18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta

Ra...........hi • 2013-05-12, 18:37
Jeśli kobieta mówi Ci: "RÓB CO CHCESZ"

To jeśli Ci życie miłe, za ch*j nie rób tego czego chcesz.

Kapral Poproszek

2013-05-12, 18:45
Kto ci broni, nie ta to następna. Co ci zrobi kobieta? Ograniczać się i robić to co chcą inni paranoja. Najpierw starzy, koledzy, potem żona, następnie dzieci pasożyty. Żyjesz dla siebie miej własne zdanie, a nie pytaj kogoś. Zupy ci nie poda, dupy nie da wieczorem, znajdzie się inna, która zrobi to z pocałowaniem ręki.

hallux

2013-05-12, 19:15
Kapral Poproszek napisał/a:

Kto ci broni, nie ta to następna. Co ci zrobi kobieta? Ograniczać się i robić to co chcą inni paranoja. Najpierw starzy, koledzy, potem żona, następnie dzieci pasożyty. Żyjesz dla siebie miej własne zdanie, a nie pytaj kogoś. Zupy ci nie poda, dupy nie da wieczorem, znajdzie się inna, która zrobi to z pocałowaniem ręki.



gust i ambicja na najwyższym poziomie

Kapral Poproszek

2013-05-12, 19:39
Wiesz co analityk z ciebie jak z koziej dupy prezerwatywa. Jeżeli z mojego tekstu wywnioskowałeś, że jest mi źle, to wracaj do odrabiania lekcji i przyłóż się solidnie, bo może okazać się tak, że tekst który będziesz powtarzał przez lata doprowadzi cię do mdłości - "Może frytki do tego"

Kapral Poproszek

2013-05-12, 19:47
Ciekawe czy za prę lat siedząc w śmiesznej czapeczce w wymienionej prze zemnie sieci też będziesz taki wyszczekany. Słysząc codziennie tą samą smutną melodyjkę i przytulając się do firmowego klauna :P

Plecionkarz

2013-05-13, 03:08
To tak jak z smsowymi rozmowami typu:
-Co robisz?
-Oglądam film.
-To ja nie będę ci przeszkadzała.
-Ok cześć
-Jakie k***a cześć? Miałeś mi powiedzieć oj ty mi wcale nie przeszkadzasz a nie cześć.

danis008

2013-05-13, 04:02
bezczelny_analityk napisał/a:

Kapral, wypie**alaj r*chać kozy jak ci tak źle.





wyczuwam warna pasztecie :mrgreen:

white_rabit

2013-05-13, 06:37
k***a.... dobrze że przeczytałem ten temat bo już wyciągałem nóż z szuflady.

gryzly123

2013-05-13, 08:56
Kapral napisał "mężczyzno, nie bądź podwładnym kobiety" i od razu dwa pasztety mają ból dupy :D

desert666

2013-05-13, 09:46
No i Kapral ma rację, bo z tego co widzę to rośnie nam pokolenie pedałów, nie mężczyzn.

Ji^HaD

2013-05-13, 09:57
Kapral Poproszek napisał/a:

Kto ci broni, nie ta to następna. Co ci zrobi kobieta? Ograniczać się i robić to co chcą inni paranoja. Najpierw starzy, koledzy, potem żona, następnie dzieci pasożyty. Żyjesz dla siebie miej własne zdanie, a nie pytaj kogoś. Zupy ci nie poda, dupy nie da wieczorem, znajdzie się inna, która zrobi to z pocałowaniem ręki.




powiedzial typ z lacznym czasem zwiazku "0"

Yasiu99

2013-05-13, 10:09
Jaki ch*j? to za sp***alaj po myślniku już nie ma warnów? Anal - ityku nie spinaj się tak bo Ci buttpluga rozetnie.

maniiiek

2013-05-13, 10:12
@up przynajmniej nie jest niczyim psem ani niewolnikiem. Jak nie umiesz się kobiecie postawić to znajdź se taką co ma zainteresowania i cele podobne. Nadal będziesz tylko miękkim kapciem ale jak dobrze to rozegrasz to zauważy to dopiero po kilku latach związku.