18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp

Marian Pudzianowski • 2012-05-13, 00:07
Szybki wpie**ol Mariusza. :mrgreen:


Kalor

2012-05-13, 00:09
Mówcie co chcecie ale ten co szczekał najbardziej dostał konkretny wpi...dol. Pudzian pokazał czego w USA się nauczył.

Nap_Limak

2012-05-13, 00:13
Włączam polszmat, by obejrzeć walkę, o której tak głośno w sieci było, a tu kabaret.

Vento_87

2012-05-13, 00:14
"Rozpedzil sie Pudzilla" :D
Brawo Mariusz, na to czekalismy!!

Nerfpl

2012-05-13, 00:15
Ustawka jak nic.


-Sappowi nic tak naprawdę nie było. Krew krwią ale stał norlamnie, jeszcze się czieszył po walce.
-Walka została przerwana bez powodu. Przecież Sapp się po prostu bronił. Normalnie zawodnik by przeczekał tak jak widzieliśmy to 2 walki wcześniej z murzynem który był bity chyba z 3 minuty na ziemi.

Zawiodłem się na Pudzianie strasznie. Jak taki sport reprezentuje to ja podziękuję.
Albo kaleki albo jakieś świnie które się lewdo ruszają. A jak pojechał walczyć na serio to przegrał...


Gi...........sz

2012-05-13, 00:16
haha sapp pokazał w 0:33 Pudzianowi gdzie ma k***a celować.

twojamatkajestgruba

2012-05-13, 00:18
@Nerfpl
A chwilę po ogłoszeniu końca walki, Sapp (leżąc jeszcze na macie) miał wielkie pretensje do sędziego o taką decyzję. I na końcu te jego potulne ukłony..

Encor3

2012-05-13, 00:18
Nerfpl napisał/a:

Ustawka jak nic.


-Sappowi nic tak naprawdę nie było. Krew krwią ale stał norlamnie, jeszcze się czieszył po walce.
-Walka została przerwana bez powodu. Przecież Sapp się po prostu bronił. Normalnie zawodnik by przeczekał tak jak widzieliśmy to 2 walki wcześniej z murzynem który był bity chyba z 3 minuty na ziemi.

Zawiodłem się na Pudzianie strasznie. Jak taki sport reprezentuje to ja podziękuję.
Albo kaleki albo jakieś świnie które się lewdo ruszają. A jak pojechał walczyć na serio to przegrał...



Sędzia przerwał walkę dlatego, że się Sapp nie bronił. Przeciwnik musi wykonywać ruchy, które pokazują, że jest przytomny/zdolny do walki i może się jeszcze bronić. Sapp po prostu sobie leżał. Walka jak dla mnie była nudna.

kogutkamikaze

2012-05-13, 00:21
Dziwne zachowanie się Sappiącego po przerwaniu walki przez sędziego
Cieszył się jak poj***ny,mało kasy przytulił pewnie za oberwanie po plapie

Mimo wszystko życzę Pudzianowi godnego przeciwnika

pleju15

2012-05-13, 00:22
Walka myślę jak najbardziej ustawiona, trochę teatru i na koniec trochę skruchy. Zbyt proste to było.

manfred1992

2012-05-13, 00:31
ch*j, że ustawiona i tak będę oglądać kolejne walki z Pudzianem.

owek

2012-05-13, 00:40
Najbardziej zj***na walka tego wieczoru.

chrap

2012-05-13, 00:55
k***a. Pudzian szybki jestes. juz zdazyles wrocic z gali i wjebac na sadola. BRAWO!

na ch*j ustawiac walke z takim zawodnikiem? postawa nie byla ofensywna, ciezko bylo nazwac to obrona. wiadomo w jakim kierunku walka zmierzala i w takich momentach sie ja konczy. takie zasady ksw. Sapp jest skonczony. kiedys cos znaczyl, teraz jest showmanem, ktory robi turne po europie przed emerytura. ma wyj***ne, nie trenuje i co 2 tygodnie ma walki. z ostatnich 12 wygral az 2.

horihan1

2012-05-13, 01:06
normalnie "Fucking Joke!!"