18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulka w nos

bins24 • 2012-09-23, 21:19
Chłopaki grali sobie w ASG, jeden z nich dostał w nos.



Ciekawe ile replika miała FPS`ów

pesanserinusminor

2012-09-24, 00:20
Magnic napisał/a:

pesanserinusminor,
Tymi "pistolecikami na kulki" o których my dyskutujemy można nawet zabić i to się specjalnie nie starając, więc morda w kubeł jeśli jesteś zielony w temacie.




hahahah toś mnie rozj***ł. Te wasze zabawki na kulki wyglądają przy niezabawkach na ołowiane kulki tak jak jak i wy przy normalnych ludziach. Wiem bo jestem w temacie tych drugich niezielony, więc idź wypucuj swoje plastiki i spać, bo jutro dżimbazjum

Keatt

2012-09-24, 00:37
@up

Nie dane mi pamiętać gimnazjum ale zapewne można się wkręcić na korki z j. polskiego. Spróbuj, Panie ołowiana kulko :P

Pozdro dla fanów ASG :)

randomjuser

2012-09-24, 00:39
o rety to na prawdę straszne. Mam na calym ciele kilkanaście takich blizn po kulkach ktore mi sie wbiły. Wziął by ja wyciagnął w 3 sekundy ( pewnie by troche bolało ale tylko chwile) i koniec tematu... ale musze z tej okazji filmik nagrywac i sie użąlac nad sobą...

HariDee

2012-09-24, 07:27
Tam jest limit 330 fps'ów.
Wyobraźcie sobie co by się stało w pl, jak tu p*zdy z tuningiem biegają z 500fps'ami, i z boxem wyjebują 3k kulek komuś na twarz.
Byłby materiał na harda ;>>

Kimo36

2012-09-24, 10:51
Az mi sie przypomnialo jak dostalem z ak47 od cymy (430fps~) z baardzo blisko w warge. Sprawdzilem tylko czy zab caly. Wszystko wporzadku, tylko ludzie sie dziwnie w autobusie patrzyli na "pryszcza" :D

zoomes

2012-09-24, 12:10
mówią że maja spirytus to od razu koreczek nastawił ;p

Tatanka Yotanka

2012-09-24, 12:24
krwawi zupełnie jak normalny człowiek, ale jaja!

Magnic

2012-09-24, 12:35
pesanserinusminor napisał/a:




hahahah toś mnie rozj***ł. Te wasze zabawki na kulki wyglądają przy niezabawkach na ołowiane kulki tak jak jak i wy przy normalnych ludziach. Wiem bo jestem w temacie tych drugich niezielony, więc idź wypucuj swoje plastiki i spać, bo jutro dżimbazjum



Ja wiem, że podałeś fałszywy wiek w profilu ale nie każdy to robi. Ja gimnazjum skończyłem parę dobrych lat temu i nie żałuję.

dth

2012-09-24, 12:38
Szkoda ze w oko nie dostal. Takie k***a kozaczki a nie wiedza ze mozna oberwac i stracic zdrowie na cale zycie. Maske by na ryj zalozyl to by sie nic nie stalo, ale nie, lepiej kozaczyc w okularkach tylko...

pesanserinusminor

2012-09-24, 12:58
Magnic napisał/a:

Ja wiem, że podałeś fałszywy wiek w profilu ale nie każdy to robi. Ja gimnazjum skończyłem parę dobrych lat temu i nie żałuję.




dobra, wracaj bawić się zabawkami na miarę dorosłości, czyli pistoletami na plastikowe kulki, jeśli jednak dorosły facet bawi się takim gównem to ewolucja zaliczyła niezłego faila

GroobyPL

2012-09-24, 13:52
pesanserinusminor napisał/a:




dobra, wracaj bawić się zabawkami na miarę dorosłości, czyli pistoletami na plastikowe kulki, jeśli jednak dorosły facet bawi się takim gównem to ewolucja zaliczyła niezłego faila



Wyczuwam zwykły butthurt, albo jesteś zbyt tępy żeby zrozumieć Airosft albo po prostu choćbyś chciał to nie masz z kim się pójść postrzelać. No ewentualnie jesteś kolejnym burakiem dla którego najlepszą rozrywką jest siedzenie, ładowanie browarów i krytykowanie wszystkich innych którzy robią cokolwiek innego. Chciałeś tu koleżko zabłysnąć tym jaki jesteś zajebisty kpiąc z ludzi którzy mają jakieś hobby... no cóż nie wyszło, zjechali cię robiąc z ciebie frajera, a ty nawet nie wiesz jak się obronić. ;)

Keatt

2012-09-24, 13:56
@up

Panie dorosły, a telefonami się Pan bawisz? W gry Pan grasz? Może Pan nie wiesz ale to też zabawki są :)
Ewolucji w to nie mieszaj, to przez takich jak Ty ludzkość przeżywa regres :P

pesanserinusminor

2012-09-24, 14:04
GroobyPL napisał/a:

Wyczuwam zwykły butthurt, albo jesteś zbyt tępy żeby zrozumieć Airosft albo po prostu choćbyś chciał to nie masz z kim się pójść postrzelać. No ewentualnie jesteś kolejnym burakiem dla którego najlepszą rozrywką jest siedzenie, ładowanie browarów i krytykowanie wszystkich innych którzy robią cokolwiek innego.





jako że ty i twoja ch*jowa rozrywka nie jesteście w stanie się obronić, musisz bronić się przez atak, ale najpierw twój mały móżdżek musi przypiąć mi wyimaginowane punkty zaczepienia typu burak, leń, pijak. Teraz posłuchaj plebsie. Namiętnie napie**alam do rzutków, biorę udział w zawodach, a ludzi takich jak ty i twoje zabawki uważam za tępych niedoj***nych błaznów bez skilla. Zapewne strzeliłbyś sobie 2 razy z 12 magnum i osrał zaraz po tym jak zrobiłoby ci się ciemno przed oczami. O jakichkolwiek wynikach nawet nie wspominam, bo w moim zajęciu masz kilka dziesiątych sekundy i 2 strzały, a nie kupę gównianych kuleczek. Podskakuj równym sobie ze swoimi chińskimi zabawkami.

KwasiborskiJerzy

2012-09-24, 14:06
pesanserinusminor, Skoro tak jeździsz po typowo męskim sporcie (nie wykluczam, kobiety też się zdarzają) to mam złą wiadomość i chyba każdy się domyśla jaką :amused:

GroobyPL

2012-09-24, 14:15
pesanserinusminor napisał/a:





jako że ty i twoja ch*jowa rozrywka nie jesteście w stanie się obronić, musisz bronić się przez atak, ale najpierw twój mały móżdżek musi przypiąć mi wyimaginowane punkty zaczepienia typu burak, leń, pijak. Teraz posłuchaj plebsie. Namiętnie napie**alam do rzutków, biorę udział w zawodach, a ludzi takich jak ty i twoje zabawki uważam za tępych niedoj***nych błaznów bez skilla. Zapewne strzeliłbyś sobie 2 razy z 12 magnum i osrał zaraz po tym jak zrobiłoby ci się ciemno przed oczami. O jakichkolwiek wynikach nawet nie wspominam, bo w moim zajęciu masz kilka dziesiątych sekundy i 2 strzały, a nie kupę gównianych kuleczek. Podskakuj równym sobie ze swoimi chińskimi zabawkami.



Gratuluje jesteś zajebisty, w swoich oczach, a teraz poczytaj co ty pie**olisz, że ktoś cię tu atakuje skoro ty wpadłeś i chciałeś sobie powiększyć penisa wyskakując z jakimiś śmiesznymi tekstami. Poza tym przykro mi to stwierdzić ale niestety miałem możliwość postrzelać też z ostrej broni palnej i jakoś się nie zesrałem. ;) A jak jara cię napie**alanie do latających talerzy to jest tylko i wyłącznie twoja sprawa, ja wolę postrzelać się z kumplami ch*jowymi i tanimi chińskimi zabawkami. Btw. jak już chcesz jechać po czymś takim to zainteresuj się ignorancie ile to wszystko kosztuję jeśli nie jest się kolesiem który biega w kombinezonie z bundeswehry i z karabinem z bazaru. ;)