18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat polskiej inteligencji

naitsyrk • 2020-01-03, 09:42
Przedstawiciele dwóch zwaśnionych klubów razem piją wódeczkę :idzwch*j:


kr...........23

2020-01-03, 22:41
Panele mają dosyć !

zerwikaptur

2020-01-03, 22:43
Jak byś nie ogarną to nie jest w Polsce
Ale rozumiem ze frustracje trzeba rozładować
t0ffik1 napisał/a:

Ot na filmie mamy wyborców pisuaru + konfederacji, którzy ostatnio tak lubią tutaj zaglądać płacząc, że każdy nie głosujący na nich to lewak .
I teraz takie sp***olenie prawie, że ludzkie się rozmnaża a my dajemy jeszcze na jego zj***ne bachory.
A na koniec zwycięzca pojedynku z pijanym, pokazuje że nie potrafi se poradzić z prostą koszulką nawet za pomocą noża (niedowład umysłowy + fizyczny)


mygyry

2020-01-03, 23:00
zerwikaptur napisał/a:

Ja np nie rozumiem jak można klucic się z sąsiadem,kolega,rodzina o politykę !


No k***a od polityki zależy twoja teraźniejszość i przyszłość, ale nie k***a race i bicie się po ryjach jest najważniejsze, nie jeden debil stracił przez to zdrowie i życie i to na początku swojej dorosłości a ty to jeszcze gloryfikujesz, takiego elementu dawno tu nie było l.

~DMT

2020-01-03, 23:02
Kraków. Znam jednych i drugich, z racji tego, że mieszkam całkiem blisko i jestem tam dość często.
Tu to jakieś całkowite mięso armatnie, nawet nie żołnierze... Sam nikomu nie kibicuję i chłopaki nie mają z tym problemu. To w większości ludzie interesu, a nie to coś na filmie...

Ostatnio mojej córce jak pojechała z koleżankami na rynku w KRK zaj***li telefon, tłum, atrakcje... (kieszonkowcy są tam całkiem nieźli) Zadzwoniłem na psy, mówię co jest, podałem imei, (tel był cały czas włączony)

Panie, to procedury, to to, to tamto, pewnie i tak go nie znajdziemy, bo pójdzie na części (całkiem świeży model)

Zadzwoniłem do jednych i drugich chłopaków, że mam sprawę, bo mnie serduszko strasznie rozbolało zaistniałym faktem, a nie tym, że ileś tam był warty...

Minęły 4h, telefon, że właśnie ktoś chce upłynnić rzeczony fant (bardzo charakterystyczne etui). Powiedziałem, że będę za 30min na miejscu, żeby mi go przytrzymali, że chętnie mu osobiście wypłacę "znaleźne"... :szydera:

Jak dla mnie - nic dodać, nic ująć...

zerwikaptur

2020-01-03, 23:12
Ale żeby się wykluczać o jedna czy druga partie ? Jebia na kasę wszystkich a ja miałbym się o nich klucic z rodzina ,kolegami ?
mygyry napisał/a:

No k***a od polityki zależy twoja teraźniejszość i przyszłość, ale nie k***a race i bicie się po ryjach jest najważniejsze, nie jeden debil stracił przez to zdrowie i życie i to na początku swojej dorosłości a ty to jeszcze gloryfikujesz, takiego elementu dawno tu nie było l.



No tak to jest
Nic nadzwyczajnego
Są tacy co w ten sposób sutą odzyskali
DMT napisał/a:

Kraków. Znam jednych i drugich, z racji tego, że mieszkam całkiem blisko i jestem tam dość często.
Tu to jakieś całkowite mięso armatnie, nawet nie żołnierze... Sam nikomu nie kibicuję i chłopaki nie mają z tym problemu. To w większości ludzie interesu, a nie to coś na filmie...
Ostatnio mojej córce jak pojechała z koleżankami na rynku w KRK zaj***li telefon, tłum, atrakcje... (kieszonkowcy są tam całkiem nieźli) Zadzwoniłem na psy, mówię co jest, podałem imei, (tel był cały czas włączony)
Panie, to procedury, to to, to tamto, pewnie i tak go nie znajdziemy, bo pójdzie na części (całkiem świeży model)
Zadzwoniłem do jednych i drugich chłopaków, że mam sprawę, bo mnie serduszko strasznie rozbolało zaistniałym faktem, a nie tym, że ileś tam był warty...
Minęły 4h, telefon, że właśnie ktoś chce upłynnić rzeczony fant (bardzo charakterystyczne etui). Powiedziałem, że będę za 30min na miejscu, żeby mi go przytrzymali, że chętnie mu osobiście wypłacę "znaleźne"...
Jak dla mnie - nic dodać, nic ująć...



„Auta”

mygyry

2020-01-03, 23:14
zerwikaptur napisał/a:

Ale żeby się wykluczać o jedna czy druga partie ? Jebia na kasę wszystkich a ja miałbym się o nich klucic z rodzina ,kolegami ?



Ktoś mówi o kłótni lub bójce? Wy tam w tych dresach ogarniacie inne sposoby relacji?

epening

2020-01-03, 23:28
bardzo dobrze jazda z k***ami j***ć wISŁE i ,, Policja !

zerwikaptur

2020-01-03, 23:39
Nie chodzę w dresie .
No i nie każdy kibic leje się po mordzie z innym kibicem ,jest wielu co maja przyjaciół wśród kibiców innych drużyn .
Ja wiem ze łatwiej jest patrzeć na świat zero jedynkowy ale tak świat nie wyglada .
mygyry napisał/a:

Ktoś mówi o kłótni lub bójce? Wy tam w tych dresach ogarniacie inne sposoby relacji?


Wiewór

2020-01-04, 00:09
zerwikaptur napisał/a:

No i to było by ns tyle co możesz zrobić w tej sprawie bo na więcej ci strach nie pozwala



Chciałeś przedstawić kiboli jako elitarny klub dla alfa a zrobiłeś z siebie posmiewisko bo ludzie mają wyebane na twoją piłkę, kibicowanie.
Kibol w hierarchii polskiego społeczeństwa jest niżej od menela. Ludzie pluja na was i gardza wami bezgranicznie. Poczytaj sobie komentarze. Większość jest za tym żeby was gazowac i wrzucać do pieca bo tak was k***a nienawidza.

PS. Oglądam wasza odwagę jak spuerdalacie przed policja jak się jedna suka pojawi.
Na dołku później twoi koledzy pruja się epiej niż stare gacie byle by tylko kolegów wsypać i wyjść jak najszybciej. Takie to jp prawo ulicy i inna gimnazjalna gangsterka.

zerwikaptur

2020-01-04, 00:34
Ale wyj***ne w twoje zdanie czy tego nie zauważyłeś .
Wrzask pisk a kibolka ma się dobrze co tu przedstawiać komentować ?
I tak jak pisałem tu i teraz możesz jedynie pierdziec te swoje dyrdymały
Na nic więcej nie jesteś w stanie się zdobyć
Wiewór napisał/a:

Chciałeś przedstawić kiboli jako elitarny klub dla alfa a zrobiłeś z siebie posmiewisko bo ludzie mają wyebane na twoją piłkę, kibicowanie.
Kibol w hierarchii polskiego społeczeństwa jest niżej od menela. Ludzie pluja na was i gardza wami bezgranicznie. Poczytaj sobie komentarze. Większość jest za tym żeby was gazowac i wrzucać do pieca bo tak was k***a nienawidza.
PS. Oglądam wasza odwagę jak spuerdalacie przed policja jak się jedna suka pojawi.
Na dołku później twoi koledzy pruja się epiej niż stare gacie byle by tylko kolegów wsypać i wyjść jak najszybciej. Takie to jp prawo ulicy i inna gimnazjalna gangsterka.



Piszesz ze wszyscy nas do pieca itd
No to w czym problem ?
Zbierać się jedziecie pod wybrany stadion w dniu meczu i załatwianie sprawę bo jsk nie to wychodzi na to ze jesteś ty i tobie podobni p*zdusiami co to siedzą za monitorem z szabelka w dłoni i świruje twardziela
Wiewór napisał/a:

Chciałeś przedstawić kiboli jako elitarny klub dla alfa a zrobiłeś z siebie posmiewisko bo ludzie mają wyebane na twoją piłkę, kibicowanie.
Kibol w hierarchii polskiego społeczeństwa jest niżej od menela. Ludzie pluja na was i gardza wami bezgranicznie. Poczytaj sobie komentarze. Większość jest za tym żeby was gazowac i wrzucać do pieca bo tak was k***a nienawidza.
PS. Oglądam wasza odwagę jak spuerdalacie przed policja jak się jedna suka pojawi.
Na dołku później twoi koledzy pruja się epiej niż stare gacie byle by tylko kolegów wsypać i wyjść jak najszybciej. Takie to jp prawo ulicy i inna gimnazjalna gangsterka.


PanPstrokaty

2020-01-04, 00:55
PieronJasnySzlag napisał/a:

Uwielbiam ten ból dupy o kiboli
Sadole oczywiście nie piją wódki i oczywiście jakby ich ktoś zwyzywał we wlasnym domu od kurew to by go grzecznie jak przystało na inteligencje wyprosili



Nie no świetnie się pije wódkę z typem do którego ma się wonty :-) Nikt by nawet takiego do domu nie wpuścił

asasyn2

2020-01-04, 01:01
Co za j***n------ patole źe takie gówno źyje w tym kraju

MsterrO

2020-01-04, 01:12
dyhayne napisał/a:

"My mamy honor, a wy w ogóle nie macie honoru"
20 sekund później honorowo kopie leżącego. No logiczne



Jak kopie? lekko z buta go dziabnął i tyle a nie kopie k***a, gdyby do ciebie ktos powiedzial ze jestes k***a i frajerem u ciebie w domu pijac twoja wodke przy twojej kobicie to co bys zrobil?

HU83R7

2020-01-04, 02:28
Jakiś żydek z Kałesu honorowo kopie leżącego , brawo

zerwikaptur

2020-01-04, 02:55
No w jakim ? Haha
asasyn2 napisał/a:

Co za j***n------ patole źe takie gówno źyje w tym kraju