18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny patus z Youtube bije pijaczka

Yakov • 2019-07-17, 15:35
Mateusz D., na Youtube znany jako KISZAK. Arystokrata polskiego streamingu, i niezwykły erudyta (jak widać i słychać na filmie) oklepuje żulika w Rzeszowie. Niestety jak to zwykle bywa u ponadprzeciętnie inteligentnych, coś nie pykło i film poszedł w świat.

"Na filmie można zobaczyć, jak grupka młodych chłopaków zaczepia pijanego mężczyznę. Przedstawiają się jako „taka nowoczesna telewizja”. Najpierw jeden z nich wciąga mężczyznę, który przedstawia się jako „Arturro”, w rozmowę, ale kiedy pijany strąca mu czapkę z głowy, chłopak uderza go pięścią w twarz, popycha i przewraca. Padają wulgarne słowa. Dla pozostałych to zabawa. W tle słychać śmiechy.

Post na ten temat został zamieszczony także na lokalnym rzeszowskim profilu. Ktoś napisał, że zdarzenie miało miejsce nad Wisłokiem na wysokości filharmonii, w czerwcu po koncercie Dawida Podsiadło w Millenium Hall. Co do tego, że akcja toczy się nad Wisłokiem – wątpliwości nie ma. Rzeczywiście widać charakterystyczne ławki i tło" - informuje rzeszowska Wyborcza.


SzychaRKS

2019-07-18, 20:10
jbone napisał/a:

daje tysiąc złotych nagrody za dane faceta w czapce który uderzył tego człowieka.info pw.tylko konkretne dane potwierdzone-przelew ode mnie będzie w ciągu godziny.



nie znam dokladnych danych ale h*jos jest z rzeszowa i jezdzi czarnym mercedesem cabrio, mam nadzieje, ze chociarz troche zmniejszylem pole poszukiwan

koolowsky

2019-07-18, 22:32
Sory ale za zrzucona czapke wpie**ol sie należy i ch*j

kaRasioWieC

2019-07-19, 00:30
Rzeszów przeprasza ale mam dobre informacje. Jego sponsor G2A.pl przestała go sponsorować i od razu złożyła wypowiedzenie umowy i warunków :)

misiopysio123

2019-07-19, 02:06
Jebie fejkiem na kilometr tylko po to, żebyście c*pki weszły na jego kanał aby zobaczyć co tam ma.

No i sporo osób dało się nabrać a fejm leci.

Judasz z IKEI

2019-07-19, 03:55
koolowsky napisał/a:

Sory ale za zrzucona czapke wpie**ol sie należy i ch*j



Masz rację ZIOMEK! Powinien bardziej dostać, ale miał szczęście j***ny . Niech sie cieszy że zwycięzca zapomniał swoich "butów do gwałtu"!
Trzeba mieć swoje priorytety i wartości. Czapka to rzecz ważna ! Czy w ramach idei wpie**olisz swojej starej za przebijanie czapek ojca? Zrób transmisję na YT , albo nam ją wystaw. Dojebiemy k***ę za to co ci zrobiła.. k***a nie dość że urodziła idiotę, to w dodatku zdrowego i musisz tak żyć. Trzeba było sobie oko wydluba ć to byś miał aborcję.

U mnie niestety w rodzinie matka jest święta i włos nie może spaść jej z głowy. I żaden k***a kozak do domu mi nie wejdzie. Nawet moi koledzy się k***a boją. Gdyby tylko k***a któryś z was ruszył moich rodziców i to k***a nawet niechcący, albo chociaż nakrzyczał w kuchni .
Gdyby tylko się poskarżyła a ja k***a był wtedy w domu... To o k***a, ja cie pie**ole! Poszedł bym pewnie do więzienia za któregoś bo mam już zawiasy za pobicie konfidenta.
Ojciec zgłosił przemoc domową. Jest pie**olniety. Na Policję k***a zglosił. Uciekł z domu i przedostał się jakoś przez rzekę. j***ny pływać nie potrafi bo rąk niema i chciało mu się bez wózka.
j***ć frajerów.

Adae

2019-07-19, 23:41
misiopysio123 napisał/a:

Jebie fejkiem na kilometr tylko po to, żebyście c*pki weszły na jego kanał aby zobaczyć co tam ma.
No i sporo osób dało się nabrać a fejm leci.



Fejm to mu bedzie lecial razem z gilami z nosa jak sie bedzie tlumaczyl na zywo, nie nadazy z lykaniem ;) .