18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ktoś widział mojego kotecka?

~Angel • 2018-04-26, 12:34
W mieście Fort Collins w Kolorado emerytowana para mieszkała razem z pitbullem. Pies zawsze biegł bez kagańca, dawał się pogłaskać sąsiadom, nie był agresywny w stosunku do ludzi ani zwierząt. Piesek (pitbull) był tak przyjazny że postanowił bez wiedzy swych właścicieli odwiedzić poruszającą się na wózku sąsiadkę i jej futrzastego przyjaciela. Niezapraszany piesek rozgościł się w salonie i poczęstował się koteckiem.



Wg źródła prawnicy właścicielki kota szykują już pozew sądowy o odszkodowanie.

mamurra

2018-04-26, 18:10
Nie ma się co oszukiwać, kot, jeśli ma uciec psu, to ucieknie. W mieszkaniu (w dodatku na własnym terenie) choćby na zasłonę albo na szafę i pies guzik mu zrobi. Kot musiał, lekko przeceniwszy swoje możliwości, jakoś się postawić intruzowi.

malarz666

2018-04-26, 18:17
Nie ma czegoś takiego jak "z natury agresywny pies", jest tylko ch*jowe wychowanie. A kot pewnie zobaczył psa, chciał mu dopie**olić pazurem czy zrzucić szklankę na łeb, czy co tam koty jeszcze robią i dostał za swoje.

HatakeIV

2018-04-26, 18:21
Wszystkie agresywne rasy typu pitbull, amstaff itd powinny zostać uśpione albo wszystkie wykastrowane musowo żeby ten gatunek wyginął, ludzie stworzyli wszystkie rodzaje psów także mają prawo żeby się ich pozbyć.

ValvePlsFix

2018-04-26, 18:24
Piwko dla babki za to, że ma bekę za całej tej sytuacji.

Hikapik

2018-04-26, 18:31
No i o co ryczy? przecież nie zagryzł jej dzieciaka, tylko bezuzytecznego sierściucha. Oczywiście właścicielowi powinno się dowalić jak najmocniej, bo to mogło być jednak dziecko.

Eth

2018-04-26, 18:34
malarz666 napisał/a:

Nie ma czegoś takiego jak "z natury agresywny pies", jest tylko ch*jowe wychowanie. A kot pewnie zobaczył psa, chciał mu dopie**olić pazurem czy zrzucić szklankę na łeb, czy co tam koty jeszcze robią i dostał za swoje.



Idz przytulac krokodyle czy cos, bez wzgledu na rezultat uczynisz swiat lepszym.
Zmadrzejesz, albo sie wyeliminujesz z puli genow :)

PS
Zastanow sie w jaki sposob tworzone rasy sa - krzyzuje sie osobniki z danymi, porzadanymi cechami - nie tylko fizycznymi.
Proszzz - rozwiazalem za ciebie zagadnienie, czy istnieja agresywne rasy (a dokladniej, bedace srednio agresywniejsze od innych).
Nie musisz sie dalej osmieszac.

LjonMezi

2018-04-26, 19:08
Ten kot i tak by zdechł kiedyś. Chociaż piesio miał zabawę :-)

Profx5015

2018-04-26, 19:11
nowynick napisał/a:

no cóż... natura


pitbull i natura? :samoboj:

Indyferentny

2018-04-26, 19:22
TL:DR - Mam/miałem względnie pokaźną liczbę psów z listy "agresywnych ras" i nigdy z żadnym nie było problemów. Bzdurą jest, że są agresywne, bo takie są z natury. "Rasy agresywne" to rasy tworzone do walk nie ze względu na żądze krwi, a warunki fizyczne wy popie**oleńce. Zamiast odziedziczyć po ojcach logikę to ściągnęliście po matkach rozkładanie nóg na za piętnaście czwarta. Bij dziecku od małego tren w dupę to też będzie zmasowane i agresywne w stosunku do mniejszych. Możesz wpie**alać całe życie pomidora z solą, ale nie mów że pomidor z natury jest słony, bo ty tak jadasz albo większość ludzi całe życie tak serwuje pomidora. Ja też jak ktoś mi zajebie liścia to mu oddam i jeżeli w waszym rozumieniu to jest bycie agresywnym z natury to ch*j nie obelga i ch*j nie agresja. Leszcze oderwani wybuchem od pługa - siekierą to się pie**olnijcie w potylice.. no i właścicieli psa z filmiku. Reszta wypie**alać jak najdalej od psów i lećcie masować swoje szczuro-jorki, bo znowu nasrają na dywan z powodu braku przytulania. Pies to nie zabawka - tak jak nie każdy powinien się brać za hodowlę jadowitych węży tak nie każdy powinien się brać za psy.

Dłuższa werjsa:
spoiler

Machol

2018-04-26, 19:26
Miała se baba kota i nikomu to nie przeszkadzało - siedziała z nim w domu, miała jakieś tam towarzystwo, przywiązała się i pięknie. Nie ma się do czego przypie**olić, może nawet korzyść dla otoczenia, bo nie fiksowała i nie truła ludziom życia i dupy, mając się czym zająć.
Sielaneczka, ok, a tu wpada jakiś sk***iały wybryk natury, rozj***ł trochę domu i upie**olił babie jakąś część życia, ona może tylko na to patrzeć bo zaj***ć bydle zapewne siły nie ma. Pies na bank przeszkadzał całemu otoczeniu.
Widać kontrast?
Wk***ia to, od samego patrzenia na to. Żałuję, że nie ma drugiej części, gdy wpada wnuczek z jakąś strzelbą i God Bless America.

Recydywista

2018-04-26, 19:32
latino_lover napisał/a:

Szczerze mam nadzieję, że dopie**olą właścicielom psa takie odszkodowanie do zapłaty, że ci się dosrają. Mało rzeczy mnie wk***ia tak jak ludzie, którzy mają z natury agresywne psy i pie**olą o tym, że ich piesio jest miły i nie trzeba mu kagańca.


zaden pies nie ma agresywnej natury co nie zmienia faktu ze nie moze byc agrsywny, wychowaniem sie tworzy psychike psa i od tego zalezy czy bedzie agresywny czy nie czy bedzie bronil przed wszystkim czy bedzie bardziej skory do zabaw, co nie zmienia faktu ze Pitbull raczej nie powinien sobie hasac samopas po okolicy ze wzgledu na to co moze zrobic. Mam takie psisko, i obiecuje Ci ze jesli nie bedziesz pijany albo nie bedziesz zachowywal sie agresywnie w stosunku do mnie moich bliskich czy po prostu osob ktore zna i uznaje za jakies tam stado to mozesz go ciagac za ogon albo dzwigac za lapy i Cie nie ugryzie. Da znac ze mu sie to nie podoba ale nie zrobi Ci krzywdy, predzej odejdzie niz zaatakuje. Ale wszedzie gdzie ze mna idzie oprocz polan czy pol gdzie moze sie wybiegac chodzi w kagancu i na smyczy, wlasnie przez to co moze sie stac.

MadDave napisał/a:


Moja była jest behawiorystą głównie od psów i zgadnijcie jaką ma opinie o pitbulach, amstafach i temu podobnych...nie najlepszą (a to bardzo delikatne określenie) również jeśli chodzi o właścicieli tych zwierząt, myślą że sami sobie poradzą z prowadzeniem takiego wynaturzenia bo przecież są zarejestrowani na forum



To ze nie kazdy powinien opiekowac sie tego typu psami jest powszechnie wiadomo. Ale debili ktorzy chca byc fajni i chca mie psa z ktorym moga sie pokazac a gowno wiedza nie uswiadomisz. Rowniez szlajam sie po forach i widze jakie idiotyzmy ludzie wypisuja... tresci typu ze pitbulla karmi surowym miesem cale zycie bo tak by jadl na dziko, i to dla niego najzdrowsze. czasami krew zalewa od czytania wypocin skoksowanych glupkow bo tacy w szczegolnosci nie potrafia ulozyc tych psow.

kubawislak

2018-04-26, 19:37
Macha ogonem, więc jest szczęśliwy!

~Conscribo

2018-04-26, 19:43
TigerUppercut napisał/a:

Łagodna i ułożona rasa znowu w akcji. Dziwnym trafem nie widziałem na sadolu materiałów tego typu z innrymi psami...



A z jakimi mają być takie materiały? Z jamnikami? pudlami? ratlerkiem? Każde z tych psów kopniesz z buta i zdycha w locie :roll:

shmxuss

2018-04-26, 20:01
kolejny dowód na to że koty są ch*jowe