18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz znieważony przez parafian. Dali mu tylko 10 tys. zł,

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-01-01, 20:49
Za obrazę uczuć religijnych powinni odpowiedzieć parafianie z Psar w Wielkopolsce. Ksiądz w poruszającym liście ujawnił, że padł ofiarą uporczywego nękania z ich strony. "Skąpcy" i "głupcy" dali mu tylko 10 tysięcy złotych, a chciałby trochę więcej.





https://aszdziennik.pl/128377,parafianie-zniewazyli-ksiedza-z-wielkopolski-dali-mu-tylko-10-tys-zl

To nie pierwszy "wyczyn" w jego wykonaniu...

Dla niedowiarków
https://iturek.net/fakty/nadeslane/przykona-cena-drzwi-a-ofiarnosc-mieszkancow-dywagacje-wiejskiego-proboszcza

SQRW3L_ponury

2020-01-06, 04:27
poligon6 napisał/a:

Jednak jestes przygłupem jak nie odróżniasz rankingu uczelni od wyników ucznów. Serio jesteś takim ułomem i nie wiesz o co chodzi?



Gdybyś matole czytał coś wiecej niż NAGŁÓWKI to doczytałbyś z podlinkowanego artykułu że po pierwsze:

"Z kolei jest on podobny do wyniku z 2012 r., który był najwyższy w Unii Europejskiej i najwyższy w historii polskich edycji badania PISA"

wiec w stosunku do 2012 roku nadal jest regres

a po drugie i najważniejsze:

Badanie PISA pokazuje poziom i zróżnicowanie umiejętności piętnastolatków, które rozwijane są w trakcie edukacji szkolnej, jak i poza szkołą.

POZA SZKOŁĄ - czyli nie pokazuje stricte jak wyglada system edukacji - w przeciwienstwie do 'wolnorynkowego' rankingu uczelni (czyli nie tylko 15 latków) który pokazuje rzeczywistą pozycję polskiej edukacji.

No ale ty jełopie przecież tego nie zweryfikujesz tylko łykniesz jak saszka... :lol:

poligon6

2020-01-07, 09:54
SQRW3L_ponury napisał/a:

Badanie PISA pokazuje poziom i zróżnicowanie umiejętności piętnastolatków, które rozwijane są w trakcie edukacji szkolnej, jak i poza szkołą.

POZA SZKOŁĄ - czyli nie pokazuje stricte jak wyglada system edukacji - w przeciwienstwie do 'wolnorynkowego' rankingu uczelni (czyli nie tylko 15 latków) który pokazuje rzeczywistą pozycję polskiej edukacji.



Przestań się głupio tłumaczyć dostałes w morde faktami i teraz odwracasz kota ogonem.

Powtórz chodzi o wyniki uczniów a nie rqanking uczelni. Dasz radę? Załapałeś czy nie bardzo?

SQRW3L_ponury

2020-01-07, 10:36
poligon6 napisał/a:

Przestań się głupio tłumaczyć dostałes w morde faktami i teraz odwracasz kota ogonem.
Powtórz chodzi o wyniki uczniów a nie rqanking uczelni. Dasz radę? Załapałeś czy nie bardzo?



Koleś napisał:
"to chyba widać jakie wyniki maja polscy uczniowie i gdzie w rankingach stoją polskie uczelnie"

ty osrałeś rankingi i wyskoczyłeś z niedotyczącą stricte edukacji PIS(d)A - a ja cie wypunktowałem

wiec fakty są takie ze lepy na ryj zaliczyłeś ty nie ja
i to nie jeden (regres wyników 15 latków w stosunku do 2012) tylko dwa (500 m-ce w rankingu) :lol: :lol:

poligon6

2020-01-07, 10:38
SQRW3L_ponury napisał/a:

ty osrałeś rankingi i wyskoczyłeś z niedotyczącą stricte edukacji PIS(d)A - a ja cie wypunktowałem

wiec fakty są takie ze lepy na ryj zaliczyłeś ty nie ja
i to nie jeden (regres wyników 15 latków w stosunku do 2012) tylko dwa (500 m-ce w rankingu)



Misiu nic nie wypunktowałeś. Polscy uczniowie maja jedne z najlepszych wyników na świecie. Wiec obliz się po tej lepeie i nie pajacuj.

SQRW3L_ponury

2020-01-07, 11:54
poligon6 napisał/a:

Misiu nic nie wypunktowałeś. Polscy uczniowie maja jedne z najlepszych wyników na świecie. Wiec obliz się po tej lepeie i nie pajacuj.



Wypunktowałem leszczyku - czarno na białym

P.S. japa bardzo boli ? :lol:

poligon6

2020-01-07, 12:00
SQRW3L_ponury napisał/a:


Wypunktowałem leszczyku - czarno na białym

P.S. japa bardzo boli ?



Lekarz kazał ci przytakiwac? Kolejny raz zostałes zaorany ale wierz sobie w co chcesz.

SQRW3L_ponury

2020-01-08, 10:35
@up

Regres wyników 15 latków w stosunku do 2012 w pisa i 500 m-ce w rankingu uczelni wyszych UW - to są fakty

masz jeszcze synu jakieś pytania ?