, która uznała, że jak się pobawi w lekarza to jej się płyty lepiej sprzedadzą i rozsiewa to dalej (może nie bezpośrednio, tylko kolega przeczytał i podzielił się z takim Januszem). Rzetelne wyciągnięcie konsekwencji od celebrytów na samym początku skutecznie by ten problem powstrzymało. Teraz już pewnie powstałaby na tej podstawie kolejna teoria spiskowa



Płazem chyba puściłaś zdrowy rozsądek. Powodzenia na tym prawie, byłabyś idealna za PRLu, udupiłabyś każdego za podskakiwanie władzy, a paragraf znajdzie się na wszystko, więc możliwe, że zrobisz karierę w nowej komunie i zamkniesz do paki jakiegoś młodego antysystemowego studenta, którego przekopią na komisariacie, za odmowę okazania paszportu covidowego. Historia lubi się powtarzać, więc może znajdziesz sobie w niej te miejsce. ALe najpierw wyśmieją cię w pierwszej lepszej kancelarii. :idzwch*j:

Quassar

2021-11-15, 16:50
Przypominam ż na świecie żyje koło 8 miliardów ludzi a tylko 5 milionów ludzi umarło na ściema wirusa co daje
0.063% w skali epidemii :D

sa...........el

2021-11-15, 17:31
Quassar napisał/a:

Przypominam ż na świecie żyje koło 8 miliardów ludzi a tylko 5 milionów ludzi umarło na ściema wirusa co daje
0.063% w skali epidemii



Mocno naciągane 5mln, wielu wpisywano covid tylko, jeżeli mieli pozytywny test, a nie wykazywali objawów, w momencie zejścia na udar, czy po prostu z powodu podeszłego wieku. Wiadomo jak to wyglądało i szpital brał dodatkowy hajs za covidowe zwłoki. Jednym słowem biznes, tacy mniej hardkorowi łowcy skór.

Adrian92

2021-11-15, 17:43
Justynka99 napisał/a:

Jak psuje mi się samochód, to idę do mechanika, a nie bibliotekarki. Jak potrzebuję porady prawnej to idę do prawnika, a nie do fryzjera. W kwestii zdrowia z kolei konsultuję się z lekarzem, a nie internetowym szurem. Dziwnym trafem tak się składa, że dosłownie kilku lekarzy w Polsce jest niechętna szczepionkom i ma odwagę się pod tym podpisać. Takich, którzy rzekomo szepczą tak pacjentom, ale nie mają odwagi powiedzieć głośno oczywiście nie liczę, podobnie jak nie ma znaczenia opinia prawna, pod którą nikt się nie chce podpisać. A że wszystkie ciecie, pracownicy produkcyjny, telemarketerzy i inne niziny społeczne chcą poczuć się ważni i pobawić w lekarza, to stąd wynika ten cały hałas w internecie. Jak ktoś bez kwalifikacji medycznych mówi, żeby się nie szczepić powinny być wyciągane z tego konsekwencje na podstawie art. 58 ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty (grzywna, lub do roku więzienia, jeżeli wprowadził w błąd w kwestii posiadanych uprawnień). I to powinno dotyczyć również wszystkich celebrytów i innych matołów piszących bzdury na facebooku.



Byłem u 3 lekarzy w ciągu 2 lat, u 2 specjalistów prywatnie i u lekarza rodzinnego. Lekarz rodzinny mówił szczepić się, dwóch specjalistów mi odradzało. To znaczy jeden był bez zdania w zasadzie a drugi odradzał jeśli mam taką możliwość, że mogę sobie pozwolić nie przyjmować. Dodam, że zmagam się w pewną chorobą stąd też wizyty u specjalistów prywatnie bo na NFZ to szkoda strzępić ryja. Po prostu Ci lekarze sami nie wiedzą jak wpynie szczepionka na Nasze zdrowie, każdy z Nas jest inny, ma inny organizm i zmaga się z innymi chorobami.
Tak jak już pisałem, polityków czy aktorów co dali się przekupić nie interesuje to czy Ty chorujesz czy nie. Jest odgórnie narzonone, ze szczepionka jest cacy.
Poza tym nie chodzi o to aby się bawić w lekarzy i zgrywać specjalistów w internecie, nie trzeba być specjalistą żeby czuć pewne obawy co do tej szczepionki bo ona znacznie różni się od pospolitych szczepionek które są z Nami od lat.
Chcesz tego czy nie, ale ona w tym momencie jest testowana na ludziach.
Na wirusa co ma tak niską śmiertelność. Na dodatek szczepionka tylko łagodzi objawy które i tak są niskie bądź też.. wcale ich nie ma. A sam fakt że politycy Ci je wpychają niemalże siłą powinno skłaniac ku refleksji. Nie możesz z góry oceniac ludzi co nie chcą się szczepić bo nic nie wiesz na ich temat, na temat ich zdrowia i z czym walczą na co dzień.

Marianos_123

2021-11-15, 17:55
Wszyscy mądrzy... nie szczep się, włącz myślenie. Dobrze , że jak już są zaintubowani nie pie**olą głupot, bo nie idzie tego wytrzymać.

Nemrod90

2021-11-15, 17:59
Czy wy jesteście jacyś poj***ni? Skąd tu tylu idiotów i lewaków, broniących tego syfu? Zrozumcie, że nikt nie walczy przeciwko starym, sprawdzonym szczepionkom, a chodzi tylko o tę jedną, która nawet nie jest szczepionką, a podejrzanym, genetycznym preparatem o nieznanych długofalowych skutkach. Musicie sobie uświadomić, że jeśli wszystkie media i politycy mówią jednym głosem, gdy z każdej strony usiłuje się nas przekonać, a obecnie również przymusić w sposób, którego nie powstydziłby się Hitler, to można mieć pewność, że to, do czego nas próbują przekonać, jest dla nas skrajnie niebezpieczne. Tutaj od początku nie chodzi o walkę z "epidemią", a o budowanie nowego totalitaryzmu, certyfikaty to wstęp do Social Credit Score na chińską modłę.

https://www.youtube.com/watch?v=BXLZqK1QRwE
W dwa lata Australia zmieniła się w ogromny obóz koncentracyjny, zostały odebrane ludziom podstawowe prawa człowieka, a poziom wolności osobistej można porównywać już tylko z Koreą Północną. Szczepionka czyni "wolnym", podobnie wyglądało powstawanie nazizmu w Niemczech. Budowane są tam wielkie obozy koncentracyjne dla niezaszprycowanych, które są nawet promowane w australijskiej telewizji. Chcecie takiego świata dla siebie, dla waszych dzieci? Poj***ło was?!

xaydor

2021-11-15, 18:11
Drodzy sadole, tutaj też istnieją ludzie/podludzie/trolle, którzy chcą Was podzielić i są wynajęci , pisząc coś w stylu: "Ty się nie zaszczepiłeś, to jesteś taki i owaki" lub "Ty nie nosisz maseczki to ch*j Ci w dupe . Idź se na browar Sadolu, a prowokatorów, pie**ol, bo jeżeli chodzi o temat szczypawki itp. itd. to widzę, że najwięcej komentarzy pod takimi tematami. Myśl po swojemu, jeżeli chcesz to noś tą maseczkę jeżeli chcesz się zaszczepić to się zaszczep . Tylko k***a nikomu tego nie narzucaj.

sa...........el

2021-11-15, 18:12
Nemrod90 napisał/a:

Czy wy jesteście jacyś poj***ni? Skąd tu tylu idiotów i lewaków, broniących tego syfu? Zrozumcie, że nikt nie walczy przeciwko starym, sprawdzonym szczepionkom, a chodzi tylko o tę jedną, która nawet nie jest szczepionką, a podejrzanym, genetycznym preparatem o nieznanych długofalowych skutkach. Musicie sobie uświadomić, że jeśli wszystkie media i politycy mówią jednym głosem, gdy z każdej strony usiłuje się nas przekonać, a obecnie również przymusić w sposób, którego nie powstydziłby się Hitler, to można mieć pewność, że to, do czego nas próbują przekonać, jest dla nas skrajnie niebezpieczne. Tutaj od początku nie chodzi o walkę z "epidemią", a o budowanie nowego totalitaryzmu, certyfikaty to wstęp do Social Credit Score na chińską modłę.
W dwa lata Australia zmieniła się w ogromny obóz koncentracyjny, zostały odebrane ludziom podstawowe prawa człowieka, a poziom wolności osobistej można porównywać już tylko z Koreą Północną. Szczepionka czyni "wolnym", podobnie wyglądało powstawanie nazizmu w Niemczech. Budowane są tam wielkie obozy koncentracyjne dla niezaszprycowanych, które są nawet promowane w australijskiej telewizji. Chcecie takiego świata dla siebie, dla waszych dzieci? Poj***ło was?!



nic nie poradzisz. Zbliża się to, czego mieliśmy uniknąć, nie powtarzając historii. Wystarczył mało śmiertelny wirus i wmówienie ludziom, że potrzeba nowego komunizmu by z nim walczyć. A nie walczy się z wirusem, a z ludźmi i nastawia resztę społeczeństwo przeciw sceptycznym NOWEMU ŁADOWI. Pamiętajcie, że za 5 -10 lat, waż sąsiad, czy nawet ktoś z rodziny, może pracować dla nowego reżimu i wpakować was do więzienia, np za nie przyjęcie 9 dawki, czy brak paszportu, albo sprzeciwianie się drakońskim nakazom władzy. Jak widać wielu się znajdzie w tej roli, niedowartościowanych, mieniących się na inteligentnych, psychopatów. To oni założą mundury, to oni będą pałować nieposłusznych, to oni zamkną wam biznes, albo was samych za kratkami, choćby za pisanie tych rzeczy, które piszę teraz. W Australii którą, wynieniłes już tak nawet jest.

Justynka99

2021-11-15, 18:46
satariel napisał/a:

Mocno naciągane 5mln, wielu wpisywano covid tylko, jeżeli mieli pozytywny test, a nie wykazywali objawów, w momencie zejścia na udar, czy po prostu z powodu podeszłego wieku. Wiadomo jak to wyglądało i szpital brał dodatkowy hajs za covidowe zwłoki. Jednym słowem biznes, tacy mniej hardkorowi łowcy skór.



Świetnie pokazujesz skąd się biorą antyszczepionkowcy. Zero wiedzy, nie znałaś ustawy to sobie wymyśliłeś kogo dotyczy, a kogo nie, bo jak sobie to wymyślisz to łatwiej zrozumieć i nieważne ze nie ma to nic wspólnego z faktami. Potem sobie wymyśliłeś rzekome znamiona, oczywiście też niezgodne z prawdą no ale przecież Ty wymyśliłeś lepiej i na pewno wiesz lepiej niż ktoś, kto się tego uczył. A w momencie jak Twoje teorie okazały się zupełnie niezgodne z prawdą to zacząłeś już wymyślać farmazony na mój temat tylko po to, żeby móc dalej udawać kogos, kto się zna.

sa...........el

2021-11-15, 19:05
Justynka99 napisał/a:

Świetnie pokazujesz skąd się biorą antyszczepionkowcy. Zero wiedzy, nie znałaś ustawy to sobie wymyśliłeś kogo dotyczy, a kogo nie, bo jak sobie to wymyślisz to łatwiej zrozumieć i nieważne ze nie ma to nic wspólnego z faktami. Potem sobie wymyśliłeś rzekome znamiona, oczywiście też niezgodne z prawdą no ale przecież Ty wymyśliłeś lepiej i na pewno wiesz lepiej niż ktoś, kto się tego uczył. A w momencie jak Twoje teorie okazały się zupełnie niezgodne z prawdą to zacząłeś już wymyślać farmazony na mój temat tylko po to, żeby móc dalej udawać kogos, kto się zna.



Tacy jak ty popie**olą coś sobie pod nosem i nic sensownego do rozmowy nawet nie wnoszą. Były artykuły o szpitalach fałszujących karty na poczet covid dla korzyści w postaci hajsu, poszukaj sobie jak potrafisz mi się już nie chce gadać z idiotami. Wypie**alasz z ustawą nie mając pojęcia co się dzieje i co czasami przypadkiem wypływa.jednym słowem to jak rozmowa z osobą religijną. pokażesz dowody, a dalej będzie mówić, że to nie prawda, chociaż skazali lekarzy za to, nie mówiąc już o lewych zaświadczeniach na szczepienia, bo sami w ten cyrk najwidoczniej nie wierzą. Nawet nie wiesz ile pielęgniarek się na tym dorabia, ale bądź dalej nieświadomy. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=e8whdNLdf88

W Australii nawet po postrzeleniu i śmierci delikwenta, wpisali go na poczet covid, bo miał pozytywny test. Po śmierci. W Polsce też wiele takich kwiatków było, ale co ja tam wiem, naczytałem się mainstremu.

pajman

2021-11-15, 19:13
Mieszkam w Austrii i pierwsze zdanie w tym poście to kłamstwo. Nie jestem zaszczepiony owszem panuje zasada 2G( zaszczepieni i ozdrowiency). Dla takich jak ja jest lockdown, mogę wychodzić z domu tylko do pracy i do najbliższego sklepu. Co 2 dni muszę robić testy PCR które są darmowe i ważne 72h. Bez tego nie wejdę do roboty. Ozdrowiency i zaszczepieni mogą chodzić do restauracji, kina, basen No gdzie tylko chcą ja nie. Nie przeszkadza mi to, nie motywuje do zaszczepienia, mam wyj***ne

sa...........el

2021-11-15, 19:16
pajman napisał/a:

Mieszkam w Austrii i pierwsze zdanie w tym poście to kłamstwo. Nie jestem zaszczepiony owszem panuje zasada 2G( zaszczepieni i ozdrowiency). Dla takich jak ja jest lockdown, mogę wychodzić z domu tylko do pracy i do najbliższego sklepu. Co 2 dni muszę robić testy PCR które są darmowe i ważne 72h. Bez tego nie wejdę do roboty. Ozdrowiency i zaszczepieni mogą chodzić do restauracji, kina, basen No gdzie tylko chcą ja nie. Nie przeszkadza mi to, nie motywuje do zaszczepienia, mam wyj***ne



No wolność w ch*j, faktycznie chodzisz wolny. Na r*chanie żonki też test robisz? Ja pie**ole... tylko potwierdziłeś to co jest właśnie w tym co napisałem.

:roll:

rudicar

2021-11-15, 19:37
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

Z politowaniem patrze na takich ludzi. Tłucze sie po świecie, bo w kraju nie znalazł żadnej godnej pracy, szkolnictwo leży, opieka zdrowotna leży, emerytury leżą, opodatkowanie życia rośnie, ale ktoś mu wmówił, ze będzie wolnym czlowiekiem jak nie założy maski na "morde".
Doszliśmy do takiego poziomu technologicznego, że elektryk wysokich napięć nie pojmie sposobu działania nowych leków i procedur medycznych. Nie musi tego wiedzieć. Dla nigo istotne jest, żeby wiedzieć który prądowy a który uziemienie, TYLE. Technologoe lekowe przekraczają jego wyobrażenie, bo porusza sie całe życie w świecie zero - jedynkowym. Albo lampka świeci, albo nie. Zbiór skończony.
Nie dziwię, ze elektryk, mechanik samochodowy, hydraulik czy murarz stają sie z dnia na dzień profesorami wirusologii i wakcynologii, głosząc swoje tezy w kolejce po browar po skonczonej dniówie. Dzieje się tak dlatego, że próbują analizować skomplikowane procesy swoim zero jedynkowym spojrzeniem, które w pełni wystacza w ich codzienności. Leje sie z kaloryfera? Uszczelka. wali w kole przy hamowaniu? Tarcza. i tak dalej. Zbiór skończony. Nie radzą sobie poznawczo z procesami w których dochodzi trzecia, czwarta, piąta zmienna. I takich osob w spoleczenstwie mamy większość. Stąd protesty i walka o wolnosc w kwestiach skrajnie nieistotnych.
Chirurdzy operują w maskach od 8 do 8 (24h) - ja nie założę, bo się uduszę, albo zabiorą mi wolność - absurd, juz wszystko wam zabrali, przypominam powyzsze.
Oczywiście biorę pod uwagę fakt, że dochodzi tutaj dezinformacja. Ludzie bombardowani są sprzecznymi informacjami i pozostawieni z tą wiedzą sami sobie, budują alternatywny swiat pod wodzą polityków bez wyksztalcenia w dziedzinach, ktore próbują analizować. Pogłębia to tylko chaos. Jest spowodowane brakiem autorytetów naukowych. Ludzi już nie przekonuje tytul profesorski - i słusznie. Kryzys w tej kwestii będzie z biegiem czasu duzym problemem, gdyż postęp technologiczny wymaga autorytetów, które powiedzą społeczeństwu, żeby nie rzucali kamieniami w latające obiekty.
Juz o tym pisałem - powtórzę. Kwestię szczepień rozwiazalbym biznesowo. To pojmie każdy, od robola do profesora. Państwo kupuje szczepionkę z przyczyn czysto biznesowych. Wiadomo, ze nawet jeśli nie chroni przed zakażeniem, istotnie zmniejsza ciężkość przebiegu (ktoś powie, ze nie wiadomo - przeczytaj od poczatku). Rząd kupuje tanią szczepionkę, żeby nie ponosić wysokich kosztów hospitalizacji. Jesli hydraulik postanowi zawalczyc o swoją wolność i się nie zaszczepi, pozwólmy mu wziąć odpowiedzialność za wlaane zycie i zdrowie. Nich buli 50 tys za tygodniową hospitalizacje w OIOMie z wlasnej kieszeni. Jesli sie zaszczepi i trafi na OIOM, Państwo przeprosi fundując leczenie.
Ale wiadmo, ze politykom nie chodzi o wasze zycie i zdrowie. Liczne grupy intetesu wykorzystują wirusa do robienia biznesu.
A wy dalej skupiacie sie na wlace o brak maseczki w autobusie - walce o rzeczy nieistotne.
I koło sie zamyka - w nieskończoność.



W 100% racja, jak nigdy nie komentowałem sadistica to dziś zrobiłem wyjątek. Jakie to niestety przykre, że ta banda zero-jedynkowców nic z tego nie rozumie i dalej pie**olą o jakiś dowodach, badaniach, kompletnie gubiąc główny sens twojej wypowiedzi. Ty właśnie piszesz o wolności i o braniu odpowiedzialności za swoją wolność - czy może być większa wolność - NIE. Inni - debile - piszą o Stanach Zjednoczonych i o tym, że tam już nikt nie przejmuje się covidem - tylko oni nie rozumieją że w Stanach w zasadzie nie ma publicznej służby zdrowia a jak niezaszczepiony trafisz na OIOM to firma ubezpieczeniowa karze wypchać Ci się sianem i nie wypłaca ani grosza i jesteś w plecy ileś tysięcy dolarów, jest jeszcze druga opcja gdy mówisz, że nie masz ubezpieczenia wówczas miłe panie pielęgniarki zamykają Cie w izolatce byś w spokoju sobie umarł. Najwidoczniej w Stanach ktoś poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że akurat w tej kwestii nie ma co przeszkadzać selekcji naturalnej.

impah

2021-11-15, 19:53
Przez pierwszy rok nie wierzyłem w ten cały covid myślałem "panika, a to gypa."
Po roku zaszczepiłem się tym jednodawkowym jonson~ i starsze osoby w mojej rodzinie również, szczepionka na każdego działa inaczej i ma jakieś "objawy" uboczne ale wiesz jaki z tego morał?

zaszczepiliśmy się - owszem
zachorowaliśmy na ten cały covid - tak

10 dni w domu i wyzdrowieliśmy bez żadnych karetek/szpitali ,kilku znajomych starszych osób którzy tego nie zrobili 60+ leżeli albo w dalszym ciągu leża w szpitalach (mówię o aktualnej fali) saturacja spadła że ledwo po karetki dzwonili, siły oddychać, wstać z wyra nie mieli.
respirator potem tlen dostajesz żeby kwiatków od spodu nie wąchać. Dziadostwo jest mega zaraźliwe i niebezpieczne dla starszych osób i są to moje obiektywne wnioski.

A kiedy się dowiemy jak ten virus naprawdę powstał i dlaczego "paszporty" nie są wystawiane osobą które już wyzdrowiały, a nie były zaszczepione to pewnie trochę wody w Wiśle upłynie.

Szczep się albo tego nie rób tylko nie rozsiewaj dezinformacji skoro nie miałeś z tym styczności, pozdro




mam_racje

2021-11-15, 20:31
Dzieci tłumaczą motywy działań polityków... WTF?