18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp

Marian Pudzianowski • 2012-05-13, 00:07
Szybki wpie**ol Mariusza. :mrgreen:


Czeczeńczyk

2012-05-13, 06:45
k***a, przestańcie pieprzyć z tym "walka ustawiona"...kurs na Pudziana 1.07, na Sappa 7.04, i to właśnie gdyby Sapp wygrał, to można by było mówić, że walka została sprzedana przez Pudziana, bo ludzie, którzy wiedzieliby o tym, to postawili by na Sappa kupe szmalu i by zgarneli w ch*j więcej.A tak, to po prostu Sapp miał wyj***ne i czy wygrał, czy przegrał, on był tam tylko dla hajsu.

Wikmndfm

2012-05-13, 06:51
Nie wiem o co wam chodzi. Przecież komentator powiedział, że ten Sapp z ostatnich 17 pojedynków przegrał 16. Taki hamerykański Najman można powiedzieć.

Pa...........an

2012-05-13, 07:08
up
Nie obrażaj Snappa. Facet teraz nie ma formy, ale dawniej wymiatał. A poza tym potrafi zachować się sportowo i po przegranej walce podniósł rękę Pudziana do góry i nie dąsał się jak Najman.

Snapp był i jest sportowcem, a Najman ze sportowca stał się sprzedajną p*zdą bez honoru.


I jeszcze za Wikipedią:
Sapp zyskał w Japonii wielką popularność, której skala określana była "fenomenem popkultury". Był twarzą kampanii reklamowych kilkuset produktów, nagrał płytę pop ("Sapp Time"), napisał trzy bestselery oraz prowadził w telewizji program rozrywkowy. Tylko do połowy 2003 roku gościł w ponad 200 programach telewizyjnych. Jego pojedynek z Akebono (grudzień 2003) był oglądany przez około 54 miliony japońskich telewidzów, co było największą liczbą w Japonii dla walki sportowej od 1976 roku.

bloodwar

2012-05-13, 07:13
Pół roku czekania na coś, co było kompletnie żałosne i trwało ledwo 30 sekund - przypomniał mi się mój pierwszy raz z dziewczyną :-)

Pa...........an

2012-05-13, 07:13
bloodwar napisał/a:

Pół roku czekania na coś, co było kompletnie żałosne i trwało ledwo 30 sekund - przypomniał mi się mój pierwszy raz z dziewczyną :-)




20 sekund. Dwadzieścia. :-)

Yasiu99

2012-05-13, 07:17
@up
Co ma piernik do wiatraka?
Jakkolwiek by to nie wyglądało, to jednak pudzian chyba się poprawia.

go...........ek

2012-05-13, 07:37
Czeczeńczyk napisał/a:

k***a, przestańcie pieprzyć z tym "walka ustawiona"...kurs na Pudziana 1.07, na Sappa 7.04, i to właśnie gdyby Sapp wygrał, to można by było mówić, że walka została sprzedana przez Pudziana, bo ludzie, którzy wiedzieliby o tym, to postawili by na Sappa kupe szmalu i by zgarneli w ch*j więcej.A tak, to po prostu Sapp miał wyj***ne i czy wygrał, czy przegrał, on był tam tylko dla hajsu.



głupi jesteś walke nie dla kursu się ustawia tylko by był taki scenariusz ze gdyby pudzian przegrał to był by skonczony w organizacji KSW a oni chcieli jeszcze na nim kaski podciągnąć ponieważ jest medialny, dla tego dali mu takiego przeciwnika. Nie wiem czy to było ustawione czy poprostu sapp miał wywalone tak jak we wcześniejszej walce chciał tylko "przytulić czek" ale nie zobaczyłem czego nauczył się pudzian i walka była nudna

kokofon

2012-05-13, 07:49
Z jednym z wywiaod Pudzian powiedziale ze w rnigu jest po to ab wygrac, kilka godzin przed walka w innym wywiadzie powiedzial ze "Sapp jest tam tylko po odebranie czeka ja mu tej drogi nie ulatwie" ja powiedzial tak zrobl. SApp myslal ze zrobi fajne "show" jak to kiedys w japonij a mario potraktuje go lajtowo :D ... mial pretensje do pudziana bo ten go jeszcze zdrowo klepal po interwencji sedziego, i jesli ktos mysli ze za tymi ciosami nie kryje sie sila to jest w bledzie, to Sapp dziekowal wszystkim za uratowanie zycia ...

autobusik111

2012-05-13, 07:51
Dobrze, że Pudzian po walce powiedział, że w sporcie osiągnął już wszystko czego chciał i teraz po prostu sprawdza sam siebie. Nie ma gadania o mistrzostwie świata itd. Mariusz na pewno ciężko trenuje, ale jednak przeciwników dostaje pod zrobienie show dla widzów polsatu i sprzedaż biletów na galę.

GameBoy1990

2012-05-13, 08:26
To jest wlasnie problem polakow. Gnoimy swoich. Najlepiej zeby przegral, posmiac sie z niego, poprzerabiac zdjecia i dalej siedziec przed monitorem i gadac glupoty. Pudzian wk***iony na Sapp-a za to jego nasmiewanie sie, napie**ala go nawet ja sedzia przerywa walke, ale ch*j. Walka ustawiona. Pudzian ciota. Mial przegrac, bysmy sie posmiali jak z Najmana. Tak samo bylo z Golota. Pare walk w polsacie i ch*j. Ciota, p*zda itp. Nie bede rozwiajal juz tego tematu, Ci co sie interesuja sportami walki wiedza swoje. Przed walka pisaliscie komentarze ze Pudzian dostanie wpie**ol. Pudzian wygrywa i trzeba cos innego wymyslec. Smiac mi sie chce jak czytam niektore komentarze.

draq88

2012-05-13, 08:31
Może nawet wrzuciłbym ten obrazek na fejsa i podzielił się znajomymi, gdyby nie to "xD"

TheRudeBoy

2012-05-13, 08:59
0:52 murzyn zgłasza jakieś problemy: "Pudzilla jebnij mnie jeszcze raz bo mało krwi"

okar19

2012-05-13, 09:11
Jaka ustawka kretyni ?!

Pooglądajcie sobie walki Sapa i zobaczcie że zawsze walczy w taki sposób i dlatego dostaje wpie**ol

Attero132

2012-05-13, 09:32
@Nerfpl jak nie masz pojęcia o mma to nawet nie pisz w tym temacie trenowałem mma i ch*j z tego ze ciosy nic ci nie robia ale jak nie opowiadasz na agresje to sedzia moze przerwać pojedynek zreszta bylo widac co zostalo z sappa 3 kolana pudziana byly mocarne

Lelon

2012-05-13, 09:34
Sapp się bije dla kasy, rozj***ł mnie jego tekst przed walką że ktoś go nazwał beksą a on powidział że płacze wtedy gdy na przykład potknie się o czek za walkę hahahah