18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masowe protesty w Australii i Austrii- media milczą.

sa...........el • 2021-11-15, 03:11
Nie będziesz zaszczepiony dwoma (gdzieniegdzie już trzema, a nawet jest mowa o czterech) dawkami szczepionki, nie pójdziesz do pracy, nie wyjdziesz z domu. Takie prawa wprowadzono w Austrii i Australii (na razie), co wywołało masowe protesty, o których oczywiście nie usłyszycie w mediach.
Nie ukrywajmy, prawa wprowadzone w tych krajach trącą już mocno tyranią lub faszyzmem.

Sprawa robi się jeszcze ciekawsza, zważywszy na to, że tłumy nie są małe, liczone w dziesiątkach tysięcy ludzi, dochodzące nawet do stu tysięcy.
Jak myślicie, ile z tych protestujących umrze na covid? Ilu umarło po marszu niepodległości w PL, albo gdzie podział się covid wg lewaków, którzy chcą wpuścić nam do kraju dziesiątki tysięcy imigrantów na granicy białoruskiej?

Czy to wszystko dla naszego dobra?
Jak się ma to do stanów w USA, które zakazały paszportów covidowych i wymagania masek i życie toczy się tam normalnie?
Dlaczego nie testuje się na covid osób z niewydolnością oddechową spowodowaną infekcją, jeżeli są zaszczepione?
Pytań narasta, a cyrk się rozpędza coraz bardziej.

Polecam również wpisać w google frazę "Let's Go Brandon", dla nieogarniających co się zaczyna powoli odpie**alać na świecie i gdzie będziemy za jakieś 5-10 lat.
Jak dla mnie, jest już dawno za późno i zrobią z nami co chcą, a nowy globalny komunizm i cenzura w imię zdrowia, ratowania planety i poprawności politycznej idzie w najlepsze.
Oczywiście w komentarzach dalej będą pojawiać się głosy ludzi, że to "dla naszego dobra", nie podając konkretnych argumentów takich działań, które wprowadzono w wyżej wymienionych krajach.
START!





Na koniec dodam film, w którym gubernator Florydy, wypowiada się o maskach tak: "Politycy zmuszają was byście nosili maski, jako sposób na chronienie swoich tyłków". - tłumaczenie dosłowne, wydźwięk negatywny w stosunku do masek. Maski zostały tam zniesione oczywiście.
Reporter CNN, mocno lewicowy, mówi, że Pan Gubernator Florydy pie**oli, bo to dla dobra i ochrony dzieci, po czym złapany jest na wakacjach na FLORYDZIE, bez maski, ciesząc się urlopem . Oczywiście ucieka.
W lewicowej Kalofornii też protesty, z powodu wprowadzenia durnych nakazów, których elity się oczywiście nie trzymają poza kamerami.
Ale pamiętajcie, to dla waszego dobra...



spike2222

2021-11-15, 09:34
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

Niepotrzebnie się unosisz. Nazywanie mnie idiotą powinno wyznaczyć poziom dyskusji, ale nie dam się sprowokować Mam ogromny szacunek do pracy fizycznej. Irytuje mnie jedynie, że wiele osób swoje niedowartościowanie życiowe próbuje leczyć osądami w kwestiach, które ich przerastają, to wszystko. Nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Nie ma ona na celu przekonania Cię do zasadności szczepień, wprowadzania ograniczeń itp. Ma na celu uczulenie, że nie wszystko na pierwszy rzut oka jest tak banalne, jak się wydaje. Oczekujesz wyników badań a prawdopodobnie nie potrafiłbyś nawet obsłużyć bazy danych do ich katalogowania już nie mówiąc o tłumaczeniu, zrozumieniu i interpretacji z wyciągnięciem wniosków, to trudne nawet dla naukowców.
puściłem wodze fantazji
Argument o składkach - standard. Niech delikwent zarabia 6 tys brutto miesięcznie. Przez rok odprowadzi ok 6,3 tys zł składek. Przez 20 lat będzie to 130 tys zł. Dużo? doba hotelowa w oddziale interny w jednym z warszawskich szpitali - 450 zł plus leki,plus specjaliści. Szacuje się ok 900 zł na pacjenta na dobę. Zabiegi? 250 zł za godzinę pracy anestezjologa. Endoproteza stawu biodrowego od 6 tys (sam implant). wystarczy, że będziesz miał w życiu jeden zawał i już państwo do Ciebie dopłaca. Ofiary wypadków z urazami wielonarządowymi nigdy nie spłacą kosztów darmowego leczenia. Do tego inflacja. A pamiętać należy, ze mamy fatalną wycenę świadczeń. Te 130 tys zł, to tylko 28 tys euro dzisiaj - czyli nic ( a to analiza dla 6k brutto. Ten co zarabia 2,5 choruje tak samo kosztownie, jak ten co 6k).
pełna zgoda



A ty co, chcesz podbić swoją średnią piw/film?

Maciek_z_Grosaru napisał/a:


Argument o składkach - standard. Niech delikwent zarabia 6 tys brutto miesięcznie. Przez rok odprowadzi ok 6,3 tys zł składek. Przez 20 lat będzie to 130 tys zł. Dużo? doba hotelowa w oddziale interny w jednym z warszawskich szpitali - 450 zł plus leki,plus specjaliści. Szacuje się ok 900 zł na pacjenta na dobę. Zabiegi? 250 zł za godzinę pracy anestezjologa. Endoproteza stawu biodrowego od 6 tys (sam implant). wystarczy, że będziesz miał w życiu jeden zawał i już państwo do Ciebie dopłaca. Ofiary wypadków z urazami wielonarządowymi nigdy nie spłacą kosztów darmowego leczenia. Do tego inflacja. A pamiętać należy, ze mamy fatalną wycenę świadczeń. Te 130 tys zł, to tylko 28 tys euro dzisiaj - czyli nic ( a to analiza dla 6k brutto. Ten co zarabia 2,5 choruje tak samo kosztownie, jak ten co 6k).
pełna zgoda



Za to mógłbym ci postawić nawet 10 zimnych lechów nz żywca. Zona pracuje w służbie zdrowia i nie mogę znieść, gdy ktoś narzeka, ile na ubezpieczenie zdrowotne płaci - natomiast do dentysty chodzi prywatnie. Ludzie myślą zero -jedynkowo, jak tom zwróciłeś uwagę we wcześniejszej wiadomości, chwaląc bezmyślnie systemy bez obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego ( np. USA). Nie mając przy tym świadomości, że wystarczyłby jeden wielonarządowy wypadek, czy chociażby bardziej realne - rozległy wylew wymagający wielomiesięcznej - wieloletniej rehabilitacji, i wszystki składki, które płaciły te osoby całe życie, zwracają się z kilkukrotną nawiązką w formie opieki zdrowotnej.

sialala

2021-11-15, 09:35
Zaraza musie przelecieć przez cały świat i wszystkich ludzi. Jedni przeżyją inni nie dadzą rady i umrą. Też to bagatelizowałem ale pochowałem kilku moich kumpli którzy umarli na to świństwo. Szczepcie sie i nie pie**olcie głupot o nanotechnologiach i innych tego typu pierdołach.

pytolsky

2021-11-15, 09:40
Ha tfu, antyszczepionkowi podludzie

janlew

2021-11-15, 09:55
Teorii spiskowych jest od ch*ja i trochę, wiele z nich ma swoje odbicie w prawdzie. Można rozmawiać i o co-vid, ale o tym kto to wywołał i czy specjalnie, po co itd., to ma jakiś sens. Ale jak już powstała szczepionka i szczepią się sami lekarze, co też zalecają, to chyba nie po to by nas wytruć. Tu chyba właśnie zdanie polityków z różnych obozów, wyżej wspomnianych mechaników itd. czy domorosłych filozofów jest gówno warte i gadać nie ma sensu.
Lekarze akurat w Polsce nie są grupą chodzacą na pasku Brukseli i Berlina, nie są też grupą przesiąkniętą agenturą PRL jak sądy, wojsko, policja, politycy, bo i komuchy potrzebowali dobrych lekarzy, a nie "swoich", więc dopuszczali prawie wszystkich.
To środowisko akurat, mimo przerośniętego ego i "karierostwa", nie wzięło by udziału w żadnym szemranym spisku, bo jest zbyt różne i podzielone poglądowo. Więc skończcie pie**olić domorośli medycy i filozofowie, bo w sprawach zdrowia słucha się lekarzy.
Niech się szczepi kto chce, ja tam nie namawiam, wiadomo że szczepionka jest nowa i za 20 lat może mieć skutki uboczne, prawdopodobnie i tak dużo mniejsze niż powikłania po co-vid przechodzonym bez szczepień, ale zawsze. Nikt gwarancji nie da i fakt jest to trochę gra losowa, taka o zdrowie i życie. Tyle że akurat lekarze to najlepsi bukmacherzy którzy mają najlepszą wiedzę i znają największe prawdopodobieństwo. Nie wiem czy to mądre ich nie słuchać.

dadar123

2021-11-15, 10:04
spike2222 napisał/a:

Dodam jeszcze od siebie, że zauważyłem pewną zależność . 90% moich znajomych, zadeklarowanych przeciwników szczepień, to osoby bez wyższego wykształcenia albo mieszkające w bardzo małych skupiskach ludzkich (wsiach, małych miejscowościach) . W miastach i u osób z wyższym wykształceniem, zwolenników szczepionek zdecydowanie przybywa. Hm, widzi ktoś jakąś zależność?



Taki jesteś wykształcony, a nie wiesz, że wystarczy raz wkleić czyjąś wypowiedź?
Dodam jeszcze to co zwykle: tylko matoły szczepią się nietestowanym gównem

Angevil

2021-11-15, 10:29
No i znowu naczytacie się komentarzy szurów o jakichś wynikach badań z dupy wężowej skórki portfela ordynatora kliniki Schorzeń Umysłowych w Niedojebańsku Wielkim.
I pamiętajcie należy "włączyć myślenie" i zdjąć ten kaganiec bo się nie da oddychać :lol: :lol: :lol:

uFo125

2021-11-15, 10:40
Aaa kiedy szczepionki i maseczki zaczną działać??

Sidi666

2021-11-15, 10:48
pie**olicie Hipolicie - testujemy każdego z objawami infekcji. A, że są jednostkowo debilni lekarze rodzinni nie zlecający badań, to tak jak w każdym zawodzie. Zresztą często sami zainteresowani bronię się ręcami i nogami przed skierowaniem na wymaz. A w USA maja najwyższą śmiertelność dochodząca do 1.5%.

zbynekmaslanka

2021-11-15, 11:02
Co wam szkodzi się zaszczepić ... za darmo, chroni przed chorobną, chronicie pośrednio innych (to jest etyczne). Do lockadown-ów to doprawadzają ludzie którzy mają to w dupie. Co byście zrobili na miejscu rządzących jakbyscie zobaczyli trupy i opinie ekspertów a nie Januszy z facebooka

dumad

2021-11-15, 11:11
Mieszkam tutaj Norwegii od 4 lat i jedynie maskę założyć musiałem w samolocie czy autobusie. Ale to że siedzi się w samolocie na ścisk i się każdy dotyka to już h*j, nie ważne.
Nawet w sklepach nie trzeba było nigdy masek zakładać.
Jest o wiele większy luz niż w Polsce ale Norwedzy każą szczepić się wszystkim mimo że nie ma przymusu to każdy to robi dla dobra jak to mówią.
Karuzela dopiero się włączyła. Niedługo do sklepu bez szczepionki się nie wejdzie.

KFCnigget

2021-11-15, 11:18
jakby zwykły Kowalski przyciął Was na 100 zł raz w życiu to nigdy byście się już do niego nie odezwali, ale gdy elity kłamią po raz milionowy dalej lecicie do nich po dokładkę, zobaczymy co tym razem wymyślą, może to jakaś zabawa, będzie fajnie XD

Smartghetto

2021-11-15, 11:29
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

Chirurdzy operują w maskach od 8 do 8 (24h) - ja nie założę, bo się uduszę, albo zabiorą mi wolność - absurd, juz wszystko wam zabrali, przypominam powyzsze.



Tylko ze chirurdzy stojąc na sali operacyjnej mają mega mocną klimatyzacje coby nie musieli wąchac wszystkich smrodów wydobywajacych sie z rozcietych ludzkich ciał. Noszenie masek jednej i tej samej w koncu zaowocuje mocnym pogorszeniem sie stanem skóry (podniesiona wilgoc pod maską). Chirudzy zmieniają ja nawet po odebraniu telefonu podczas operacji lub z kazdym innym kaprysem.

Tak z pamięci polecam zapoznac sie z Dr, Bodnarem, Dr. Basiukiewicz, Dr, Witczakiem , Dr, Martynowska itp. itd. Wydaje wam się, że lekarze są tylko po tej skorumpowanej stronie? Jest ich wiekszosc, ale nie wszyscy.

Tutaj GURU tępych istot.

https://www.facebook.com/watch/?v=274418497454719

tagujcie #60rublizawpis #EUROKOŁCHOZ #jestemgównem

gixi

2021-11-15, 11:40
Przez mniej niż rok trafiło mi się 5 pogrzebów:

1 ze starości
1 samobójstwo
1 zaniedbanie medyczne (bo przecież trzeba testować, czekać kilka godzin na wynik... a do wyniku absolutnie się nie ratuje)
2 śmierci po "szczepionkach".

Sumując:

śmierci po srowid 0
śmierci po preparacie 2

A ponieważ niektórym tu palemka odbija na punkcie "ludzie ze wsi i bez wykształcenia są antyszczepami". Mieszkam w dużym mieście, jestem po studiach i to po takich, gdzie przerabia się m.in. sposób pozyskiwania materiału do badania laboratoryjnego oraz jego analizy. Dlatego wiem jak w ch*ja lecą sobie z testami PCR. Dlatego znam definicję szczepionki. I o ile w same szczepionki wierzę, to te preparaty nimi nie są. Jednak jak ktoś chce być ślepy, to sam zakłada sobie klapki na oczy i biegnie jak posłuszny kundel za poleceniem pana, prosto w mur...

Grzesiek923

2021-11-15, 12:06
Cenzura jest wprowadzana bo takie barany jak autor tego posta łykają jak młode pelikany wymysły płaskoziemcow, foliarzy i innych odklejeńców. A potem idzie taki pajac na wybory i zdziwienie że rządzący robią ich w ch*ja. Jak się nie znasz to siedź cicho, albo pisz na forum dla odklejenców.