18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz znieważony przez parafian. Dali mu tylko 10 tys. zł,

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-01-01, 20:49
Za obrazę uczuć religijnych powinni odpowiedzieć parafianie z Psar w Wielkopolsce. Ksiądz w poruszającym liście ujawnił, że padł ofiarą uporczywego nękania z ich strony. "Skąpcy" i "głupcy" dali mu tylko 10 tysięcy złotych, a chciałby trochę więcej.

https://aszdziennik.pl/128377,parafianie-zniewazyli-ksiedza-z-wielkopolski-dali-mu-tylko-10-tys-zl

To nie pierwszy "wyczyn" w jego wykonaniu...

Dla niedowiarków
https://iturek.net/fakty/nadeslane/przykona-cena-drzwi-a-ofiarnosc-mieszkancow-dywagacje-wiejskiego-proboszcza

r061071

2020-01-01, 21:00
ooo temat z mojego powiatu a ja myślałem że takie rzeczy tylko na ścianie wschodniej

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-01, 21:01
r061071 napisał/a:

ooo temat z mojego powiatu...To jest nas dwóch

:mrgreen:

swampman

2020-01-01, 21:03
podatki mu dojebac jeszcze

Whitey

2020-01-01, 21:04
Haaha przech*j

~VeIture

2020-01-01, 21:05
k***a jakbym takie coś zobaczył gdziekolwiek i miałbym pod ręką coś do pisania to bym tam dopisał "a pocałuj mnie w dupę" i poszedł.
Później by ktoś miał wesoło na parafii :krejzi:

Ludzie to idioci i tyle. I ci co dali i ten kretyn ksiądz.

Zresztą co to k***a za drzwi za 30 kafli? Najdroższe (normalne a nie jakieś k***a egzotiko san fransisco ęą z rogu dziewicy) jakie widzę to właśnie tak do 10 tysięcy. Takie drzwi i tak by w oczy raziły za takie pieniądze ale no niech on nie pie**oli o 30 tysiącach.

Ci parafianie powinni teraz temu ch*jowi się rozliczać ze wszystkich datków. k***a w excelu niech notuje albo kajeciku, trzyma rachunki i prowadzi sobie księgi na użytek parafian skoro oni ten cyrk utrzymują gdzie dorosły chłop zamiast rodzinę mieć to sobie k***a bajki opowiada i czyta książki sci-fi a jak coś powie na wsi to ło jezusieńku jak ksiądz powiedzo coś to k***a bóg jego mordą do nich mówi.

Dokładnie rachuneczki za wszystko. Za media, za żarcie, samochód, używki, usługi. Wszyściuteńko k***a mać niech wypisuje oraz podaje dokładnie ile mu do kobzy weszło danego miesiąca.

daviden

2020-01-01, 21:10
Ogarniacie debile, że aszdziennik to portal z wymyślonymi wiadomościami?

Mietek7567

2020-01-01, 21:11
Wy naprawdę wierzycie ,że to prawda? Przecież źródło tej "informacji" to aszdziennik czyli portal ,który nie kryje się z tym ,że publikuje fejk niusy. Ehh nawet tu tyle debili.

daviden

2020-01-01, 21:20
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czekałem k***a aż jakiś cymbał to zarzuci...Ty jesteś cymbałem bo znasz wiarygodne źródła a powołujesz się na gówniany ASZ.

Nie mam czasu ani chęci na przeszukiwaniu Internetu żeby ich weryfikować. Portal z założenia jest fejkiem i takie założenie przyjmuje dla każdego newsa z tej strony

KrólikBugs

2020-01-01, 21:28
daviden napisał/a:

Ty jesteś cymbałem bo znasz wiarygodne źródła a powołujesz się na gówniany ASZ.
Nie mam czasu ani chęci na przeszukiwaniu Internetu żeby ich weryfikować. Portal z założenia jest fejkiem i takie założenie przyjmuje dla każdego newsa z tej stronyOni zawsze na końcu piszą czy to zmyślone czy nie

Arathnmor

2020-01-01, 21:33
Drzwi to nie są tanie rzeczy, zwłaszcza takie podparte wiarą. BTW pewnie będą rzeźbione i drewniane - na pewno nie z sosny. Chłamem z marketu nie ma co się otaczać, inaczej Mammon się obrazi i ześle plagi.

ziomandrzej

2020-01-01, 21:39
Ksiądz o postawie roszczeniowej... Źle wybrał zawód, mógł zostać alkoholikiem.

darex99

2020-01-01, 21:47
Powróciłem po wielu latach na moją rodzinna wioskę. Mimo, że z Kobitą nie jesteśmy "praktykującymi" katolikami oraz ...łooola Boga nie mamy ślubu (tak żyjemy w paskudnym konkubinacie , dodatkowo dziś się załamałem, bo skończyły mi się te piękne koszulki "żonobijki" i musiałem ją gonić w odświętnej koszuli - mega niewygodne) to mimo tych wszystkich niedogodności jedno Wam napiszę:

Co mnie pozytywnie zaskoczyło u Nas proboszcz nie wpie**ala się w codzienne życie, kwestię stanu cywilnego i całej tej chorej otoczki w którą często ingeruje kościół katolicki, można z nim normalnie pogadać - ja, chcąc być chrzestnym, nie miałem najmniejszych problemów, aby uzyskać od niego potrzebne zaświadczenie(w większości miejsc w Polsce jest to niemożliwe będąc osobą nie praktykującą i żyjącą w związku nie małżeńskim) Z opowiadań znajomych wiem, że to ewenement - inny obszar działania i inny "proboszcz" - czytanie na niedzielnej mszy kto ile dał, wymienianie z imienia i nazwiska osób, pretensje - dlaczego tyle i dlaczego tak mało - jestem w szoku, że ludzi godzą się na taki poniewieranie.

Suma summarum jest trochę księży z powołaniem i normalnym podejściem, niestety to jakiś mały odłamek procentowy, o czym m.in. świadczy, że im wskaźniki uczestnictwa we wszelkich obrządkach lecą na łeb i szyję. Jeżeli mieli by normalne podejście byłoby inaczej. Ale czego się spodziewać jak jakiś 140 kilowy typ z ambony prawi o poście, albo inny typ obwieszony złotem prawi o życiu w skromności materialnej.

Hipokryzja w czystej postaci.

OpenStreetMaps

2020-01-01, 21:57
Nie dość że nieproduktywny pasożyt nierób i obibok mitolog religijny, posiadający służbę wyręczającą go we wszystkich czynnościach wyłudził od naiwnych ludzi prawie 11 tysiaków to jeszcze się tym publicznie chwali i żali. Powinni zebrać samosąd koleżeński i zbiorowo pójść odebrać cwaniakowi te 10 725 zł.
Czas na zmianę zawodu! Wypie**alaj skoro nie potrafisz uszanować naszej dobroci .