18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny idiota zgrywa kozaka na drodze.

PieronJasnySzlag • 2019-07-04, 22:27


Opis z youtube:
Zatrzymanie na trasie szybkiego ruchu i agresywny atak, próba wybicia szyby oraz pobicia mnie na trasie S8 w okolicach Wielunia przez polskiego agresywnego kierowcę Porsche. Jechałem z wakacji z żoną i 14 letnim synem drogą s8 w kierunku autostrady a1, wyprzedzając lewym pasem parę aut, zobaczyłem w lusterku samochód porsche który przybliżył się i zaczął błyskać światłami. Po zakończeniu manewru kierowca z tego auta po wyprzedzeniu ,zatrzymał mnie i cały ruch co mogło spowodować karambolem. Po wyjściu z auta próbował wybić szybę by móc się dostać do środka i mnie pobić. Ostatecznie skopał moje auto , a ja szybko odjechałem. Przerażona żona zaczęła dzwonić na 112. Dyspozytor kazał pojechać na komisariat by to zgłosić.

Arsen

2019-07-05, 12:14
Nikczemny_Płód napisał/a:

Zesrałbyś się na miejscu. Martwy mógłbyś poskakać w grobie.
Co do obrony konieczniej, rozjechanie byłoby przekroczeniem. Co można zrobić a co powinno się zrobić:
1. objechać auto z prawej, nawet powodując uszkodzenie.
2. Wj***ć mu się w dupę przy prędkości >100km/h. Napęd na tył, on pofrunął by dośc mocno, kierowca auta które się wbija powinien na hamulcu zapanować nad sytuacją. Jest to jednak ryzykowanie życia i rodziny.
3. Co powinno się zrobić? otworzyć szybę, spryskać gazem pieprzowym, tak, miejscie gaz pieprzowy. Odjechać a zdarzenie zgłosić na policję.



Popieram 1. - wypie**alalbym jak najdalej od hamujacych 40 tonowych ciezarowek nim ktoras zmiotła by moje auto z rodziną i z porsche włącznie. Jakby nie odpuszczał to celowalbym w jego tylni alus 19+ cala.

Pkt 2. - nie chciałbym by odpalił airbag

Sonal

2019-07-05, 13:10
zielak300 napisał/a:

r*cham twoje racjonalne myslenie. Za to że zaatakował samochód w którym jest mój syn, skakał bym mu po głowie.



Aaaaa już rozumiem - samochód to majątek życia....

k***a choćby wybił szybkę - to co z tego? W imię ubezpieczonej RZECZY są debile, którzy ryzykowali by zdrowie i życie.... czysty debilizm...


myszkowski1989

2019-07-05, 13:17
zajac1190 napisał/a:

W takiej sytuacji wyszedłbym z moją maczeta do przycinania gałęzi i amputował pani koledze kończyny. h*j poszedłbym siedzieć Ale kolega by się zastanowił następnym razem.



Za dużo GTA jednostrzałowcu.Wszyscy tu sie napinacie co byscie zrobili a prawda jest jedna ze nikt by z was nie wyszedł do tego typa tylko byscie sp***alali az by sie kurzyło.Wez sobie tą maczęte i wsadz sobie w dupe i tak Ci sie ona nie przyda.Juz jeden by miał klamke by strzelał drugi z maczetą nastepny suchoklates lepe na ryj.Jedno wam powiem h*ja byscie zrobili 30 cm na ręcę by wam odebrało odwage

zielak300 napisał/a:

Koleś wypie**ala mu szybe w furze a ten sp***ala. Wychodzisz i walisz karczka na p*zde. Taki to sie przewraca przy pierwszym ofensywnym posunieciu. Warto mieć jakiś sprzęt. Mój stary zawsze woził pałe w kabinie.
Ewentualnie jak jesteś p*zdą, można wcisnąć gaz i rozjebac mu dupe w tym porshe.



Walisz kaczaka na łeb taki to się przewraca po jednym strzale.Człowieku po pierwsze bys sp***alał przez takm koksem po drugie widziałem jak taki koles podobnej postury sie napie**ala wiec po jednym strzale od takiego suchoklatesa jak Ty to tak jak by jego syn z przedszkola go boksował a po trzecie jak by Ci wyk***ił to napewno by Cie była potrzebna reanimacja.Lubie takie p*zdy na tym forum jak sie mądrują co by nie zrobiły wracaj do gta 5 albo na fejsbuka wstaw jakies gówno zeby Ci komentowali jakim jestes super suchoklatesem. HAHA Zielak 44 kg wagi bicek 28 po treningu składa kolesia 110 kg 180 cm 48 na łapie .HAHA

lm65

2019-07-05, 13:32
Nie wychodzisz z samochodu, jak typ wraca do swojego to jedynka i p*zda w niego i jego furę. Cofasz i poprawiasz.
Jeśli chcesz wyjść do takiego karka to musisz być większy, albo dobrze znać jakieś gówniane mma. Należy też zwrócić uwagę na jego uszy ( jak kalafiory) tzn, że to napie**alacz. Wtedy należy uciekać, albo wyciągnąć broń schowaną pod fotelem.

Andrzej8888

2019-07-05, 13:36
k***a młotek 2 kg i trochę jaj A nie k***a jedna p*zda za kółkiem druga dzwoni trzecia jeździ porszakiem

myszkowski1989

2019-07-05, 13:46
lm65 napisał/a:

Nie wychodzisz z samochodu, jak typ wraca do swojego to jedynka i p*zda w niego i jego furę. Cofasz i poprawiasz.
Jeśli chcesz wyjść do takiego karka to musisz być większy, albo dobrze znać jakieś gówniane mma. Należy też zwrócić uwagę na jego uszy ( jak kalafiory) tzn, że to napie**alacz. Wtedy należy uciekać, albo wyciągnąć broń schowaną pod fotelem.


Klamke ? k***a ludzie juz mowiłem za duzo GTA suchoklatesy ,klamke to Ty na filmach widziałes albo na strzelnicy .Pewnie zaraz napiszesz ze masz berrete na strychu haha

myszkowski1989

2019-07-05, 13:49
Andrzej8888 napisał/a:

k***a młotek 2 kg i trochę jaj A nie k***a jedna p*zda za kółkiem druga dzwoni trzecia jeździ porszakiem


Juz widze jak lecisz z młotkiem na takiego typa .Kozak w necie p*zda w świecie.Coś w tym jest. Bys nie dał rady tego młota trzymać bo bys ręką dupe zatykał zeby sie nie zesrać a pozniej by Ci sie reka ślizgała. Napinacze sadolowi .Jeszcze nie którzy piszą ze teraz takie porshe moze kazdy sobie kupic w leasing.No to czemu kupiłes Fiata Pande zamiast Porshe albo passat 1999r na chińskich zamiennikach

LordVIP

2019-07-05, 14:04
Przy omijaniu tego porsche trzeba było szybko otworzyć szybę i mu upie**olić chociaż lusterko albo czymś porysować cały bok

Arsen napisał/a:

Popieram 1. - wypie**alalbym jak najdalej od hamujacych 40 tonowych ciezarowek nim ktoras zmiotła by moje auto z rodziną i z porsche włącznie. Jakby nie odpuszczał to celowalbym w jego tylni alus 19+ cala.
Pkt 2. - nie chciałbym by odpalił airbag



Tylni to ty masz chyba gwóźdź we łbie, naucz się polskiego j***ny analfabeto

ewela416

2019-07-05, 14:15
Nosz kurla sie zatrzymal trza bylo kamerke wylaczyc i najebac lub gazem w.oczy i se.postoi na awaryjnym. Zakup gaz i po problemach na drodze. Teraz bedzie musial po zgloszeniu na policji kolejny miesiac nadgodzin w gb lub h*jlandi.

SirMajkel

2019-07-05, 14:25
szkoda, że nic go nie pie**olneło co jechało obok. Jednego debila mniej by było.

Rozjebie

2019-07-05, 15:48
@myszkowski1989 - Dobrze, ciśnij suchoklatesów, mistrzów karate :D Przecież 90% z nich siłowni na oczy nie widziało, a aż się z nich ulewa mądrość napie**alaczy - grając na konsoli nauczyli się napie**alać z naćpanymi sterydami małpoludami :D
Jedyna realna opcja dla was to psiknąć gazem w jego stronę i lepiej dobrze celować w oczy, bo jak nie traficie to koksiarz wepchnie wam to w dupsko

htp

2019-07-05, 15:58
zielak300 napisał/a:

r*cham twoje racjonalne myslenie. Za to że zaatakował samochód w którym jest mój syn, skakał bym mu po głowie.



Chyba byś się nie naskakał.

TB303

2019-07-05, 16:03
zielak300 napisał/a:

r*cham twoje racjonalne myslenie.


Bo masz dwucyfrowe IQ i to jeszcze pewnie maksymalnie 70 punktów :kawa:

Swoją drogą jak czytam komentarze niektórych sadisticowych "twardzieli" to jestem w 100% pewien, że bez jakiegokolwiek uzbrojenia, wygramy wojnę z ruskimi już pierwszego dnia. Normalnie tacy nadludzie, że aż strach się bać :amused:

babzul

2019-07-05, 17:05
Ja bym się ślizgnął po jego furce w momencie gdy się zatrzymywał. Jest nagranie i widać tablice, więc koleś zapłaciłby jeszcze srogie odszkodowanie. A obskrobane Porsche raczej by go też mocno zabolało.