18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp

Marian Pudzianowski • 2012-05-13, 00:07
Szybki wpie**ol Mariusza. :mrgreen:


Domb3k

2012-05-13, 10:07
Jak dla mnie to nie była ustawiona walka, zgadzam się , że Sapp chciał przede wszystkim dobrze zarobić ale 18 maja ma kolejną walkę, więc jego trenerzy przerwali pojedynek kiedy tylko pojawiła się krew bo obawiali się kontuzji, która może pokrzyżować plany na kolejne walki, a przecież 100 tys $ nie leży na ulicy...

A Pudzian widać robi postępy oby tak dalej. ; )

Keepo

2012-05-13, 10:15
Nerfpl napisał/a:

Ustawka jak nic.


-Sappowi nic tak naprawdę nie było. Krew krwią ale stał norlamnie, jeszcze się czieszył po walce.
-Walka została przerwana bez powodu. Przecież Sapp się po prostu bronił. Normalnie zawodnik by przeczekał tak jak widzieliśmy to 2 walki wcześniej z murzynem który był bity chyba z 3 minuty na ziemi.

Zawiodłem się na Pudzianie strasznie. Jak taki sport reprezentuje to ja podziękuję.
Albo kaleki albo jakieś świnie które się lewdo ruszają. A jak pojechał walczyć na serio to przegrał...

Obrazek


No chyba Cie typie poj***ło... Wiesz co to jest rekord zawodników ? No tak zjebie sobie rekord bo dostane jakieś 100 000... weź k***a myśl, jeżeli dla Ciebie Pudzian źle walczył to idź oglądać curling. Były kolana, była wymiana ciosów, było obalenie. Było tak naprawdę wszystko k***a idioto. A to że go skończył w 20 sekund to znaczy tylko tyle że sowicie trenował, a Bob jest z ameryki i jak każda c*pka z ameryki robi show. Pamiętam jak Bob walczył z Cro Copem dostał kopa na wątrobę i się obsrał. A był od Mirka większy.

Gienek1989

2012-05-13, 10:23
Nerfpl albo jesteś mongołem albo debilem zakładam że jedno i drugie, jeśli uważasz ze Pudzian nic nie pokazał. Sędzia przerwał bo po pierwsze Sapp się nei bronił a po drugie jego narożnik krzykną żeby przerwał walke ale jesteś pewnie wielkim znawcą jak Najman więc k***a idż pograj w szachy.

NomadUG

2012-05-13, 10:47
Zawistne sk***ysyny, żadnej ustawki nie było hejterskie k***y... Popie**olone społeczeństwo wszędzie doszukujecie sie oszustw i paranoi no ja pie**ole nic tylko sie wk***ić czytając komentarze jakiś p*zd które ch*ja sie znają a najwięcej do powiedzenia mają...

FanatiCS

2012-05-13, 10:48
up dokładnie. A już myślałem, czytając najlepszy komentarz że sami "znawcy" pożal się Boże komentują.

duumek20

2012-05-13, 10:53
Brawo Pudzian, apropo 140 kg a rzucił nim jak szmatą :)

CrazyChocolate

2012-05-13, 11:15
Sapp po prostu miał wyj***ne ;)
Wyjdzie na ring dostanie 100k dolarów i może dalej iść do KFC :)

BurbonPL

2012-05-13, 11:30
Jak Pudzian przegrywa - jest słaby
Jak wygrywa - walka ustawiona
Zawiść polaczków to śmiech na sali.
Walka nie była ustawiona, Sapp leżał na ziemi i nie odpowiadał na ciosy, robiąc minę jak bita kobietka i kuląc się w gardzie, i tak by to długo nie potrwało, poza tym to trenerzy Sappa krzyknęli żeby przerwać walkę więc coś w tym jest.

MariuszPudzianowski

2012-05-13, 11:35
Znów się mnie czepiacie. Ciężko trenowałem, to rozwialiłem Bob'a jak trzeba. To była uczciwa walka!

dymion

2012-05-13, 11:38
ta "walka" nie powinna była wyjść z poczekalni...

flodack

2012-05-13, 11:41
Wk***ia mnie ten gość co ma najwyżej oceniony komentarz, aż muszę dopowiedzieć swoje trzy grosze. Ten gość to zakompleksiony pajac, który pewnie trenował coś i ch*ja mu wychodziło, i to właśnie jest Polska sam nie zeżre, a drugiemu nie da. Moim zdaniem nie ma co się doszukiwać ustawionej walki. Mariusz walczy z sercem i godnie reprezentuje nasz kraj zarówno w sportach siłowych jak i sportach walki. I nie wiem czy tak łatwo byłoby wam się podnieść gdybyście ważyli 140 kg. Zastanówcie się 2 razy, i przede wszystkim nie róbcie nic z zawiści. Podziwiam Mariusza, że dąży i realizuje swoje wyznaczone cele.

Anonymouz

2012-05-13, 11:47
Walka była lub nie była ustawiona - nie ważne. Ważne jest to, że Bob sprzedaje walki i widać to gołym okiem. Od ok. 5 lat praktycznie nie walczy i daje się "oklepywać" za kasę. Widać, że woli dostać szybki i łatwy oklep za co i tak dostanie spory czek zamiast się trochę pomęczyć i wygrać. Kawał chłopa z tego Boba i gdyby tylko chciał, to by wygrał z Mariuszem. Takie jest moje zdanie dlatego pamiętajcie, że każdy ma swoje zdanie i niema co się wymieniać durnymi zdaniami, obrażać się nawzajem, bo to idiotyczne.

~LegendarnyZiom

2012-05-13, 11:53
Czarny Najman. :)


cycuhaha

2012-05-13, 11:55
Ten pajac uśmiechał żeby tacy jak wy myśleli, że ma wyj***ne na walki - kiepska próba ukryciia tego, że jest turbociotą. On kasę miał zagwarantowani już przed walką i był już oswojony z tą myślą od kilku miesięcy. To była ewidentnie dobra mina do złej gry. Ci co pie**olą że te uśmieszki zdownowanego przygłupa świadczą o tym że walka była ustawiona są jebnięci

Anonymouz

2012-05-13, 11:56
Cytat:

Ci co pie**olą że te uśmieszki zdownowanego przygłupa świadczą o tym że walka była ustawiona są jebnięci

A Ty jesteś może mądrzejszy obrażając ich?