18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ŁÓDŹ - IDZIE ANTYKOMUNA - 15.12.2012

wiadro1908 • 2012-12-16, 14:58
Jak w tytule. Uczestniczyłem w tym marszu. Z ciekawszych rzeczy to o dziwo ŁKS i Widzew potrafią iść obok siebie bez żadnych ekscesów. Były 2 prowokacje lewackie ale zaraz zostały usunięte.



Tutaj fotorelacja Dziennika Łódzkiego i krótki tekst co i jak

Nie tęczowa, nie czerwona, Łódź jest tylko narodowa.


Źródło filmiku yt. ;)
Jak było to spalić. Ale nic nie wyskoczyło po wpisaniu tematu i tagów. 8-)

Ver0

2012-12-17, 01:08
Z tego co wiem to faszystami w tym kraju to jest Młodzież Wszechpolska oraz reszta prawicy. Oni są odpowiedzialni za wszelkie burdy na każdych zgromadzeniach. Ktoś wam nawciskał do tych pustych prawicowych łbów o lewactwie a nawet nie wiecie czym Lewica jest. Zauważyłem, że na tym portalu coraz więcej idiotycznych filmików jest wrzucanych. Siejecie propagandę nienawiści z którą walczycie... Jesteście zwykłym mainstreamem i hipokryzją w czystej postaci. Jeszcze pochód w żydowskiej Łodzi z transparentami Młodzieży Wszechpolskiej gdzie większość to neonaziści którzy przy okazji mają żydowskie korzenie :)

Koniec Świata

2012-12-17, 01:51
Ja nie rozumiem co tego typu materiały polityczne robią na Sadolu. Czyżby głównym celem tych prawicowych bubków było zaśmiecanie całego internetu tym swoim propagandowym gównem? Jakoś nie widzę tutaj lewaków z Krytyki Politycznej itp. wrzucających materiały ze swoich kolorowych akcji. Nie widzę tutaj zwolenników starej szkoły socjalizmu wychwalających osiągnięcia Lenina i Marksa. Po Marszu Niepodległości był wysyp gównianych "dowodów" umęczenia "patriotów" przez policję i prowokatorów. Po rocznicy stanu wojennego pojawiły się wrzuty gówniarzerii umęczonej przez Jaruzelskiego. Co jest do k***y nędzy? Czyżby serwery phrawdziwie polskich phrawicowych portali padły z przepełnienia tym syfem, że trzeba było znaleźć inną miejscówkę? :kupa:

bimbastah

2012-12-17, 01:54
bloodwar napisał/a:

"Polowanie" na komunistów to wyszukiwanie sobie wyimaginowanych wrogów żeby przypadkiem tłuszcza nie poszła szukać PRAWDZIWYCH wrogów Narodu na Wiejską. Dając takie durne, propagandowe filmiki pieknie wpisujesz się w kanon debili sterowanych cieniutką linką przez puppet masterów, zachowujących się jakby od 20stu lat żyli w jakimś letargu i teraz obudzili się i nie wiedzą co mają robić, więc jedyne co im przychodzi do głowy to hasło sprzed 20stu lat "bij czerwonych".



Krótko - masz u mnie kratę piwa.

ladyanna

2012-12-17, 04:58
Jak się okazuje to właśnie kibice znają swą tożsamość narodową i to właśnie ta grupa walczyłaby na pierwszym froncie w wypadku wojny narażając życie za wszystkich obywateli! Każdy lewak powinien spojrzeć w tłum marszu, gdzie ramię w ramię z nami szli starsi, zasłużeni obywatele, którym nie dorastacie do pięt z posiadaną wiedzą historyczną i swiadomością POLSKOŚCI. Tak więc, jeśli chcecie brudzić nasz kraj gejostwem albo sprzedawać się czerwonym to wyp******* z POLSKI!!!! Za wolność, za kraj, 3 razy...

anonymousm

2012-12-17, 07:49
up
ch*ja by tam poszli walczyć. Od razu stwierdziliby, że rząd im się nie podoba i nie będą dla lewaków przelewać arcypolskiej krwi. Przecież teraz też mogliby pójść do wojska i bronić naszej ojczyzny na frontach w Afganistanie albo strzec spokoju w Europie na Bałkanach. Ale wolą napie**alać się pod lasem i palić race pod pomnikami, które kompromitują swoim hołdem.
I odważcie się wreszcie myśleć samodzielnie. Argument o walce za Polskę słyszę 1 500 raz. Nauczycie się jednej bzdury na pamięć i powtarzacie w kółko.

@ Aschrael
Dałem dupy z Wezezuelą. Gdyby to było w realu powinienem strzelić sobie w łeb.
Obecnie w Chile prezydentem jest miliarder i konserwatysta, ale zastąpił na tym stanowisku socjalistkę, a i jakiś socjalista jego zastąpi, kiedy się wreszcie znudzi. I dopóki nikt znowu nie będzie przeprowadzać masowych egzekucji politycznych jak za Pinicheta i jak obiecują szczury z MW i ONR-u, wszystko jest jak najbardziej w porządku.
Ale ze złotem królów Szwedzkich to ty doj***łeś...

Archeolog

2012-12-17, 08:27
Cytat:

Nie tęczowa, nie czerwona, Łódź jest tylko narodowa.



Mów za siebie proszę. Na całe szczęście Łódź nie jest własnością idiotów z filmiku. Osobiście z tym prawackim, neofaszystowskim gównem się nie utożsamiam.

Ork.Fajny

2012-12-17, 08:54
Koniec Świata napisał/a:

Jesteś taki waleczny, że aż brak mi słów. A co z twoimi dyktatorskimi zapędami (zwalczanie myślących inaczej)?


Niestety tutaj znowu pokazujesz brak wiedzy historycznej...
Jedyny znany w historii współczesnej prawicowy dyktator to śp. Pinochet. Za jego czasów obywatele Chile mogli robić wszystko prócz głoszenia haseł faszystowskich i komunistycznych. I skończyło się to bardzo dobrze dla kraju > Cud Chilijski.
Natomiast historia lewicowych dyktatorów w postaci Benita, Hitlera, Stalina, Piłsudskiego pokazuje jasno że kraje nie działały dobrze. Faszyzm we Włoszech i rzeszy wydrenował kasę że musiały te kraje iść na wojnę by unikać spłacania długów, ZSRR to wiadomo, głód, mordy i jeszcze raz głód, a RP II to powolny rozwój z centralnym sterowaniem i cenzurą którego efektem było zacofanie w 39roku i zdolność obronna nikła.
I proszę ponownie... Przedstaw wreszcie swoją rzekomym wizję tego czym jest prawica i w których miejscach ma coś wspólnego z faszyzmem czy hitleryzmem.


Ver0 napisał/a:

Ktoś wam nawciskał do tych pustych prawicowych łbów o lewactwie a nawet nie wiecie czym Lewica jest.


Niestety wiemy. Lewica = kontrola życia i brak wolności.
Definicja jest dość prosta.

Ver0 napisał/a:

Jeszcze pochód w żydowskiej Łodzi z transparentami Młodzieży Wszechpolskiej gdzie większość to neonaziści którzy przy okazji mają żydowskie korzenie :)


Nie wiem czy wiesz ale żydzi także byli narodowcami i polskimi patriotami. No i ludzie związani z MW którzy potem wstąpili np. do NSZ też walczyli w obronie żydów. Więc to się nie wyklucza.

Koniec Świata napisał/a:

Jakoś nie widzę tutaj lewaków z Krytyki Politycznej itp. wrzucających materiały ze swoich kolorowych akcji. Nie widzę tutaj zwolenników starej szkoły socjalizmu wychwalających osiągnięcia Lenina i Marksa.


Tu jest sadistic. Tutaj miłość do kolorowych nie przejdzie, to raz.
A dwa jak mówiłem. Nie jesteście wstanie się obronić przed argumentami co widać po tobie i twoim ignorowaniu paru moich próśb dotyczących wyjaśnienia paru spraw przez ciebie.

anonymousm napisał/a:

@ Aschrael
Dałem dupy z Wezezuelą. Gdyby to było w realu powinienem strzelić sobie w łeb.
Obecnie w Chile prezydentem jest miliarder i konserwatysta, ale zastąpił na tym stanowisku socjalistkę, a i jakiś socjalista jego zastąpi, kiedy się wreszcie znudzi. I dopóki nikt znowu nie będzie przeprowadzać masowych egzekucji politycznych jak za Pinicheta i jak obiecują szczury z MW i ONR-u, wszystko jest jak najbardziej w porządku.


Gdyby to było w realu powinieneś powiedzieć to sami z daniem dupy i przejść do dalszych argumentów albo się poprawić. Nie musisz tak bardzo swoich braci z NKWD wielbić i ich taktyk na sobie próbować.
A co do Chile to może tam nawet rządzić ubrany na różowo goryl z czarnym bananem w łapie...
Nic faktu nie zmieni że dzięki Pinochetowi i jego kontrrewolucji ludzie rozumieją fakt że tylko wolność ich wyciąga z biedy i nie pozwalają sobie od dziesięcioleci na zmiany prawa w kierunku socjalizmu.
A co do egzekucji Pinocheta to widzisz tu jakiś problem? Przed nimi to komuniści robili egzekucje, to po tym on robił egzekucję właśnie na tych komunistach. Nie widzę nic złego w zabijaniu czerwonych morderców.
I jeśli k***a jesteś za głupi by skopiować nick i wiesz że jesteś też za głupi by go zapamiętać i przepisać, bez błędów, to po prostu użyj opcji "cytuj"...

anonymousm napisał/a:

Ale ze złotem królów Szwedzkich to ty doj***łeś...


Niby gdzie?
Do początków XX Szewcja była piękną i bogatą monarchią. Co prawda po 1900 roku pojawiły się czerwone idee demokracji, ale nie przypominam sobie aby oddali komuś swoje złoto w jakimś głosowaniu. Szwecja w żadnej wojnie udziału nie brała więc nie była zniszczona na dodatek spore zasoby drewna i jeszcze większe żelaza pozwoliły jej handlować ze wszystkimi bijącymi się dookoła. Wielki Kryzys lat 29-33 to już okres gdzie złoto nie było standardem więc wszelakie spadki wartości ich waluty nie miały związku ze zmianą w ilości/wartości ichniego złota.

Archeolog napisał/a:

Osobiście z tym prawackim, neofaszystowskim gównem się nie utożsamiam.


No to masz z prawakami wiele wspólnego. My też nie znosimy socjalistów spod znaku nazizmu.

jolmen13

2012-12-17, 09:14
Od 1:01 do 1:05 Gościu zamawia piwo.

lapps

2012-12-17, 10:00
@anonymous
gdyby nie pinochet chile bylo by bankrutem z warunkami zycia jak w jakims kongo. a my lada moment bedziemy jak grecja, po czym bedzie coraz gorzej.

@Koniec swiata
daruj sobie te utopie co? jakos w naszej demokracji rzadza oszolomy, ktorym telewizja dyktuje co jest sluszne. a na margines sa spychani ludzie, ktorzy chcieli by moc samemu decydowac o wlasnym zyciu


no ale wiadomo, lepiej nie miec nic do gadania, robic co ci kaza i byc dymanym przy kazdej wyplacie niz poprzec tych "faszystow" co?? :D

anonymousm

2012-12-17, 10:10
Arashel napisał/a:



Do początków XX Szewcja była piękną i bogatą monarchią. Co prawda po 1900 roku pojawiły się czerwone idee demokracji, ale nie przypominam sobie aby oddali komuś swoje złoto w jakimś głosowaniu. Szwecja w żadnej wojnie udziału nie brała więc nie była zniszczona na dodatek spore zasoby drewna i jeszcze większe żelaza pozwoliły jej handlować ze wszystkimi bijącymi się dookoła. Wielki Kryzys lat 29-33 to już okres gdzie złoto nie było standardem więc wszelakie spadki wartości ich waluty nie miały związku ze zmianą w ilości/wartości ichniego złota.


No to masz z prawakami wiele wspólnego. My też nie znosimy socjalistów spod znaku nazizmu.



Nie masz nawet wiedzy na poziomie wikipedii. Wybacz, że nie marnowałem czasu na szukanie dla ciebie poważniejszych źródeł. Hasło Economy of Sweden:

In the 19th century Sweden evolved from a largely agricultural economy into the beginnings of an industrialized, urbanized country. Poverty was still widespread in sections of the population. However, incomes were sufficiently high to finance emigration to distant places, prompting a large portion of the country to leave, especially to the USA. Economic reforms and the creation of a modern economic system, banks and corporations were enacted during the latter half of the 19th century.
By the 1930s, Sweden had what Life magazine called in 1938 the "world's highest standard of living"

Reformy ekonomiczne, które przyczyniły się do cudu gospodarczego, zostały przeprowadzone przez socjaldemokratów.

Ork.Fajny

2012-12-17, 10:18
anonymousm napisał/a:

Nie masz nawet wiedzy na poziomie wikipedii. Wybacz, że nie marnowałem czasu na szukanie dla ciebie poważniejszych źródeł. Hasło Economy of Sweden:


Za to brawa dla ciebie że w ogóle uznajesz Wiki jako źródło informacji i ją poniżej cytujesz. przypomnę że ta sama strona podawała przez rok że w Cudzie nad Wisłą zginęło więcej ruskich niż brało udział oraz że NSZ jest organizacją faszystowską.

anonymousm napisał/a:

In the 19th century Sweden evolved from a largely agricultural economy into the beginnings of an industrialized, urbanized country. Poverty was still widespread in sections of the population. However, incomes were sufficiently high to finance emigration to distant places, prompting a large portion of the country to leave, especially to the USA. Economic reforms and the creation of a modern economic system, banks and corporations were enacted during the latter half of the 19th century.
By the 1930s, Sweden had what Life magazine called in 1938 the "world's highest standard of living"

Reformy ekonomiczne, które przyczyniły się do cudu gospodarczego, zostały przeprowadzone przez socjaldemokratów.


Świtnie. Brawo. Uh. Ah. Oh. Ale teraz proszę cie o konkrety. Wymień dokładnie treści reform, czyli co jak zreformowano i wskaż w nich charakter socjalistyczny. No i gdzie masz mowę o tym że państwo było biedne...?

A tak w ogóle to w Polsce, w '88 roku, komunista Mieczysław Wilczek wprowadził hardkorowo wolnorynkową reformę do gospodarki polskiej która obowiązywała do 2001roku chyba upadając po woli od nowych regulacji do niej dopisywanych. Tą reformę też nazwiesz socjalistyczną z natury bo wprowadził ją socjalista...?

Pa...........na

2012-12-17, 10:39
Arashel, Dobrze prawi zaznaczam pisze jako nie fanatyk ale zależy mi na tym aby nasz kraj się zmienił mentalnie społecznie i oczywiście politycznie. No nie wiem sam po której stronie stoję, miałem inną formułę prawicy i lewicy ale czytając wasze posty to struktury i podstawy się zmieniają dość radykalnie muszę też dodać nie mam takiej wiedzy którą to tak ładnie kreujecie i nią wojujecie, dziś rano już po raz któryś leciał Bear Grylls (jestem fanem surwiwalu) i po raz któryś odcinek gdy to Bear był w trójmieście i poruszał się po stoczni sam syf został i pustostan a ona za czasów PRL-u była najwydajniejsza, elektrownia EJŻ też projekt nie dokończony było o niej na sadolu i to chyba nie raz, nasza motoryzacja ogółem przemysł wujek ma WSK do tej pory :) i wszystko zaczęło zdychać po przejściu z 89 na pseudo-demokracje. Świetnie ze takie tematy się przewijają, mimo iż jest to portal szyderczy i aspołeczny, ludzie(nawet miłośnicy kobiet niewiadomego pochodzenia) zawsze zaczerpną troszkę światopoglądu ale zaraz moderator będzie pie**olił że źle i nie dobrze jak już nie raz tutaj to miało miejsce. Arashel, z jednym się nie mogę zgodzić pisałeś wyżej ze nic się nie zmieniło po (obaleniu komuchy czy umowie z ruskimi no nie wiem sam) kolorowe przejście tak jakoś bodajże napisałeś a do mojego sprzeciwu użyje słów mojego ojca 'wy młodzi nic nie widzicie albo nie chcecie widzieć' którego zawsze krew zalewa jak słyszy słowa podobne twoim a ma już 56 lat trochę widział. Pytanie na koniec demokracja bezpośrednia wzorem Szwajcarii jest jakimś rozwiązaniem ?

eitan

2012-12-17, 14:49
Mam polew z idiotów, którzy biorą udział w antykomunistycznych fetach, krzyczą "precz z komuną", a nie przeżyli nawet jednego dnia w tym ustroju.
Jesteście tak wiarygodni jak Józef Stalin. LOL!
Banda przygłupów - wasz marsz nie ma nic wspólnego z patriotyzmem i dlaczego antykomunistyczny? Przecież komunizmu i komuchów już nie ma.
Jak się jest z ch....ego pokolenia, gdzie nie ma ideałów i nic do roboty to się wymyśla udziały w mocno naciąganych marszach, żeby poczuć namiastkę tego jak to jest być opozycjonistą.
Do pięt im nie dorastacie. Idźcie być kretynami gdzie indziej.

Pa...........na

2012-12-17, 15:42
up@ ty to chyba nie masz 36 lat ?

Ork.Fajny

2012-12-17, 21:29
eitan napisał/a:

Mam polew z idiotów, którzy biorą udział w antykomunistycznych fetach, krzyczą "precz z komuną", a nie przeżyli nawet jednego dnia w tym ustroju.


Taka jest prawa że prócz rzadkich zabójstw ze stron UB/SB wiele się nasze prawo i obyczaje od praw i obyczajów PRLu nie różni.

eitan napisał/a:

Banda przygłupów - wasz marsz nie ma nic wspólnego z patriotyzmem i dlaczego antykomunistyczny? Przecież komunizmu i komuchów już nie ma.


Skoro komuchów już nie to jakim cudem mamy "faszystów" którzy wedle waszej definicji walczą z komuchami...?

eitan napisał/a:

[...]żeby poczuć namiastkę tego jak to jest być opozycjonistą.
Do pięt im nie dorastacie. Idźcie być kretynami gdzie indziej.


Jak to się nie da. Zaciągnij się do wywiadu jakieś wrogieo państwa na terenie polskim i się poczujesz jak większość znanych ci "opozycjonistów".