18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat polskiej inteligencji

naitsyrk • 2020-01-03, 09:42
Przedstawiciele dwóch zwaśnionych klubów razem piją wódeczkę :idzwch*j:


mr-dupa

2020-01-03, 16:07
Bić się za klub to jak bić się za puszczalską żonę.

Trzeba być umysłowo lekko do tylu :)
Po1 te. Klub nie wie ze istniejesz, a ty tracisz zdrowie jak kretyn :)

ps...........88

2020-01-03, 16:26
zerwikaptur napisał/a:


Pozdrawiam
Motor Lublin Hooligans
Auuu



Taki z was hooligans jak z koziej dupy trąbka :D Zostaliście pogonieni pod własnym stadionem przez Widzew. Do tej pory jak odpalam filmiki na YT to mam beke w opór z tej "hooliganki" z Lublina :D

Snowkie

2020-01-03, 16:53
k***a, jakie chwasty xD

qwerq221

2020-01-03, 17:04
j***na patola wybijać to k***a tałatajstwo w pień

zerwikaptur

2020-01-03, 17:16
[quote="psyhic88"]Taki z was hooligans jak z koziej dupy trąbka Zostaliście pogonieni pod własnym stadionem przez Widzew. Do tej pory jak odpalam filmiki na YT to mam beke w opór z tej "hooliganki" z Lublina[/

Będziesz się tasowal tym filmikiem nastepne 10 lat ?
To jak sobie tak smieszkujemy to opowiedz jak twój Widzew sral w gacie na trasie i nawet nie wyszedł się bić z autokarów hahaha
No i warto przypomnieć jak pewien kibic Widzewa został wyrypany w srake przez kibiców cska Moskwa w Madrycie przy okazji meczu w pucharach !
Pisały o tym nawet madryckie gazety .
Nie będę wyliczał waszych wpie**olow z ostatnich lat bo nie przedawnione jeszcze .
Raz na wozie raz pod wozem
Słyszałeś o tym przysłowiu ?

[quote="qwerq221"]j***na patola wybijać to k***a tałatajstwo w pień[/

W czym masz problem
Idź pod stadion i jedziesz z nimi

Xs...........33

2020-01-03, 17:30
zerwikaptur wstawaj, zesrałeś się

Je...........ik

2020-01-03, 17:34
Żydowski toast! Mazel tov!

Karola.toma

2020-01-03, 17:50
dadar123 napisał/a:

"Jesteś zwykłą dz**ką bez... c**y "
Niezwykłe dz**ki już je mają?



Powiedziała bez kitu, a nie bez c**y

mygyry

2020-01-03, 17:53
[quote="zerwikaptur"][quote="psyhic88"]Taki z was hooligans jak z koziej dupy trąbka Zostaliście pogonieni pod własnym stadionem przez Widzew. Do tej pory jak odpalam filmiki na YT to mam beke w opór z tej "hooliganki" z Lublina
qwerq221 napisał/a:

filmikiem nastepne 10 lat ?
To jak sobie tak smieszkujemy to opowiedz jak twój Widzew sral w gacie na trasie i nawet nie wyszedł się bić z autokarów hahaha
No i warto przypomnieć jak pewien kibic Widzewa został wyrypany w srake przez kibiców cska Moskwa w Madrycie przy okazji meczu w pucharach !
Pisały o tym nawet madryckie gazety .
Nie będę wyliczał waszych wpie**olow z ostatnich lat bo nie przedawnione jeszcze .
Raz na wozie raz pod wozem
Słyszałeś o tym przysłowiu ?
[quote="qwerq221"]j***na patola wybijać to k***a tałatajstwo w pień[/
W czym masz problem
Idź pod stadion i jedziesz z nimi



Weź k***a chociaż ogarnij cytowanie w komentarzach, podniesiesz średnią stadionową w IQ

zerwikaptur

2020-01-03, 17:55
[quote="Xson33333"]zerwikaptur wstawaj, zesrałeś się[/

Haha szczam na ciebie cioto
Potraficie tylko w necie pierdziec te swoje morały a stadion żyje dalej i ma wasze pierdzenie gdzieś .Sracie w gacie jak widzicie kiboli i tyle
Ja to rozumiem ja to wiem .
Nie raz uciekali tacy jak ty wzrokiem po podłodze

Nazgrel

2020-01-03, 17:55
zerwikaptur napisał/a:

Będziesz się tasowal tym filmikiem nastepne 10 lat ?
To jak sobie tak smieszkujemy to opowiedz jak twój Widzew sral w gacie na trasie i nawet nie wyszedł się bić z autokarów hahaha
No i warto przypomnieć jak pewien kibic Widzewa został wyrypany w srake przez kibiców cska Moskwa w Madrycie przy okazji meczu w pucharach !
Pisały o tym nawet madryckie gazety .



Czyli jako źródło z wewnątrz publicznie i oficjalnie przyznajesz, że kibole to homoseksualiści i ganiają się z innymi ekipami żeby się rypać w sraki?

zerwikaptur

2020-01-03, 18:04
[quote="mygyry"][quote="zerwikaptur"][quote="psyhic88"]Taki z was hooligans jak z koziej dupy trąbka Zostaliście pogonieni pod własnym stadionem przez Widzew. Do tej pory jak odpalam filmiki na YT to mam beke w opór z tej "hooliganki" z Lublina
Weź k***a chociaż ogarnij cytowanie w komentarzach, podniesiesz średnią stadionową w IQ[/

Średnio mnie to interesuje jak cytuje a ty jak nie masz się do czego przyczepić to się weź za sprzątanie .
IQ powiadasz
Sadze ze nie powinieneś być zły na rodziców o to ze jej masz zbyt mało
Bądź poprostu szczesliwy .
Żyj tańcz szalej

[quote="Nazgrel"]Czyli jako źródło z wewnątrz publicznie i oficjalnie przyznajesz, że kibole to homoseksualiści i ganiają się z innymi ekipami żeby się rypać w sraki?[/


widzisz i mogłeś siedzieć cicho a znowu chciałeś pokazać ze potrafisz analizować i wyciągać wnioski .
Nie wiem co tam w Moskwie się dzieje z kibolami i jakie były szczegóły zajścia w Madrycie ale wiem ze był to gwałt i policja wszczęła wredy śledztwo .
Za co go tak ukarali tego nie wiem zapytaj kogoś z Widzewa .

I jak czytasz to czytaj ze zrozumieniem bo pisałem wyraźnie ze raczej jestem emerytowanym kibicem wiec z kad to ze niby mam info z wewnątrz ?

Xs...........33

2020-01-03, 18:18
[quote="zerwikaptur"]
Xson33333 napisał/a:

zerwikaptur wstawaj, zesrałeś się[/
Haha szczam na ciebie cioto
Potraficie tylko w necie pierdziec te swoje morały a stadion żyje dalej i ma wasze pierdzenie gdzieś .Sracie w gacie jak widzicie kiboli i tyle
Ja to rozumiem ja to wiem .
Nie raz uciekali tacy jak ty wzrokiem po podłodze





Taki stary, a taki zj***ny.

zerwikaptur

2020-01-03, 18:39
[quote="Xson33333"][quote="zerwikaptur"]
Taki stary, a taki zj***ny.[/


A ty po wrzucenieu dziecinnego Mema taki dorosły i inteligentny?

Starger

2020-01-03, 19:38
żyd z łksu zwykły smiec