18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia o zupę dla Polaków

discoteq • 2022-05-24, 12:30
Wymiana zdań z wolontariuszkami.

Krak

2022-05-25, 07:55
discoteq napisał/a:

Wymiana zdań z wolontariuszkami.


sp***olenie i logika umysłowa typa.
Na miejscu tej kobiety powiedziałbym , ze koleżanka nasikała do tej zupy i nie chce zeby Polak na polskiej ziemi jadł zupę ze szczynami.

ActAnonymous

2022-05-25, 08:21
OpenStreetMaps napisał/a:

Takie durne komentarze tylko zabijają w ludziach chęć zawalczenia o cokolwiek.
Pier***ona mentalność niewolników!
I myślenie typu siedź cicho ni nie wychylaj się rób to co ci każą, łaź w maseczce bo inni też łażą.
Wychowywanie spolegliwego pie**olniętego społeczeństwa od dziecka na bajeczkach o pokornym cielęciu co dwie matki ssie,
a potem pokornie daje się prowadzić na rzeź
no i pozamiatane no i cześć!





Zawalcz sobie o papier toaletowy jeszcze :lol:

Makulata

2022-05-25, 08:23
Garnki_za_zeta napisał/a:

No bo talerz zupy dla osoby, której być może rozj***ło całą chałupę i przywędrowała wiele kilometrów z mizernym bagażem podręcznym to faktycznie wykracza poza wszelkie k***a proporcje. Jebnijcie się w łeb wszyscy przyklaskujący temu zjebowi z filmu. Myślicie, że ci ludzie wyciągnęli szczęśliwy los na loterii, bo mogą w cywilizowany sposób zjeść ciepły posiłek?



Tak.

gacek2121

2022-05-25, 08:40
Film już ma trochę czasu ale nie zmienia faktu że takie rzeczy się dzieją. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, bo kiedyś miałem okazję rozmawiać z tego typu paniani że one mają odgórne nakazy (kiedyś kobieta mówiła że woli dać jednak "zupe" komukolwiek - wolontariuszom, służbom, itd niż na koniec dnia wylać w kanał bo tak się dzieje I ZADNA ORGANIZACJA NIE POWIE NIC O MARBKWANIU POZYWIENIA) a co do naszych "somsiadow" matki z dziećmi jechały do Polski wyrabiały pesele j w przeciągu 6/7 dni wracali do siebie, osoby czasem wracały w tym samym dniu zapytane dlaczego przeciez u was jest wojna odpowiadaly że wyobrażały sobie inaczej ta pomóc myślały że dostaną lokum- mieszkanie a tu trzeba czekać..., obecnie nie ma praktycznie wcale osób uciekających przed wojną( jak się zdarzają to promile) większość to typowy kombinatorskie przekraczanie granicy. A te ogromne kolejki na granicach wschodnich ? Przecież te auta nie jadą na wojnę, polityka Ukrajny spowoodwqla że handlarze ściągają auta na potęgę bo teraz im się bardziej opłaca a większość z nich ma nalepiony czerwony krzyż i skomlą o przejazd bez kolejki bo to na wojnę pojazdy...
Tak wiem jestem rosyjskim trollem, bo przecież każdy inaczej myślący w tej sprawie nim jest (troche sie w tym temacie moge wypowiedziec bo pracuje bezposrednio z naszymi wschodnimi sasiadmai)... podobnie było z covidem kto się nie szczepił był szurem a tu nagle duża część społeczeństwa przeżyła cobida bez stwierdzonego zarażenia i BEZ SZCZEPIENIA.

predatorpenetrator

2022-05-25, 09:15
OpenStreetMaps napisał/a:

Takie durne komentarze tylko zabijają w ludziach chęć zawalczenia o cokolwiek.
Pier***ona mentalność niewolników!
I myślenie typu siedź cicho ni nie wychylaj się rób to co ci każą, łaź w maseczce bo inni też łażą.
Wychowywanie spolegliwego pie**olniętego społeczeństwa od dziecka na bajeczkach o pokornym cielęciu co dwie matki ssie,
a potem pokornie daje się prowadzić na rzeź
no i pozamiatane no i cześć!



Dzięki Prawdziwym Polakom jak Ty wiem, że nigdy się nie poddam i będę walczył z systemem. Jutro z samego rana pójdę zapie**olić wór zabawek dla dzieci z domu dziecka, bo przecież zabawki powinny być dla wszystkich dzieci, a nie tylko sierot!

~Angel

2022-05-25, 09:20
Kolejny temat o ukraińcach a wy jedyne co potraficie robić to skakać sobie do gardeł i wyzywać siebie na wzajem.

Potem zdziwienie że zamykamy takie tematy bo nie potraficie zachować minimum kultury w swych wypowiedziach.