topic

Liberalizacja Marihuany - filmiki pochody [ zbiorczy ]

Leexo • 2010-10-03, 10:14
Ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy Wolnych Konopi wystartowała. Od poniedziałku w kilkudziesięciu punktach na terenie całego kraju można udzielać poparcia projektowi ustawy, składając pod nim swój podpis. W niektórych punktach projekt pojawi się już w weekend. Aby złoży podpis wymagane jest skończone 18 lat i dowód osobisty.Źródło i wiecej na temat : http://konopialeczy.pl/news.php

Rzehooj

2014-01-18, 02:33
Ja proponuję przeprowadzić eksperyment.
Wprowadzić do naszego kraju prohibicję. Ciekawe jak by wyglądała Polska po powiedzmy pół roku. Czy taka bezpieczna, bez wypadków, bez dilerów, bez przemytu, przemocy, patologii i wysokiej umieralności spowodowanej zatruciem organizmu (przedawkowaniem narkotyku zwanego alkoholem). Kolejnym pytaniem byłaby cena takiego alco, jego skażenie (przy złej, podziemnej produkcji), dostępność oraz ilość pieniędzy wydawanych na walkę z jego nielegalną produkcją.

Na końcu walnąć oficjalne statystyki w formie diagramu porównujące oba te nielegalne narkotyki.

nebelwerfer

2014-02-20, 11:20
:maryska:


Wiem że część z naszej społeczności (taa poczuwam się) nie lubi narkotyków i ćpuństwa więc jak coś to skrolujcie dalej.

Jednak jest też część ludzi tutaj którzy są za i mają nawet swoje ulubione narkotyki. Ktoś mądry sporządził projekt obywatelski debaty w sprawie legalizacji gandzi w uni europejskiej. Projekt można wesprzeć przez swój elektroniczny głos poparcia.

https://ec.europa.eu/citizens-initiative/REQ-ECI-2013-000023/public/

Ci co nie lubią narkotyków ale mają mózgi i nie żrą gruzu na pewno zrozumieją że taka debata jest potrzebna bo nasz kraj (taki piękny k*rwa) ma jednak problem z ludźmi którzy mają zawiasy za głupiego gieta. Ci mądrzy ludzie nawet jeśli narkotyków nie lubią pewnie rozumieją że to z ich podatków idzie na tą walkę z wiatrakami.

Na koniec dla rozluźnienia dupy, bo ja akurat lubię je ciut bardziej od cycków bo nawet najfajniejsza dupa bez cycków nie jest najfajniejsza.


wujek gargamel

2014-02-20, 11:28
Zalegizybać marihunaen?

W żadnym wypadku!

sadef

2014-02-20, 16:59


Wymagane 18 lat. NAWET JAK NIE PALISZ PODPISZ SIĘ!

WeedLikeToTalk[wix][com/wltt
usuńcie nawiasy i wstawcie kropki
Zachęcam ;)

gambiterv

2014-02-20, 17:00
Wyjdź stąd! Wstrzykuj se marihuane gdzie indziej!

sadef

2014-02-20, 17:52
Prosiłbym o udostępnianie linku na zagranicznych stronach do jakiś macie dostęp i wicie, że jest oglądalność takowej :)

jac_12

2014-03-13, 11:57
Cytat:

Zarekwirowana substancją jest marihuana. Przy zatrzymanym znaleziono dokładnie 0,17 grama. Grozi mu za to do trzech lat pozbawienia wolności – mówi Krzysztof Wasyńczuk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.


Link do "artykułu"

Postem chciałbym wywołać dyskusję na temat prawodawstwa polskiego i wielu kretyńskich ustaw, regulacji utrudniających życie.

Większość z nas wciągała lub wstrzykiwała marihunaen, więc wiemy jakie zagrożenia płyną z jej zażywania, podobnie jak nasi politycy, którzy od wielu lat, dla naszego dobra zakują posiadania tego niebezpiecznego specyfiku.
Prawda jest taka, że wstrzykiwanie marihuany jest bardzo niebezpieczne i prowadzi do kalectwa, śmierci, a nawet raka odbytu.

Tak wygląda mężczyzna po zażyciu majeranku:

aaadupatam

2014-03-26, 04:52
pie**olenie o czopenie. kolejny wojownik marihuaniny

Calmwater

2014-03-26, 07:05
@up
Mógłbyś jakoś uzasadnić swoją wypowiedź, przytaczając solidne argumenty świadczące o tym, że to Ty masz rację? Ja mogę się kłócić z tą nieszkodliwością marihuany, bo w nadmiarze szkodzi - jak wszystkie używki. Za mało jest solidnych badań, żeby stwierdzić, w jakim tak naprawdę stopniu, niemniej na pewno nie dewastuje organizmu jak ciężkie prochy. Z resztą dlaczego ludzie wolni nie mogą legalnie zapalić trawy, a papierosa już tak? Ich wybór, z jakich używek korzystają, dopóki nie szkodzą innym.

ulifont

2014-03-26, 07:06
Potem będą robić takie filmiki o heroinie,cracku,mecie,gwałtach na nieletnich,nekrofilii z wszystkiego z czego mafia czerpie zyski, a można opodatkować

kobiasz24

2014-04-28, 15:53
Raz w żyłe i śmierć!

pussyfarts

2014-11-07, 16:05

Osobiście wstrzykuje w wypadający odbyt.

Mr.Drwalu

2014-11-26, 22:37
W Journal of NeuroScience opublikowano badania pokazujące wpływ niskich dawek marihuany na młodych dorosłych. Jak się okazuje, wypalanie już jednego skręta tygodniowo powoduje zauważalne zmiany w obszarach mózgu odpowiedzialnych za motywację oraz emocje.

Ze względu na stale rosnącą popularność marihuany wśród młodzieży oraz młodych dorosłych narkotyk ten staje się coraz częstszym przedmiotem zainteresowania zespołów badawczych z całego świata. Według danych z National Survey on Drug Use and Mental Health, marihuana jest najczęściej stosowanym nielegalnym środkiem odurzającym w Stanach Zjednoczonych. Szacuje się, że przynajmniej 19 milionów amerykanów stosuje marihuanę co najmniej raz w tygodniu. Naukowcy od lat wiążą regularne stosowanie marihuany z upośledzeniem procesów uwagi, pamięci i motywacji, a także pogorszeniem zdolności uczenia się. Powiązanie to zdają się potwierdzać opublikowane niedawno wyniki badań, w których uczestniczyły osoby w wieku od 18 do 25 lat.

Przytoczony wyżej eksperyment przeprowadzony został przez Jodi Gilman, Anne Blood i Hansa Breitera z Northwestern University i Massachusetts General Hospital/Harvard Medical School. W ramach badania porównywano mózgi dwóch grup osób w wieku 18-25 lat. W przebiegu eksperymentu uwzględniono kształt, wielkość oraz gęstość jądra półleżącego i jądra migdałowatego – wymienione cechy były oceniane przy pomocy rezonansu magnetycznego.

Grupa kontrolna składała się z 20 osób twierdzących, że nigdy w życiu nie próbowały marihuany, albo miały z nią bardzo mały kontakt. Do grupy eksperymentalnej również weszło 20 osób – w tym przypadku byli to jednak ochotnicy przyznający się do zażywania marihuany przynajmniej raz w tygodniu. Przed rozpoczęciem eksperymentu grupę przyznającą się do używania „maryśki” przebadano, by wykluczyć osoby uzależnione od marihuany.

Różnice w badanych obszarach mózgu pomiędzy obiema grupami okazały się znaczące.

„Jądro półleżące i Jądro migdałowate to podstawowe struktury w mózgu. One decydują o tym, czy otoczeniu nadajemy ocenę pozytywną czy negatywną i jakie w związku z tym podejmujemy decyzje” – mówi Anne Blood, profesor psychiatrii na Harvard Medical School i dyrektor Mood and Motor Control Laboratory w Massachusetts General.

W opinii naukowców przeprowadzających eksperyment jego wyniki jednoznacznie wskazują, że mózg palacza szybko adoptuje się do nawet niewielkich dawek marihuany. Uczeni sugerują, że w trakcie używania marihuany w mózgu uwalniana jest większa ilość dopaminy, niż podczas codziennych czynności takich jak jedzenie, seks czy kontakty społeczne. Jest to powodem sytuacji, gdy narkotyk jest wybierany, bo po prostu zapewnia więcej przyjemności.

Eksperyment opublikowany na łamach Journal of Neuroscience poddaje pod poważną wątpliwość przekonanie części osób twierdzących, że rekreacyjne zażywanie marihuany nie ma wpływu na organizm. Badacze już zapowiedzieli dalsze eksperymenty, w których oceniać będą skutki długotrwałego wpływu niskich i średnich dawek marihuany na człowieka.

Novik

2015-01-31, 11:10
już k***a widzę legalna maryche w polsce
X