18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta

Ra...........hi • 2013-05-12, 18:37
Jeśli kobieta mówi Ci: "RÓB CO CHCESZ"

To jeśli Ci życie miłe, za ch*j nie rób tego czego chcesz.

paulinka25094

2013-05-13, 20:24
Sidowski napisał/a:

Nie gadaj, że nie dostałaś chaty bo każdy wie, że wychodząc z bidula przysługuje Ci mieszkanie komunalne, jeśli nie ma to socjalne i zasiłek ok. 600zł przeciętnie.



mieszkanie przysluguje , jezeli gmina ma lokale socjalne , a jezeli nie , to niestety . Zasilek sie otrzymuje do momentu ukonczenia szkoly , dokladnie 480 zl . I to nie zawsze , bo jezeli masz ummowe o prace to gowno dostaniesz . Mozesz sie ze mna sprzeczac na rozne tematy , ale nie na ten . Mieszkanie mam SWOJE , a nie z bidula . I zapie**alam tez SAMA . A jezeli bym nawet dostala jakas klitke , to bylby to jeden pokoj zagrzybiony i w takiej dzielnicy , ze wolalabym sobie w leb jebnac , niz tam mieszkac .

Mockba

2013-05-13, 20:50
Juz koniec ? :mrgreen:

paulinka25094

2013-05-13, 20:56
Mockba napisał/a:

Juz koniec ? :mrgreen:



Mam nadzieje :p

paulinka25094

2013-05-13, 21:10
Plecionkarz napisał/a:

Wstrząsająca historia. :shock:



Tia , nie tak wstrzasajaca jak ty sam

EternalRanger

2013-05-13, 21:47
Powtórzę się, przestań do k***y nędzy używać spacji przed znakami interpunkcyjnymi.


majkel3

2013-05-13, 22:00
Przyłączam się do EternalRanger, naucz się k***a podstaw interpunkcji albo nie pisz wcale.

paulinka25094

2013-05-13, 23:33
majkel3 napisał/a:

Przyłączam się do EternalRanger, naucz się k***a podstaw interpunkcji albo nie pisz wcale.



Zjebaj się , będę pisała jak mi się podoba , a jak coś ci nie pasuje , to nie czytaj :D won do piekła k***o wściekła !!!

Sidowski

2013-05-14, 15:37
paulinka25094 napisał/a:



Zjebaj się , będę pisała jak mi się podoba , a jak coś ci nie pasuje , to nie czytaj :D won do piekła k***o wściekła !!!



To idź pisać gdzie indziej i wróć jak nauczysz się poprawnej interpunkcji.

mi...........07

2013-05-14, 18:31
Panowie spokojnie, my kobiety mamy swoje "za uszami" ale bez przesady, mnie bawią kawały antyfeministyczne tak samo jak te całkowicie przeciwne. Prawda jest taka, że każdy oczekuje od życia, związku i partnera czegoś innego, ważne żeby znaleźć drugą połówkę, której oczekiwania będą zbieżne z naszymi. Są kobiety które lubią macho inne pantoflarzy i to samo z drugiej strony, są mężczyźni którzy chcą mieć w domu drugą mamusię, tylko taką którą można jeszcze wziąć do łóżka i wcale nie musi być głupia, może po prostu tak lubi, inni wolą bystre , samodzielne i z własnym zdaniem. Jednak duża część ludzi nie ma sprecyzowanych oczekiwań, zakoch*jesz się i jak reszta się ułoży, to po co roztrząsać kto jest jakim typem? Kończąc optymistycznym akcentem: ja jestem typową kobietą, mam humorki, mam własne zdanie i oczekuję szacunku, ale kocham swojego męża najbardziej na świecie, jest bystry, zaradny i pracowity, jest dobrym przyjacielem, ojcem i wspaniałym kochankiem, ma wady-podobnie jak ja , ale się nie licytujemy, kto kogo ma słuchać, role nam się same ustaliły, on pracuje jak prawdziwy facet utrzymuje rodzinę a ja jak każda kura domowa wychowuję dzieci i czekam z obiadkiem, ale nigdy nie usłyszałam, że to mój obowiązek, po prostu tak było trzeba dla dobra naszej rodziny, ale przy moim silnym i męskim mężu zawsze czuję się piękna, seksowna i mądra, dlatego życzę i wam żebyście znaleźli to czego szukacie :-D Pozdrawiam

pluto_cmg

2013-05-14, 22:04
pie**olicie głupoty jak w sejmie.. :-D

paulinka25094

2013-05-14, 23:33
mila07 napisał/a:

Panowie spokojnie, my kobiety mamy swoje "za uszami" ale bez przesady, mnie bawią kawały antyfeministyczne tak samo jak te całkowicie przeciwne. Prawda jest taka, że każdy oczekuje od życia, związku i partnera czegoś innego, ważne żeby znaleźć drugą połówkę, której oczekiwania będą zbieżne z naszymi. Są kobiety które lubią macho inne pantoflarzy i to samo z drugiej strony, są mężczyźni którzy chcą mieć w domu drugą mamusię, tylko taką którą można jeszcze wziąć do łóżka i wcale nie musi być głupia, może po prostu tak lubi, inni wolą bystre , samodzielne i z własnym zdaniem. Jednak duża część ludzi nie ma sprecyzowanych oczekiwań, zakoch*jesz się i jak reszta się ułoży, to po co roztrząsać kto jest jakim typem? Kończąc optymistycznym akcentem: ja jestem typową kobietą, mam humorki, mam własne zdanie i oczekuję szacunku, ale kocham swojego męża najbardziej na świecie, jest bystry, zaradny i pracowity, jest dobrym przyjacielem, ojcem i wspaniałym kochankiem, ma wady-podobnie jak ja , ale się nie licytujemy, kto kogo ma słuchać, role nam się same ustaliły, on pracuje jak prawdziwy facet utrzymuje rodzinę a ja jak każda kura domowa wychowuję dzieci i czekam z obiadkiem, ale nigdy nie usłyszałam, że to mój obowiązek, po prostu tak było trzeba dla dobra naszej rodziny, ale przy moim silnym i męskim mężu zawsze czuję się piękna, seksowna i mądra, dlatego życzę i wam żebyście znaleźli to czego szukacie :-D Pozdrawiam



Jak milo przeczytac cos sensownego ...

Jackyll

2013-05-16, 00:42
No to powiem, że bardzo się wykształciłaś, że zarabiasz na tyle, żeby w ok. 6 lat zarobić na mieszkanie. Okazuje się, że małzeństwa biorące kredyty na 15-20 lat to jakiś mit, jak tu koleżanka zarobiła na "swoje" mieszkanie już po 5-6 latach. No chyba, że to szybki zarobiek na telefon... Bo z tego co wiem to kawalerki kosztują w mieście mniej więcej od 60 000zł oczywiście z piecem. To mniej więcej 1000zł miesięcznie odłożyłaś no to gratuluję gospodarności i dobrej pracy...... ale jak siedzisz za granicą to zmienia postać rzeczy ;-) .

paulinka25094

2013-05-16, 09:02
Jackyll napisał/a:

No to powiem, że bardzo się wykształciłaś, że zarabiasz na tyle, żeby w ok. 6 lat zarobić na mieszkanie. Okazuje się, że małzeństwa biorące kredyty na 15-20 lat to jakiś mit, jak tu koleżanka zarobiła na "swoje" mieszkanie już po 5-6 latach. No chyba, że to szybki zarobiek na telefon... Bo z tego co wiem to kawalerki kosztują w mieście mniej więcej od 60 000zł oczywiście z piecem. To mniej więcej 1000zł miesięcznie odłożyłaś no to gratuluję gospodarności i dobrej pracy...... ale jak siedzisz za granicą to zmienia postać rzeczy ;-) .



Z doświadczenia to wiesz? Jak się myśli głową, nie ch*jem, jak w twoim przypadku, to się ma. Poza tym nie wiem skąd ci się nasunęła myśl, że mieszkam w mieście. Nie będę się rozpisywać na temat spółdzielni mieszkaniowych i prawie lokatorskim, bo i tak nie zrozumiesz. Riposty masz tak samo ch*jowe jak tok myślenia