18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny idiota zgrywa kozaka na drodze.

PieronJasnySzlag • 2019-07-04, 22:27


Opis z youtube:
Zatrzymanie na trasie szybkiego ruchu i agresywny atak, próba wybicia szyby oraz pobicia mnie na trasie S8 w okolicach Wielunia przez polskiego agresywnego kierowcę Porsche. Jechałem z wakacji z żoną i 14 letnim synem drogą s8 w kierunku autostrady a1, wyprzedzając lewym pasem parę aut, zobaczyłem w lusterku samochód porsche który przybliżył się i zaczął błyskać światłami. Po zakończeniu manewru kierowca z tego auta po wyprzedzeniu ,zatrzymał mnie i cały ruch co mogło spowodować karambolem. Po wyjściu z auta próbował wybić szybę by móc się dostać do środka i mnie pobić. Ostatecznie skopał moje auto , a ja szybko odjechałem. Przerażona żona zaczęła dzwonić na 112. Dyspozytor kazał pojechać na komisariat by to zgłosić.

zielak300

2019-07-05, 18:13
garota napisał/a:

Zielak p*zdo jak ty piszesz o swoim starym to znaczy że jesteś p*zdusiem który nigdy niczego sam nie przeżył. Gaz panie i panowie. Kupcie sobie gaz i psikajcie debilom w ryj. To wystarczy. Przy okazji może by go zabił inny kierowca.




No mój stary to by go tam zatłukł tą pałą jakby mu kopną w drzwi

:mrgreen:

Sutowendlin

2019-07-05, 18:35
I to jest właśnie to, wystarczy skoczyć parę razy na jakiś trening, niech Ci pokaże gość jak się napie**alać i takiego napinacza gasisz na miejscu jak peta. pie**olony bocian zapomniał o dniu nóg. Jednym kopem albo strzałem go kładziesz. Ani to gówno siły nie ma ani prędkości więc i pewnie auta za bardzo Ci nie uszkodził. :D

pelson1994

2019-07-05, 19:27
jak czytam komentarze sp***oliny o nicku Zielak300, to mi ręce opadają........

bogujawleński

2019-07-05, 19:48
Ja mam na takich kozaków - rurkę plastikową, chyba hydrauliczna pod wysokie ciśnienie -średnica 50mm wzmacnia jakimś ch*jostwem twarda jak stal, psy sie nie czepiają a jest czym przyj***ć pseudoroadragerom....... naoglądali się rusków na jutubie


Musashi_Miyamoto

2019-07-05, 19:58
Jeżeli gość z Porsche ma kasę to w sądzie sobie poradzi inna sprawa że skoro taki pewny siebie było to mógł to być jakiś gangus z nie prawdziwą rejestracją więc gówno można zrobić ale jak ma kasę i nawet do sądu trafi to zwłaszcza Polskie Sądy to ch*ja zrobią a jeszcze para i tak dostanie po mordzie.

kyu

2019-07-05, 20:35
zielak300 napisał/a:

r*cham twoje racjonalne myslenie. Za to że zaatakował samochód w którym jest mój syn, skakał bym mu po głowie.



ch*ja byś zrobił.

St...........on

2019-07-05, 22:00
gabriel0 napisał/a:

W sądach też wesoło. Ostatnio miałem sytuację, że podałem swoją wersję (powód rozprawy), strona przeciwna ją absolutnie potwierdziła a sąd i tak stwierdził co innego bo powołał się na jakąś legalizację a nie stan faktyczny...
A jakbym miał pozwolenie na broń i takiego typa odstrzelił w takim wypadku jak na filmie? Proszę o eksperta.



To poszedłbyś siedzieć, polecam lekturę prawa użycia broni, mógłbyś co najwyżej postrzelić w celu obezwłądnienia, ale bez trwałych uszkodzeń, lepszy w takiej sytuacji jest gaz w żelu, krzywdy ch*jowi nie zrobisz, a dasz mu czas żeby ochłonął.

januszsz

2019-07-05, 22:08
a ja bym mu zaj***ł w tył tego Porsche :-)

lm65

2019-07-05, 23:38
@myszkowski1989 ehh łykasz wszystko jak pelikan. Przecież wiadomo, że ludzie nie mają klamki pod siedzeniem tylko w schowku ;) btw nigdzie nie napisałem , że to musi być "klamka" :)

Tryper

2019-07-06, 00:39
bleblebator1 napisał/a:

Zszedł prosto ze zmywaka w londynie



Ze szklarni w Holandii.

longfly

2019-07-06, 06:43
zielak300 napisał/a:

r*cham twoje racjonalne myslenie. Za to że zaatakował samochód w którym jest mój syn, skakał bym mu po głowie.



wez ty smarku odepnij sie od internetu kozaku zza klawiatury co sie filmow naogladal, gowno bys zrobil , w realnym zyciu pyk i cie nie ma

zielak300

2019-07-06, 16:10
longfly napisał/a:

wez ty smarku odepnij sie od internetu kozaku zza klawiatury co sie filmow naogladal, gowno bys zrobil , w realnym zyciu pyk i cie nie ma



Podaj adres to przyjade ze starym, polecimy szybką solóweczke bez sprzętu. Spunktuje cie raz dwa.

eMJay8086

2019-07-06, 18:31
@bleblebator1

Chyba z Holandii...

donger

2019-07-06, 23:29
Syn_Milionera napisał/a:

Szacun za samochód. Choć i tak pewnie zarobiony na wyłudzeniu VAT.



Aleś doj***ł Seba. "szacun za samochód". no k***a, nic dziwnego, że mamy w Polsce takie sp***olenie umysłowe jak wyznacznikiem szacunku jest auto warte 1/3 tego co w Polsce. I jeszcze kilka piw dostałeś :D

pashedu777

2019-07-06, 23:47
gabriel0 napisał/a:

W sądach też wesoło. Ostatnio miałem sytuację, że podałem swoją wersję (powód rozprawy), strona przeciwna ją absolutnie potwierdziła a sąd i tak stwierdził co innego bo powołał się na jakąś legalizację a nie stan faktyczny...
A jakbym miał pozwolenie na broń i takiego typa odstrzelił w takim wypadku jak na filmie? Proszę o eksperta.



Poszedl byś siedzieć! Odparcie ataku nie może skończyć się zgonem napastnika. Ja mam zawsze 2x hukowy 2x gazowy 11x ostry i raz nawet udalo mi się dojść do pierwszego gazowego a problemów od h*ja. Sebiksy miekna jak zobacza i uslysza grzmiacego kija skierowanego na siebie.

Dwie żelazne zasady użycia broni na kursie:
1. Napastnik nie musi widziec i slyszec twojej broni ma ja poczuc.
2. Napastnik nie może miec jednej rany postrzalowej w klatce piersiowej a reszty w plecach bo pojdziesz siedzieć