18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ŁÓDŹ - IDZIE ANTYKOMUNA - 15.12.2012

wiadro1908 • 2012-12-16, 14:58
Jak w tytule. Uczestniczyłem w tym marszu. Z ciekawszych rzeczy to o dziwo ŁKS i Widzew potrafią iść obok siebie bez żadnych ekscesów. Były 2 prowokacje lewackie ale zaraz zostały usunięte.



Tutaj fotorelacja Dziennika Łódzkiego i krótki tekst co i jak

Nie tęczowa, nie czerwona, Łódź jest tylko narodowa.


Źródło filmiku yt. ;)
Jak było to spalić. Ale nic nie wyskoczyło po wpisaniu tematu i tagów. 8-)

anonymousm

2012-12-16, 22:28
Pamięć naszych przodków i historia Ojczyzny mówi mi, że to nazistowskie gówno to coś na maksa niepolskiego.
Wróćcie się napie**alać do lasu, "patrioci", bo wśród ludzi na ulicy robicie żałosne wrażenie.

xterminatorx

2012-12-16, 22:33
@up Czyli każdy kto krytykuje dawny system jest naziolem?

Ork.Fajny

2012-12-16, 22:33
Koniec Świata napisał/a:

Widziałeś żebym kiedykolwiek wklejał jakiekolwiek symbole na Sadolu?


Skoro walczysz przecie prawej stronie to jesteś człekiem z lewej strony. A skoro prawej stronie zabraniasz korzystania z symboliki narodowej to znaczy że wolisz sam ją używać.

Koniec Świata napisał/a:

Dla mnie wrogiem Polaków jest faszyzująca prawica, bo to ona jest najbardziej aktywna na tym portalu i wkleja te swoje propagandowe gówna, w ktorych odwołuje się do spraw których nie rozumie.


Faszyzująca prawica? Wiesz że to oksymoron?
Faszyzm to dzieło lewicy. Benito jako taki można powiedzieć ojciec faszyzmu wygrał walkę o władzę na hasłach anty-kapitalistycznych, dotyczących publicznej opieki zdrowotnej np. nad byłymi żołnierzach, publicznych ubezpieczeniach, państwowego monopolu na koleje etc. Trudno nazwać to prawicowymi dogmatami.

Koniec Świata napisał/a:

Nie widzę tutaj żadnych filmików wychwalających komunizm. Gdzie są ci komuniści? No gdzie?


Wy się nie korzenicie na necie za bardzo bo tu panuje za duża wolność słowa i zwykle mądrzy przedstawiciele prawej strony dość szybko wasze dogmaty są mieszane z gównem.
Waszą ostoją jest demokracja i te sk***ielskie kłamstwa którymi zarzucacie ludzie przez TVP, WSI24, UBsat, Gówno Wyborcze etc.

preliator napisał/a:

Jedni warci drugich. Prawa strona zafunduje kontrolę totalną i ujednolicenie społeczeństwa pod znakiem krzyża, narodu itp., lewa natomiast rozrost biurokratyzacji, podatki, żeby każdy miał po równo, najlepiej jak najmniej.


Kontrola i ujednolicenia to dogmaty lewicy.
A naród to nie przymiot prawicy. Propaganda ZSRR tez mówiła o narodzie sowieckim.

anonymousm napisał/a:

Pamięć naszych przodków i historia Ojczyzny mówi mi, że to nazistowskie gówno to coś na maksa niepolskiego.


Oglądam i oglądam i ani razu heil hitlera nie słyszę. Jesteś pewny że ten filmik oglądałeś...?

Policeman

2012-12-16, 22:34
Łodzianie to przecież w większości żydzi...

ph...........ks

2012-12-16, 22:34
" ja jakoś nie widzę dotacji unijnych a wszystko idzie w górę" - kolego, z przykrością muszę stwierdzić, że albo jesteś ślepy albo jesteś idiotą. No ale w Łodzi to pewnie wszystkie dotacje idą na Pavulon.

anonymousm

2012-12-16, 22:39
Arashel napisał/a:



Faszyzująca prawica? Wiesz że to oksymoron?
Faszyzm to dzieło lewicy. Benito jako taki można powiedzieć ojciec faszyzmu wygrał walkę o władzę na hasłach anty-kapitalistycznych, dotyczących publicznej opieki zdrowotnej np. nad byłymi żołnierzach, publicznych ubezpieczeniach, państwowego monopolu na koleje etc. Trudno nazwać to prawicowymi dogmatami.




Nie pie**ol. Hitler dokładnie tak jak wy prezentował się jako jedyny prawdziwy antykomunista. Każdą zbrodnię usprawiedliwiał antykomunizmem.
Europa przed drugą wojną światową tolerowała go, bo się przedstawiał jako ostatni prawdziwy antykomunista, zdolny powstrzymać sowiecką agresję.
Jesteście małe Hilterki - ale nie dorastacie do idola. Ustawki pod lasem to szczyt waszych zdolności organizacyjnych, ch*je.

Za...........ou

2012-12-16, 22:39
O Bon Jovi w Gdańsku będzie!

człowiek_zły

2012-12-16, 22:40
Narodowi socjaliści w marszu przeciwko socjalistom międzynarodowym. Jedni warci drugich.

Shatter

2012-12-16, 22:40
"Były 2 prowokacje lewackie ale zaraz zostały usunięte."
Jak znam życie to tymi prowokacjami było kilka dzieciaków które weszły wam w drogę.
Gardzę wami...

Koniec Świata

2012-12-16, 22:43
@Arashel

Piszesz tak dużo, ale żyjesz w świecie swoich fantazji o wojnie lewicy z prawicą. Wyobraź sobie, że są jeszcze ludzie, którzy są poza tym schematem. Masz rację popieram demokrację, pomimo tego że nie jest idealna, bo nie chcę tego co tobie chodzi po głowie, a co mi kojarzy się z faszyzmem czystej wody. Nie chcę żeby cokolwiek mieli do powiedzenia idioci w mundurkach z przepaskami na rękawach, ani żadne oszołomy z gębą wypchaną frazesem i pochodnią w ręku. Chcę żyć w normalnym, nowoczesnym kraju, a nie w jakiejś, k***a, nacjonalistycznej dystopii stworzonej we łbach nawiedzonych debili. Czy to dla ciebie jest trudne do zrozumienia?

Rejtan

2012-12-16, 22:44
anonymousm napisał/a:

Nie pie**ol. Hitler dokładnie tak jak wy prezentował się jako jedyny prawdziwy antykomunista. Każdą zbrodnię usprawiedliwiał antykomunizmem.
Europa przed drugą wojną światową tolerowała go, bo się przedstawiał jako ostatni prawdziwy antykomunista, zdolny powstrzymać sowiecką agresję.
Jesteście małe Hilterki - ale nie dorastacie do idola. Ustawki pod lasem to szczyt waszych zdolności organizacyjnych, ch*je.



Czyli antykomunizm = nazizm? :) O kurczątko, że też wcześniej tego nie dostrzegłem :D

Cara_Al_Sol

2012-12-16, 22:48
Piwko za kawałek Konkwisty !

sa...........os

2012-12-16, 22:48
Dawno chyba wojny nie było, bo niektórym już w p*zdach się miesza od nieróbstwa i dobrobytu. Walka z komuną. k***a, jaką komuną?
Nie wiem już co mnie bardziej wk***ia: tępe jak kij lewicowe, naiwne dzieciaki spod sztandaru równości i tolerancji do wszelkiej maści patologii, czy rozwrzeszczane oszołomy biegające po ulicach, szukające wyimaginowanych wrogów i powołujące się na bohaterów, którzy w grobie by się przewrócili widząc ten niedoj***ny cyrk.
Najbardziej jednak razi nadużywanie słowa lewactwo, przez osoby które nie rozumieją jego znaczenia.

W każdej razie miłej zabawy... ups, walki wyzwoleńczej. Khe khe khe...

k***a, jeszcze to pie**olenie o patriotyzmie przy nucie quasi-nazistowskiej patologii jaką jest Konkwista 88... :idzwch*j:

huntz0r

2012-12-16, 22:48
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę !

sidsky

2012-12-16, 22:48
Policeman napisał/a:

Łodzianie to przecież w większości żydzi...


Taa, ale większość z maszerujących by nie umiała wymówić "drzewo genealogiczne" :homer: