18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kolejny patus z Youtube bije pijaczka

Yakov • 2019-07-17, 15:35
Mateusz D., na Youtube znany jako KISZAK. Arystokrata polskiego streamingu, i niezwykły erudyta (jak widać i słychać na filmie) oklepuje żulika w Rzeszowie. Niestety jak to zwykle bywa u ponadprzeciętnie inteligentnych, coś nie pykło i film poszedł w świat.

"Na filmie można zobaczyć, jak grupka młodych chłopaków zaczepia pijanego mężczyznę. Przedstawiają się jako „taka nowoczesna telewizja”. Najpierw jeden z nich wciąga mężczyznę, który przedstawia się jako „Arturro”, w rozmowę, ale kiedy pijany strąca mu czapkę z głowy, chłopak uderza go pięścią w twarz, popycha i przewraca. Padają wulgarne słowa. Dla pozostałych to zabawa. W tle słychać śmiechy.

Post na ten temat został zamieszczony także na lokalnym rzeszowskim profilu. Ktoś napisał, że zdarzenie miało miejsce nad Wisłokiem na wysokości filharmonii, w czerwcu po koncercie Dawida Podsiadło w Millenium Hall. Co do tego, że akcja toczy się nad Wisłokiem – wątpliwości nie ma. Rzeczywiście widać charakterystyczne ławki i tło" - informuje rzeszowska Wyborcza.


DzidaZawodnik

2019-07-17, 18:19
Cała Polska to patologia jeśli takich pedałów sie tam juz nie tępi, a gloryfikuje.

buczkog

2019-07-17, 18:29
Mam nadzieję że pały tego patusa dojadą. "Cwaniak w necie p*zda w świecie".

silwerbalk

2019-07-17, 18:47
Ja pie**ole naj***ć żula :roll: w ch*j odważy typ.... Ale jakby do niego podbić i dawaj czapke to spuści łeb i poleci dalej na miękkich kolanach...

Rocco007 napisał/a:

świat schodzi na psy....za mojej młodości takie ppopierdołki jak ten Kiszak były popychadłami w szkole, pośmiewiskami i się z takich drwiło a teraz młodzież się takimi zachwyca, ogląda i wogóle jest szał. Masakra.....



Za moich czasów szkolnych takich się tępiło za sam wygląd. Sprzedawało się takiemu niedojebowi kopa w piszczel jak burzył i się poprół to wyłapywał wpie**ol na koniec dnia i wiedział gdzie jego miejsce...
:-D

jbone

2019-07-17, 18:52
bleblebator1 napisał/a:

Wpie**olisz amebie umysłowej, pójdziesz siedzieć jak za człowieka



a wygrałem ostatnio w stsie i mnie po kapsie nie zaboli.a w wolnym czasie odwiedzę kolesia i zobaczę jakim jest herosem.mam dużo wolnego czasu.

robson83

2019-07-17, 19:11
ty k***o j***na rozj***l bym Cie jednym palcem cwe*u j***ny oby cie to samo spotkało p*zdo jedna

St...........on

2019-07-17, 19:38
jbone napisał/a:

a wygrałem ostatnio w stsie i mnie po kapsie nie zaboli.a w wolnym czasie odwiedzę kolesia i zobaczę jakim jest herosem.mam dużo wolnego czasu.



Popieram postawę, j***na ciota w rurkach najpierw zaczepia pijanego żula ,który ledwo kontaczy, a później go nokałtuje. Jakbym był w PL to zgadalibyśmy się i razem byśmy go odwiedzili.

koleś ewidentnie jebie padliną, jak ten szkop, który maltretował szczeniaka na live.

jurekospozarowmaz

2019-07-17, 19:43
Kozaczyna niech przyjedzie do mnie zobaczymy jaki jest twardziel. BURAK

Sawix

2019-07-17, 20:02
Typowy frajer i tyle

jadowita20

2019-07-17, 22:03
jak można w ogóle na jakieś podsiadło iść???? no k***a jaaaak????

Paniczkurak

2019-07-17, 22:18
Ani to śmieszne ani to fajne. Dno

spoons

2019-07-17, 22:22
"ja nie mogę tego nagrywać, nie mogę tego nagrywać!" - wystarczy wyłączyć nagrywanie. Ale ten typ małolatów, już najwyraźniej nie zna takiej funkcji ;)

Smokw

2019-07-17, 22:24
Jego ziomkowie to tez jakieś przygłupy. Cholera dawno już mnie żadna "patolnia" tak nie wkurzyła.

bakus1233

2019-07-17, 22:25
No dobra, ale ten menel mu zrzucił czapeczkę więc tak za darmo go nie uderzył dla zabawy.

Cryo

2019-07-17, 22:28
Typowy przedstawiciel polskiego youtube'a. Frajer i p*zda w jednym.