18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat polskiej inteligencji

naitsyrk • 2020-01-03, 09:42
Przedstawiciele dwóch zwaśnionych klubów razem piją wódeczkę :idzwch*j:


jbone

2020-01-03, 19:54
ta laska co komentuje to zwykła k***A.-chodź szmaciaro czekam na ciebie.

Kortens

2020-01-03, 20:38
@zerwikaptur
Nie wiem człowieku co robiłeś w życiu i gdzie Cię nie było, ale weź przeczytaj sobie ten post w którym piszesz o wojnie i pakcie anty-sprzętowym xD. k***a jakie dzieci. Kiedyś gdzieś słyszałem taki kawałek z polskiej sceny rapu, gdzie jakiś Sobota czy inny dzieciak jak wy rapował o bieganiu z glockiem po osiedlu i przy co 4 takcie mniej więcej był dźwięk przeładowywania broni xD. Zawsze jak widzę kiboli to mi się z tym kojarzy. Ja rozumiem że ciężko jest sobie odpowiedzieć na pytanie o sens życia, ale wy zwyczajnie znajdujecie go w napie**alaniu się po ryjach z dopisaną do tego ideologią xD Wojna trwa od 90 lat xD pakt anty-sprzętowy cała polska podpisała xD. Tak jak ktoś wyżej napisał, zatrzymaliście się na 12 roku życia i dalej bawicie się w wojnę i w nielubienie kogoś bo on woli pokemony a wy digimony, jak dzieci które biją się bo jedni wolą psy a drudzy koty. Z poważniejszej strony pod moim blokiem kiedyś przyjechały dwa samochody, wysiadły łby w kominiarkach i przekopały jakiegoś młodego gościa. Biały dzień, dzieci wystarczy że spojrzą za szybę i zobaczą niewymuszoną niczym przemoc, zezwierzęcenie, bo takie łby jak wy bawią się w wojny xD. Honor i duma, chronić barwy ja pie**olę. Głupole bez celu w życiu i ambicji spuszczają się do myśli o tym że zostaną "bohaterem" jak napie**olą gościowi który lubi niebieski a nie czerwony.

zerwikaptur

2020-01-03, 20:59
Kortens
Ale co ciebie obchodzi to środowisko skoro do niego nie należysz ?
Ja np nie rozumiem jak można klucic się z sąsiadem,kolega,rodzina o politykę !
Nie widzę żadnego sensu ale to nie znaczy ze uważam tych ludzi za cwiercmozgi .
Nie rozumiesz i nie znasz środowiska i tyle .
Ciekaw jestem ile tak naprawdę postronnych ludzi oberwało przez kiboli w ost dziesięcioleciu ze taki oburzony jesteś na sposób działania kibiców .
I czy jesteś świadom ze max 15% ogółu wszystkich kibiców to są ci o których ty mówisz a reszta robi rzeczy o których nie wiesz a zapewniam ze są godne pochwalenia .Ale ty niby jak miałbyś to wiedzieć w TVN nie powiedzą .
Najlepiej generalizować ale co to mówi o generalizującym

I to dziecinne xd haha gimbazo

swieca

2020-01-03, 21:06
Jak dla mnie prawidłowo...wysapał,wyłapał i tak delikatnie. Jeśli dla was pocisk od kurew pod własnym dachem nie jest afrontem zasługującym na takie klapsy to ...nie wiem co...idźcie w ch*j
:-/

zerwikaptur

2020-01-03, 21:08
Świecą
Otóż to
Ale jak widać niektórym rurki jajka zgniotły .

radek11000

2020-01-03, 21:34
W kryminale dużo jest tych najsłabszych jednostek które oglądamy w filmach, i ten tekst poj***ło ci się w cipie (a głos chłop ma taki jak by go kogut za torbę po podwórku ciągnął)

Adrianadernew

2020-01-03, 22:04
bastian ortalion to jest ch*j w porównaniu do dumnej kariny.

longfly

2020-01-03, 22:12
wszyscy kibole i pseudo gity to kompletne paly i szumowina z melin, niestety czasem geny sprawiaja ze rodza sie przyglupy do utylizacji lub kamienilomow

Wiewór

2020-01-03, 22:14
zerwikaptur
O widzę że mamy pierwszego kibola z bólem dupy.
Wszyscy kibice to matoly bo żaden normalny człowiek nie ogląda piłki nożnej ponieważ to najnudniejsze gówno świata. Trzeba mieć iq20 żeby wytrzymać oglądanie 90 minut pedalow ganiajacych za kulka.
Tylko margines intelektualny jest w stanie wytrzymać patrzenie na takie widowisko.
Jesli ktoś jeszcze napie**ala się za barwy klubowe to jest glupszy od zwierząt bo one się nie gryzą o kolor umaszczenia.

longfly

2020-01-03, 22:16
kibole sa jak wszy lub pluskwy trzeba to wygnieść , usunąc pestycydami bo jedyne co potrafia to pohukiwac jak maply w zoo i mnoza taka sama plebejska patologie

Makster_26

2020-01-03, 22:22
'' wydupcaj'' jebie Krakowem z daleka

zerwikaptur

2020-01-03, 22:26
No i to było by ns tyle co możesz zrobić w tej sprawie bo na więcej ci strach nie pozwala
Wiewór napisał/a:

O widzę że mamy pierwszego kibola z bólem dupy.
Wszyscy kibice to matoly bo żaden normalny człowiek nie ogląda piłki nożnej ponieważ to najnudniejsze gówno świata. Trzeba mieć iq20 żeby wytrzymać oglądanie 90 minut pedalow ganiajacych za kulka.
Tylko margines intelektualny jest w stanie wytrzymać patrzenie na takie widowisko.
Jesli ktoś jeszcze napie**ala się za barwy klubowe to jest glupszy od zwierząt bo one się nie gryzą o kolor umaszczenia.


szczurii

2020-01-03, 22:27
w wakacje 2013 jako studenciak dorabiałem sobie w firmie, która miała akurat delegacje w Krakowie. Musiałem dwa razy napie**alać się z kibicami Wisły. k***a dwa razy w biały dzień w przeciągu tygodnia, wraz z kolegami byliśmy zaczepiani i wypytywani za kim jesteśmy. skąd jesteśmy i czemu idziemy grupką.Rozumiem ogólną przyjętą chuligankę , ale w tamtych gościach był ból dupy za to że idziemy w 4 osoby i oni nas k***a nie znają... i na pewno jesteśmy z Cracovii tylko boimy się przyznać..
Za pierwszym razem daliśmy rade, wszyscy młodzi i niejakieś ułomki. Za drugim już w innym miejscu, takie same pytania jak wcześniej, z naszej strony bez spiny. Tamci agresory jak pitbull ze sztangą w mordzie na koszulkach. Oczywiście tłumaczymy że nie jesteśmy nawet z Krakowa, ale tamci nieeee k***aaa znamy was itp itd. Doszło do mordobicia nasz skład ten sam, dawaliśmy radę, aż nagle jeden z tubylców zaczyna szarpać ręką w spodniach, jakby wpadł mu tam wąż, patrze a j***ny wyciąga coś ala maczetę tylko taką mniejszą. .. na szczęście żaden z nas nie uniósł się honorem żeby dalej bić się z tymi frajerami i po prostu uciekliśmy.
Jak w Krakowie walczą na takie sprzęty to życzę zdrówka i szczęścia w 2020, obyście się tam wszyscy powybijali.

t0ffik1

2020-01-03, 22:34
Ot na filmie mamy wyborców pisuaru + konfederacji, którzy ostatnio tak lubią tutaj zaglądać płacząc, że każdy nie głosujący na nich to lewak :D .
I teraz takie sp***olenie prawie, że ludzkie się rozmnaża a my dajemy jeszcze na jego zj***ne bachory.

A na koniec zwycięzca pojedynku z pijanym, pokazuje że nie potrafi se poradzić z prostą koszulką nawet za pomocą noża :D (niedowład umysłowy + fizyczny)

zerwikaptur

2020-01-03, 22:40
W więzieniach i aresztach w cuglach wygrywa PO wiec zaj***les buraka

t0ffik1 napisał/a:

Ot na filmie mamy wyborców pisuaru + konfederacji, którzy ostatnio tak lubią tutaj zaglądać płacząc, że każdy nie głosujący na nich to lewak .
I teraz takie sp***olenie prawie, że ludzkie się rozmnaża a my dajemy jeszcze na jego zj***ne bachory.
A na koniec zwycięzca pojedynku z pijanym, pokazuje że nie potrafi se poradzić z prostą koszulką nawet za pomocą noża (niedowład umysłowy + fizyczny)