18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny idiota zgrywa kozaka na drodze.

PieronJasnySzlag • 2019-07-04, 22:27


Opis z youtube:
Zatrzymanie na trasie szybkiego ruchu i agresywny atak, próba wybicia szyby oraz pobicia mnie na trasie S8 w okolicach Wielunia przez polskiego agresywnego kierowcę Porsche. Jechałem z wakacji z żoną i 14 letnim synem drogą s8 w kierunku autostrady a1, wyprzedzając lewym pasem parę aut, zobaczyłem w lusterku samochód porsche który przybliżył się i zaczął błyskać światłami. Po zakończeniu manewru kierowca z tego auta po wyprzedzeniu ,zatrzymał mnie i cały ruch co mogło spowodować karambolem. Po wyjściu z auta próbował wybić szybę by móc się dostać do środka i mnie pobić. Ostatecznie skopał moje auto , a ja szybko odjechałem. Przerażona żona zaczęła dzwonić na 112. Dyspozytor kazał pojechać na komisariat by to zgłosić.

lysout

2019-07-07, 09:14
pashedu777 napisał/a:

Poszedl byś siedzieć! Odparcie ataku nie może skończyć się zgonem napastnika. Ja mam zawsze 2x hukowy 2x gazowy 11x ostry i raz nawet udalo mi się dojść do pierwszego gazowego a problemów od h*ja. Sebiksy miekna jak zobacza i uslysza grzmiacego kija skierowanego na siebie.
Dwie żelazne zasady użycia broni na kursie:
1. Napastnik nie musi widziec i slyszec twojej broni ma ja poczuc.
2. Napastnik nie może miec jednej rany postrzalowej w klatce piersiowej a reszty w plecach bo pojdziesz siedzieć



Hmm, i wyciągasz klamkę, strzelasz hukowym, potem przeładowujesz jak sprężynowca ASG, strzelasz drugi raz hukowym, przeładowujesz, potem dwa gazowe przeładowujesz...
Nie wygląda to dziwnie???
Długo się z Ciebie śmieją?

Wiewór

2019-07-07, 17:12
pashedu777 napisał/a:

. Ja mam zawsze 2x hukowy 2x gazowy 11x ostry i raz nawet udalo mi się dojść do pierwszego gazowego a problemów od h*ja. Sebiksy miekna jak zobacza i uslysza grzmiacego kija skierowanego na siebie.



Wstawaj. Zesrales sie.

kashato

2019-07-08, 13:18
@zielak300 zesrałbyś się i skakał aż by Ci z pieluchy wypadło. I to jest max Twoich możliwości baranie zza klawiatury. ch*ja byś zrobił, reasumując.

Cloverface

2019-07-16, 22:36
Kiedyś mnie zamkną, jak tak k***a by mi na drogę wyszła to bym go przejechał.