18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ŁÓDŹ - IDZIE ANTYKOMUNA - 15.12.2012

wiadro1908 • 2012-12-16, 14:58
Jak w tytule. Uczestniczyłem w tym marszu. Z ciekawszych rzeczy to o dziwo ŁKS i Widzew potrafią iść obok siebie bez żadnych ekscesów. Były 2 prowokacje lewackie ale zaraz zostały usunięte.



Tutaj fotorelacja Dziennika Łódzkiego i krótki tekst co i jak

Nie tęczowa, nie czerwona, Łódź jest tylko narodowa.


Źródło filmiku yt. ;)
Jak było to spalić. Ale nic nie wyskoczyło po wpisaniu tematu i tagów. 8-)

TomusK

2012-12-16, 23:36
Jako, że niektórzy tutaj nie wiedzą czym się różni lewica od prawicy to pozwolę sobie przytoczyć porównanie jakie kiedyś usłyszałem:

lewica - jak największa ingerencja rządu/władzy w życie obywateli
prawica - jak najmniejsza ingerencja rządu/władzy w życie obywateli

Teraz sami możecie sobie odpowiedzieć po której stronie jesteście.

Dodatkowo często spotykam się (nie tylko na sadisticu) z tym, że prawica == narodowcy, a to wcale nie jest prawdą.

Koniec Świata

2012-12-16, 23:39
Arashel napisał/a:

Rozumiem że to ma być "błyskotliwa" riposta która ma ukryć to że nie jesteś wstanie podać argumentów potwierdzających twoje zdanie że prawica ma coś wspólnego z faszyzm albo hitleryzmem...?
Oraz to że nie jesteś w stanie w żaden sposób skontrować faktu że tylko prawicowy model powoduje wzrost bogactwa u ludzi...?



Prawicowy model srodel. Gdzie masz ten swój prawicowy model wcielony w życie i nie obalony przez wk***ionych ludzi i zamieniony na coś innego, jeśli mogę wiedzieć?

anonymousm

2012-12-16, 23:40
Arashel napisał/a:

tylko prawicowy model powoduje wzrost bogactwa u ludzi...?



Naprawdę? Więc Niemcy, Norwegia, Szwecja, Dania, Holandia to państwa, w których panuje model prawicowy, czy może biedne państwa?

Ork.Fajny

2012-12-16, 23:50
Koniec Świata napisał/a:

Prawicowy model srodel. Gdzie masz ten swój prawicowy model wcielony w życie i nie obalony przez wk***ionych ludzi i zamieniony na coś innego, jeśli mogę wiedzieć?


Hong-Kong, Chiny, Chile, Singapur, Szwajcaria, parę stanów USA np. New Hampshire.

anonymousm napisał/a:

Naprawdę? Więc Niemcy, Norwegia, Szwecja, Dania, Holandia to państwa, w których panuje model prawicowy, czy może biedne państwa?


Mylisz wzrost bogactwa z samym bogactwem.
Poziom bogactwa tych państw ledwo się zwiększa z roku na rok a w niektórych przypadkach się kurczy nawet. Nie wspominam tutaj nawet o zadłużeniu, którego nikt pod uwagę nie bierze ani np. kwiatków typu złoto trzymane za granica którego fizycznie brak. Kraje typu Szwecja, Norwegia, Dania czy Holandia to kraje które były bogatymi królestwami/księstwami lub wchodziły do bogatego państwa. W spadku po poprzedniku otrzymali sporo dóbr które dziś im służą za poduszkę spowalniającą upadek. A Niemcy to kraj gdzie mamy przecież lekką recesję.

anonymousm

2012-12-16, 23:51
TomusK napisał/a:



lewica - jak największa ingerencja rządu/władzy w życie obywateli
prawica - jak najmniejsza ingerencja rządu/władzy w życie obywateli



Tomuś, takie są mądre te twoje definicje, że wynika z nich następująca prawda objawiona:

Najskrajniejszą prawicą są anarchiści, bo oni chcą zniesienia państwa.

A teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy marzysz o anarchii, mój prawicowcu, czy podnieca cię wizja porządku.

Koniec Świata

2012-12-16, 23:54
Arashel napisał/a:


Hong-Kong, Chiny, Chile, Singapur, Szwajcaria, parę stanów USA np. New Hampshire.



Chiny - moje ulubione prawicowe państwo.

anonymousm

2012-12-16, 23:57
Arashel napisał/a:


Hong-Kong, Chiny, Chile, Singapur, Szwajcaria, parę stanów USA np. New Hampshire.

.



Chile? Z komunistą Chavezem na czele? Chyba nie bardzo się orientujesz, co się dzieje na świecie. Chiny z ich państwowym kapitalizmem? Szwajcaria? Niby podatki niskie, ale za straszne zrośnięcie państwa i obywatela.

Arashel napisał/a:



Mylisz wzrost bogactwa z samym bogactwem.
Poziom bogactwa tych państw ledwo się zwiększa z roku na rok a w niektórych przypadkach się kurczy nawet. Nie wspominam tutaj nawet o zadłużeniu, którego nikt pod uwagę nie bierze ani np. kwiatków typu złoto trzymane za granica którego fizycznie brak. Kraje typu Szwecja, Norwegia, Dania czy Holandia to kraje które były bogatymi królestwami/księstwami lub wchodziły do bogatego państwa. W spadku po poprzedniku otrzymali sporo dóbr które dziś im służą za poduszkę spowalniającą upadek. A Niemcy to kraj gdzie mamy przecież lekką recesję.



Żartujesz. Cud gospodarczy w powojennych Niemczech, które były potwornie zniszczone i wyczerpane, wydarzył się za rządów socjalistów i do dzisiaj społeczeństwo jest przyzwyczajone do dzielenia się tym, co wypracuje. Szwecja w XX wiek i w socjalizm wchodziła jako niemal parias Europy, bida z nędzą.

sidsky

2012-12-17, 00:02
Arashel napisał/a:

Prawica równa się dokładnie to. To "nie równa się" to propagandowa mrzonka tępaków z lewej strony którzy chcą udawać prawą. A jeśli się mylę to przedstaw mi swoją wizję poglądów związanych z prawdziwą "prawicą".


W sumie, mój błąd, bo mówiąc wcześniej o prawicy miałem na myśli tą narodową maszerująca, którą widać na filmie z pierwszego posta.

Nasza, narodowa prawica nie ma nic wspólnego z liberalizmem ekonomiczno-społecznym bo domaga się wywłaszczenia "kapitału niepolskiego" i posługuje się stereotypami stale szukając kolejnych wrogów wśród Polaków (chyba, że akurat nawinie się jakiś czarny/obrzezany/pedał).
Arashel napisał/a:

Hong-Kong, Chiny, Chile, Singapur, Szwajcaria, parę stanów USA np. New Hampshire.


Chiny? To kraj, w którym liberalizm ekonomiczny panuje w stolicach prowincji i kilku nadmorskich miastach. Żyje tam kilkadziesiąt milionów dorobkiewiczów i rodziny urzędnicze, które pławią się w zachodnim stylu życia kosztem setek milionów ludzi żyjących na skraju nędzy. Rozwarstwienie społeczne jest niewyobrażalne co w żaden sposób nie świadczy o sile systemu ekonomicznego Chin.

wi...........05

2012-12-17, 00:15
za cokolwiek przeciwko lewakom zawsze piwko leci!

Ork.Fajny

2012-12-17, 00:19
Koniec Świata napisał/a:

Chiny - moje ulubione prawicowe państwo.


Moje nie. Wolę cieplejsze klimaty z Chile.





anonymousm napisał/a:

Chile? Z komunistą Chavezem na czele? Chyba nie bardzo się orientujesz, co się dzieje na świecie.


Mówi to ktoś kto myli Chile z Wenezuelą?

anonymousm napisał/a:

Chiny z ich państwowym kapitalizmem?


Że niby jakim...?

anonymousm napisał/a:

Szwajcaria? Niby podatki niskie, ale za straszne zrośnięcie państwa i obywatela.


A tak po polsku?

anonymousm napisał/a:

Żartujesz. Cud gospodarczy w powojennych Niemczech, które były potwornie zniszczone i wyczerpane, wydarzył się za rządów socjalistów i do dzisiaj społeczeństwo jest przyzwyczajone do dzielenia się tym, co wypracuje.


Coś żeś pomieszał cud z zachodu z socjalizmem ze wschodu...
No i też zapomniałeś dodać że zachód miał forsę od m.in. USA. Więc lekki socjał rządzących nie miał nic do niczego skoro mieli do dyspozycji forsę której sami nie musieli wygenerować.

anonymousm napisał/a:

Szwecja w XX wiek i w socjalizm wchodziła jako niemal parias Europy, bida z nędzą.


No tak... Zapomniałem że wy postępowcy złoto w po-królewskich skarbach Szwecji nie uznajecie za walutę czy bogactwo...





sidsky napisał/a:

W sumie, mój błąd, bo mówiąc wcześniej o prawicy miałem na myśli tą narodową maszerująca, którą widać na filmie z pierwszego posta.


Określenie "narodowa" nie jest związana tylko z prawicą. Narodowa lewica też istnieje.

sidsky napisał/a:

Nasza, narodowa prawica nie ma nic wspólnego z liberalizmem ekonomiczno-społecznym bo domaga się wywłaszczenia "kapitału niepolskiego" i posługuje się stereotypami stale szukając kolejnych wrogów wśród Polaków (chyba, że akurat nawinie się jakiś czarny/obrzezany/pedał).


To jest w takim razie narodowa lewica a nie prawica. to że się sami tak nazywają nie znaczy że nimi są.

sidsky napisał/a:

Chiny? To kraj, w którym liberalizm ekonomiczny panuje w stolicach prowincji i kilku nadmorskich miastach. Żyje tam kilkadziesiąt milionów dorobkiewiczów i rodziny urzędnicze, które pławią się w zachodnim stylu życia kosztem setek milionów ludzi żyjących na skraju nędzy.


Dorobkiewiczowie? A kto to taki? Ci mądrzy Chińczycy którzy umieją coś wymyślić? Ci ze smykałką do interesu umiejący organizować działające firmy? Jakim prawem im obrażasz?
A urzędnicy nie mają nic do liberalizmu i systematycznie ich liczba jest zmniejszana.

sidsky napisał/a:

Rozwarstwienie społeczne jest niewyobrażalne co w żaden sposób nie świadczy o sile systemu ekonomicznego Chin.


Rozwarstwienie społeczne to normalna rzecz. 10 mln pracowników fabryk nie może żyć na tym samym poziomie co 10 tys mądrych inżynierów tworzących ciągle nowe rozwiązania produkcyjne. To by było nie fair. Nie wspomnę o tym że zabiłoby to klasę naukową bo by im się nie opłacało być mądrzejszymi.

TomusK

2012-12-17, 00:25
anonymousm napisał/a:



Tomuś, takie są mądre te twoje definicje, że wynika z nich następująca prawda objawiona:

Najskrajniejszą prawicą są anarchiści, bo oni chcą zniesienia państwa.

A teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy marzysz o anarchii, mój prawicowcu, czy podnieca cię wizja porządku.



Pisząc "jak najmniejsza ingerencja rządu" nie miałem na myśli "żadnej ingerencji" bo taka oczywiście w kilku aspektach musi się odbywać, np. wojsko, policja, stosunki międzynarodowe, zarządzanie terenami zielonymi. Może Ty nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić, ale wg mnie to nie rząd powinien dbać o m.in. edukacje, zdrowie, co robi obywatel na własnej ziemi, pozwolenia na miliony różnych rzeczy tak jak jest teraz.

Koniec Świata

2012-12-17, 00:28
Arashel napisał/a:


Moje nie. Wolę cieplejsze klimaty z Chile.



Więc, co tutaj jeszcze robisz? Przecież lubisz takie cieplarniane prawicowe klimaty? Wolisz pastwić się nad ludźmi w lewackiej Polsce za pomocą tych zabijających szare komórki postów?

Ork.Fajny

2012-12-17, 00:29
Koniec Świata napisał/a:

Więc, co tutaj jeszcze robisz? Przecież lubisz takie cieplarniane prawicowe klimaty? Wolisz pastwić się nad ludźmi w lewackiej Polsce za pomocą tych zabijających szare komórki postów?


Warto powalczyć o Polskę. W końcu kiedyś ostatni czerwony z zapędami dyktatorskimi zawiśnie i wszyscy będziemy mieli spokój.

Koniec Świata

2012-12-17, 00:33
Arashel napisał/a:


Warto powalczyć o Polskę. W końcu kiedyś ostatni czerwony z zapędami dyktatorskimi zawiśnie i wszyscy będziemy mieli spokój.



Jesteś taki waleczny, że aż brak mi słów. A co z twoimi dyktatorskimi zapędami (zwalczanie myślących inaczej)? Może powinieneś zaczać od siebie. :wisielec:

makasa20

2012-12-17, 00:39
ŁKS I RTS razem co ty pie**olisz?! Takie bajki dzieciom w gimnazjum sprzedaj. Nie dość, że z lksu to idiota.