18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masowe protesty w Australii i Austrii- media milczą.

satariel • 2021-11-15, 03:11
Nie będziesz zaszczepiony dwoma (gdzieniegdzie już trzema, a nawet jest mowa o czterech) dawkami szczepionki, nie pójdziesz do pracy, nie wyjdziesz z domu. Takie prawa wprowadzono w Austrii i Australii (na razie), co wywołało masowe protesty, o których oczywiście nie usłyszycie w mediach.
Nie ukrywajmy, prawa wprowadzone w tych krajach trącą już mocno tyranią lub faszyzmem.

Sprawa robi się jeszcze ciekawsza, zważywszy na to, że tłumy nie są małe, liczone w dziesiątkach tysięcy ludzi, dochodzące nawet do stu tysięcy.
Jak myślicie, ile z tych protestujących umrze na covid? Ilu umarło po marszu niepodległości w PL, albo gdzie podział się covid wg lewaków, którzy chcą wpuścić nam do kraju dziesiątki tysięcy imigrantów na granicy białoruskiej?

Czy to wszystko dla naszego dobra?
Jak się ma to do stanów w USA, które zakazały paszportów covidowych i wymagania masek i życie toczy się tam normalnie?
Dlaczego nie testuje się na covid osób z niewydolnością oddechową spowodowaną infekcją, jeżeli są zaszczepione?
Pytań narasta, a cyrk się rozpędza coraz bardziej.

Polecam również wpisać w google frazę "Let's Go Brandon", dla nieogarniających co się zaczyna powoli odpie**alać na świecie i gdzie będziemy za jakieś 5-10 lat.
Jak dla mnie, jest już dawno za późno i zrobią z nami co chcą, a nowy globalny komunizm i cenzura w imię zdrowia, ratowania planety i poprawności politycznej idzie w najlepsze.
Oczywiście w komentarzach dalej będą pojawiać się głosy ludzi, że to "dla naszego dobra", nie podając konkretnych argumentów takich działań, które wprowadzono w wyżej wymienionych krajach.
START!

Na koniec dodam film, w którym gubernator Florydy, wypowiada się o maskach tak: "Politycy zmuszają was byście nosili maski, jako sposób na chronienie swoich tyłków". - tłumaczenie dosłowne, wydźwięk negatywny w stosunku do masek. Maski zostały tam zniesione oczywiście.
Reporter CNN, mocno lewicowy, mówi, że Pan Gubernator Florydy pie**oli, bo to dla dobra i ochrony dzieci, po czym złapany jest na wakacjach na FLORYDZIE, bez maski, ciesząc się urlopem . Oczywiście ucieka.
W lewicowej Kalofornii też protesty, z powodu wprowadzenia durnych nakazów, których elity się oczywiście nie trzymają poza kamerami.
Ale pamiętajcie, to dla waszego dobra...ratownikpks

2021-11-15, 20:57
rudicar napisał/a:

W 100% racja, jak nigdy nie komentowałem sadistica to dziś zrobiłem wyjątek. Jakie to niestety przykre, że ta banda zero-jedynkowców nic z tego nie rozumie i dalej pie**olą o jakiś dowodach, badaniach, kompletnie gubiąc główny sens twojej wypowiedzi. Ty właśnie piszesz o wolności i o braniu odpowiedzialności za swoją wolność - czy może być większa wolność - NIE. Inni - debile - piszą o Stanach Zjednoczonych i o tym, że tam już nikt nie przejmuje się covidem - tylko oni nie rozumieją że w Stanach w zasadzie nie ma publicznej służby zdrowia a jak niezaszczepiony trafisz na OIOM to firma ubezpieczeniowa karze wypchać Ci się sianem i nie wypłaca ani grosza i jesteś w plecy ileś tysięcy dolarów, jest jeszcze druga opcja gdy mówisz, że nie masz ubezpieczenia wówczas miłe panie pielęgniarki zamykają Cie w izolatce byś w spokoju sobie umarł. Najwidoczniej w Stanach ktoś poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że akurat w tej kwestii nie ma co przeszkadzać selekcji naturalnej.Pożyjemy zobaczymy

mystery0987

2021-11-15, 23:34
ktoś użył argumentu iż osoby mające mniej lat szkoły się nie szczepią, a ci którzy mają wyższe wykształcenie lecą się szczepić, śpieszę to wyjaśnić.\
Ludzie mający 6 lat podstawówki, 3 lata gimnazjum i 3-5 lat studiów już są sprzęgnięci z systemem, uważają że mają wszystko do stracenia jeśli nie zgodzą się z tym co mówi TVP, nie mogą sobie nawet wyobrazić tego, że twór dla którego poświęcili tyle lat życia może ich jawnie oszukiwać.
Porównać to mogę do choroby psychicznej, ściślej schizofrenii, kiedy to przez 14 lat system ci mieli mózg i nagle ktoś staje naprzeciw i mówi że to kłamsto, magisterek z wyższym nigdy nie da sobie nawet za argumentować tego, że od zawsze system doi z niego ile się da.

bolego

2021-11-16, 00:29
mystery0987 napisał/a:

ktoś użył argumentu iż osoby mające mniej lat szkoły się nie szczepią, a ci którzy mają wyższe wykształcenie lecą się szczepić, śpieszę to wyjaśnić.\
Ludzie mający 6 lat podstawówki, 3 lata gimnazjum i 3-5 lat studiów już są sprzęgnięci z systemem, uważają że mają wszystko do stracenia jeśli nie zgodzą się z tym co mówi TVP, nie mogą sobie nawet wyobrazić tego, że twór dla którego poświęcili tyle lat życia może ich jawnie oszukiwać.
Porównać to mogę do choroby psychicznej, ściślej schizofrenii, kiedy to przez 14 lat system ci mieli mózg i nagle ktoś staje naprzeciw i mówi że to kłamsto, magisterek z wyższym nigdy nie da sobie nawet za argumentować tego, że od zawsze system doi z niego ile się da.Wow pod sklepem musisz miec wsrod chlopakow niezly respekt, szacun. Wspaniale sobie to wytlumaczyles. Ludzie ktorzy jezdza mercedesami kradna nie?

7wporzondku

2021-11-16, 01:06
bolego napisał/a:

Wow pod sklepem musisz miec wsrod chlopakow niezly respekt, szacun. Wspaniale sobie to wytlumaczyles. Ludzie ktorzy jezdza mercedesami kradna nie?Mystery uderzyl w stol a borygo sie rozlało

Lukasan

2021-11-16, 03:06
W robocie mam takiego typka co z tymi szczepionkami przeszedł chyba każde możliwe stadium zależnie od cholera wie czego. Od pełnej akceptacji że "powinno się szczepić" po" zabierajo wolność!" Najlepsze przykłady to jak przyleciał podekscytowany "czy wiedzieliście że jak się weźmie szczepionkę to można mieć objawy jak byś miał covida? " Na co grzecznie powiedziałem że no tak,bo na tym polega że dają Ci osłabioną wersję żeby Twój organizm nauczył się z tym walczyć (nie będę gościowi tłumaczył pełni tego procesu) i czy chodził do szkoły bo tam więcej o tym mówili. Kapitulację miał w momencie jak gadał ze swoim kumplem który powiedział mu że "stary a Ty myślisz że chociaż 10% tego co braliśmy żeby odlecieć to ktoś testował?" No i to mu uświadomiło że w sumie to nikt nie testował więc może nie tak źle będzie. Nomen omen nie traktuje tego tak poważnie jakbym mógł z resztą jak większość ludzi z mojej pracy. A co reszta będzie robić to już ich wybór jedynie na litość boską jak słyszę te pie**olenie jak "jak może szczepionka nie dawać gwarancji że nie zachorujesz?? " albo absolutny hit w mojej robocie jak jeden miał stwierdzony covid zdążył wyzdrowieć a u niego w domu dalej byli chorzy no i miał przyjść do roboty. Na pytanie do kierownika czy ich popie**oliło to kierownik stwierdził że gość ma "florę ochronną" jak jakaś aura paladyna co wypala covida w promieniu iluś metrów. Ciężko mi w takich warunkach myśleć że ludzie wiedzą co gadają.

kapadocja

2021-11-16, 09:19
wusi77 napisał/a:

Jestem w trakcie Covid, 5 dzień. Brak smaku i węchu. Kataru już nie ma. Kaszlu też. Generalnie luz. Czuje się zdrowy ale jestem po 2 szczepieniach. Kolega z pracy w tym czasie lat 35 walczy o życie podłaczowy pod tlen w szpitalu. Oczywiście antyszczepionkowiec.
Generalnie szczepienia to wybór osobisty każdego z nas. Ja antyszczepionkowcom mówię ch. wam w dupę ! Umierajcie. sobie. Będzie więcej przestrzeni dla normalnych ludziNo patrz, ja bez szczepionki przechodziłam tak jak ty... jednostkowe przykłady to ch*jowe argumenty

adasko224

2021-11-16, 22:21
Trzeba być totalnym idiota. Aby wierzyć w tego wirusa którego śmiertelność oscyluje w granicach 0.5% co więcej wielulu medyków wypowiada się i straszy tym straszliwym wirusem. Zalecając maski które według badań i ponad 150,% światowych publikacji udowadniają że maski nie chronią przed niczym.. to jak wybudowanie siatki w ogrodzie aby komary nie wlatywały...
Reasumując debilni rządzący podpierają się niby nauka i opiniami ustawionych lekarzy.. a nie biorą pod uwagę profesorów światowej sławy wypowiadających się w temacie bezsensu masek i szczepień które nic nie dają..
Przyklad. Flamandzka część Belgii zaszczepionych 95% populacji.. od 3 tygodni bije rekordy europejskie w zarażaniu.. co więcej 3x większą zachorowalność niż rok temu bez szczepionki.. więc widać jakie są jej efekty..

SzychaRKS

2021-11-17, 04:12
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

Z politowaniem patrze na takich ludzi. Tłucze sie po świecie, bo w kraju nie znalazł żadnej godnej pracy, szkolnictwo leży, opieka zdrowotna leży, emerytury leżą, opodatkowanie życia rośnie, ale ktoś mu wmówił, ze będzie wolnym czlowiekiem jak nie założy maski na "morde".
Doszliśmy do takiego poziomu technologicznego, że elektryk wysokich napięć nie pojmie sposobu działania nowych leków i procedur medycznych. Nie musi tego wiedzieć. Dla nigo istotne jest, żeby wiedzieć który prądowy a który uziemienie, TYLE. Technologoe lekowe przekraczają jego wyobrażenie, bo porusza sie całe życie w świecie zero - jedynkowym. Albo lampka świeci, albo nie. Zbiór skończony.
Nie dziwię, ze elektryk, mechanik samochodowy, hydraulik czy murarz stają sie z dnia na dzień profesorami wirusologii i wakcynologii, głosząc swoje tezy w kolejce po browar po skonczonej dniówie. Dzieje się tak dlatego, że próbują analizować skomplikowane procesy swoim zero jedynkowym spojrzeniem, które w pełni wystacza w ich codzienności. Leje sie z kaloryfera? Uszczelka. wali w kole przy hamowaniu? Tarcza. i tak dalej. Zbiór skończony. Nie radzą sobie poznawczo z procesami w których dochodzi trzecia, czwarta, piąta zmienna. I takich osob w spoleczenstwie mamy większość. Stąd protesty i walka o wolnosc w kwestiach skrajnie nieistotnych.
Chirurdzy operują w maskach od 8 do 8 (24h) - ja nie założę, bo się uduszę, albo zabiorą mi wolność - absurd, juz wszystko wam zabrali, przypominam powyzsze.
Oczywiście biorę pod uwagę fakt, że dochodzi tutaj dezinformacja. Ludzie bombardowani są sprzecznymi informacjami i pozostawieni z tą wiedzą sami sobie, budują alternatywny swiat pod wodzą polityków bez wyksztalcenia w dziedzinach, ktore próbują analizować. Pogłębia to tylko chaos. Jest spowodowane brakiem autorytetów naukowych. Ludzi już nie przekonuje tytul profesorski - i słusznie. Kryzys w tej kwestii będzie z biegiem czasu duzym problemem, gdyż postęp technologiczny wymaga autorytetów, które powiedzą społeczeństwu, żeby nie rzucali kamieniami w latające obiekty.
Juz o tym pisałem - powtórzę. Kwestię szczepień rozwiazalbym biznesowo. To pojmie każdy, od robola do profesora. Państwo kupuje szczepionkę z przyczyn czysto biznesowych. Wiadomo, ze nawet jeśli nie chroni przed zakażeniem, istotnie zmniejsza ciężkość przebiegu (ktoś powie, ze nie wiadomo - przeczytaj od poczatku). Rząd kupuje tanią szczepionkę, żeby nie ponosić wysokich kosztów hospitalizacji. Jesli hydraulik postanowi zawalczyc o swoją wolność i się nie zaszczepi, pozwólmy mu wziąć odpowiedzialność za wlaane zycie i zdrowie. Nich buli 50 tys za tygodniową hospitalizacje w OIOMie z wlasnej kieszeni. Jesli sie zaszczepi i trafi na OIOM, Państwo przeprosi fundując leczenie.
Ale wiadmo, ze politykom nie chodzi o wasze zycie i zdrowie. Liczne grupy intetesu wykorzystują wirusa do robienia biznesu.
A wy dalej skupiacie sie na wlace o brak maseczki w autobusie - walce o rzeczy nieistotne.
I koło sie zamyka - w nieskończoność.Po pierwsze nawet nie wiesz czym się różni elektromonter od elektryka a lampeczka to się tobie może swieci jak ci jakiś zj***ny pomysł przyjdzie do głowy, pracowałem w Polsce 5 lat zanim wyjechałem za granice, ponieważ moja firma zajmowała się budowa linii na skale europejska, gdzie potrzeba było doświadczonych pracowników a nie chłopów spod sklepu. A co do chirurgów operujących w maseczkach przy otwartym ciele, to nie porównuj tego do zakładania maseczki w autobusie czy samolocie, bo tam nie lecisz/ jeździsz przy otwartym ciele. Szkoda to mi ciebie, bo pewnie dymasz w korpo i przy systemie zero jedynkowym jak to nazwałeś wpie**alasz makowca z superintendentem i walisz z p*zdy jak to Kasia sie w excelu nie wyrabia i jaki to bys nie był w tym lepszy. Uziemienia to sie zakłada na przewody fazowe do odgromu lub konstrukcji w zależności od typu słupów na których pracujesz. Życzę dalszego rozwoju pod biurkiem przełożonego i udanych bakaliowych wtorków.A do stanów to wyleciałem na zarobek bo trafił sie dobry strzał na pare lat, którego ty nie uświadczysz przez całe życie.Smacznego makowca w sosie własnym.

kogut117

2021-11-17, 08:43
SzychaRKS napisał/a:

Po pierwsze nawet nie wiesz czym się różni elektromonter od elektryka a lampeczka to się tobie może swieci jak ci jakiś zj***ny pomysł przyjdzie do głowy, pracowałem w Polsce 5 lat zanim wyjechałem za granice, ponieważ moja firma zajmowała się budowa linii na skale europejska, gdzie potrzeba było doświadczonych pracowników a nie chłopów spod sklepu. A co do chirurgów operujących w maseczkach przy otwartym ciele, to nie porównuj tego do zakładania maseczki w autobusie czy samolocie, bo tam nie lecisz/ jeździsz przy otwartym ciele. Szkoda to mi ciebie, bo pewnie dymasz w korpo i przy systemie zero jedynkowym jak to nazwałeś wpie**alasz makowca z superintendentem i walisz z p*zdy jak to Kasia sie w excelu nie wyrabia i jaki to bys nie był w tym lepszy. Uziemienia to sie zakłada na przewody fazowe do odgromu lub konstrukcji w zależności od typu słupów na których pracujesz. Życzę dalszego rozwoju pod biurkiem przełożonego i udanych bakaliowych wtorków.A do stanów to wyleciałem na zarobek bo trafił sie dobry strzał na pare lat, którego ty nie uświadczysz przez całe życie.Smacznego makowca w sosie własnym.Haha dobrze napisane, trafił się jegomość w za krótkich spodniach.. bo modne. Doktor filozof, który widzi w wielu z Nas prymitywów, a zdziwiłby się bo sam mam wyższe wykształcenie i znam sporo ludzi z wyższym wykształceniem, którzy szczepienia nie brali. Ba! Znam ludzi zwykłych, po zawodówkach, technikach, średnim wykształceniu, którzy pomyśleli i zadali sobie jedno zajebiste pytanie - może poczekam i zobaczę co się stanie? Najbardziej śmieszyło mnie reakcja baranów, którzy bez zastanowienia lecieli stać w kolejce po szczepionkę. Te tematy, te rozmowy kto, czym i jak. O trzeciej dawce już tak nie mówią żywo, a i temat nieszczepionych się urywa. Niektórzy żałują bo co chwila osłabienie, zawroty.

Ja od siebie dodam, że nie szczepiłem się i mam odporność - koszt badania to 70 zł, 35zł IgG, 35zł covNab. Więc na szczepienia mam wyj***ne.

Na brak smaku i węchu polecam CYNK. Przyspieszy powrót do normalnego jedzenia. Nie czujesz nic? Poczujesz i to. Tak stosowałem.

Ktoś tam pisał o żonie pielęgniarce i żalach o składki zdrowotne. Ja płacę PODWÓJNIE - za etat i za działalność aby ciułać jak się da - I NIE MAM LEPSZEJ OPIEKI, a jak pie**olą, że będę płacić bo nieszczepiony to proszę bardzo o zwrot za czas epidemii, poradzę sobie.

Generalnie widzę, że podział na szczepionych, nieszczepionych jest i tutaj. Smutnym jest to, że napie**alamy się o takie błahostki. Chce ktoś się szczepić niech szczepi, ktoś inny nie chce to jego sprawa. Czy ten zdechnie po szczepieniu czy inny bo nieszczepiony ch*j z tym. Tylko wk***ia mnie to, że ograniczeniami chcą zmusić/zachęcić do szczepień. Tak jak zachęcali na piece gazowe. Co wyszło każdy sobie odpowie.


Strielok1

2021-11-17, 16:31
SzychaRKS napisał/a:

Po pierwsze nawet nie wiesz czym się różni elektromonter od elektryka a lampeczka to się tobie może swieci jak ci jakiś zj***ny pomysł przyjdzie do głowy, pracowałem w Polsce 5 lat zanim wyjechałem za granice, ponieważ moja firma zajmowała się budowa linii na skale europejska, gdzie potrzeba było doświadczonych pracowników a nie chłopów spod sklepu. A co do chirurgów operujących w maseczkach przy otwartym ciele, to nie porównuj tego do zakładania maseczki w autobusie czy samolocie, bo tam nie lecisz/ jeździsz przy otwartym ciele. Szkoda to mi ciebie, bo pewnie dymasz w korpo i przy systemie zero jedynkowym jak to nazwałeś wpie**alasz makowca z superintendentem i walisz z p*zdy jak to Kasia sie w excelu nie wyrabia i jaki to bys nie był w tym lepszy. Uziemienia to sie zakłada na przewody fazowe do odgromu lub konstrukcji w zależności od typu słupów na których pracujesz. Życzę dalszego rozwoju pod biurkiem przełożonego i udanych bakaliowych wtorków.A do stanów to wyleciałem na zarobek bo trafił sie dobry strzał na pare lat, którego ty nie uświadczysz przez całe życie.Smacznego makowca w sosie własnym.Naprawdę się uśmiałem czytając to porównanie

:-)

KarpKiller

2021-11-22, 15:23
satariel napisał/a:

80% przechodzi to łagodnie, albo bezobjawowo, w tym takie osoby jak ja, więc na ch*j mam się szczepić, jak to są 3dni przeziębienia. Brak dostępu do onkologii a wszystko przez niezasczepionych? Jaki debil, ja pie**ole, tacy właśnie są covidioci xD Się szczep jak chcesz, ja tam nikomu nie zabraniam, bo nie jestem antyszczepionkowcem, ale się odpie**ol od tych, co przechodzą to lżej niż ty okres xD na ch*j im szczepienia się pytam?
no argumenty w ch*j, standardowe pie**olenie. Coraz więcej ludzi ma w piździe takich jak ty i niedługo będziemy większością i olejemy cię cienkim moczem. co, nagle połowa świata to płaskoziemcy? ja pie**ole, debilowo.Po to właśnie żebyś nie zaraził kogoś kto może to przechodzić ciężko. Szczepionka nie eliminuje możliwości zarażenia się, ale ogranicza możliwość roznoszenia wirusa na innych. Dlaczego mam przebywać w jednym sklepie z debilem, który może mnie zarazić. Nie szczep się - twoja wola, ale nie wychodź z piwnicy bo jesteś zagrożeniem. Zamawiaj żarcie przez internet i miej odwagę pomyśleć o innych - zachowaj się jak dorosły.

satariel

2021-11-23, 02:42
KarpKiller napisał/a:

Po to właśnie żebyś nie zaraził kogoś kto może to przechodzić ciężko. Szczepionka nie eliminuje możliwości zarażenia się, ale ogranicza możliwość roznoszenia wirusa na innych. Dlaczego mam przebywać w jednym sklepie z debilem, który może mnie zarazić. Nie szczep się - twoja wola, ale nie wychodź z piwnicy bo jesteś zagrożeniem. Zamawiaj żarcie przez internet i miej odwagę pomyśleć o innych - zachowaj się jak dorosły.I wystarczy jeden argument, który obali twoje wywody, rodem z dyktatury, mianowicie:
Jesteś zaszczepiony, więc bezpieczny. Tak mówiono w mediach? To WYpie**alAJ

Teraz mozesz się juz odpie**olić i dać ludziom żyć spokojnie. Dziwne, że w Szwecji nie ma takich dzbanów jak ty i wszystko jest w miarę po staremu, jak i w wielu stanach w USA.
Do tego jak ma zarazić osoba nieszczepiona, przechodząca bezobjawowo, skoro osoba szczepiona też tak to przechodzi? Oczywiście w teorii, bo przechodzą tak samo i już 30% ludzi na oddziałach, to ludzie po szczepionce. ;) jednym słowem, pie**olisz panie, pie**olisz zasłyszaną narrację, nie mającą pokrycia w rzeczywistoci. Dalej tyle samo zgonów, dalej tyle samo chorych. NIc się nie zmienia. Na zachodzie dalej lockdowny, dalej zamordyzm. Te twoje szczepienia nic nie zmieniły i będą już zawsze, po dwie, nawet trzy dawki na rok. Bo sobie coś ubzdurałeś, bo ktoś tak w tv powiedział, więc trzeba.

ratownikpks

2021-12-17, 18:36
KarpKiller napisał/a:

Po to właśnie żebyś nie zaraził kogoś kto może to przechodzić ciężko. Szczepionka nie eliminuje możliwości zarażenia się, ale ogranicza możliwość roznoszenia wirusa na innych. Dlaczego mam przebywać w jednym sklepie z debilem, który może mnie zarazić. Nie szczep się - twoja wola, ale nie wychodź z piwnicy bo jesteś zagrożeniem. Zamawiaj żarcie przez internet i miej odwagę pomyśleć o innych - zachowaj się jak dorosły.Pies cię j***ł k***o...

7wporzondku

2021-12-24, 15:23
KarpKiller napisał/a:

Po to właśnie żebyś nie zaraził kogoś kto może to przechodzić ciężko. Szczepionka nie eliminuje możliwości zarażenia się, ale ogranicza możliwość roznoszenia wirusa na innych. Dlaczego mam przebywać w jednym sklepie z debilem, który może mnie zarazić. Nie szczep się - twoja wola, ale nie wychodź z piwnicy bo jesteś zagrożeniem. Zamawiaj żarcie przez internet i miej odwagę pomyśleć o innych - zachowaj się jak dorosły.I pies tez cie j***l paaroowo