18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulka w nos

bins24 • 2012-09-23, 21:19
Chłopaki grali sobie w ASG, jeden z nich dostał w nos.



Ciekawe ile replika miała FPS`ów

pesanserinusminor

2012-09-24, 17:45
M4rkOPL napisał/a:

Po pierwsze: Nie biegam z tymi pistoletami po lasach.



biegaj sobie z nim gdzie chcesz, w końcu to ty się kompromitujesz


M4rkOPL napisał/a:

Nie obrażam kogoś dla kogo coś jest przyjemnością,




ja też, obrażam tylko głupców



M4rkOPL napisał/a:

A to że na wsi dzieci begają po lasach z dubeltówkami jest spowodowane miernotą społeczną i lekceważeniem zagrożenia przez rodziców.



widać jakie masz pojęcie o temacie piszę o małokalibrowej broni kulowej, a ty wyskakujesz z dubeltówkami, idź kulki policz, co by ci nie brakło podczas bitwy

M4rkOPL

2012-09-24, 18:36
pesanserinusminor napisał/a:



biegaj sobie z nim gdzie chcesz, w końcu to ty się kompromitujesz





ja też, obrażam tylko głupców





widać jakie masz pojęcie o temacie piszę o małokalibrowej broni kulowej, a ty wyskakujesz z dubeltówkami, idź kulki policz, co by ci nie brakło podczas bitwy



Ale ty jesteś tępa, pisze Ci że nie intersuje się ASG a ty dalej na swoim stawiasz. Widać że myślenie nie jest twoją dobrą stroną.

CarlosPOL

2012-09-24, 18:41
W Japonii ASG jest tak realne ,że nawet chirurgów potrzebują :-P

le...........65

2012-09-24, 19:00
Abdulan napisał/a:


Ktoś strzelił ciekawą głupotę o treningu wojskowym przy użyciu tego typu zabawki. Nie używa się tego typu pistolecików do treningów, używa się broni z nadajnikiem laserowym, a ubranie, które mamy na sobie posiada odbiorniki sygnalizujące postrzał, będą piszczeć do czasu aż się położymy na glebę......



Zdziwiłbyś się młody ile jednostek policyjnych i wojskowych ćwiczy na sprzęcie airsoftowym. Polecam poczytać o Systema PTW , karabiny można nabyć w PL tyle, że kosztują ponad 6 tyś zł:

http://asgshop.pl/sklep/catalog.php?s=3

Odwzorowują realną masę broni, mają normalny system bolt catch, potrafią zacinać się na doublefeed jak w oryginale i trzeba zrobić ten sam manewr jak podczas strzelania ostrą by broń odblokować, doczepiasz do karabinu to samo oprzyrządowanie co do ostrej, magazynki łądujesz po 30 kul, długo by jeszcze wymieniać. Zanim pie**olniesz jak na starym systemie laser tag z lat 90' ćwiczą antyterroryści czy żołnierze to puknij się w łeb, sama kamizelka i akumulator zwiększa ciężar ekwipunku + moduł lasera rozpieprza wyważenie broni. Replika Airsoft w pierwszej kolejności miała być bronią ćwiczebną dla policji, potem stała się zabawką dla kasiastych gówniarzy, podobnie było z internetem - miał to być wojskowy system komunikacji globalnej, wyszło jedno wielkie szambo wypełnione trollami i bezmózgami dostępny dla każdego.

Sz...........jk

2012-09-24, 19:20
Żołnierze dalej ćwiczą na laserach, przynajmniej tradycyjne jednostki i służba przygotowawcza. Trening jednostek antyterrorystycznych i innych grup policyjnych to inna sprawa i na tym się bynajmniej nie znam (mój post mówił o treningach wojskowych). Może taki GROM też sobie tym strzela, ale na SP był tradycyjny laser i nic więcej. Jakoś nie moge sobie wyobrazić strzelania na poligonie/strzelnicy z użyciem kulek gdzie odległości są całkiem spore.

pesanserinusminor

2012-09-24, 19:32
legion665 napisał/a:

Zdziwiłbyś się młody ile jednostek policyjnych i wojskowych ćwiczy na sprzęcie airsoftowym. Polecam poczytać o Systema PTW , karabiny można nabyć w PL tyle, że kosztują ponad 6 tyś zł:

http://asgshop.pl/sklep/catalog.php?s=3

Odwzorowują realną masę broni, mają normalny system bolt catch, potrafią zacinać się na doublefeed jak w oryginale i trzeba zrobić ten sam manewr jak podczas strzelania ostrą by broń odblokować, doczepiasz do karabinu to samo oprzyrządowanie co do ostrej, magazynki łądujesz po 30 kul, długo by jeszcze wymieniać. Zanim pie**olniesz jak na starym systemie laser tag z lat 90' ćwiczą antyterroryści czy żołnierze to puknij się w łeb, sama kamizelka i akumulator zwiększa ciężar ekwipunku + moduł lasera rozpieprza wyważenie broni. Replika Airsoft w pierwszej kolejności miała być bronią ćwiczebną dla policji, potem stała się zabawką dla kasiastych gówniarzy, podobnie było z internetem - miał to być wojskowy system komunikacji globalnej, wyszło jedno wielkie szambo wypełnione trollami i bezmózgami dostępny dla każdego.



w tym twoim linku nic nie ma, że jakiekolwiek jednostki tego używają, tylko propaganda żeby jakiś pajac to sobie kupił. Z resztą twoje tezy wykluczałyby stanowiska jednego pajaca, który przekonywal tu że asg jest tak samo niebezpieczne jak broń palna. Ale ch*j z tym, tyle głupot co tu nawypisywała ta dzieciarnia od pistoletów na kulki to dawno nie czytałem

Mindfuck

2012-09-24, 19:35
operacja Wietkong :amused:

oc...........an

2012-09-24, 19:43
A ja mam pytanie do speców. Otóż planuję kupić sobie Browinga M1919 (http://en.wikipedia.org/wiki/M1919_Browning_machine_gun), czekam aż znów wypuszczą edycję 1000 sztuk itp. i myślę, żeby zacząć strzelać na poważnie ;) Chodzi o to, że wszyscy noszą okulary i tyle, czasem może jeszcze czapkę. Natomiast ja mam zamiar nosić maskę (coś jak w Paitballu). Tak, wiem, że to dla ciot itp. itd. ale dla mnie moje bezpieczeństwo jest priorytetem i ch*j. Moje pytanie brzmi - dlaczego nikt nie nosi masek? Pryszcz jak na filmiku to jedna z miliarda przypadłości jakie mogą Ci się trafić.

Bardzo prosiłbym o sensowne wypowiedzenie się na ten temat. Zżera mnie ciekawość dlaczego tak mało ludzi nosi maski.

pesanserinusminor

2012-09-24, 19:51
DUST DEVIL napisał/a:

Bardzo prosiłbym o sensowne wypowiedzenie się na ten temat. Zżera mnie ciekawość dlaczego tak mało ludzi nosi maski.



Bo ASG to nie przelewki, to potęga, moc i zniszczenie. Okulary są tutaj tak samo zbędne jak przy strzale z shotguna z bliskiej odległości. Profesjonalni zawodnicy ASG zdają sobie sprawę z tego, że przy trafieniu śmierć jest nieuchronna. Lepiej zastanów się jeszcze raz nim kupisz sobie karabinek ASG i rozpoczniesz taniec ze śmiercią.

lwRazor

2012-09-24, 20:08
Film ch*jowy, nie widać żeby chociaż koleżka nosek złamał... ale gdybyście chłopaki się spotkali i nakręcili waszą debatę na temat broni... no to k***a bym se obejrzał :D

MildSin

2012-09-24, 22:42
ajajajaj,no naprawde widac "znawcow "ASG ,ja mam emke przerobiona na 550fps i z 30m zrobie siniaka.
widzalem w krk karabin ktory mial troche ponad 1000fps ale to byla tylko pokazowka poniewaz regolamin zabrania przekraczania danej ilosci fps.Czytalem ze jakis japoniec mial 1500fps to moze jest on , tylko ze ta replika powinna siedziec na polce a nie do uzytku.

Sz...........jk

2012-09-25, 08:38
Ajajaj, a ja mam sztucer nieprzerobiony kaliber .308 i moge zabić dzika ze 150 metrów przy czystym polu. I co teraz? ASG do broni palnej nie można nawet porównać, a to właśnie robią niektórzy z użytkowników sadola twierdząc, że te zabawki są tak samo groźne jak palna...

pesanserinusminor

2012-09-25, 19:44
Abdulan,

to ciapatym dają zezwolenia na broń?

Sz...........jk

2012-09-26, 08:38
A co Ci się k***a nie podoba w moim nicku? Jestem Polakiem z krwii i kości, nienawidze islamu, a Ty chcesz mnie porównać do ciapatego? Abdul, albo Abdulah to są ciapate imiona, Abdulan nie jest imieniem związanym z arabami, to zwyczajny nick, żaden arab nie będzie miał miękkiej końcówki przy imieniu, najwyżej doda ją do zlatynizowanej wersji swojego imienia... Tylko debil określa pochodzenie po nicku.

Jak chcesz prowokować to mogę powiedzieć jedynie :idzwch*j: