18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp

Marian Pudzianowski • 2012-05-13, 00:07
Szybki wpie**ol Mariusza. :mrgreen:


cycuhaha

2012-05-13, 12:00
Gdzie obrażając?

Cogito

2012-05-13, 12:04
Ta walka nie była ustawiona. Każdy kto ma chociaż minimalne pojęcie o tym 'sporcie' to wie, że Bob Sapp już od dawna jeździ po świecie i kładzie się w 1 rundzie po niecelnych ciosach, zarabiając w ten sposób na emeryturę. Sportowo już nic nie prezentuje.

Anonymouz

2012-05-13, 12:06
cycuhaha napisał/a:

Ci co pie**olą że te uśmieszki zdownowanego przygłupa świadczą o tym że walka była ustawiona są jebnięci


:jezdziec:

Cogito napisał/a:

Ta walka nie była ustawiona. Każdy kto ma chociaż minimalne pojęcie o tym 'sporcie' to wie, że Bob Sapp już od dawna jeździ po świecie i kładzie się w 1 rundzie po niecelnych ciosach, zarabiając w ten sposób na emeryturę. Sportowo już nic nie prezentuje.

I cały czas o tym piszemy. Walka była ustawiona, ale z JEGO strony a nie od strony KSW.

3m

2012-05-13, 12:31
Idzie menadżer Pudziana na zakupy, a tam promocja na wygraną z Sappem -.-

Anonymouz

2012-05-13, 12:32
3m napisał/a:

Idzie menadżer Pudziana na zakupy, a tam promocja na wygraną z Sappem -.-

Mam się śmiać? :pijaki:

chupsky

2012-05-13, 12:38
Koleś, który ma ponad 20 profesjonalnych walk, staje pod linami i podnosi nogę jak panienka. Yeah - sure.

lathiel

2012-05-13, 12:46
Do wszystkich "znawców" i napinaczy proszę weźcie mnie uświadomcie w paru rzeczach:
1. Czy to Pudzian sobie dobierał przeciwnika?
2. Dlaczego po tej walce nawet się nie zaczerwienił ? - wszyscy pamiętają walkę z El Estrogenem kiedy po 40 sekundach Pudzian sapał po 3 czy tam 4 wykopach.
3. Gdyby tak Pudzian wyszedł na konferencji i powiedział że odwołuje walkę bo Sapp ją ustawia albo nie jest godnym dla niego przeciwnikiem to co byście powiedzieli?(pewnie że ciota i tchórz)

piterprg

2012-05-13, 12:51
i na h*j kasujecie moje komentarze p*zdy ?!! boicie sie prawdy cioty

kur... jacy wy jesteście żałośni
walka ustawiona ??? pozdro wielcy znawcy MMA

1 . Sapp nic nie zrobił bo nie miał czasu , ciekawe co wy byście kur... zrobili gdyby pudzian ruszył na was z pięściami , co może byście zrobili 5 salt i go KO ?!

2 . sedzia przerwał walke bez powodu ? aż mnie hu.. strzela , chyba po za KSW nie oglądacie innych gal , przeciwnik nie wykazywał już nic , to że się bronił to była tylko kwestia czasu , sendzia dobrze zrobił ze to przerwał

3 . aaa i Sapp sie śmial po walce ? i wy myślicie że to znaczy że walka była ustawiona ?! no ja jeb... ! Sapp się śmial bo wiedzial że zrobił z siebie debila , szpanował przed walką , obiecywał KO i lekceważył Pudziana , a nie pokazał nic . Pozatym Sapp zawsze się śmieje ale spoko
moze jeszcze wymyślicie że walka była ustawiona bo pudzian nie rozerwał koszulki
pzdr ;x

Pener

2012-05-13, 12:53
piterprg napisał/a:

i na h*j kasujecie moje komentarze p*zdy ?!! boicie sie prawdy cioty


jak chcesz przeklinać to napisz to normalnie a nie jak jakaś p*zda...
kropeczki gwiazdeczki k***a

Bl...........er

2012-05-13, 12:58
piterprg kolego nie spinaj się tak bo dostaniesz wylewu. Do tego może zacznij pisać po polsku.

Anonymouz

2012-05-13, 13:20
lathiel napisał/a:

Czy to Pudzian sobie dobierał przeciwnika?


Z tego co wiem, to KSW mu dobiera przeciwnika.

lathiel napisał/a:

2. Dlaczego po tej walce nawet się nie zaczerwienił ? - wszyscy pamiętają walkę z El Estrogenem kiedy po 40 sekundach Pudzian sapał po 3 czy tam 4 wykopach.


Bo miał gorszą kondycję niż teraz? Pomyśl.

lathiel napisał/a:

Gdyby tak Pudzian wyszedł na konferencji i powiedział że odwołuje walkę bo Sapp ją ustawia albo nie jest godnym dla niego przeciwnikiem to co byście powiedzieli?


Biłbym mu brawo.

piterprg napisał/a:

i na h*j kasujecie moje komentarze p*zdy ?!! boicie sie prawdy cioty

kur... jacy wy jesteście żałośni
walka ustawiona ??? pozdro wielcy znawcy MMA


Uważaj, bo Ci coś w głowie pęknie ;-)

piterprg napisał/a:

Sapp nic nie zrobił bo nie miał czasu , ciekawe co wy byście kur... zrobili gdyby pudzian ruszył na was z pięściami , co może byście zrobili 5 salt i go KO ?!


Tak, nie miał czasu, tu Ci przyznam rację - spieszył się do szatni po czek na hajs za wygraną.

piterprg napisał/a:

sedzia przerwał walke bez powodu ? aż mnie hu.. strzela , chyba po za KSW nie oglądacie innych gal , przeciwnik nie wykazywał już nic , to że się bronił to była tylko kwestia czasu , sendzia dobrze zrobił ze to przerwał


Pierw dowiedz się conieco, a dopiero potem pisz.
Masz tutaj wypowiedź Sapp'a dlaczego walka została zakończona:
Rola mojego sekundanta polega na tym, że jak zobaczy np. rozcięcie, musi zatrzymać walkę.

A na koniec tego posta napiszę Ci tylko tyle piterprg - panuj nad nerwami, bo to wypisujesz jest śmieszne. Rzucasz się jak gówno w trawie gówno wiedząc o Sapp'ie. Proponuję Ci wyjść na spacer dotlenić się. Pora wyłączyć komputer.

th0r

2012-05-13, 13:23
Ale czekanie Sappa na 1 nodze na obalenie p*zdiusza najlepsze. Niedługo odkopią jeszcze jakiekoś znanego boksera żeby Mariusz mógł porzucać i potarzać się w kościach na ringu

arcyfelix

2012-05-13, 14:08
Nerfpl napisał/a:

Ustawka jak nic.


-Sappowi nic tak naprawdę nie było. Krew krwią ale stał norlamnie, jeszcze się czieszył po walce.
-Walka została przerwana bez powodu. Przecież Sapp się po prostu bronił. Normalnie zawodnik by przeczekał tak jak widzieliśmy to 2 walki wcześniej z murzynem który był bity chyba z 3 minuty na ziemi.

Zawiodłem się na Pudzianie strasznie. Jak taki sport reprezentuje to ja podziękuję.
Albo kaleki albo jakieś świnie które się lewdo ruszają. A jak pojechał walczyć na serio to przegrał...

Obrazek





Jesteś głupi czy co?
Oglądnąłes kilka walk KSW i nagle internetowy znawca...
Sędzia przerwał bo Sapp nie odpowiadał, prawda, że za wcześnie, ale z wyżej wymienionego powodu.
To czy ustawione to wątpie. Wszystko jest w głowie Sappa, który na podobieństwo Najmana wyłazi do ringu żeby dostać oklep i zebrać kase.

Orissa

2012-05-13, 14:09
I znowu to czarnemu się dostaje, to już chyba jakaś reguła :lol:

AngryCow

2012-05-13, 14:14
Sapp nigdy nie był dobrym zawodnikiem. Jego największy sukces to wygrana z legendarnym Ernesto Hoostem 10 lat temu... Niczym Madonna robi sobie tournée po świecie od Japonii po Rumunie, daje show i zbiera dukaty do kapelusza. Co nie zmienia faktu, że wydaje się być sympatycznym gościem i tak dalej. Powinniście się cieszyć że polsat zorganizował wam rozrywkę na sobotni wieczór a nie pluć jadem na wszystkie strony świata :(
Parafrazując Stanisława Lema, nie wiedziałem że na sadisticu jest tyle idiotów, dopóki nie zobaczyłem tego tematu.