18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Liberalizacja Marihuany - filmiki pochody [ zbiorczy ]

Leexo • 2010-10-03, 10:14
Ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy Wolnych Konopi wystartowała. Od poniedziałku w kilkudziesięciu punktach na terenie całego kraju można udzielać poparcia projektowi ustawy, składając pod nim swój podpis. W niektórych punktach projekt pojawi się już w weekend. Aby złoży podpis wymagane jest skończone 18 lat i dowód osobisty.



Źródło i wiecej na temat : http://konopialeczy.pl/news.php

lubinek87

2010-10-22, 00:12
Ksiądz Proboszcz. napisał/a:

Czytanie jest męczące, chyba wyszorować podłogę wolę.


mózg sobie wyszoruj bo nie wiesz co dobre.

Sh...........ku

2010-10-22, 00:51
Do autora



Co pan mi tu jakieś pie**olamento opowiada?

rixspi

2010-10-22, 01:12
Ja się zgodzę, papier, włókna itd z konopi to faktycznie pozytywna sprawa tylko, ze ludzie, którzy pragną legalizacji za wszelka cenę, maja w dupie to, ze można z konopi robic papier czy tam jakieś ubrania ew. karoserie :O . ONI CHCĄ JARAC a kiedyś palono albo podczas jakiś rytuałów albo stosowano jako lekarstwo. A konopia jest nielegalna bo banda idiotów sie przyj***ła do niej i pali ja jak papierosy czy inne gówno zamiast traktowac z należytym szacunkiem i palic tylko w 'swiete' dni. Poza tym kiedys w konopi nie było tyle THC co teraz (http://www.haszysz.com/artykuy/35-newsy/770-z-roku-na-rok-rosnie-sila-marihuany.html) i zupełnie inaczej działała.

kamil66

2010-10-22, 12:05
O k***a TU-156 spada!

Escalade

2010-10-22, 12:05
Ile jeszcze k***a będzie j***nych tematów o legalizacji tego gówna? Kiedy w końcu dotrze do tych waszych zakutych łbów, że taka agitacja w internecie gówno daje, bo wszystko rozbija się o interesy koncernów?
Na podobnej zasadzie co konopie, starano się zniszczyć rynek mięsa wołowego (choroba wściekłych krów), albo sztucznie napędza się rynek szczepionek co jakiś czas ogłaszając zagrożenie pandemią.

A wasze zdanie? Wasze zdanie wszyscy mają w dupie, bo jesteście niewielkim ułamkiem grupy wyborczej, który się tak naprawdę nie liczy w walce o władze i pieniądze. Łudźcie się dalej, że żyjecie w demokratycznym państwie (nigdy, nigdzie nie istniała prawdziwa demokracja) i że uda wam się to zmienić :lol:

.:...........:.

2010-10-22, 12:22
Escalade napisał/a:

Ile jeszcze k***a będzie j***nych tematów o legalizacji tego gówna?


Spoko, troszkę scalone w klopie i następne również tu wylądują. ;-)
Escalade napisał/a:

Kiedy w końcu dotrze do tych waszych zakutych łbów, że taka agitacja w internecie gówno daje


Niestety ale jestem prawie pewien, że niestety nigdy. Prędzej otumanieją od tego.
Escalade napisał/a:

A wasze zdanie? Wasze zdanie wszyscy mają w dupie, bo jesteście niewielkim ułamkiem grupy wyborczej, który się tak naprawdę nie liczy w walce o władze i pieniądze.


Pięknie powiedziane. :amused: :ok:

Może i rozumieją tylko pojąć nie mogą. :roll:

~Vuko

2010-10-22, 15:55
Wow, to dalej są tacy co nie wiedzą że legalizacja jest nierealna? :facepalm:
W sumie - ten temat powinien być +18 bo połowa z udzielających się jest pełnoletnia tylko na sadolu. Nie widzę sensu tłumaczyć czegoś gimbusowi.
Aha - nie będzie legalizacji :hitler: prędzej Polska się przyzna że to ona w Katyniu zadymę zrobiła niż zalegalizują MJ. Koniec kropka. Pogódźcie się z tym. A najlepiej pouczcie do egzaminu gimnazjalnego (no nie wszyscy oczywiście).

Ec...........on

2010-10-25, 23:29
W ogóle to chciałem podsumować sprawę marychy.
I raczej będę wklejał (jeśli modzi pozwolą) to co tu napisze do każdego nowego tematu zachwalającego marihuanę.


"W Holandii, w efekcie legalizacji marihuany, hoduje się coraz nowsze odmiany tego narkotyku, zawierające kilkunastokrotnie więcej ciał czynnych (kanabinoli) niż czysta marihuana. Odmiana marihuany, tzw. skun, nasycana jest też przez dealerów różnymi substancjami chemicznymi - amfetaminą, a nawet heroiną, co powoduje szybsze przejście od marihuany do heroiny. O tym należy wiedzieć. Europa - właśnie na skutek legalizacji marihuany - już dziś nie może sobie poradzić z plagą, jaką jest używanie i nadużywanie tego narkotyku przez młodzież. Ewentualna legalizacja jest tylko dowodem bezsilności społeczeństwa i rządów, niczym więcej!
Ogromnym nieporozumieniem jest pisanie, że marihuana jest taką samą używką jak papieros. Czy papieros powoduje zaburzenia psychiczne? Marihuana zmienia człowieka, osłabia jego wolę, sprawia, że jest rozkojarzony.
Jako biegły sądowy opiniuję młodych ludzi, którym zarzuca się posiadanie marihuany. Myślę, że można dyskutować na temat zmiany przepisu na korzyść osoby zatrzymanej. Oczywiście, o ile nie zarzuca się jej handlu. Sądzę, że konieczna jest szeroka dyskusja na ten temat, ale zanim ta zmiana nastąpi, należałoby odpowiednio przeszkolić nie tylko policję, ale i aparat sprawiedliwości.
W żadnym jednak wypadku nie dorośliśmy do legalizacji marihuany! Brak mi łóżek, podobnie jak innym lekarzom, by leczyć tych, którzy sięgnęli po tę "nieszkodliwą" marihuanę!"


dr TERESA WEREŻYŃSKA-BOLIŃSKA
ordynator Oddziału Detoksykacyjnego w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie



I tu k***a dla niedojebów którzy twierdzą, że marihuana k***a nie szkodzi na zdrowie albo jest mniej szkodliwa niż alkohol:

Marihuana osadza się w tkance tłuszczowej otaczającej wiele organów wewnętrznych (głównie wątrobę, mózg i organy płciowe). Dlatego bardzo wolno uwalnia się z organizmu. Każda następna dawka THC powiększa jego złogi w organizmie - oznacza to, że THC kumuluje się w organizmie. Syndrom amotywacyjny, kłopoty z pamięcią i koncentracją, specyficzne ''splątane'' myślenie oraz inne objawy psychiczne używania marihuany pojawią się więc nawet przy paleniu ''od czasu do czasu''.


A jeśli k***a jeszcze ktoś chce się mądrzyć to zapraszam tu:

http://zielonemity.republika.pl/mity.html


Jeśli masz inne zdanie i uważasz, że masz rację - idź zrób przysługę społeczeństwu i palnij se w łeb.

Ps. Zdenerwowałem się :/

foad69

2010-10-31, 13:51
Echelon napisał/a:


Odmiana marihuany, tzw. skun, nasycana jest też przez dealerów różnymi substancjami chemicznymi - amfetaminą, a nawet heroiną, co powoduje szybsze przejście od marihuany do heroiny.



Hahahahaha, o k***a:D

Pomyśl czasami sam, zanim coś skopiujesz.

Dz...........su

2010-10-31, 15:07
Osz k***a, dawno nie czytałem tego bullshitu. Ciesze się, że mi przypomniałeś.

Brakuje jeszcze Bodka i jego słynnego tekstu "co za niefart" i historyjki o pieczeniu dziecka zamiast kurczaka.

Ec...........on

2010-10-31, 16:09
foad69 napisał/a:



Hahahahaha, o k***a:D

Pomyśl czasami sam, zanim coś skopiujesz.



Czego twój mały rozumek nie pojmuje? (Jeśli jeszcze go masz).

foad69

2010-10-31, 16:21
Dodawanie heroiny do zioła, k***a tego najbardziej jebnięty diler by nie wymyślił :D
Mam ci tłumaczyć dlaczego to co wkleiłeś jest kretyńskie, czy sam po prostu przyznasz, że nie masz żadnego pojęcia w tym temacie?

Ec...........on

2010-10-31, 16:30
foad69 napisał/a:

Dodawanie heroiny do zioła, k***a tego najbardziej jebnięty diler by nie wymyślił :D
Mam ci tłumaczyć dlaczego to co wkleiłeś jest kretyńskie, czy sam po prostu przyznasz, że nie masz żadnego pojęcia w tym temacie?



To widać ty nie jesteś w temacie ;) Już nie tylko hery dodają do zioła ;) Pogódź się z tym, że to gówno szkodzi i tyle ;)

foad69

2010-10-31, 16:36
Nie ucz ojca jak się dzieci robi. Byłem świadkiem psikania 10 kilo środkiem owadobójczym. Byłem świadkiem wielu innych ch*jowych rzeczy robionych z mj. Ale nikt nie będzie dodawał heroiny do zioła, BO TO SIĘ k***A W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BY NIE OPŁACIŁO. No chyba, że twoi dilerzy to lubią dopłacać do sprzedawanego zioła. Amfetamina w ziole? Widziałeś kiedyś kogoś naspidowanego po spaleniu mj? Nigga please, nie wymądrzaj się w temacie w którym jedyne wiadomości czerpiesz z śmiesznej opinii jakiejś starej prukwy.

Ec...........on

2010-10-31, 16:40
foad69 napisał/a:

Nie ucz ojca jak się dzieci robi. Byłem świadkiem psikania 10 kilo środkiem owadobójczym. Byłem świadkiem wielu innych ch*jowych rzeczy robionych z mj. Ale nikt nie będzie dodawał heroiny do zioła, BO TO SIĘ k***A W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BY NIE OPŁACIŁO. No chyba, że twoi dilerzy to lubią dopłacać do sprzedawanego zioła. Amfetamina w ziole? Widziałeś kiedyś kogoś naspidowanego po spaleniu mj? Nigga please, nie wymądrzaj się w temacie w którym jedyne wiadomości czerpiesz z śmiesznej opinii jakiejś starej prukwy.



Jaraj dalej i wierz w bajki to się kiedyś spotkamy ;)
X