18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat polskiej inteligencji

naitsyrk • 2020-01-03, 09:42
Przedstawiciele dwóch zwaśnionych klubów razem piją wódeczkę :idzwch*j:


masonski-cyklista

2020-01-03, 11:57
V8ROG napisał/a:

Ja pie**olę ale gnój. Standard w polskich domach. Dużo się nie różnimy od Ukrainy o Rosji. Polskie ścierwo nie ma honoru i szacunku.



To że to standard w twoim domu nie oznacza że jest tak wszędzie.

Tom9310

2020-01-03, 11:59
Ale jak wziął ten nóż do ręki to myślałem że zrobi się z tego "Brazylijski film" :-D

PieronJasnySzlag

2020-01-03, 12:05
Uwielbiam ten ból dupy o kiboli :D
Sadole oczywiście nie piją wódki i oczywiście jakby ich ktoś zwyzywał we wlasnym domu od kurew to by go grzecznie jak przystało na inteligencje wyprosili :D

Szambo

2020-01-03, 12:14
achhhhhhhh
Łódź .....
:-|

Dupala58

2020-01-03, 12:15
Żydki łódzkie się bawią

Ameba

2020-01-03, 12:20
To krakowska "szlachta" ? Czy łodzianie się tak zabawiają ?

Wiewór

2020-01-03, 12:25
Proszę z szacunkiem do panów. To są nasi obrońcy, którzy rusza bić kacapa gdy nas napadna a rurkowcy i kuce uciekna.
Polska elita intelektualna.

PanAs

2020-01-03, 12:35
Mnie tam bardziej ciekawi czemu on miał nóż przy drzwiach


mygyry

2020-01-03, 12:37
Wiewór napisał/a:

Proszę z szacunkiem do panów. To są nasi obrońcy, którzy rusza bić kacapa gdy nas napadna a rurkowcy i kuce uciekna.
Polska elita intelektualna.



Jak sam widzisz waleczności w obronie barw im nie brakuje

melzo

2020-01-03, 12:43
Zatem mamy dwóch typów, będących w dość dobrej relacji koleżeńskiej. Wszak jeden z nich został zaproszony przez drugiego na wspólne biesiadowanie przy wysokoprocentowym trunku i to jeszcze w domu gospodarza. Opisana zażyłość mogłaby sugerować, że panowie doskonale się orientują w swoich (odmiennych) zamiłowaniach do konkretnych klubów piłkarskich. Co więc może pójść nie tak... Pewnych rzeczy chyba nigdy nie zrozumiem.

piro88

2020-01-03, 12:49
V8ROG napisał/a:

Ja pie**olę ale gnój. Standard w polskich domach. Dużo się nie różnimy od Ukrainy o Rosji. Polskie ścierwo nie ma honoru i szacunku.



Chyba Ty się nie różnisz chłopcze... Co to w ogóle jest za termin 'polskie ścierwo' chamie?! Oby Ci wuj odbyt rozj***ł za to chasło. A co do filmu to inteligencja tych ludzi nie poraża, ale kto obraża gospodarza w jego własnym domu musi się liczyć z reakcją...

mienki

2020-01-03, 12:57
PieronJasnySzlag napisał/a:

Uwielbiam ten ból dupy o kiboli
Sadole oczywiście nie piją wódki i oczywiście jakby ich ktoś zwyzywał we wlasnym domu od kurew to by go grzecznie jak przystało na inteligencje wyprosili



Raczej normalni inteligentni ludzie nie zadają się z patusami dla których wypowiedzenie krótkiego zdania jest wysiłkiem na poziomie przerzucenia tony węgla.

Ca...........on

2020-01-03, 13:10
piro88 napisał/a:

Co to w ogóle jest za termin 'polskie ścierwo' chamie?!



Twój interlokutor użył przydawki wartościującej, a nie klasyfikującej. Gdyby powiedział "ścierwo polskie", zasługiwałby na "w ryj", a tak to co najwyżej wytknął, że wśród Polaków można trafić czasem na ścierwo (co najmniej jedno). Oczywiście reszta tej siermiężnej tyrady nadaje całości bardzo szeroki kontekst, ale nieznajomość praw składni stawia tę wypowiedź na podobnym poziomie co ujadanie psa.

Nie przejmuj się, kiedy pies ujada. Jak się zagotuje, to się spoci, a psi smalec działa leczniczo.

Policeman

2020-01-03, 13:22
PieronJasnySzlag napisał/a:

Uwielbiam ten ból dupy o kiboli
Sadole oczywiście nie piją wódki i oczywiście jakby ich ktoś zwyzywał we wlasnym domu od kurew to by go grzecznie jak przystało na inteligencje wyprosili



Myślę, że większość ludzi nie zaprasza do domu patologii i sama nie jest patologią. Nie pamiętam bym pił alkohol z kimś kogo nie lubię/nie szanują. Zwykle jak się troszkę zrobimy to sobie pośpiewamy i pozbijamy piątki i tyle. Trzeba być straszną patologią by walić wódkę w takim gronie, a potem pobić najbardziej naj***nego i ledwo świadomego człowieka... jeszcze mu koszulkę pociąć nożem bo ma jakiś inny symbolik. No gówno umysłowe, co tu dużo gadać. Ja ciężko pracuję by ta patologia miała z zasiłków na wódę. Przykre.

Aisajapud2

2020-01-03, 13:24
]Ciekawe czy to jest ta jenteligencja co ogladała Tokarczuk gdy odbierała nobla?
Raczej patrioci.