18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny patus z Youtube bije pijaczka

Yakov • 2019-07-17, 15:35
Mateusz D., na Youtube znany jako KISZAK. Arystokrata polskiego streamingu, i niezwykły erudyta (jak widać i słychać na filmie) oklepuje żulika w Rzeszowie. Niestety jak to zwykle bywa u ponadprzeciętnie inteligentnych, coś nie pykło i film poszedł w świat.

"Na filmie można zobaczyć, jak grupka młodych chłopaków zaczepia pijanego mężczyznę. Przedstawiają się jako „taka nowoczesna telewizja”. Najpierw jeden z nich wciąga mężczyznę, który przedstawia się jako „Arturro”, w rozmowę, ale kiedy pijany strąca mu czapkę z głowy, chłopak uderza go pięścią w twarz, popycha i przewraca. Padają wulgarne słowa. Dla pozostałych to zabawa. W tle słychać śmiechy.

Post na ten temat został zamieszczony także na lokalnym rzeszowskim profilu. Ktoś napisał, że zdarzenie miało miejsce nad Wisłokiem na wysokości filharmonii, w czerwcu po koncercie Dawida Podsiadło w Millenium Hall. Co do tego, że akcja toczy się nad Wisłokiem – wątpliwości nie ma. Rzeczywiście widać charakterystyczne ławki i tło" - informuje rzeszowska Wyborcza.


~Velture

2019-07-17, 22:33
@upy
I wszyscy jak jeden mąż łykacie, że to wcale nie było ustawione i lump nie dostał wcześniej flaszki od nich za zrzucenie mu czapki... :roll:

nectovelius

2019-07-17, 22:50
Niedaleko mnie... Jak wbiją na okolicę to zapodam materiał jak temu pedałkowi z tunelkami w uszkach zrobionymi przez dżdżownice robią prawdziwe tunele... miejskiego żula jednym ciosem położy.... zapraszam na wioskę... wyląduje na sadolu z pługiem w dupie :!:

ewela416

2019-07-17, 23:03
Brakuje sebixow na ulicach hyhyhy zeby tepic yt p*zdy? A no taa. W nl siedza a a patopedaly laza po ulicach.

bakus1233

2019-07-17, 23:33
Skąd w was tyle nienawiści do tego człowieka? :-D

xBLOODLINEx

2019-07-17, 23:35
akurat subskrybuje kiślaka bo gra w ciekawe gry jak np. Dark Souls i byłem na tym live ^^, ciekaw jestem gdzie popierdułka z popularne dopatrzyła się tam katowania człowieka, kiślak zareagował trochę nad wyrost, ale bez przesady..

Hrabia Drapula

2019-07-18, 00:47
koleś ma głos jak by był dubbing podłożony, jakiś leszczy co go cwe*ą , powinien dostać z liścia w pysk tak że mu zresetuje pamięć na na 30 min przed i po zdarzeniu

pawel321

2019-07-18, 01:08
Niech się zmierzy z równym sobie j***ny bokser łamikredka

zielak300

2019-07-18, 02:22
też się kiedyś w gim napie**alało bezdomnych meneli hehe

Gambi

2019-07-18, 05:36
Gdzie jakaś zrzutka na wpie**ol dla tego gnoja? Pytam tylko.

Judasz z IKEI

2019-07-18, 06:25
No... To wreszcie mam jakiś powód by odwiedzić kraj po 2 latach...
Ktoś ma jakieś info w których rejonach ta p*zda przebywa jak mu i ternetu braknie?

klawyzwawy

2019-07-18, 08:19
wiecie co z nim zrobić?

Bulterier86

2019-07-18, 08:35
Przecież widać że koleś jest padałem i totalna p*zda ktora sie nawet bic nie umie to sie musi wyżyć na słabszym cota j***na jak by trafil na ronego sobio to by kleczal na kolanach i prosil o przebaczenie juz widzialem nie raz takie p*zdeczki

Wiewór

2019-07-18, 08:37
xBLOODLINEx napisał/a:

akurat subskrybuje kiślaka bo gra w ciekawe gry jak np. Dark Souls


A nie lepiej po prostu samemu w nie grać a nie patrzeć jak ktoś gra?
k***a dzisiejsi ludzie mają we łbach sieczkę wymieszaną z gównem :-|