18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Liberalizacja Marihuany - filmiki pochody [ zbiorczy ]

Leexo • 2010-10-03, 10:14
Ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy Wolnych Konopi wystartowała. Od poniedziałku w kilkudziesięciu punktach na terenie całego kraju można udzielać poparcia projektowi ustawy, składając pod nim swój podpis. W niektórych punktach projekt pojawi się już w weekend. Aby złoży podpis wymagane jest skończone 18 lat i dowód osobisty.



Źródło i wiecej na temat : http://konopialeczy.pl/news.php

Escalade

2010-10-05, 13:26
No to po kolei misiaczki:

1. to nie jest serwis do propagowania jakichś j***nych ankiet, list itd.

2. Marihuana (co za debil pisze to przez ch? ) zawiera środki psychoaktywne, które da się przedawkować jak każdą substancję chemiczną. To ile trzeba tego spożyć to inna bajka. Witaminy też da się przedawkować nawiasem mówiąc.

3. Marihuana fizycznie uzależnia bardzo słabo ale już psychicznie bardzo szybko i mocno. Podobnie jak papierosy ( substancje z papierosa organizm usuwa w 90% w miesiąc po rzuceniu palenia, problem jest z tym, żeby się powstrzymać).

4. Co wynika z uzależnienia psychicznego? To, że człowiek z czasem poszukuje mocniejszych doznań, zwykła "trawka" przestaje mu wystarczać i sięga po mocniejsze rzeczy. Ot zasada równi pochyłej im dalej tym szybciej się stacza.

5. Wikipedia nie jest wiarygodnym źródłem bo nie tworzą jej ludzi o odpowiednim wykształceniu, tylko internauci.

6. Nie mylcie k***a konopi hodowlanych z indyjskimi!

7. Prawo nie działa wstecz, skazani mogą zostać co najwyżej ułaskawieni ale wyroków cofnąć się nie da i będą widniały w ich aktach kryminalnych.

8. Jestem ZA legalizacją z paru powodów. Raz, że wpłynie dodatkowa kasa dla państwa z akcyzy (a nie łudźcie się, że będzie niska, bo na moje oko o ile zalegalizują to będzie kurewsko wysoki podatek :lol: ). Dwa - trzaśnie to po kieszeniach dilerów i może lekko wyczyści ulice. Trzy - debile, którzy nie będą potrafili utrzymać nałogu w ryzach sami się wykończą i będzie ich miejmy nadzieję mniej.

NiggaFromNR

2010-10-05, 14:20
kij wam wsystkim w ucho! jak bedzie 100.000 glosow albo wiecej to ustawa bedzie w sejmie. a jak przejdzie to bedziecie mogli sie pie**olic wielce madrzy przeciwnicy konopii. BLESS!

Stew

2010-10-05, 16:48
@Escalade.

Masz całkowitą rację. W necie można znaleźć mnóstwo bełkotu na ten temat. I nie mówię tylko o propagatorach zielska. Tak samo jest z zagorzałymi przeciwnikami (Argument: Nie, bo nie i ch*j!).

Dlaczego jestem za? Bo jak ktoś chce zapalić, to k***a i tak zapali. I lepiej, żeby robił to legalnie. Nie wiem o co się tak spinacie i bijecie pianę? To jest przecież oczywiste, żyjemy w wolnym kraju.

Dlaczego uważam, że legalizacja jest niemożliwa do osiągnięcia? Zbyt wiele ludzi ma bardzo konserwatywne podejście do tych spraw, a ci co są za legalizacją, zwykle robią to zbyt nachalnie. 3/4 z tych ludzi, również nie ma pojęcie jak działa marycha. Palą bo są uzależnieni i wygodniej jest im popierać bełkot.

Byłem w Holandii, widziałem dużo osób 'przejaranych', ale głównie byli to turyści. Jak wiadomo, zakazany owoc kusi najbardziej. Dlatego też jestem za i nie pie**olcie mi znawcy internetowi od "robienia enterów" w postach, że jestem ćpunem, bo nie palę.

Orenos

2010-10-05, 20:15
NiggaFromNR napisał/a:

kij wam wsystkim w ucho! jak bedzie 100.000 glosow albo wiecej to ustawa bedzie w sejmie. a jak przejdzie to bedziecie mogli sie pie**olic wielce madrzy przeciwnicy konopii. BLESS!




Tak , patrz bo taka ustawa przejdzie :roll:

kamil66

2010-10-05, 20:19
Aby złoży podpis wymagane jest skończone 18 lat i dowód osobisty.

No to duża część się nie załapie :(

lamerman

2010-10-05, 20:39
@Escalade

"4. Co wynika z uzależnienia psychicznego? To, że człowiek z czasem poszukuje mocniejszych doznań, zwykła "trawka" przestaje mu wystarczać i sięga po mocniejsze rzeczy. Ot zasada równi pochyłej im dalej tym szybciej się stacza."

To jest wg mnie bzdura i mam podstawy zeby tak twierdzic. Palilem przez jakies 7 lat. Dużo. Przez ten czas nie siegnalem po mocniejsze dragi bo jaracze nie pala po to zeby urywac film, tracic kontakt z rzeczywistoscia tylko po to zeby sie zrelaksowac ew. wzmocnic percepcje (tak, wzmocnic - po gandzi muza brzmi lepiej, jak zlapiesz film to tworzy sie lepiej, smieje sie lepiej, lepiej uprawia sie seks itp). Jest oczywiscie minus - zobojetnienie na trzezwo - lenistwo. Nie masz ochoty wstac rano, nie zalezy ci na wyksztalceniu, na rodzinie na niczym tak wlasciwie.
Po 7 latach stwierdzilem, ze czas cos zrobic ze swoim zyciem. Szkola, praca, zwiazek itp. Odstawilem ganje bez problemu. Nie bylo zadnych syndromow odstawienia, nie mialem drgawek, nie musialem wiecej jesc (jak w przypadku fajek) zeby czyms zajac rece. NIC. Wiec skad to przekonanie nie palacych ganji o tym, ze ona uzaleznia? Z DUPY.

"8. Jestem ZA legalizacją z paru powodów. Raz, że wpłynie dodatkowa kasa dla państwa z akcyzy (a nie łudźcie się, że będzie niska, bo na moje oko o ile zalegalizują to będzie kurewsko wysoki podatek :lol: ). Dwa - trzaśnie to po kieszeniach dilerów i może lekko wyczyści ulice. Trzy - debile, którzy nie będą potrafili utrzymać nałogu w ryzach sami się wykończą i będzie ich miejmy nadzieję mniej."

A tu sie z Toba calkowicie zgodzie. Legalizacja moze przyniesc same korzysci. Tylko jeszcze nie jestesmy gotowi logiczne myslenie.

LadyBergamoth

2010-10-07, 10:28
Oni się i tak leczą, trafiają do szpitali i na ostre dyżury - tylko cały czas musi trwać szopka "chyba zjadłem coś nieświeżego". Tak jak do szpitali oficjalnie trafiają panny po piwnicznych skrobankach, przyjmowanie jako "poronienie". Wszystko było i będzie, legalnie czy nielegalnie, bo ludziom jest to potrzebne do życia, w ten czy inny sposób, z tych czy innych powodów, i to właśnie tak wk***ia - j***na hipokryzja, że jak się zamiecie pod dywan i zrobi zakaz, to problemu nie ma.
Osobiście wolę kupować legalne gówno niż nielegalne. amen

Jakuś

2010-10-07, 14:03
Jak się chcecie zaćpać to kupcie sobie herbatę i zróbcie3/4 herbaty 1/4 wody. Tak dla zioła. Tak dla zwiększenia kar dla debili co jeżdżą po pijaku i na chaju to zawsze jest próba zabójstwa

slo0n

2010-10-13, 18:17
swietnie... zalegalizujcie trawe !!!

nie dosc ze po drogach jezdza naj***ni kierowcy to jeszcze brakuje zeby rozjechal nas jakis idiota na fazie...

Wiochmen

2010-10-13, 18:50
Palenie jest dla ciot ktore padają po jednym piwku...


A ze mamusia nie pozwala jarac bo nie legalne,to robią co mogą

EvilSoran

2010-10-13, 19:31
o.O znałem jednego takiego .... Hihihihihih hahahahaha ale zajebiście .... teraz mu trzeba 3 raczy cześć na ulicy mówić :( Sam nigdy nie próbowałem i próbować nie będę znam o wiele lepsze sposoby żeby odnaleźć muzę albo osiągnąć szczyt przyjemności w łóżku. Co do petycji .... niech sobie robią, i tak nie przejdzie bo za jakiś czas będą wybory a to jest drażliwy temat w kraju gdzie 70% poparcia to starsi ludzie :/ bo reszta woli się zjarać albo nie glosować z hasłem "E tam i co to zmieni" na ustach.

A co do wklejania tu linków do petycji itp to popieram że "Wypie**alać" ..... reklamy sobie wykupcie.... cześć ludzi przychodzi tutaj żeby się zrelaksować negatywnie, a nie czytać o metodach leczniczych marihuaną o.O

sebek143

2010-10-14, 00:41
Wiochmen napisał/a:

Palenie jest dla ciot ktore padają po jednym piwku...


A ze mamusia nie pozwala jarac bo nie legalne,to robią co mogą



za każdym razem jak to czytam to utwierdzam się w przekonaniu że chyba wpie**alasz piguły łopatami.

Palacze Ganji po prostu chcą by wszyscy wreszcie zrozumieli że człowiek WCALE NIE JEST WOLNY, Legalizacją chcą pokazać że życie to ICH sprawa a nie jakiś urzędasów którzy napie**oleni spod sejmu jadą na swój hawir, siadają przed 42" TV na kanapie i milionem pod dupą.

Czemu oni zarabiają 15 tys miesięcznie a My tylko 2 ? Oni są bezkarni bo mają immunitet a my musimy się kryć jak głupie szczyle z fajkiem? Życie daje nam taki wpie**ol że każdy jest świadomy że musi zapie**alać żeby żyć ale że jeszcze odmawiają tego co jest produktem Ziemi (ZEROCHEMII).

Kto będzie chciał to będzie palił, człowiek rozum ma, jeśli nie to znaczy że ma dużo poniżej 18 lat dlatego jestem za legalizacją 18+.

Wiochmen

2010-10-14, 00:50
Cytat:

Palacze Ganji po prostu chcą by wszyscy wreszcie zrozumieli że człowiek WCALE NIE JEST WOLNY, Legalizacją chcą pokazać że życie to ICH sprawa



to po h*j wogole robia jakies parady czy inne h*jstwa?

Ec...........on

2010-10-14, 05:59
sebek143 napisał/a:



Palacze Ganji po prostu chcą by wszyscy wreszcie zrozumieli że człowiek WCALE NIE JEST WOLNY, Legalizacją chcą pokazać że życie to ICH sprawa a nie jakiś urzędasów którzy napie**oleni spod sejmu jadą na swój hawir, siadają przed 42" TV na kanapie i milionem pod dupą.



Płaćcie k***a od razu za swoje leczenie i pochówek - a najlepiej za spalenie zwłok. A nie, że to z pieniędzy publicznych tak jak teraz będzie płacone.

~Vuko

2010-10-14, 09:34
sebek143 napisał/a:

Palacze Ganji po prostu chcą by wszyscy wreszcie zrozumieli że człowiek WCALE NIE JEST WOLNY, Legalizacją chcą pokazać że życie to ICH sprawa a nie jakiś urzędasów którzy napie**oleni spod sejmu jadą na swój hawir, siadają przed 42" TV na kanapie i milionem pod dupą.


Tak, na pewno będziesz wolny. Jeśli zalegalizują to tak czy tak będą kontrole, interes będzie pod zajebistą lupą i przy najmniejszym odchyleniu od zasad pójdzie do kosza. Poza tym wolę już mieć paranoję że mi zrobią wjazd na chatę, niż płacić pół stówki albo więcej za sztukę...
Najpierw cała gimnazjada woła o legalizację a później i tak będziecie kupować z podejrzanych źródeł, bo nie będzie Was stać. A temu państwo też będzie musiało zaradzić.

Wniosek jest prosty: Legalizacja pozbędzie się kilku problemów, ale na ich miejsce będą nowe, może nawet gorsze.
X