18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulka w nos

bins24 • 2012-09-23, 21:19
Chłopaki grali sobie w ASG, jeden z nich dostał w nos.



Ciekawe ile replika miała FPS`ów

Keatt

2012-09-24, 14:33
Nie mogłem się powstrzymać :)


pesanserinusminor

2012-09-24, 14:36
LajterFluid napisał/a:

pesanserinusminor, Skoro tak jeździsz po typowo męskim sporcie (nie wykluczam, kobiety też się zdarzają) to mam złą wiadomość i chyba każdy się domyśla jaką :amused:



asg męskim sportem? raczej dziecięcym, ale skoro tak lubisz, to mam złą wiadomość, chyba każdy się domyśla jaką :amused:




GroobyPL napisał/a:



Btw. jak już chcesz jechać po czymś takim to zainteresuj się ignorancie ile to wszystko kosztuję jeśli nie jest się kolesiem który biega w kombinezonie z bundeswehry i z karabinem z bazaru. ;)




nie ma to jak pochwalić się, że się wyj***ło 2 kafle na pistolet na kulki :lodowka:


Śmiech na sali z wami, w stanach na prowincji każdy dzieciak ma kbks czy coś w tym stylu i napie**ala po lasach zające, a wy parodiujecie grom ze swoimi plastikami

yari

2012-09-24, 14:36
co by bylo gdyby ta kulka byla metalowa

Ukesu

2012-09-24, 14:56
pesanserinusminor gówno widzę wiesz. Sam bawię się AS i ostrą, mam nawet pozwolenie na kilka sztuk ostrej. I nie sram się jak taka c**a jak ty. Po tym poznasz napinaczy co gówno wiedzą, po czym ? że wszystko najlepiej wiedzą.

W as można zajebiście sobie wyrobić odruchy które przeniesiesz na ostrą, ale nie, niektórzy nie mają wystarczającej mocy obliczeniowej by cokolwiek z tego zrozumieć. Smutne.

I do reszty cipek airsoftowych, wiedzę macie taką, że żal, airsoft zaliczony na 400fps i cymce. Do tego tchórze i napinacze którzy boją się wszystkiego (tak to do ciebie fanie masek - weź się ogarnij)
8 lat w AS, 3 w PB, 2 w ostrej - to musiało być conajmniej 450 fps w odległości max 3m.

Magnic

2012-09-24, 15:04
pesanserinusminor,
Zdajesz sobie sprawę, że wszystkie oddziały specjalne jak i zwykłe policji trenują ASG? Obecna technologia pozwala na to aby pistolety ASG miały taką samą siłę co prawdziwa broń krótka bądź szturmowa. Ja z resztą obecnie bawię się elektrycznym glockiem 17 bo mam jego prawdziwą replikę ale szkoda mi wyrzucać kasę w błoto strzelając z ostrej amunicji. Taniej jest kupić metalowe kulki i dawać z ESG dla zabawy. Z resztą jakbyś oberwał metalową kulką przy 610FPS nie był byś wstanie stwierdzić czy to był postrzał bronią palną czy ASG/ESG/etc bo byś się wił z bólu.
Już widzę twoją odpowiedź w stylu "morda dzieciaku. Jestem mężczyzną i nic nie poczuję bo to zabawka". Cóż na szczęście głupi umierają pierwsi.

pesanserinusminor

2012-09-24, 15:28
Magnic napisał/a:

Obecna technologia pozwala na to aby pistolety ASG miały taką samą siłę co prawdziwa broń krótka bądź szturmowa.



600fps to jakies 200 metrów na sekundę, masa takiej kulki, nawet nie wiem, ale na dużo mniej niż jeden gram


dla porównania przy broni długiej najniższe prędkości to grubo ponad 500m/s i masa pocisku wynosząca kilka do kilkudziesięciu gram, nie wiem co masz na myśli używając określenia moc, ale w balistyce posługujemy się energią, więc najprostszy wzór na kinetyczną mvv/2 pokazuje jakim gównem jest asg, nie wspominając już o średnicy i masie kuli przekładających się na współczynnik TKO. Jeśli jesteś jednak tak pewny jak to ująłeś "mocy" swoich zabawek wybierz się do lasu ze swoim plastikosrajkiem i spróbuj ustrzelić 100kilowego odyńca.
good luck :lol: a i weź kogoś z aparatem żeby ci zrobił foty na oddziale ratunkowym, wrzucisz potem na harda :lol:


Magnic napisał/a:

Z resztą jakbyś oberwał metalową kulką przy 610FPS nie był byś wstanie stwierdzić czy to był postrzał bronią palną czy ASG/ESG/etc bo byś się wił z bólu.



fakt nie odróżniłbym postrzału z wiatrówki :homer:



Magnic napisał/a:

głupi umierają pierwsi.




nie przejmuj się, zdążysz jeszcze skończyć gimnazjum i namordować ludzi ze swojego plastikowego m16

macko3339

2012-09-24, 15:34
@Up Ale musisz miec nudne i ch*jowe zycie skoro siedzisz na sadolu i klucicsz sie z innymi twierdzac ze asg jest ch*jowe....

pesanserinusminor

2012-09-24, 15:43
macko3339 napisał/a:

@Up Ale musisz miec nudne i ch*jowe zycie skoro siedzisz na sadolu i klucicsz sie z innymi twierdzac ze asg jest ch*jowe....
______________




nie bardziej ch*jowe od tych którzy lubią asg, jak wąskie i nudne horyzonty trzeba mieć by jarać się pistoletami na kulki

Magnic

2012-09-24, 15:55
pesanserinusminor,

Widzę, że jedyne co potrafisz to odbijać piłeczkę. Nic nie wnosisz do dyskusji a jedynie pokazujesz jakim jesteś ignorantem i jak mało wiesz o czymkolwiek.

Filo1

2012-09-24, 15:58
na pewno więcej niż 360 FPS-ów miała

M4rkOPL

2012-09-24, 16:23
pesanserinusminor napisał/a:




nie bardziej ch*jowe od tych którzy lubią asg, jak wąskie i nudne horyzonty trzeba mieć by jarać się pistoletami na kulki


k***A JESTEŚ KOBIETĄ, czy mi mężczyźni zaglądamy wam do garów? Nie, więc wypie**alaj do kuchni, a nie tworzysz niepotrzebne dyskusję, w których jesteś z góry przegrana.

pesanserinusminor

2012-09-24, 16:44
M4rkOPL napisał/a:

k***A JESTEŚ KOBIETĄ, czy mi mężczyźni zaglądamy wam do garów? Nie, więc wypie**alaj do kuchni, a nie tworzysz niepotrzebne dyskusję, w których jesteś z góry przegrana.




mężczyzną nie można nazwać niedorozwoja bawiącego się pistoletami na kulki. jeszcze raz powtórzę, w stanach dzieci na wsi bawią się bronią palną małokalibrową. Jesteście bandą eunuchów, która nazywa się mężczyznami bo bawi się zabawkami dla dzieci. Ja pie**olę :homer: Od razu wiadomo, że nie macie jaj, skoro latanie z pistoletem na kulki po lesie jest dla was szczytem męstwa

M4rkOPL

2012-09-24, 16:51
pesanserinusminor napisał/a:




mężczyzną nie można nazwać niedorozwoja bawiącego się pistoletami na kulki. jeszcze raz powtórzę, w stanach dzieci na wsi bawią się bronią palną małokalibrową. Jesteście bandą eunuchów, która nazywa się mężczyznami bo bawi się zabawkami dla dzieci. Ja pie**olę :homer: Od razu wiadomo, że nie macie jaj, skoro latanie z pistoletem na kulki po lesie jest dla was szczytem męstwa


Po pierwsze: Nie biegam z tymi pistoletami po lasach. Po drugie: Nie obrażam kogoś dla kogo coś jest przyjemnością, chyba że chodzi o pedalstwo, raczej walenie w dupe nie jest przyjemne. A to że na wsi dzieci begają po lasach z dubeltówkami jest spowodowane miernotą społeczną i lekceważeniem zagrożenia przez rodziców.

Sz...........jk

2012-09-24, 17:44
Dobra dobra wielbiciele wiartówek na kulki, nie spinajcie się tak, to tylko zabawka i nie ma co porównywać tego do broni palnej. Mało tego, ja bym powiedział, że sztucery małego kalibru to gówienka do postrzelania w jakieś rogacze i człowiekowi co najwyżej zrobiłyby drobny, kilunastodniowy urlop w szpitalu przy strzale w mięcho, pomijając oczywiście strategiczne miejsca jak tętnice, serce, oczy itp., w które i tak ch*jowo trafić z odległości większej niż 70-80 metrów do poruszającego się celu(nawet czachy nie przebijesz przy gównianym kalibrze), a co dopiero ASG...

Ktoś strzelił ciekawą głupotę o treningu wojskowym przy użyciu tego typu zabawki. Nie używa się tego typu pistolecików do treningów, używa się broni z nadajnikiem laserowym, a ubranie, które mamy na sobie posiada odbiorniki sygnalizujące postrzał, będą piszczeć do czasu aż się położymy na glebę. Nawet na służbie przygotowawczej jest okazja wzięcia udziału w takich ćwiczeniach, nikt normalny nie używałby zabawki jaką jest ASG do treningów wojskowych kiedy tor lotu takiej kuleczki jest ch*jowy ze względu na masę i kształt nielubiący się z oporami powietrza (tak właściwie jaką to ma donośność i celność? ch*jową, pewnie z 60 metrów przy ch*jwiejakimsupermodelu i w dodatku skuteczny zasięg to 10 czy 20 metrów...). Już się nie podniecajcie tak "mocą" tych zabawek, ot tyle, można sobie postrzelać. Ja tam wole iść na polowanie.