18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny patus z Youtube bije pijaczka

Yakov • 2019-07-17, 15:35
Mateusz D., na Youtube znany jako KISZAK. Arystokrata polskiego streamingu, i niezwykły erudyta (jak widać i słychać na filmie) oklepuje żulika w Rzeszowie. Niestety jak to zwykle bywa u ponadprzeciętnie inteligentnych, coś nie pykło i film poszedł w świat.

"Na filmie można zobaczyć, jak grupka młodych chłopaków zaczepia pijanego mężczyznę. Przedstawiają się jako „taka nowoczesna telewizja”. Najpierw jeden z nich wciąga mężczyznę, który przedstawia się jako „Arturro”, w rozmowę, ale kiedy pijany strąca mu czapkę z głowy, chłopak uderza go pięścią w twarz, popycha i przewraca. Padają wulgarne słowa. Dla pozostałych to zabawa. W tle słychać śmiechy.

Post na ten temat został zamieszczony także na lokalnym rzeszowskim profilu. Ktoś napisał, że zdarzenie miało miejsce nad Wisłokiem na wysokości filharmonii, w czerwcu po koncercie Dawida Podsiadło w Millenium Hall. Co do tego, że akcja toczy się nad Wisłokiem – wątpliwości nie ma. Rzeczywiście widać charakterystyczne ławki i tło" - informuje rzeszowska Wyborcza.


bakus1233

2019-07-18, 09:28
Wiewór napisał/a:

A nie lepiej po prostu samemu w nie grać a nie patrzeć jak ktoś gra?
k***a dzisiejsi ludzie mają we łbach sieczkę wymieszaną z gównem



Szkoda kasy na gry i sprzęt. Zresztą oglądanie dla mnie jest ciekawsze niż samo granie.

kawior2007

2019-07-18, 09:32
Jak dla mnie fejk, choć chłopacy starają się żeby wyglądało autentycznie. Nie widać, żeby on to rzeczywiście uderzał

Zjebany_Ryj

2019-07-18, 09:54
Rocco007 napisał/a:

świat schodzi na psy....za mojej młodości takie ppopierdołki jak ten Kiszak były popychadłami w szkole, pośmiewiskami i się z takich drwiło a teraz młodzież się takimi zachwyca, ogląda i wogóle jest szał. Masakra.....



pie**olone święte słowa

Wiewór

2019-07-18, 10:36
bakus1233 napisał/a:

Szkoda kasy na gry i sprzęt. Zresztą oglądanie dla mnie jest ciekawsze niż samo granie.



xbox 360 kosztuje 400 zł. PS4 700...

ab...........bu

2019-07-18, 11:04
Ten który to nagrywał a mówi że nie nagrywa piszczy jakby go w dupsko smyrali :-|

radek1600

2019-07-18, 11:27
xBLOODLINEx napisał/a:

akurat subskrybuje kiślaka bo gra w ciekawe gry jak np. Dark Souls i byłem na tym live ^^, ciekaw jestem gdzie popierdułka z popularne dopatrzyła się tam katowania człowieka, kiślak zareagował trochę nad wyrost, ale bez przesady..



Idź sobie gdzie indziej bronić tego pedała, należy mu się wpie**ol a najlepiej jakby wylądował w tamtej rzece

krasnal_hałabała

2019-07-18, 12:07
jbone napisał/a:

daje tysiąc złotych nagrody za dane faceta w czapce który uderzył tego człowieka.info pw.tylko konkretne dane potwierdzone-przelew ode mnie będzie w ciągu godziny.



Ja nie znam ale nie przesadź i weź ze sobą kolegę który będzie cię hamował i którego nie poniesie. Ogólnie to może cię popieram (a może nie) ale nie jestem pewien czy warto mieć kłopoty przez patusa, chociaż jeśli społeczeństwo będzie przyzwalać na takie zachowanie poprzez bierność to stanie się ono powszechne, patowa sytuacja, zrobisz jak uważasz ale jeśli się zdecydujesz to nie przesadź.

~Velture napisał/a:

@upy
I wszyscy jak jeden mąż łykacie, że to wcale nie było ustawione i lump nie dostał wcześniej flaszki od nich za zrzucenie mu czapki...



Tak Velture, i zgodził się nawet dostać w ryja bo przecież "morda nie szklanka a kasa musi się zgadzać".

Nellum

2019-07-18, 12:54
też bym się wk***ił jak ktoś by mnie tak trzymał czy obejmował j***ny śmieć

pioter84

2019-07-18, 13:06
Co wam tak żula szkoda? Przecież żule to podgatunek. Musiałem się z nimi notorycznie użerać w poprzedniej pracy, śmierdzące, roszczeniowe i złośliwe zwierzęta, które myślą, że im się należy bo są biedni. Ich sytuacja życiowa jest w większości skutkiem długotrwałego dokonywania złych wyborów, głupoty i ogólnego nie ogarniecia. 90 procent żuli u mnie w mieście była w młodości osiedlowymi przygłupawymi sebixami i cała ich żałosna egzystencja od początku nie przynosiła nikomu niczego dobrego. Od momentu przepoczwarzenia w beja Sebuś przestaje być cwaniakiem i wirachą więc nie niszczy już mienia poblicznego bo jego organizm już nie jest zdolny do wysiłku, za to zaczyna zasmradzać i zasrywac przestrzeń publiczną. Jak byłem na studiach to nie było dnia żeby jakiś menel nie zasmrodził tramwaju bo po prostu do niego wsiadł i potem nawet jak wysiadł to j***lo jeszcze kwadrans. Nieraz nasrali na klatce schodowej, a w grupie potrafili być agresywni do koleżanek jak szły gdzieś same. Gnojowi należy się plaskacz, ale sentyment do meneli mnie martwi.

piecia24

2019-07-18, 13:21
Ten Kiszak to jakiś potomek chyba Kiszczaka.

guyinthehood

2019-07-18, 13:42
Ciesze sie , ze to w Rzeszowie w koncu go spotkam na walach i tez mu zadam kilka pytan i tez mu zajebie w potylice
jebac frajera

xBLOODLINEx

2019-07-18, 14:47
Wiewór napisał/a:

A nie lepiej po prostu samemu w nie grać a nie patrzeć jak ktoś gra?
k***a dzisiejsi ludzie mają we łbach sieczkę wymieszaną z gównem



a nie pomyślałeś że też w nią gram ? szczekasz a sam nie wiesz o co i do kogo, steam - id/redbloodline/

Jeśli myślisz że jestem biedaczkiem którego nie stać nawet na marną konsole aktualnej generacji to jesteś w błędzie bo mam PCta za 10-15k, ale czasem lubię popatrzeć jak ktoś gra w jakąś ciekawą grę jak np DS, arma 3, pugb, dotę i potrafi zabawić widza, na pewno jest to ciekawsze niz słoiki i czy inne śmieciowe programy w TV której zresztą nie oglądam od 14 lat (max 20h w ciągu roku)

floverinho

2019-07-18, 16:39
Co za banda k***a pedałów... i pomyśleć, że dla niektórych osób te śmiecie są autorytetem.

Hubert75

2019-07-18, 17:18
Pan żul wytrzeźwieje i gejo-cwe*a zajebie.