18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

ŁÓDŹ - IDZIE ANTYKOMUNA - 15.12.2012

wiadro1908 • 2012-12-16, 14:58
Jak w tytule. Uczestniczyłem w tym marszu. Z ciekawszych rzeczy to o dziwo ŁKS i Widzew potrafią iść obok siebie bez żadnych ekscesów. Były 2 prowokacje lewackie ale zaraz zostały usunięte.



Tutaj fotorelacja Dziennika Łódzkiego i krótki tekst co i jak

Nie tęczowa, nie czerwona, Łódź jest tylko narodowa.


Źródło filmiku yt. ;)
Jak było to spalić. Ale nic nie wyskoczyło po wpisaniu tematu i tagów. 8-)

bloodwar

2012-12-16, 15:33
"Polowanie" na komunistów to wyszukiwanie sobie wyimaginowanych wrogów żeby przypadkiem tłuszcza nie poszła szukać PRAWDZIWYCH wrogów Narodu na Wiejską. Dając takie durne, propagandowe filmiki pieknie wpisujesz się w kanon debili sterowanych cieniutką linką przez puppet masterów, zachowujących się jakby od 20stu lat żyli w jakimś letargu i teraz obudzili się i nie wiedzą co mają robić, więc jedyne co im przychodzi do głowy to hasło sprzed 20stu lat "bij czerwonych".

wiadro1908

2012-12-16, 15:53
Twoi prawdziwi wrogowie narodu siedzą na wiejskiej już od tych ponad 20 lat. Bo skład partii tak naprawdę się nie zmienił. Co najwyżej zmienili nazwę z PZPR`u na SLD, lub stworzyli swoje lewackie partie jak RPP. Polska niestety po wojnie albo lizała dupę Moskwie, albo tak jak teraz Brukseli. Ja jakoś nie widzę tych dotacji unijnych poza tym, że wszystko idzie w górę, ustalają jakieś poj***ne regułki, że ślimak jest rybą a marchewka jest drzewem, a pieniądze na drogi i stadiony idą do kieszeni pseudopolityków. Zachodnie firmy, zakładają u nas fabryki, bo jesteśmy tanią siła roboczą. Od czasu "liberum veto" i ciągłych zerwań sejmu jesteśmy w ciemnej dupie. Przydałoby się otworzyć oczy ludziom, i żebyśmy naprawdę żyli w Wolnej Polsce!

bloodwar

2012-12-16, 16:29
Skoro wiesz, kto jest Twoim prawdziwym wrogiem, to czemu obracasz swoją nienawieść nie na nich, tylko na hipstera w koszulce Che który pali sobie szluga w restauracji Krytyki Politycznej i tweeteuje na szpanerskim iPadzie? Czy taki ch*ju-muju "komunista" to naprawdę wróg narodu nr 1?

wiadro1908

2012-12-16, 17:16
Gdybym tylko mógł, to bym zrobił armię Eligiuszy Niewiadomskich. :)

Karenz88

2012-12-16, 17:17
A na drzewach zamiast liści będę wisieć komuniści !

Kawagawa

2012-12-16, 17:39
bloodwar napisał/a:

"Polowanie" na komunistów to wyszukiwanie sobie wyimaginowanych wrogów żeby przypadkiem tłuszcza nie poszła szukać PRAWDZIWYCH wrogów Narodu na Wiejską. Dając takie durne, propagandowe filmiki pieknie wpisujesz się w kanon debili sterowanych cieniutką linką przez puppet masterów, zachowujących się jakby od 20stu lat żyli w jakimś letargu i teraz obudzili się i nie wiedzą co mają robić, więc jedyne co im przychodzi do głowy to hasło sprzed 20stu lat "bij czerwonych".



Nie wiem czemu ale mam wrażenie że pisząc to co piszesz przeczysz sam sobie, ale ok.


Brawo chłopaki, pewnie już się w Łodzi posrali, bo skłócanie Widzewa z ŁKSem było jedną z głównych metod dezintegracji operacyjnej w Łódzkiej społeczności.

Koniec Świata

2012-12-16, 19:04
Ja pie**olę... :facepalm:

Najbardziej urzekło mnie to, że bydło nosi na rękawach symbol Polski Walczącej. Przecież to zwykła profanacja i antyhołd.

lapps

2012-12-16, 19:42
bloodwar napisał/a:

"Polowanie" na komunistów to wyszukiwanie sobie wyimaginowanych wrogów żeby przypadkiem tłuszcza nie poszła szukać PRAWDZIWYCH wrogów Narodu na Wiejską...




http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/720827,marsz-idzie-antykomuna-przejdzie-ulicami-lodzi,id,t.html

obczaj transparent po lewo i nie pie**ol znowu.
skad ty wogole wziales hipsterow z ipodami?

a mowi sie antykomuna, bo media mamy dalej komunistyczne, system polityczny mamy dalej komunistyczny. strajki/manifestacje ch*ja daja, milicja i tak stlumi jak bedzie nieladnie, a potem sie obraca kota ogonem, ze nazisci niszczyli miasto. lustracja zadna nie przeszla. cytujac wikipedie: "Ważnymi elementami ideologii komunizmu są internacjonalizm i ateizm, ponieważ komuniści uważają, że wszyscy ludzie są równi bez względu na narodowość, rasę czy religię, a podziały te są ich zdaniem szkodliwe i prowadzą do konfliktów" za religie sie biora ostatnimi czasy(glownie ustami palikota), rownosc tez nam wciskaja, a poczekamy z 20 lat i kolejne kilkadziesiat godzin historii w szkole mniej, to jeszcze nam calkowicie panstwowa wlasnosc wcisna pieknymi haselkami

Ork.Fajny

2012-12-16, 20:41
bloodwar napisał/a:

"Polowanie" na komunistów to wyszukiwanie sobie wyimaginowanych wrogów żeby przypadkiem tłuszcza nie poszła szukać PRAWDZIWYCH wrogów Narodu na Wiejską.


Jakbyś nie wiedział to na Wiejskiej są tylko sami komuniści albo ludzie którzy dołączyli do socjalistycznych partii i im służą, więc także są wrogami.

bloodwar napisał/a:

Dając takie durne, propagandowe filmiki pieknie wpisujesz się w kanon debili sterowanych cieniutką linką przez puppet masterów, zachowujących się jakby od 20stu lat żyli w jakimś letargu i teraz obudzili się i nie wiedzą co mają robić, więc jedyne co im przychodzi do głowy to hasło sprzed 20stu lat "bij czerwonych".


Cienka linia? Nie nasza wina że program po prawej stronie jest prosty i każdy zna go na wyrywki. Problem jest po lewej stronie, sie tak rozbudowaliście że sami nie wiecie o co wam chodzi i czemu wasze ideały nie działają...

bloodwar napisał/a:

Skoro wiesz, kto jest Twoim prawdziwym wrogiem, to czemu obracasz swoją nienawieść nie na nich, tylko na hipstera w koszulce Che który pali sobie szluga w restauracji Krytyki Politycznej i tweeteuje na szpanerskim iPadzie? Czy taki ch*ju-muju "komunista" to naprawdę wróg narodu nr 1?


Bo mamy demokrację... Demokracja to ustrój gdzie każdy jest sobie wrogiem bo każdy ma prawo głosu i może drugiemu "legalnie" ograniczyć wolność przez nowe prawa, regulacje etc.

Koniec Świata napisał/a:

Najbardziej urzekło mnie to, że bydło nosi na rękawach symbol Polski Walczącej. Przecież to zwykła profanacja i antyhołd.


A co? Lepiej dać tą symbolikę, kolaborującej z każdym wrogiem polaków ,lewicy?

Koniec Świata

2012-12-16, 20:59
Arashel napisał/a:

A co? Lepiej dać tą symbolikę, kolaborującej z każdym wrogiem polaków ,lewicy?



Rozumiem, że w zakładach psychiatrycznych działa terapia internetowa dla totalnie popie**olonych. Widziałeś żebym kiedykolwiek wklejał jakiekolwiek symbole na Sadolu? Dla mnie wrogiem Polaków jest faszyzująca prawica, bo to ona jest najbardziej aktywna na tym portalu i wkleja te swoje propagandowe gówna, w ktorych odwołuje się do spraw których nie rozumie. Nie widzę tutaj żadnych filmików wychwalających komunizm. Gdzie są ci komuniści? No gdzie?

preliator

2012-12-16, 21:17
Jedni warci drugich. Prawa strona zafunduje kontrolę totalną i ujednolicenie społeczeństwa pod znakiem krzyża, narodu itp., lewa natomiast rozrost biurokratyzacji, podatki, żeby każdy miał po równo, najlepiej jak najmniej. Ludzie muszą się obudzić i zobaczyć, że nie trzeba dawać się urabiać w schematy typu prawica-lewica, że można myśleć samodzielnie, a nie łykać poglądy.

40_procent

2012-12-16, 21:19
Ładnie bydło maszeruje, najlepiej od razu do obozu, co to ich idol w swoim czasie kilka zorganizował.

xterminatorx

2012-12-16, 21:22
Bardzo dobra inicjatywa. Piękna sprawa, że kibice zwaśnionych klubów potrafią ramię w ramię maszerować ulicami w imię słusznej idei. W tamtym roku byłem na Marszu Niepodległości i widziałem kibiców w barwach Lecha, Legii, Hutnika Kraków, itd. Na co dzień nie przepadają za sobą i chętnie skoczyliby sobie do gardeł, ale jednak łączy ich coś, co pozwala im się zjednoczyć. Przede wszystkim jesteśmy Polakami i kibicowskie podziały nie mają znaczenia jeśli chodzi o pamięć naszych przodków i historię Ojczyzny.

Aruś

2012-12-16, 22:25
Koniec Świata napisał/a:

Gdzie są ci komuniści? No gdzie?


O, tutaj!