18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny idiota zgrywa kozaka na drodze.

PieronJasnySzlag • 2019-07-04, 22:27


Opis z youtube:
Zatrzymanie na trasie szybkiego ruchu i agresywny atak, próba wybicia szyby oraz pobicia mnie na trasie S8 w okolicach Wielunia przez polskiego agresywnego kierowcę Porsche. Jechałem z wakacji z żoną i 14 letnim synem drogą s8 w kierunku autostrady a1, wyprzedzając lewym pasem parę aut, zobaczyłem w lusterku samochód porsche który przybliżył się i zaczął błyskać światłami. Po zakończeniu manewru kierowca z tego auta po wyprzedzeniu ,zatrzymał mnie i cały ruch co mogło spowodować karambolem. Po wyjściu z auta próbował wybić szybę by móc się dostać do środka i mnie pobić. Ostatecznie skopał moje auto , a ja szybko odjechałem. Przerażona żona zaczęła dzwonić na 112. Dyspozytor kazał pojechać na komisariat by to zgłosić.

t0karev

2019-07-05, 07:29
Gość poj***ny ale puściły mu nerwy. Średnio wierzę ża nagrywający król lewego pasa nie wypie**olił mu przypadkiem przed maske z migaczem w ostatniej chwili ze swoim sztywno zapiętym tempomatem na 120 kmh... A ten leciał pewnie ponad limit grubo :)

Wiewór

2019-07-05, 07:37
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Ponoć daje,jak ktoś cię zaatakuje,pomijając samoobronę możesz w szoku zachować się w afekcie,nawet podświadomie coś zrobić,ale nie wiem czy przejechać,tylko raczej przestawić mu furę i za to nie odpowiadać,bo masz prawo się ratować za wszelka cenę.Choć z tymi sądami to ch*j wie,jeszcze teraz jak typ wyglądał jak buk horror i obszczynać się



W Polsce to nie przejdzie bo dla polskiego sędziego tłumaczenie, że się bałeś i ratowałeś rodzinę nic nie da bo gościu do nich dopiero szedł. Sędzia może powiedzie, że przecież możliwe, że nie chciał ich zaatakować tylko się zgubił i chciał zapytać o drogę.
Polska to jest kraj skrajnie popie**olony.

Co do troglosa.
Mózg wyżarty od zastrzyków z omnadrenu.

zielak300

2019-07-05, 07:37
A w oczach syna juz zawsze pozostaniesz p*zdą xD

Wiewór

2019-07-05, 07:40
zielak300 napisał/a:

A w oczach syna juz zawsze pozostaniesz p*zdą xD



Że co k***a? Jesteś poj***ny?
Na jakiej podstawie uznałeś go za p*zdę?

zielak300

2019-07-05, 07:46
Wiewór napisał/a:

Że co k***a? Jesteś poj***ny?
Na jakiej podstawie uznałeś go za p*zdę?



Koleś wypie**ala mu szybe w furze a ten sp***ala. Wychodzisz i walisz karczka na p*zde. Taki to sie przewraca przy pierwszym ofensywnym posunieciu. Warto mieć jakiś sprzęt. Mój stary zawsze woził pałe w kabinie.

Ewentualnie jak jesteś p*zdą, można wcisnąć gaz i rozjebac mu dupe w tym porshe.

tommitmx

2019-07-05, 07:50
Up ale Z Ciebie k***a kozak. Życie to nie gra, wyjdź na dwór i zobacz jak wygląda życie

nynek345

2019-07-05, 08:00
Co było wcześniej mniej ważne. Od załatwiania takich spraw jest policja, albo niech się na parkingu umówią. A nie blokować S-ke. W tym przypadku największym baranem i człowiekiem z brakiem wyobraźni jest kierowca Porsche. Kto normalny zatrzymuje ruch na drodze ekspresowej, bo trzeba nauczyć zasad innego kierowce? Przecież za coś takiego to prawko (o ile ma) powinno być mu zabrane i zakaz prowadzenia pojazdów na dożywocie. Zakładam, że z tyłu za samochodami było równie ciekawie jak na nagraniu. Przecież to się mogło skończyć tragedią! A może skończyło, tylko nie ma nagrania? Ja rozumiem nerwy, bo inny kierowca coś zrobił. Ale jak mamy pouczać, to róbmy to w cywilizowany sposób, a nie pouczamy innych sami łamiąc wszelkie przepisy i stwarzając zagrożenie. Aż się k***a nie chce wierzyć, że takie zdarzenia to codzienność. Niestety, ale wystarczy przejechać się krajową autostradą, szczególnie odcinkami jeszcze bezpłatnymi i cały czas jakiś szeryf lewego pasa, praktycznie na zderzaku i w skrajnych przypadkach wpychanie się awaryjnym, bo przecież jego TDI ma katalogowo 200 maksymalną, to co on będzie czekał z tymi co jadą 140.

Wiewór

2019-07-05, 08:11
zielak300 napisał/a:

Koleś wypie**ala mu szybe w furze a ten sp***ala. Wychodzisz i walisz karczka na p*zde. Taki to sie przewraca przy pierwszym ofensywnym posunieciu. Warto mieć jakiś sprzęt. Mój stary zawsze woził pałe w kabinie.
Ewentualnie jak jesteś p*zdą, można wcisnąć gaz i rozjebac mu dupe w tym porshe.



Chcesz się bić na środku drogi ekspresowej między pędzącymi tirami i latającymi 200 na godzinę beemkami?
Masz w ogóle jakiś ośrodek instynktu samozachowawczego, jakiś odruch przetrwania i troski o rodzinę?
W imię czego chcesz ryzykować życiem swoim i rodziny?
Bo jakiś małpolud z mózgiem uszkodzonym od anabolików skacze ci po aucie?

Wybacz stary ale prawdziwy mężczyzna nie kieruje się emocjami tylko analizuje daną sytuację pod kątem strat i zysków.
Emocje są dla bab a racjonalne myślenie dla facetów.

zielak300

2019-07-05, 08:18
Wiewór napisał/a:

Chcesz się bić na środku drogi ekspresowej między pędzącymi tirami i latającymi 200 na godzinę beemkami?
Masz w ogóle jakiś ośrodek instynktu samozachowawczego, jakiś odruch przetrwania i troski o rodzinę?
W imię czego chcesz ryzykować życiem swoim i rodziny?
Bo jakiś małpolud z mózgiem uszkodzonym od anabolików skacze ci po aucie?
Wybacz stary ale prawdziwy mężczyzna nie kieruje się emocjami tylko analizuje daną sytuację pod kątem strat i zysków.
Emocje są dla bab a racjonalne myślenie dla facetów.



r*cham twoje racjonalne myslenie. Za to że zaatakował samochód w którym jest mój syn, skakał bym mu po głowie.

_P...........me

2019-07-05, 08:20
Świniak w Porsche.
Ktoś też postarał się z zakryciem tablic świniaka, nie ma co.

Xian5

2019-07-05, 08:31
Zesrałbyś się a dziecku byś jeszcze tłumaczył żeś bohater

poligon6

2019-07-05, 08:54
zielak300 napisał/a:

r*cham twoje racjonalne myslenie. Za to że zaatakował samochód w którym jest mój syn, skakał bym mu po głowie.



Skakałbys ale pomiedzy kołami rozpędzonego 40 tonowego zestawu, albo jakiemus januszowi w starym poasiaku z wyp***zianymi przez Niemca fotelami, smignałbys przez szybe . To co zostało zebraliby do foliowej reklamówce i pochowali w dzieciecej trumience, następnie skremowali i w dzbanie rodzina trzymałaby prochy.

AN...........or

2019-07-05, 09:25
Lewy pas to nie kółko różańcowe, mówił że wyprzedzał kilka samochodów a ten pewnie sobie jechał 200 albo więcej a tamten mu nie zjechał to się wk***ił. Też bym się zdenerwował, nie po to mam porshe żeby zwalniać przez rodzinkę co sobie jedzie na wakacje passerati

Nikczemny_Płód

2019-07-05, 09:27
zielak300 napisał/a:

r*cham twoje racjonalne myslenie. Za to że zaatakował samochód w którym jest mój syn, skakał bym mu po głowie.



Zesrałbyś się na miejscu. Martwy mógłbyś poskakać w grobie.



Co do obrony konieczniej, rozjechanie byłoby przekroczeniem. Co można zrobić a co powinno się zrobić:

1. objechać auto z prawej, nawet powodując uszkodzenie.
2. Wj***ć mu się w dupę przy prędkości >100km/h. Napęd na tył, on pofrunął by dośc mocno, kierowca auta które się wbija powinien na hamulcu zapanować nad sytuacją. Jest to jednak ryzykowanie życia i rodziny.

3. Co powinno się zrobić? otworzyć szybę, spryskać gazem pieprzowym, tak, miejscie gaz pieprzowy. Odjechać a zdarzenie zgłosić na policję.

mr-dupa

2019-07-05, 09:42
Przymusowa terapia dla Pana z Porsche.
Zakładamy że kierowca również wychodzi z samochodu i co? Będą się bić na ruchliwej autostradzie? A gdyby Pan z Porsche dostał gazem po oczach to zginie na masce Scanii...
Poza tym co to za powód ?- bo ktoś mi nie zjechał jak jechałem 200km/h....