18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat polskiej inteligencji

naitsyrk • 2020-01-03, 09:42
Przedstawiciele dwóch zwaśnionych klubów razem piją wódeczkę :idzwch*j:


batons0

2020-01-04, 03:02
Całe życie mieszkałem w Hucie. Jak z ojcem odwiedzaliśmy babcie (jak jeszcze żyła) to zdarzało nam się spotkać jego "kolegów" z dawnych lat którzy pałali się taką wojaczką. Dziś to zwykłe menelstwo żebrzące o 2 zł. Tych zapewne czeka podobny los.

Justynka99

2020-01-04, 03:39
Mimo, że faktycznie dżentelmen w czerwonej koszulce zaczął się pruć u kogoś w domu, to jednak do końca honorowe to nie było, bo mimo wszystko ów dżentelmen zaprosił drugiego dżentelmena na zewnątrz i wtedy dostał z zaskoczenia.

Ale jak na kibolskie standardy to i tak przyzwoicie z obu stron.

Tryper

2020-01-04, 06:45
Z początku byłem pewien, że to sytuacja polskiej patologii z mieszkania biura pracy w Holandii.

edmund

2020-01-04, 07:11
kilkoro z was nieźle pie**oli, żyd obraża Polaków więc typo się zirytował, a że jest zdrowo naj***ny nie ma szans,
potem śmieć tnie mu nożem koszulkżę, kopie leżącego, a żydowska karyna mu wtóruje........mam wrażenie że niektórzy oglądają inny film, komentując pod tym, dodam że,
według mnie , ktoś kto obraża Polskę i obywateli zasługuje na przydomek k***y, tyle w temacie

Xs...........33

2020-01-04, 08:30
zerwikaptur napisał/a:



Zwróćcie uwagę ile ten idiota traci czasu, żeby uświadomić OBCYCH mu ludzi o ich niezrozumieniu i strachu do środowiska, z którego pochodzi.
Zupełnie jakby odczuwał misyjny obowiązek.

Wiewór

2020-01-04, 10:22
zerwikaptur napisał/a:

Wrzask pisk a kibolka ma się dobrze co tu przedstawiać komentować


Nie bój. Zrobią z wami porządek. Za tej władzy nic wam nie grozi bo PiS wspiera środowiska bandycie bo to ich elektorat. Zmieni się władza i kibolstwo skończy w kryminale.


zerwikaptur napisał/a:

Zbierać się jedziecie pod wybrany stadion w dniu meczu i załatwianie sprawę bo jsk nie to wychodzi na to ze jesteś ty i tobie podobni p*zdusiami co to siedzą za monitorem z szabelka w dłoni i świruje twardziela



Dawno nie dysktuowalem z takim idiota. Troglodyci twojego pokroju rozumieją tylko siłę i brutalność co?
Napadanie na ludzi najlepiej z przewaga 10 do 1 to wasza specjalność.

mygyry

2020-01-04, 10:35
Wiewór napisał/a:

Nie bój. Zrobią z wami porządek. Za tej władzy nic wam nie grozi bo PiS wspiera środowiska bandycie bo to ich elektorat. Zmieni się władza i kibolstwo skończy w kryminale.
Dawno nie dysktuowalem z takim idiota. Troglodyci twojego pokroju rozumieją tylko siłę i brutalność co?
Napadanie na ludzi najlepiej z przewaga 10 do 1 to wasza specjalność.



Akurat PO im stadionów nabudowało a lekkoatletyka w podrzędnych salkach gimnastycznych :facepalm:
Przewaga 10:1 30 letnich berobotnych byków każdy po wyroku lub z zawiasami umie obić kilku 14 latków i zabrać im telefon, bo to takie męski i honorowe przecież...

zerwikaptur

2020-01-04, 11:53
Ta władza ?
Haha dla kiboli ta władza nie różni się od PO
A w więzieniach Platforma wygrywa w cuglach
Bandyci ,kryminaliści itd już tak za komuny wyzywali
Jak mówiłem możesz ty i tobie podobni pokrzyczeć .
Jesteś bezsilny i jedynie internet ci zostaje
Kozak w necie p*zda w świecie
Wiewór napisał/a:

Nie bój. Zrobią z wami porządek. Za tej władzy nic wam nie grozi bo PiS wspiera środowiska bandycie bo to ich elektorat. Zmieni się władza i kibolstwo skończy w kryminale.
Dawno nie dysktuowalem z takim idiota. Troglodyci twojego pokroju rozumieją tylko siłę i brutalność co?
Napadanie na ludzi najlepiej z przewaga 10 do 1 to wasza specjalność.



Przypomnij mi jeszcze te sutuacje 10-1 choc dwa udokumentowane przypadki !
Wyjdź z nory i jak nikomu nie kibicujesz a może przynajmniej reprezentacji i przyjedź na mecz .
Zrób coś oprócz pisania dyrdymałów w necie podejdź wtedy do kibola troglodyty i mu to powiedz - inaczej jesteś wystraszonym chłopcem z h*jem wujka w dupie
Wiewór napisał/a:

Nie bój. Zrobią z wami porządek. Za tej władzy nic wam nie grozi bo PiS wspiera środowiska bandycie bo to ich elektorat. Zmieni się władza i kibolstwo skończy w kryminale.
Dawno nie dysktuowalem z takim idiota. Troglodyci twojego pokroju rozumieją tylko siłę i brutalność co?
Napadanie na ludzi najlepiej z przewaga 10 do 1 to wasza specjalność.



Tak sobie tu siedze i zastanawiam co trzeba mieć w głowie by myśleć ze ktoś ci chce coś wytłumaczyć
Mam wyj***ne co myślą ludzie o kibolach nie macie żadnego na nas wpływu a MSW się jarasz ? Jeśli tak to fajnie znaczy to ze kibicujeszkibolom bo 90% zawodników to kibole .
Xson33333 napisał/a:

Zwróćcie uwagę ile ten idiota traci czasu, żeby uświadomić OBCYCH mu ludzi o ich niezrozumieniu i strachu do środowiska, z którego pochodzi.
Zupełnie jakby odczuwał misyjny obowiązek.



KSW „
Wiewór napisał/a:

Nie bój. Zrobią z wami porządek. Za tej władzy nic wam nie grozi bo PiS wspiera środowiska bandycie bo to ich elektorat. Zmieni się władza i kibolstwo skończy w kryminale.
Dawno nie dysktuowalem z takim idiota. Troglodyci twojego pokroju rozumieją tylko siłę i brutalność co?
Napadanie na ludzi najlepiej z przewaga 10 do 1 to wasza specjalność.


Justynka99

2020-01-04, 14:41
zerwikaptur napisał/a:

Zrób coś oprócz pisania dyrdymałów w necie podejdź wtedy do kibola troglodyty i mu to powiedz - inaczej jesteś wystraszonym chłopcem z h*jem wujka w dupie


I co potem? Jak mu wpie**oli to ma rację, a jak dostanie wpie**ol to nie ma? :D Większego idioty to tutaj dawno nie czytałam :D

Wiewór

2020-01-04, 16:55
mygyry napisał/a:

Akurat PO im stadionów nabudowało a lekkoatletyka w podrzędnych salkach gimnastycznych
Przewaga 10:1 30 letnich berobotnych byków każdy po wyroku lub z zawiasami umie obić kilku 14 latków i zabrać im telefon, bo to takie męski i honorowe przecież...



Wiesz poza po i PiS są inne opcje. Po to taki sam kał jak PiS. Mogli wykończyć kiboli ale nic nie zrobili.
Jak do władzy dorwie się lewica to kibolstwo tak złapią za jaja że będą piszczec sopranem jak farinelli.



zerwikaptur napisał/a:

h*jem


O ile sjp uważa że słowo to pisane przez samo h jest dopuszczalne o tyle napisane go w taki sposob to wyraźny sygnał dla odbiorcy, że piszący należy do nizin społecznych dlatego, że wszystkie wyrazy pisane przez samo h należą do zapozyczen z języków obcych i jak również zwyczajowo ludzie wykształceni piszą ch*j.
h*j piszą matoly pokroju osiedlowych obszczymurow smarujacych na ścianach HWDP i inne swoje i nadzwyczaj intelektualne ekspresje ze środowiska patoli i marginesu.

klos79

2020-01-04, 17:11
A już był taki dobry podkład pod harda z tym nożem.... Nosz k***a!

mygyry

2020-01-04, 17:28
Wiewór napisał/a:

Wiesz poza po i PiS są inne opcje. Po to taki sam kał jak PiS. Mogli wykończyć kiboli ale nic nie zrobili.
Jak do władzy dorwie się lewica to kibolstwo tak złapią za jaja że będą piszczec sopranem jak farinelli.
O ile sjp uważa że słowo to pisane przez samo h jest dopuszczalne o tyle napisane go w taki sposob to wyraźny sygnał dla odbiorcy, że piszący należy do nizin społecznych dlatego, że wszystkie wyrazy pisane przez samo h należą do zapozyczen z języków obcych i jak również zwyczajowo ludzie wykształceni piszą ch*j.
h*j piszą matoly pokroju osiedlowych obszczymurow smarujacych na ścianach HWDP i inne swoje i nadzwyczaj intelektualne ekspresje ze środowiska patoli i marginesu.



Już mnie tu nie licytuj, napisałeś PiS napisałem PO, mówisz lewica ro wiedz że największy rozrost tej kibilskiej patologii to również SLD u władzy wiedz nie miej złudzeń, ot zwykły patologicznych margines, gówno w które nikt kija wkładać nie chce brak jaj i prosty elektorat nie interesujący się polityka jak obecny tu guru sam zauważył, kilka prostych rzeczowników w hasłach wyborczych i już są kupieni

eenocosTy

2020-01-04, 17:45
PanAs napisał/a:

Mnie tam bardziej ciekawi czemu on miał nóż przy drzwiach



Bo to jest Kraków.

Wiewór

2020-01-04, 17:52
mygyry napisał/a:

Już mnie tu nie licytuj, napisałeś PiS napisałem PO, mówisz lewica ro wiedz że największy rozrost tej kibilskiej patologii to również SLD u władzy wiedz nie miej złudzeń, ot zwykły patologicznych margines, gówno w które nikt kija wkładać nie chce brak jaj i prosty elektorat nie interesujący się polityka jak obecny tu guru sam zauważył, kilka prostych rzeczowników w hasłach wyborczych i już są kupieni



Napisałem PiS bo teraz rządzą. Po nie ma i już nie wróci. Myślę o nowoczesnej lewicy a nie SLD które jest ch*ja warte.

mygyry

2020-01-04, 17:56
Wiewór napisał/a:

Napisałem PiS bo teraz rządzą. Po nie ma i już nie wróci. Myślę o nowoczesnej lewicy a nie SLD które jest ch*ja warte.



PO rządzili 8 lat i orenduje się jako kompletny antyPIS i mówi o anty kibolskich podstawach, twoja nowa lewica to w 3/4 SLD z nowym szyldem od kiedy takie bzdury gadasz?