18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny patus z Youtube bije pijaczka

Yakov • 2019-07-17, 15:35
Mateusz D., na Youtube znany jako KISZAK. Arystokrata polskiego streamingu, i niezwykły erudyta (jak widać i słychać na filmie) oklepuje żulika w Rzeszowie. Niestety jak to zwykle bywa u ponadprzeciętnie inteligentnych, coś nie pykło i film poszedł w świat.

"Na filmie można zobaczyć, jak grupka młodych chłopaków zaczepia pijanego mężczyznę. Przedstawiają się jako „taka nowoczesna telewizja”. Najpierw jeden z nich wciąga mężczyznę, który przedstawia się jako „Arturro”, w rozmowę, ale kiedy pijany strąca mu czapkę z głowy, chłopak uderza go pięścią w twarz, popycha i przewraca. Padają wulgarne słowa. Dla pozostałych to zabawa. W tle słychać śmiechy.

Post na ten temat został zamieszczony także na lokalnym rzeszowskim profilu. Ktoś napisał, że zdarzenie miało miejsce nad Wisłokiem na wysokości filharmonii, w czerwcu po koncercie Dawida Podsiadło w Millenium Hall. Co do tego, że akcja toczy się nad Wisłokiem – wątpliwości nie ma. Rzeczywiście widać charakterystyczne ławki i tło" - informuje rzeszowska Wyborcza.


kotorminator

2019-07-17, 15:40
Koleś jest p*zdą, ale ch*j z j***nym żulem.

Halman

2019-07-17, 15:55
spotkanie dwóch form patologi...

bleblebator1

2019-07-17, 16:09
HAL9000/2 napisał/a:

spotkanie dwóch form patologi...



patusem jest wyłącznie patostreamer lub gejostreamer jak kto woli.

jbone

2019-07-17, 16:16
daje tysiąc złotych nagrody za dane faceta w czapce który uderzył tego człowieka.info pw.tylko konkretne dane potwierdzone-przelew ode mnie będzie w ciągu godziny.

~sensualna

2019-07-17, 16:19
jbone napisał/a:

daje tysiąc złotych nagrody za dane faceta w czapce który uderzył tego człowieka.info pw.tylko konkretne dane potwierdzone-przelew ode mnie będzie w ciągu godziny.



ale po co? policja się już tym zajmuje :D

bleblebator1

2019-07-17, 16:20
jbone napisał/a:

daje tysiąc złotych nagrody za dane faceta w czapce który uderzył tego człowieka.info pw.tylko konkretne dane potwierdzone-przelew ode mnie będzie w ciągu godziny.



Wpie**olisz amebie umysłowej, pójdziesz siedzieć jak za człowieka

mesjans

2019-07-17, 16:30
HAL9000/2 napisał/a:

spotkanie dwóch form patologi...



Mi w oczy rzuca się tylko jeden patol ten młody streamer czy tam kto. A losu tego alkoholika nie znam, mógł być spoko gościem o dobrym sercu którego życie wyr*chało i się poddał alkoholowi. Poza tym Alkoholizm to choroba a patol to charakter wykazujący się niską inteligencją wraz z niskim poziomem moralności i kultury osobistej. Czekam na film w którym młody patus dostaje w ryja.

kampton

2019-07-17, 16:33
ch*j ci w dupę Kaszok/Kiszak !

Rocco007

2019-07-17, 16:37
świat schodzi na psy....za mojej młodości takie ppopierdołki jak ten Kiszak były popychadłami w szkole, pośmiewiskami i się z takich drwiło a teraz młodzież się takimi zachwyca, ogląda i wogóle jest szał. Masakra.....

bleblebator1

2019-07-17, 16:38
Ale zanim wpie**oliszz pedałowi, włącz nagrywanie. z chęcią popatrzymy. :mrgreen:

ko...........or

2019-07-17, 16:45
Pedalisko w czapecce

robsonx79

2019-07-17, 17:07
Pato nie pato, żałosne że dorośli faceci jak ten w czapce zachowują się gorzej niż urażone XIX wieczne pensjonarki. Kobiety mają faktycznie przesrane, żeby sobie znaleźć mężczyznę, nie chłopca.

kwas79

2019-07-17, 17:31
mesjans napisał/a:

... Czekam na film w którym młody patus dostaje w ryja.



Ja również, tyle że na hardzie.

ProVVe

2019-07-17, 17:36
bleblebator1 napisał/a:

Wpie**olisz amebie umysłowej, pójdziesz siedzieć jak za człowieka



Tyle, że wpie**ol należy się jak psu buda...