18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz znieważony przez parafian. Dali mu tylko 10 tys. zł,

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-01-01, 20:49
Za obrazę uczuć religijnych powinni odpowiedzieć parafianie z Psar w Wielkopolsce. Ksiądz w poruszającym liście ujawnił, że padł ofiarą uporczywego nękania z ich strony. "Skąpcy" i "głupcy" dali mu tylko 10 tysięcy złotych, a chciałby trochę więcej.





https://aszdziennik.pl/128377,parafianie-zniewazyli-ksiedza-z-wielkopolski-dali-mu-tylko-10-tys-zl

To nie pierwszy "wyczyn" w jego wykonaniu...

Dla niedowiarków
https://iturek.net/fakty/nadeslane/przykona-cena-drzwi-a-ofiarnosc-mieszkancow-dywagacje-wiejskiego-proboszcza

dziadek8724

2020-01-02, 18:48
Widzę aszdziennik.pl i od razu przewijam dalej. To gówno nie ma nic wspólnego z prawdą.

SQRW3L_ponury

2020-01-02, 19:24
poligon6 napisał/a:

To tak się z plebanem zabawiacie?



A skąd - po prostu twoja ślubna na fejsie sie żali jak to sie musisz ciągle upadlać zeby nadal być ministrantem :blowjob:

bloodwar

2020-01-02, 19:43
darex99 napisał/a:

Powróciłem po wielu latach na moją rodzinna wioskę. Mimo, że z Kobitą nie jesteśmy "praktykującymi" katolikami oraz ...łooola Boga nie mamy ślubu (tak żyjemy w paskudnym konkubinacie , dodatkowo dziś się załamałem, bo skończyły mi się te piękne koszulki "żonobijki" i musiałem ją gonić w odświętnej koszuli - mega niewygodne) to mimo tych wszystkich niedogodności jedno Wam napiszę:
Co mnie pozytywnie zaskoczyło u Nas proboszcz nie wpie**ala się w codzienne życie, kwestię stanu cywilnego i całej tej chorej otoczki w którą często ingeruje kościół katolicki, można z nim normalnie pogadać - ja, chcąc być chrzestnym, nie miałem najmniejszych problemów, aby uzyskać od niego potrzebne zaświadczenie(w większości miejsc w Polsce jest to niemożliwe będąc osobą nie praktykującą i żyjącą w związku nie małżeńskim)

Hipokryzja w czystej postaci.



Jeżeli ktoś zgodził się wykonywać zawód kapłana to zgodził się wykonywać w 100% założenia jego nauki, jeżeli ten cudowny kapłan w Twojej wiosce NIE wykonuje poleceń swoich przełożonych tylko interpretuje je po swojemu - jest właśnie hipokrytą. Do tego wystawia dokumenty kościelne niezgodne ze stanem faktycznym więć powinien zostać ekskomunikowany.

piotrj3

2020-01-02, 20:10
Czy można przestać gadać o tym micie że ksiądz to pedofil? Szkoły dużo bardziej kryją nauczycieli pedofili i jest ich dużo więcej, statystycznie wśród księży jest dużo mniej pedofilii niż w innych zawodach.

A w sprawie księdza - w każdym zawodzie jest idiota/czarna owca. Jakoś nikt z was nie leci ze zdjęciami na sadistica że mieli słabego nauczyciela w szkole, złego sprzedawce itd. Może co najwyżej zamieścicie nieuczciwego policjanta.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-02, 20:39
dziadek8724 napisał/a:

...To gówno nie ma nic wspólnego z prawdą.



Trzeba było wejść w drugi link nie tkwiłbyś w błędzie.

poligon6

2020-01-02, 20:51
SQRW3L_ponury napisał/a:

A skąd - po prostu twoja ślubna na fejsie sie żali jak to sie musisz ciągle upadlać zeby nadal być ministrantem



Nie wiedziałem ze swoją kobitę tez zaprzegleś. Przynajmniej pleban dobrze płaci czy za bóg zapłac?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-02, 21:02
Nie zachowujcie się jak dzieci, wyzwiska jak u gówniarzy. Podajcie sobie wirtualną dłoń i zapomnijmy o brudnych sprawkach. ;)

A żeby nie było, że księża to wszyscy są tacy.

"Parafianie doceniają też fakt, że nie musieli dokładać się do instalacji paneli. Część pieniędzy na ten cel pochodziła z prywatnej kieszeni księdza Guziałka, część jest finansowana ekokredytem."



https://finanse.wp.pl/ma-12-metrow-swieci-i-grzeje-ten-fotowoltaiczny-krzyz-daje-dobra-i-tania-energie-6462324489373825a

PieronJasnySzlag

2020-01-02, 21:30
pain.exe napisał/a:


Jakim trzeba być uległym psem bez godności żeby tak dać się poniżać i jeszcze stawać w obronie takich zwyrodnialców. Mentalność k***a polski międzywojennej gdzie ksiądz, oficer i nauczyciel to najbardziej szanowane wśród biedoty zawody. Nigdy w tej ch*jolandii nie będzie dobrze dopóki takie szuje będą stawiane za wzór do naśladowania.


W Polsce nigdy nie będzie dobrze dopóki takie mentalnie komunistyczne ścierwa jak ty i tobie podobni będą chodziły po tej ziemi.
W twoim kółku pedałów walących się w dupe też pewnie płacisz składki żeby było na wazeline, dilda i miejsce gejowych orgii i nikt ci nie wypomina czy płacisz dużo czy mało. Więc jeśli nie jesteś we wspólnocie kościoła to zamknij tą obsraną dupe i nie wpie**alaj się na co inni wydają pieniądze i ile wydają pieniędzy socjalistyczny kmiocie patrzący innym do kieszeni.

SQRW3L_ponury

2020-01-03, 00:47
poligon6 napisał/a:

Nie wiedziałem ze swoją kobitę tez zaprzegleś. Przynajmniej pleban dobrze płaci czy za bóg zapłac?



Mozesz zaprzeczać ile wlezie ale publiczne robisz talibom lache w co drugim poście wiec coś musi być na rzeczy

:lol:

poligon6

2020-01-03, 08:59
SQRW3L_ponury napisał/a:

Mozesz zaprzeczać ile wlezie ale publiczne robisz talibom lache w co drugim poście wiec coś musi być na rzeczy



Przestań robic talibom lachę, zwłaszcza za darmo. Szanuj się!

Wiewór

2020-01-03, 09:52
PieronJasnySzlag napisał/a:

W Polsce nigdy nie będzie dobrze dopóki takie mentalnie komunistyczne ścierwa jak ty i tobie podobni będą chodziły po tej ziemi.
W twoim kółku pedałów walących się w dupe też pewnie płacisz składki żeby było na wazeline, dilda i miejsce gejowych orgii i nikt ci nie wypomina czy płacisz dużo czy mało. Więc jeśli nie jesteś we wspólnocie kościoła to zamknij tą obsraną dupe i nie wpie**alaj się na co inni wydają pieniądze i ile wydają pieniędzy socjalistyczny kmiocie patrzący innym do kieszeni.



W Polsce nigdy nie będzie dobrze dopóki półgłówki twojego pokroju, matoly bez wiedzy i wykształcenia będą bronić kk.
Czlowieki bronisz organizacji przestępczej, która zdradzała nas na przestrzeni wieków tyle razy, że ciężko to zliczyć.
Wymordowali miliony ludzi, kolaborowali z Hitlerem. Dziś pie**ola bezkarnie dzieci i rozkradaja polski majątek.
Jebnjj się w głowę oszolomie.
Dopóki kk jest utrzymywany z naszych podatków dopóty będziesz słuchał naszych skarg i zazalen bo go k***a utrzymujemy.

SQRW3L_ponury

2020-01-03, 11:03
@poligon6
Mozesz zaprzeczać ile wlezie ale publiczne robisz talibom lache w co drugim poście wiec coś musi być na rzeczy

charakterystyczne ze podejście 'na mende' tak weszło ci w krew ze bez jakiejkolwiek żenady wciskasz innym to co sam robisz - jak tutaj:

poligon6 napisał/a:

Co do polskich uczniów mają bardzo dobre wyniki i w Europie i na świecie, widze ze jesteś zwykłym ignorantem i piszesz cio coś usłyszałeś.



bo oczywiscie jak na rasowego ignoranta przystało nie sprawdziłeś faktów tylko klepiesz to co akrat jest wygodne choćby to była najgłupsza brednia - bo nasi uczniowie są tak 'wybitni' że najlepsza polska uczelnia klasyfikowana jest pod koniec 4 setki rankingu najlepszych szkół na swiecie, kolejna jest w okolicach 600 m-ca (a to tylko wierzchołek góry lodowej bo prawdziwa patola i ch*jowizna jest w podstawówkach)

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ranking-najlepszych-uczelni-na-swiecie-Polska-daleko-w-tyle-7541723.html?gclid=CjwKCAiA6bvwBRBbEiwAUER6JcXpFBVumpX_u17R1lpEx1XJ8-9fSqWsNB58j0aKNiS5gqm__9lzAhoCJmMQAvD_BwE

poligon6

2020-01-03, 11:27
SQRW3L_ponury napisał/a:


bo oczywiscie jak na rasowego ignoranta przystało nie sprawdziłeś faktów tylko klepiesz to co akrat jest wygodne choćby to była najgłupsza brednia - bo nasi uczniowie są tak 'wybitni' że najlepsza polska uczelnia klasyfikowana jest pod koniec 4 setki rankingu najlepszych szkół na swiecie, kolejna jest w okolicach 600 m-ca (a to tylko wierzchołek góry lodowej bo prawdziwa patola i ch*jowizna jest w podstawówkach)



Jednak jestes przygłupem jak nie odróżniasz rankingu uczelni od wyników ucznów. Serio jesteś takim ułomem i nie wiesz o co chodzi?

https://www.gov.pl/web/edukacja/pisa2018-wyniki

pain.exe

2020-01-03, 13:35
PieronJasnySzlag napisał/a:

W Polsce nigdy nie będzie dobrze dopóki takie mentalnie komunistyczne ścierwa jak ty i tobie podobni będą chodziły po tej ziemi.
W twoim kółku pedałów walących się w dupe też pewnie płacisz składki żeby było na wazeline, dilda i miejsce gejowych orgii i nikt ci nie wypomina czy płacisz dużo czy mało. Więc jeśli nie jesteś we wspólnocie kościoła to zamknij tą obsraną dupe i nie wpie**alaj się na co inni wydają pieniądze i ile wydają pieniędzy socjalistyczny kmiocie patrzący innym do kieszeni.



Ciekawe czy normalnie tez jesteś taki wyszczekany? Pedały to twoi idole księża i do tego lubią się przebierać w sukienki :) ja z tym środowiskiem nie mam nic wspólnego i jestem hetero, ale jakimś dziwnym trafem wy non stop mówicie o pedalstwie, waleniu w dupę itp. rzeczach - mnie to nie interesuje wiec o tym nie pisze :)

Place na ten twój j***ny kościół w podatkach i to mi się nie podoba, jak również wiele innych rzeczy na które KK ma wpływ a nie powinien go miec. Każdy niech sobie wyznaje co chce i płaci na co chce, ale nie mierz wszystkich swoja miara, ja nazywam rzeczy po imieniu.

Ty będąc "katolikiem" nawyzywałeś mnie od pedałów, socjalistycznych kmiotów i komunistycznych ścierw - taki jest wasz obraz, taka sama zaraza jak talibowie. Nawet mnie nie znasz a pie**olisz takie głupoty, bardzo niemądrze, ja was traktuje jako zagrożenie, bo jesteście psycholami niebezpiecznymi dla każdego kto ma inne poglądy, szkoda tylko, że na żywo jesteście takimi c**ami, moglibyście się uczyć od waszych kolegów muzułmanów ;)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-03, 17:02
"W wydanym 2 stycznia oświadczeniu Kuria Włocławska jednoznacznie skrytykowała sprawę zachowania księdza proboszcza z Psar i szkalującego parafian ogłoszenia dotyczącego datków na zakup nowych dzwi.

Wg ustaleń dziennikarzy z TVP Poznań bohater wspomnianego skandalu, ks. proboszcz Grzegorz Ograbisz został wezwany przez Biskupa Włocławskiego na rozmowę. Kuria Włocławska domaga się od proboszcza z Psar przeproszenia wiernych.

Na zapytanie reporterów Teleskopu TVP o okoliczności związane z niechlubnym ogłoszeniem proboszcza, kuria informuje:

Należy stwierdzić, że styl komentarza i język, jakim posłużył się Ksiądz Proboszcz, są niedopuszczalne i nie do przyjęcia. Posługiwanie się przy tym cytatem z Pisma Świętego dla obraźliwej oceny działania swoich parafian - nieewangeliczne i wysoce niestosowne. Na takie zachowania księdza nie może być zgody"

https://www.turek.net.pl/powiat/28171-proboszcz-z-psar-wezwany-przez-biskupa-kuria-wloclawska-wydala-oswiadczenie