18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ŁÓDŹ - IDZIE ANTYKOMUNA - 15.12.2012

wiadro1908 • 2012-12-16, 14:58
Jak w tytule. Uczestniczyłem w tym marszu. Z ciekawszych rzeczy to o dziwo ŁKS i Widzew potrafią iść obok siebie bez żadnych ekscesów. Były 2 prowokacje lewackie ale zaraz zostały usunięte.



Tutaj fotorelacja Dziennika Łódzkiego i krótki tekst co i jak

Nie tęczowa, nie czerwona, Łódź jest tylko narodowa.


Źródło filmiku yt. ;)
Jak było to spalić. Ale nic nie wyskoczyło po wpisaniu tematu i tagów. 8-)

Rejtan

2012-12-16, 22:49
Koniec Świata napisał/a:

Masz rację popieram demokrację, pomimo tego że nie jest idealna

Koniec Świata napisał/a:

Nie chcę żeby cokolwiek mieli do powiedzenia idioci w mundurkach z przepaskami na rękawach, ani żadne oszołomy z gębą wypchaną frazesem i pochodnią w ręku.



Czyli popierasz demokrację, w której tylko Ty i Tobie podobni mieliby głos? Skąd ja to znam...

anonymousm

2012-12-16, 22:53
Rejtan napisał/a:



Czyli antykomunizm = nazizm? :) O kurczątko, że też wcześniej tego nie dostrzegłem :D



Antykomunista to był Cat-Mackiewicz albo nawet Radek Sikorski. W ustach tych gnojków z filmu "antykomunizm" to eufemizm określający nazizm, tak jak "judeosceptycyzm" to zwykłe chamskie palenie stodół z Polakami pochodzenia żydowskiego.

Koniec Świata

2012-12-16, 22:53
Rejtan napisał/a:



Czyli popierasz demokrację, w której tylko Ty i Tobie podobni mieliby głos? Skąd ja to znam...



Nie, popieram demokrację, w której oszołomstwo jest zepchnięte na margines, czyli tam gdzie jego miejsce.

Ork.Fajny

2012-12-16, 22:58
anonymousm napisał/a:

Nie pie**ol. Hitler dokładnie tak jak wy prezentował się jako jedyny prawdziwy antykomunista. Każdą zbrodnię usprawiedliwiał antykomunizmem.
Europa przed drugą wojną światową tolerowała go, bo się przedstawiał jako ostatni prawdziwy antykomunista, zdolny powstrzymać sowiecką agresję.


I co z tego...?
Stalin w pewnym momencie zaczął wojnę z Lwem Trockim. Twórcą jeszcze bardziej hardkorowej wersji socjalizmu.
Więc i Stalina uznasz za prawicowca skoro zaczął walkę z czymś jeszcze bardziej komunistycznym?
A Europa także tolerowała Stalina. Zwłaszcza podczas II WŚ, doszło do tego że np. w Ameryce czy Francji Wujek Stalin był wielbiony. Czy ten fakt lubienia Stalina w Europie także robi z niego antykomunistę...?

anonymousm napisał/a:

Jesteście małe Hilterki - ale nie dorastacie do idola. Ustawki pod lasem to szczyt waszych zdolności organizacyjnych, ch*je.


Jak na razie to was więcej łączy z programem politycznym Hitlera i tym co wprowadził do życia, niż nas...

Koniec Świata napisał/a:

Wyobraź sobie, że są jeszcze ludzie, którzy są poza tym schematem.


Poza schematem prawicy czy lewicy już jest tylko anarchia...

Koniec Świata napisał/a:

[...]bo nie chcę tego co tobie chodzi po głowie, a co mi kojarzy się z faszyzmem czystej wody. Nie chcę żeby cokolwiek mieli do powiedzenia idioci w mundurkach z przepaskami na rękawach, ani żadne oszołomy z gębą wypchaną frazesem i pochodnią w ręku.


W takim razie nie znasz poglądów prawicowych.
Bo one polegają na tym że płacisz bardzo niewiele podatków, bardzo niewiele rzeczy się kontroluje, możesz robić co ci się podoba póki nie ograniczasz swoimi działaniami wolności innych ludzi. Ta reguła dotyczy także władzy.
Więc twoje wyobrażenie prawicy nie ma nic do realnego jej wyglądu.

Koniec Świata napisał/a:

Chcę żyć w normalnym, nowoczesnym kraju, a nie w jakiejś, k***a, nacjonalistycznej dystopii stworzonej we łbach nawiedzonych debili. Czy to dla ciebie jest trudne do zrozumienia?


Jest bardzo trudne do zrozumienia bo historia świata jasno mówi o tym że tylko państwa o prawicowym modelu ekonomii i prawa są wstanie się rozwinąć "od zera do milionera".
Każdy znany kraj który zaczął lewicować upadł lub egzystuje na takim poziomie na którym jego prawicowy model został zniszczony.

sanctusdiavolos napisał/a:

Dawno chyba wojny nie było, bo niektórym już w p*zdach się miesza od nieróbstwa i dobrobytu. Walka z komuną. k***a, jaką komuną?


Przeanalizuj prawo w Polsce. Prócz zniesienia cenzury i pozwolenia na parę działalności gospodarczych(nadal ściśle pilnowanych przez rząd) od czasów PRLu nie za wiele się zmieniło.

Koniec Świata napisał/a:

Nie, popieram demokrację, w której oszołomstwo jest zepchnięte na margines, czyli tam gdzie jego miejsce.


Wiesz że to zdanie znaczy to samo co zdanie: "Czyli popieram demokrację, w której tylko Ja i mi podobni mieliby głos."

Koniec Świata

2012-12-16, 23:03
@Arashel

Nie chce mi się odpowiadać na te twoje najprawdziwiej prawicowe imaginacje, bo czuje się jakbym rozmawiał ze schizofrenikiem. To jest niezdrowe.

Ma...........so

2012-12-16, 23:04
Arashel napisał/a:


Skoro walczysz przecie prawej stronie to jesteś człekiem z lewej strony. A skoro prawej stronie zabraniasz korzystania z symboliki narodowej to znaczy że wolisz sam ją używać.


Faszyzująca prawica? Wiesz że to oksymoron?
Faszyzm to dzieło lewicy. Benito jako taki można powiedzieć ojciec faszyzmu wygrał walkę o władzę na hasłach anty-kapitalistycznych, dotyczących publicznej opieki zdrowotnej np. nad byłymi żołnierzach, publicznych ubezpieczeniach, państwowego monopolu na koleje etc. Trudno nazwać to prawicowymi dogmatami.


Wy się nie korzenicie na necie za bardzo bo tu panuje za duża wolność słowa i zwykle mądrzy przedstawiciele prawej strony dość szybko wasze dogmaty są mieszane z gównem.
Waszą ostoją jest demokracja i te sk***ielskie kłamstwa którymi zarzucacie ludzie przez TVP, WSI24, UBsat, Gówno Wyborcze etc.


Kontrola i ujednolicenia to dogmaty lewicy.
A naród to nie przymiot prawicy. Propaganda ZSRR tez mówiła o narodzie sowieckim.


Oglądam i oglądam i ani razu heil hitlera nie słyszę. Jesteś pewny że ten filmik oglądałeś...?



http://pl.wikipedia.org/wiki/Paranoja

na szczęście piszą że można to leczyć więc jest jeszcze dla Ciebie szansa!!!

anonymousm

2012-12-16, 23:04
Arashel napisał/a:



Przeanalizuj prawo w Polsce. Prócz zniesienia cenzury i pozwolenia na parę działalności gospodarczych(nadal ściśle pilnowanych przez rząd) od czasów PRLu nie za wiele się zmieniło.




Według profilu masz 20 lat, masz prawo nie pamiętać, jak było w PRL-u (w którym nb. nie panował ustrój komunstyczny sensu stricto).
Ale nie masz prawa nie wiedzieć i się wypowiadać. Polska zmieniła się nie do poznania.
Dzięki za przypomnienie Stalina. On też zabijał ludzi za "lewactwo", tak jak zabijał ich za odchylenie "prawicowo-nacjonalistyczne". Czy to nie radzieccy towarzysze wymyślili w ogóle termin "lewactwo"?

sidsky

2012-12-16, 23:09
Arashel napisał/a:

Poza schematem prawicy czy lewicy już jest tylko anarchia...


Dobre! A teraz zdefiniuj prawicę i lewicę bo chcemy się pośmiać.
Cytat:

W takim razie nie znasz poglądów prawicowych.
Bo one polegają na tym że płacisz bardzo niewiele podatków, bardzo niewiele rzeczy się kontroluje, możesz robić co ci się podoba póki nie ograniczasz swoimi działaniami wolności innych ludzi. Ta reguła dotyczy także władzy.
Więc twoje wyobrażenie prawicy nie ma nic do realnego jej wyglądu.


Prawica =/= liberalizm ekonomiczno-społeczny. Ba, prawicowcy, ktorych tak bronisz są zupełnym przeciwieństwem tego o czym mówisz.

Aruś

2012-12-16, 23:10


Jak ja uwielbiam te wojny pseudo-inteligentów na sadisticu, którzy myślą, że swoim bezsensownym pie**oleniem tutaj (na które większość leje ciepłym moczem) zmienią rozumowanie i poglądy innych.


Aby was trochę podsycić do dalszych działań:
Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska Narodowa!

Powodzenia!

Ork.Fajny

2012-12-16, 23:18
Koniec Świata napisał/a:

Nie chce mi się odpowiadać na te twoje najprawdziwiej prawicowe imaginacje, bo czuje się jakbym rozmawiał ze schizofrenikiem. To jest niezdrowe.


Skoro jesteś taki obyty to przedstaw mi poglądy wprowadzone w życie przez Hitlera lub przez niego głoszone które możesz znaleźć np. w prawicowych partiach typu UPR, KNP, Partia Libertariańska lub w organizacjach typu KoLiber, ONR, MW.
Bądź raz człowiekiem poważnym i pokaż że wiesz czym jest prawica.
No i poza tym niezbyt dobrze z twojej strony tak sobie uciekać nt. od historycznej słuszności systemów.

anonymousm napisał/a:

Według profilu masz 20 lat, masz prawo nie pamiętać, jak było w PRL-u (w którym nb. nie panował ustrój komunstyczny sensu stricto).
Ale nie masz prawa nie wiedzieć i się wypowiadać. Polska zmieniła się nie do poznania.


Jak się zmieniła? To że rząd zapożyczył się(jak np. Gierek) na bilion złotych by zbudować trochę więcej kolorowych rzeczy nie świadczy o żadnej zmianie...
A tak nb. to panował tutaj ustój komunistyczny.

anonymousm napisał/a:

Dzięki za przypomnienie Stalina. On też zabijał ludzi za "lewactwo", tak jak zabijał ich za odchylenie "prawicowo-nacjonalistyczne".


To w takim razie Stalin wedle waszej logiki, czyli klasyfikowania po tym kto z kim walczył, był albo nikim albo bi i jednocześnie kochał dawać wolność ludziom odbierając im w tym samym czasie ich majątki...

sidsky napisał/a:

Dobre! A teraz zdefiniuj prawicę i lewicę bo chcemy się pośmiać.


Prawicę już ci zdefiniowałem gdzies wyżej.
A lewica to kontrola każdego aspektu życia przez państwo, zabieranie większości dochodów i jakieś prewencyjne terroryzowanie ludzie mających ochotę na wolność.

sidsky napisał/a:

Prawica =/= liberalizm ekonomiczno-społeczny. Ba, prawicowcy, ktorych tak bronisz są zupełnym przeciwieństwem tego o czym mówisz.


Prawica równa się dokładnie to. To "nie równa się" to propagandowa mrzonka tępaków z lewej strony którzy chcą udawać prawą. A jeśli się mylę to przedstaw mi swoją wizję poglądów związanych z prawdziwą "prawicą".

Koniec Świata

2012-12-16, 23:23
@Arashel



Powiedz z czym ci się kojarzy ten kleks.

mu...........ol

2012-12-16, 23:25
Że też Wam się chce bawić w politykowanie. Zajęcia?Hobby ? Dziewczyna? Książki ? Cokolwiek...?

Ork.Fajny

2012-12-16, 23:27
Koniec Świata napisał/a:

@Arashel
Obrazek
Powiedz z czym ci się kojarzy ten kleks.


Z kleksem...?
A teraz co? Racje ustalamy po tym komu jaki wyniki w jakimś pseudo psychoteście wyjdzie?

Koniec Świata

2012-12-16, 23:32
Arashel napisał/a:


Z kleksem...?
A teraz co? Racje ustalamy po tym komu jaki wyniki w jakimś pseudo psychoteście wyjdzie?



Boisz się przyznać, że widziałeś tam lewaków? :szczerbaty:

Ork.Fajny

2012-12-16, 23:34
Rozumiem że to ma być "błyskotliwa" riposta która ma ukryć to że nie jesteś wstanie podać argumentów potwierdzających twoje zdanie że prawica ma coś wspólnego z faszyzm albo hitleryzmem...?
Oraz to że nie jesteś w stanie w żaden sposób skontrować faktu że tylko prawicowy model powoduje wzrost bogactwa u ludzi...?