18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta

Ra...........hi • 2013-05-12, 18:37
Jeśli kobieta mówi Ci: "RÓB CO CHCESZ"

To jeśli Ci życie miłe, za ch*j nie rób tego czego chcesz.

paulinka25094

2013-05-13, 16:20
Nasze babki i prababki siedziały w domu i zajmowały się dziećmi (a kiedyś mieć 3-4 a nawet więcej dzieci to była norma). Teraz kobitki są "wyzwolone" i z tego wszystkiego zapomniały czego chcą. Tyle. To coś na kształt mojej koleżanki (tępa dzida): "Chce żeby jej mąż był zaradny, macho, umięśniony, stanowczy, ale żeby mnie słuchał, się na wszystko zgadzał i był na każde moje zawołanie."

aaa, zapomniałbym: "Równouprawnienie kończy się tam, gdzie trzeba wnieść pralkę na czwarte piętro".[/quote]

Kolego , mało wiesz o osobie na temat której się wypowiadasz . Więc zamilcz

gr...........og

2013-05-13, 16:21
paulinka25094,

To było ogólnie do tematu, nie konkretnie do ciebie, więc oddal się ruchem jednostajnie przyspieszonym.

Nabs

2013-05-13, 16:32
paulinka25094 napisał/a:

tak sie wypowiadacie ambitnie , a prawda jest taka , ze bez kobiet byscie kuzwa albo zgineli , albo wzajemnie zapinali sie w tylki . Narzekacie na nas , jakie to my zle , jakie okrutne i nie wiem jakie jeszcze . Ale jak wracacie do domu z pracy , chcecie wpierdzielic dobry obiadek , miec czyste szmaty i wieczorem sie pobzykac , to pucujecie sie jak szczeniaczki do glaskania . Oczywiscie , to wszystko w czterech scianach - tak zeby kumple sie nie dowiedzieli , bo wy jestescie przeciez macho i zadna dupa Wami nie bedzie dyrygowala ! Poza tym , nawet gdyby , ktorys probowal " wychowac "sobie kobitke , to niestety , czasy sie zmienily . Kobiety wiedza jak maja sie obronic przed "sila" frajera . Za takie metody wychowawcze , mozecie sobie spedzic pare lat na " wczasach " . Kapral , Ty albo cieciem jestes do potegi i probujesz na forum pokazac jaki z Ciebie macho , albo po prostu zwyczajnym ch*jem , ktory nie ma szacunku do kobiet i napewno nie zasluguje na zadna z nich . Kozy tez bym Ci nie dala ! ?Takze nie licz na to , ze jezeli ktoras czegos nie zrobi , to nastepna to machnie z pocalowaniem reki !



Nie wiem jak tam wszystkie dziewczyny, ale spora większość które znam gotują zwyczajnie ch*jowo, lub nie potrafią wcale. Więc nigdy nie liczę na obiad od dziewuchy, wolę zrobić coś sam i konkretnie zjeść. Wrzucić ciuchy do automatu, to nie jest wielka filozofia, teraz już mało kto pierze ręcznie. A seks z kłodą, to już bardziej przyjemne jest zwalenie konia. Więc o czym kobieto pie**olisz?

Szacunek do kobiet trzeba mieć, a w drugą stronę to już nie? Ja pie**ole, ja myślałem że to tylko nastki jeszcze tak mają, ale okazuje się że nie tylko..

paulinka25094

2013-05-13, 16:48
Nabs napisał/a:



Nie wiem jak tam wszystkie dziewczyny, ale spora większość które znam gotują zwyczajnie ch*jowo, lub nie potrafią wcale. Więc nigdy nie liczę na obiad od dziewuchy, wolę zrobić coś sam i konkretnie zjeść. Wrzucić ciuchy do automatu, to nie jest wielka filozofia, teraz już mało kto pierze ręcznie. A seks z kłodą, to już bardziej przyjemne jest zwalenie konia. Więc o czym kobieto pie**olisz?

Szacunek do kobiet trzeba mieć, a w drugą stronę to już nie? Ja pie**ole, ja myślałem że to tylko nastki jeszcze tak mają, ale okazuje się że nie tylko..



W druga stronę tez to działa . W zasadzie nie wiem o co ci chodzi . Nie czytałeś do końca , więc nie wiesz co miałam na myśli . A wnioski wyciągasz .

danis008

2013-05-13, 18:00
paulinka25094 napisał/a:

tak sie wypowiadacie ambitnie , a prawda jest taka , ze bez kobiet byscie kuzwa albo zgineli , albo wzajemnie zapinali sie w tylki . Narzekacie na nas , jakie to my zle , jakie okrutne i nie wiem jakie jeszcze . Ale jak wracacie do domu z pracy , chcecie wpierdzielic dobry obiadek , miec czyste szmaty i wieczorem sie pobzykac , to pucujecie sie jak szczeniaczki do glaskania . Oczywiscie , to wszystko w czterech scianach - tak zeby kumple sie nie dowiedzieli , bo wy jestescie przeciez macho i zadna dupa Wami nie bedzie dyrygowala ! Poza tym , nawet gdyby , ktorys probowal " wychowac "sobie kobitke , to niestety , czasy sie zmienily . Kobiety wiedza jak maja sie obronic przed "sila" frajera . Za takie metody wychowawcze , mozecie sobie spedzic pare lat na " wczasach " . Kapral , Ty albo cieciem jestes do potegi i probujesz na forum pokazac jaki z Ciebie macho , albo po prostu zwyczajnym ch*jem , ktory nie ma szacunku do kobiet i napewno nie zasluguje na zadna z nich . Kozy tez bym Ci nie dala ! ?Takze nie licz na to , ze jezeli ktoras czegos nie zrobi , to nastepna to machnie z pocalowaniem reki !




te lalka pochwal się jakie podchody robicie jak chcecie nowe szmatki lub inne pierdoły. prawda jest taka że bez was mężczyzna ma więcej spokoju a co za tym idzie kasa z portfela nie leci na pierdoły bez których kobieta się nie "obejdzie" bo przecież nowe szmatki co chwile to super ważny wydatek mimo że ten syf jest noszony przez moment i do szafy. szacunku do was nie mamy bo na ten szacunek nie zasługujecie każda kobieta niby jest inna ale cechy są podobne więc nie pierdziel głupot lala :roll:

paulinka25094

2013-05-13, 18:11
danis008 napisał/a:




te lalka pochwal się jakie podchody robicie jak chcecie nowe szmatki lub inne pierdoły. prawda jest taka że bez was mężczyzna ma więcej spokoju a co za tym idzie kasa z portfela nie leci na pierdoły bez których kobieta się nie "obejdzie" bo przecież nowe szmatki co chwile to super ważny wydatek mimo że ten syf jest noszony przez moment i do szafy. szacunku do was nie mamy bo na ten szacunek nie zasługujecie każda kobieta niby jest inna ale cechy są podobne więc nie pierdziel głupot lala :roll:



Te lolo , odpie**ol się od mojej osoby , żadnego faceta nigdy nie prosiłam o żadne szmaty . Sama sobie zarabiam swoje własne pieniądze i sama sobie nimi gospodaruję . Nie musisz miec szacunku do mnie , miej szacunek do wlasnej matki , bo to Ona cie na świat wydała . Wiem co to jest życie i co znaczy utrzymywać się od wczesnej młodości samodzielnie . Nie musze mieć przydupasa , który będzie mi sponsorował pierdoły , które i tak na ch*j się zdadzą . Pomyśl , zanim coś napiszesz

danis008

2013-05-13, 18:41
paulinka25094 napisał/a:



Te lolo , odpie**ol się od mojej osoby , żadnego faceta nigdy nie prosiłam o żadne szmaty . Sama sobie zarabiam swoje własne pieniądze i sama sobie nimi gospodaruję . Nie musisz miec szacunku do mnie , miej szacunek do wlasnej matki , bo to Ona cie na świat wydała . Wiem co to jest życie i co znaczy utrzymywać się od wczesnej młodości samodzielnie . Nie musze mieć przydupasa , który będzie mi sponsorował pierdoły , które i tak na ch*j się zdadzą . Pomyśl , zanim coś napiszesz




lalka szacunek do matki to jedno a pierdoły które piszesz to drugie wszystkie macie podobne cechy jak trwoga to do boga czytaj swojego faceta. ogólnie to jak byś mi tak w związku rozkazywała,ograniczała na różne sposoby a sama czerpała z "życia" to spakowałbym ci klamoty i do widzenia :roll:
ps. teraz o tyle dobrze że facet może zabezpieczyć mieszkanie na wypadek walki kobiety w sądzie ;-)

paulinka25094

2013-05-13, 18:58
danis008 napisał/a:




lalka szacunek do matki to jedno a pierdoły które piszesz to drugie wszystkie macie podobne cechy jak trwoga to do boga czytaj swojego faceta. ogólnie to jak byś mi tak w związku rozkazywała,ograniczała na różne sposoby a sama czerpała z "życia" to spakowałbym ci klamoty i do widzenia :roll:
ps. teraz o tyle dobrze że facet może zabezpieczyć mieszkanie na wypadek walki kobiety w sądzie ;-)



No na szczęście mam swoje mieszkanie , swoja kasę i nie muszę prosić sie owego boga czytaj faceta ;) wszystko robię sama , na wszystko sama pracuje i wszystko mam tylko dzięki swojej ciężkiej pracy . No i mimo , że jeden osobnik Waszej płci bardzo mnie skrzywdził , to nie potępiam facetów . tobie radzę to samo . Poza tym samotna matka nie ma za bardzo możliwośći ' czerpania z życia "

Plecionkarz

2013-05-13, 19:20
paulinka25094, Zaczęło się od narzekania, a skończyło na użalaniu. Tak myślałem, że por*chał i zostawił. ;) Przejrzał cię jaka jesteś i sobie poszedł co nazwałaś skrzywdzeniem. A ta twoja ciężka praca to pewnie mieszkanko od rodziców i alimenty od tego nieszczęśnika.

psemeq

2013-05-13, 19:22
Hmmm... Jakie to dziwne... Jakie to wszystko jednostronne... Kobieta jak narzuca swoje zasady na faceta jest ok bo równouprawnienie... Facet próbuje to cham i prostak... Ogarnijcie się, bo tak działają murzyni - powiesz mu coś to jesteś rasista, a jemu nie możesz nic zabronić...

paulinka25094

2013-05-13, 19:38
Plecionkarz napisał/a:

paulinka25094, Zaczęło się od narzekania, a skończyło na użalaniu. Tak myślałem, że por*chał i zostawił. ;) Przejrzał cię jaka jesteś i sobie poszedł co nazwałaś skrzywdzeniem. A ta twoja ciężka praca to pewnie mieszkanko od rodziców i alimenty od tego bandziora.



Ha , no ciekawy scenariusz , ale nie trafiony . Nie uzalam sie , tylko uswiadamiam co niektorych , ze nie trzeba miec podejscia anty tylko dlatego , ze trafilo sie na kogos poj***nego . zastanow sie zanim cokolwiek napiszesz , bo gowno wiesz o tym kto przez co przeszedl . Ja jestem dumna ze swoich osiagniec . wychowaj sie dupku w bidulu i bez rodzicow , zacznij za siebie zarabiac w wieku 18 lat . Jezeli masz rodzicow , ktorzy ci pomogli - spoko . Ja dalam sobie rade sama i jakos nie zauwazylam zebym sie uzalala nad soba . Zycie to nie k***a bajka o krolewnie sniezce . Alimenty ? Prosze cie . A dla twojej wiadomosci - to ja odeszlam , jezeli juz tak bardzo cie to nurtuje . Sa ludzie i parapety ...

EternalRanger

2013-05-13, 19:59


Przestań robić spacje przed znakami interpunkcyjnymi.

Sidowski

2013-05-13, 20:05
paulinka25094 napisał/a:



Ha , no ciekawy scenariusz , ale nie trafiony . Nie uzalam sie , tylko uswiadamiam co niektorych , ze nie trzeba miec podejscia anty tylko dlatego , ze trafilo sie na kogos poj***nego . zastanow sie zanim cokolwiek napiszesz , bo gowno wiesz o tym kto przez co przeszedl . Ja jestem dumna ze swoich osiagniec . wychowaj sie dupku w bidulu i bez rodzicow , zacznij za siebie zarabiac w wieku 18 lat . Jezeli masz rodzicow , ktorzy ci pomogli - spoko . Ja dalam sobie rade sama i jakos nie zauwazylam zebym sie uzalala nad soba . Zycie to nie k***a bajka o krolewnie sniezce . Alimenty ? Prosze cie . A dla twojej wiadomosci - to ja odeszlam , jezeli juz tak bardzo cie to nurtuje . Sa ludzie i parapety ...



Czyli darmowa chata z bidula, wszystko tłumaczy. A jak zaszłaś to innych nie obwiniaj. Gumki są w każdym sklepie, trzeba tylko wiedzieć jak ich użyć. Widać wy wszystkie z domów dziecka takie jakieś zj***ne na punkcie własnego ego i macie agresywne podejście do wszystkiego co was otacza.

paulinka25094

2013-05-13, 20:16
Sidowski napisał/a:



Czyli darmowa chata z bidula, wszystko tłumaczy. A jak zaszłaś to innych nie obwiniaj. Gumki są w każdym sklepie, trzeba tylko wiedzieć jak ich użyć. Widać wy wszystkie z domów dziecka takie jakieś zj***ne na punkcie własnego ego i macie agresywne podejście do wszystkiego co was otacza.



Nastepny madry sie k***a wypowiedzial :D no gratuluje !!! widze , ze nie mamy o czym rozmawiac . I czy ja cie za cos obwiniam ? Istnieje cos takiego jak ciaza planowana . we wszystkich dziewczynach z bidula widzisz dz**ki ?! Fajny tok myslenia kolo . Mieszkanie z bidula ? Z dupy k***a . Jezeli myslisz , ze panstwo jest takie skore do rozdawania mieszkan , to jestes w bledzie . Wychodzisz i gowno ich obchodzi gdzie pojdziesz . Za duzo programow typu " uwaga " ogladasz czlowieku .

Sidowski napisał/a:



Czyli darmowa chata z bidula, wszystko tłumaczy. A jak zaszłaś to innych nie obwiniaj. Gumki są w każdym sklepie, trzeba tylko wiedzieć jak ich użyć. Widać wy wszystkie z domów dziecka takie jakieś zj***ne na punkcie własnego ego i macie agresywne podejście do wszystkiego co was otacza.



Ja jestem z natury bardzo spokojny czlowiek , wiec nie wiem po kiego mnie oceniasz , nie znajac mnie ! Puknij sie w leb , ale nie za mocno , zeby ci echo zebow nie wybilo

Sidowski

2013-05-13, 20:20
Nie gadaj, że nie dostałaś chaty bo każdy wie, że wychodząc z bidula przysługuje Ci mieszkanie komunalne, jeśli nie ma to socjalne i zasiłek ok. 600zł przeciętnie. I nie, nie oglądam telewizji, wiem bo znam parę osób z biduli i wiem na jakich zasadach to się odbywa.