18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp

Marian Pudzianowski • 2012-05-13, 00:07
Szybki wpie**ol Mariusza. :mrgreen:


kupsobiegrzejnik

2012-05-13, 14:36
jak zawsze po jakiejś gali sami znaFcy w komentarzach :lol:

Bartekkk1990

2012-05-13, 14:49
Zamiast się cieszyć, że Mariusz z walki na walkę jest coraz lepszy, to go gnoicie, sam nie wiem z czego to wynika, czy Polskie zawsze musi oznaczać gorsze? Popełnił błąd na początku kariery bo za bardzo się nosił, ale czy do tej pory ma dostawać za to baty, doj***ł po prostu kolesiowi po kilkunastu sekundach i tyle, cieszmy się, że wygrał polak, Sapp jest wielką p*zdą więc odpadł, jak widzieliście niespecjalnie się buntował po przerwaniu walki, więc nawet w jego mniemaniu dostał przysłowiowy wpie**ol...dajcie już sobie spokój...Gratuluje Mariusz, chętnie zobaczyłbym Cię z jakimś godnym Ciebie zawodnikiem, ciekawe czy wtedy też by pie**olili, że to była ustawka

pi73rmaster

2012-05-13, 15:52

Przecież pudzian mu wszystkie ciosy w gardę wymierzył -.-

lofix1

2012-05-13, 16:01
a podoba Wam się nasz polski Bruce Buffer - Walle E?

Marian Pudzianowski

2012-05-13, 17:27
pi73rmaster napisał/a:


Przecież pudzian mu wszystkie ciosy w gardę wymierzył -.-


No tak, k***a, krew sama mu się polała z ryja. :homer:

czaki126pl

2012-05-13, 17:29
@Nerfpl
Nie no k***a powinni ciebie zajebac za taki komentarz .
Po pierwsze h*ja się znasz na tym sporcie
po drugie wiadomo że sap to nie wojownik tylko show men ale co nie oznacza że walka była ustawiona
przypomnij sobie jego walkę z cro copem i co tez twoim zdaniem była ustawiona ?

lofix1

2012-05-13, 18:46
czaki126pl napisał/a:

@Nerfpl
Nie no k***a powinni ciebie zajebac za taki komentarz .
Po pierwsze h*ja się znasz na tym sporcie
po drugie wiadomo że sap to nie wojownik tylko show men ale co nie oznacza że walka była ustawiona
przypomnij sobie jego walkę z cro copem i co tez twoim zdaniem była ustawiona ?



pomijając cro copa, to nie odnosicie wrażenia, że każda walka w tym kaeswu była ukartowana?

ten murzyn z angolii co naszego tak obijał, kiedy się ocknął, że sklepał go za mocno (a wtedy bukmaherzy się wk***ią) został już bardzo pasywny. wymowne było, że jak się poślizgnął, to siad sobie i czekał aż "nasz" zacznie nad nim "pracować"
"nasz" bo nie wiem jak sie pajac nazywa.

btw najlepszy jest ten nasz antonio jakiś tam.
kolejny występ na ksw a ten już od 3 minuty 1 rundy ma wydyszkę niczym astmatyk :amused:

Bl...........er

2012-05-13, 19:22
k***a nie macie poważniejszych problemów. Z tego co widzę to nie którzy tutaj emocjonują się tym tematem tak jakby od tego zależało ich życie. Oczywiście od razu pojawiło się mnóstwo fachowców od KSW czy ogólnie sportów walki. W sumie to nic dziwnego za czasów Małysza każdy czuł się fachowcem od skoków narciarskich czy przy okazji występów Kowalczyk wszyscy stali się specjalistami od biegów narciarskich nie mówiąc już o kubicomanii. Za nie cały miesiąc większość Polaków odkryję w sobie kolejny dar ekspercki - piłka nożna. k***a znowu wszyscy będą srać że Smuda to pedał że reprezentacja do dupy że stadiony się sypią.
Zapowiadają się ciężkie czasy dla modów :facepalm:

!Timon

2012-05-13, 22:15
Pudzianowskiego szanuje i będę szanował - jak byłem w stanach młodzi znali z Polski tylko papieża i Pudziana [o którym wypowiadali się z podziwem]. Nie zmienia to faktu, że nie z jego winy walka przedstawiała się marnie bo Sapp nie podjął żadnej walki. Ot cały sekret narzekań.
Mało kto najeżdża tu na Pudziana - widać, że tej 'adrenaliny' nie udawał.

lofix1

2012-05-13, 22:22
b2534471@uggsrock.com napisał/a:

czekan na walke Pudzilli z Hardcorowym koksem





koksu już jest, Ty zmotaj Pedzille

btw otagowanie oscarowe - mma, murzyn, fight :amused:

0statniSprawiedliwy

2012-05-13, 23:15
Hahaha jakie zjeby! Żal wam dupę ściska, że Pudzian sobie walczy? Chociaż coś robi. Po walce powiedział, że on jest w sporcie spełniony, zrobił 100% tego co chciał, a teraz walczy dla siebie. Dla siebie nie dla was. I nikt z was tyle w życiu nie osiągnie co on, więc wypie**alać z zawiścią! Jesteście zbyt maluczcy, by go obrażać, to tak jakby przedszkolak obrażał nauczycielkę.

zub2

2012-05-14, 00:48
walka nawet jesli byla ustawiona to nie przez pudziana.
widac ze pudzilla tez wk***... chodzi po wygranej zyli cos bylo na rzeczy.
po prostu chyba w niego nie wierza organizatorzy i daja mu slabiakow tylko po to aby wygral i przyciagnal widza. zobaczymy jak bedzie w nastepnym ksw jesli to samo to i ja odpuszczam :!:

Gienek2

2012-05-14, 11:16
trudno przewidzieć kto jakie nastawienie ma do walki... Pudzian ma dobre, widać że chce mimo wszystko. jednak ten ostatni przeciwnik to parodia, jak już ustawiali mogli dogadać się na 2 rundy,....

blancik

2012-05-14, 13:43
Dobra jestem hejterem więc zaczynamy.
Historia pudziana:
1) Strongman- mega propsy nie do rozj***nia
2) Kucharz, tancerz, obciągator, styrylizator drobiu- zaczyna robić tanie show i tanią kasę HEJTUJE!
3) "kariera mma" - osmieszania ciąg dalszy, cała organizacja ksw to totalny syf szacunek jedynie dla Błachowicza bo kiedyś z nim trenowałem i Materny, no i oczywiscie Khalidova. Jedynym plusem tego syfu jest promocja kilku ogarnietych zawodników, ale poziom UFC też to nie jest.. jak wielu znawców twierdzi.
Ostatnio wszyscy pie**olą żę Khalidov śmiało może startować na miszcza UFC. Pierwsza walka z Silvą czy kimkolwiek innym i myślę że zgon.

Co do przeciwników pudziana lista:
NAJMAN- bez komentarza
KAWAGUCHI- wacek
SILVA- emeryt od zawsze dieta piwna
BUTERBEAN- jak zaczynałem ogladac mma to walczył nawet w UFC,
SAPP- stary showmen

Jest się czym jarać ! pozdrawiam