topic

Liberalizacja Marihuany - filmiki pochody [ zbiorczy ]

Leexo • 2010-10-03, 10:14
Ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy Wolnych Konopi wystartowała. Od poniedziałku w kilkudziesięciu punktach na terenie całego kraju można udzielać poparcia projektowi ustawy, składając pod nim swój podpis. W niektórych punktach projekt pojawi się już w weekend. Aby złoży podpis wymagane jest skończone 18 lat i dowód osobisty.Źródło i wiecej na temat : http://konopialeczy.pl/news.php

artimal

2015-02-26, 10:28
Ostatnio był temat jak cała rodzina ma przej***ne za jednego krzaczka więc wstawiam jak poradzono sobie z ziołem w Hiszpanii. Obywatele mogą tam zgłosić się do urzędu i założyć klub konopny. Mogą również uprawiać kilka krzaków w swoim ogródku. Dzięki takiemu rozwiązaniu:
- pie**olone mafie sprzedające syf a nie zioło zostały zniszczone.
- pie**olone koncerny farmaceutyczne zarabiające na chemicznych lekach "leczących" choroby które zioło rzeczywiście leczy: astma, stwardnienie rozsiane, jaskra, wszelkie zapalenia min. stawów, lista chorób leczonych przez maryśkę jest cholernie długa. Dowodem na to co mówię jest to, że w wielu krajach jeśli chcesz brać roślinę - zdychaj w pierdlu sk***ysynu, a jeśli chcesz kupić drogi, syntetyczny, chemiczny zamiennik np. Sativex z naszych koncernów farmaceutycznych to proszę bardzo.
- Ludzie nie mają już styczności z czarną strefą. Normalny obywatel który chce zajarać używkę mniej szkodliwą od alkoholu i papierosów nie musi wchodzić w kontakty z niebezpiecznymi ludźmi.
- Najbardziej poszkodowani są ludzie chorzy na choroby na które chemia niewiele pomaga dając wiele efektów ubocznych. Teraz mogą być legalnie k***a zdrowi.
- Policja już nie wyrabia statystyk na łapaniu "przestępców"

Relacja z klubu konopnego w Hiszpanii który prowadzi Polak:


Światowej klasy Polski neurobiolog popiera legalizację:


Pan Tadeusz opowiada o tym jak leczy marihuaną raka mózgu:


A tu świetny reportaż:


Jakie polityczne partie popierają legalizację marihuany? Paliprzygłup z dildo zamiast mózgu, członek komisji trójstronnej oraz Pan Janusz Korwin-Mikke:

Smutas

2015-02-26, 10:34
Jak bardzo trzeba być zblazowanym frajerem aby legalność marychy stanowiła dla kogoś wielki problem? Widać że na garnuszku rodziców żyje.

AlexMor

2015-02-26, 10:35
Zgadzam się powinna być legalna itp ale nie należy wpadać ze skrajności w skrajność. Marycha na jedno pomaga a na inne szkodzi. Długotrwałe palenie na pewno w jakiś sposób wpływa na płuca oraz układ nerwowy, szczególnie mózg.

hypnos

2015-02-26, 10:38
artimal, nie ma zdrowego jarania, człowieku! Przyjmowanie drogą wziewną jakiejkolwiek substancji w wyniku spalania zawsze jest fatalne dla zdrowia.

Cannabis sativa/vulgaris, haszysz, tytoń, nieważne. Zawsze podczas spalania będą uwalniały się substancje smoliste, karcerogenne. Nowotwory u palaczy jointów są częste. Także dobrze jest oddzielić wpływ marihuany, od zagrożeń jakie stwarza sposób jej przyjmowania.

McMenel

2015-02-26, 10:38
Smutas to jest problem. Po pierwsze odbiera się możliwość leczenia specyfikami na bazie marihuany. Po drugie kara się za nieszkodliwą społecznie czynność. A to generuje ogromne koszty.

@UP
Owszem lecz wszyscy zapominają o tym aby przy cytowaniu takich rewelacji podać jakie jest prawdopodobieństwo zachorowania na raka dla palącego. Stołujesz się w McDonaldzie ?? Gratuluje fast foody powodują raka. Oglądasz TV czy siedzisz przed kompem ?? Gratuluje obie te czynności powodują raka. Bez podania dokładnych badań na które się powołujesz nie ma możliwości realnej oceny twojego założenia. Bo owszem palenie powoduje raka lecz równie dobrze nie paląc możesz go dostać. Teraz pytanie jak zwiększa się ryzyko ??

artimal

2015-02-26, 10:42
Wy k***a najpierw się zaznajomcie z tematem, obejrzyjcie filmiki które wstawiłem bo widzę że już was dupsko boli z samego rana. Coś tam k***a zobaczyli przelotnie i już zaczynają pie**olić. Przysiąść z dupskiem i się trochę wyedukować. Oczywiście, że marihuana ma skutki uboczne ale odwracalne i zdecydowanie mniejsze od alkoholu i papierosów. Nienawidzę k***a tego "argumentu na wszystko" czyli "nie należy popadać ze skrajności w skrajność".
I tak jest to problem k***a nie tylko dla mnie, jest to problem z niewinnym ludźmi za kratami, mafiami i chorymi którym zakazuje się zdrowia!
A to, że palenie czegokolwiek, nawet trawy sprzed bloku jest niezdrowe to wiadomo od dawna. Dlatego się spożywa w postaci ciasteczek, innych wypieków lub się WAPORYZUJE czyli inhaluje się niespalanym lecz podgrzewanym ziołem.

gooru

2015-02-26, 10:48
Dobry towar. Po zajaraniu tego kryształka nawet kamera straciła ostrość

hypnos

2015-02-26, 10:53
artimal napisał/a:

Wy k***a najpierw się zaznajomcie z tematem, obejrzyjcie filmiki które wstawiłem bo widzę że już was dupsko boli z samego rana. Coś tam k***a zobaczyli przelotnie i już zaczynają pie**olić. Przysiąść z dupskiem i się trochę wyedukować. Oczywiście, że marihuana ma skutki uboczne ale odwracalne i zdecydowanie mniejsze od alkoholu i papierosów. Nienawidzę k***a tego "argumentu na wszystko" czyli "nie należy popadać ze skrajności w skrajność".
I tak jest to problem k***a nie tylko dla mnie, jest to problem z niewinnym ludźmi za kratami, mafiami i chorymi którym zakazuje się zdrowia!
A to, że palenie czegokolwiek, nawet trawy sprzed bloku jest niezdrowe to wiadomo od dawna. Dlatego się spożywa w postaci ciasteczek, innych wypieków lub się WAPORYZUJE czyli inhaluje się niespalanym lecz podgrzewanym ziołem.Kilkanaście lat siedziałem z dupą, oglądałem i wysłuchiwałem mniej, lub bardziej słabe scenariusze z życia geniuszy, którzy walczyli przeciwko sobie ćpająć. Wywody Vetulaniego znam bardzo dobrze, nie ze wszystkim się zgadzam, populista z niego, ale każdy ma wady.

Wrzucając i popularyzuja takie lśnienia, to ty wykazujesz skrajność. Powtarzającą się co kilka lat modę do sp***alania od rzeczywistości. Chwytliwą, ale w efekcie tandetną jak kolejna płyta Dody.

Swka

2015-02-26, 10:55
@Alexmor przy bardzo długim, oraz systematycznym paleniu rzeczywiście oddziałuje na mózg, lecz na płuca nie wpływa. Piszesz w sposób wyrażający swoje zdanie, lecz nie wiesz tak na prawde jak działa i jakie są rezultaty długiego palenia. :P

Dobrze że świat powoli legalizuje naturalne związki THC, CBD i CBN, gdyż zaczeły pojawiać się wszelkie badania nad tą rośliną, a wyniki tych badań są publicznie przedstawiane. Choć prawdą jest że wszyscy uczeni już od x lat wiedzą o działaniach marihuany, tylko się nie pucowali bo hajs sie musi zgadzać.
Roślina ta od tysięcy lat była używana, a My zachowujemy się jakbyśmy k***a drugą ameryke odkryli, to tylko dowodzi tego jak bardzo jestesmy pod wpływem propagandy i bardzo mocnej manipulacji, które same w sobie nie są widoczne na pierwszy rzut oka... Trzeba być niesamowitym debilem żeby tego nie zauważyć.
Jak przyjeżdżam do rodzinnego domu to tato zawsze nawiązuje do: "ale w telewizji mówią tak i tak, wiec mi nie gadaj bo sam dobrze słyszałem i wiem jak jest"... aż mnie k***a krew zalewa jak coś takiego słysze.

Marihuanen powinna być legalna wszędzie i nigdy nie powinna być zabroniona, ciekawe jak by świat wyglądał gdyby nigdy nie doszło do wycofania tej rośliny z obiegu. :->

Bede śledził ten temat, gdyż jestem pewien że pojawi się tutaj gównoburza z manipulowanych "znawców", co uważając to za narkotyk, "jest to złe i niszczy organizm bardziej niż papierosy czy alkohol". :roll:
A wiecie co Wam sk***iałe, j***ne zapatrzone w kłamliwy rząd niedouki powiem? ch*j Wam w dupe... marihuanen ma kilka rodzajów... chcesz mieć faze? palisz zioło z THC... nie chcesz mieć fazy tylko wyzdrowieć? palisz trawke bez THC tylko z CBD, który fazy nie powoduje, a jedynie działa leczniczo na organizm.

hypnos

2015-02-26, 11:07
Swka napisał/a:

@Alexmor przy bardzo długim, oraz systematycznym paleniu rzeczywiście oddziałuje na mózg, lecz na płuca nie wpływa...Słodkie pie**olenie. Tylko podczas kremacji, palenie nie wpływa negatywnie na funkcjonowanie płuc.

orson123

2015-03-27, 13:17
Jedno z lepszych wystąpień Naukowca w TV na temat boskiego ziela.


Chędogi_Rzułf

2015-03-27, 13:19
Co tam profesor, który zajmuje się tym od lat, zachlajmordy wiedzą więcej i lepiej o marihuanie. A chore dzieci przyjmujące MJ to ćpuny!

voidinfinity

2015-04-13, 23:05
Bardzo dużo informacji. Polecam zarówno zwolennikom jak i przeciwnikom.Niestety nie ma nic o dożylnym stosowaniu :krejzi:

ja88

2015-04-13, 23:15
Plebs, który pali ten szajs i tak nie zrozumie co ten gość gada :-D

mati10001

2015-04-13, 23:31
Plebs, który pali ten szajs rozumie więcej od Ciebie jełopie. Tylko dlatego, że spali mordę usiądzie i pomyśli - czyli zrobi to czego Ty nie potrafisz. Włączy rozkminę i nie odpuści dopóki nie znajdzie odpowiedzi. Palę długo, nawet bardzo długo i oprócz tego, że muszę codziennie walczyć z tzw. syndromem amotywacji, nie zauważam żadnych negatywnych skutków. Chyba, że uznasz za negatywny skutek ogólne wyj***nie na wszystko. Problemy przez które Ty moczysz się w nocy latają mi koło ch*ja. Jestem tak odporny na stres, że po prostu go nie mam. A do tego jeżdżę sobie zajebistym autem, które kupiłem za swoje pieniądze, mieszkam w swoim prywatnym mieszkaniu do którego nikt mi nie dołożył i tak mam 21 lat. W najbliższym czasie mam zamiar rozkręcić kolejną firmę. Ale tak powiedz na jaraczy trawy plebs frajerze.
X