18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia o zupę dla Polaków

discoteq • 2022-05-24, 12:30
Wymiana zdań z wolontariuszkami.

pajonk

2022-05-24, 18:42
Ja pie**ole, kolejny wojownik z konfederacji co pod każdy temat jest w stanie podpiąć maseczki.

Dot

2022-05-24, 18:43
pracującego polaka na polskiej ziemi stac na miske zupy dziennie, jak komus sie nie chce robic na polskiej ziemi to niech nie liczy na kolejny socjal

discoteq

2022-05-24, 18:46
tigerqaz napisał/a:

Wpuścili gówno do kraju i będą za nich płacić.


Mała poprawka, będziemy, a w zasadzie już to robimy.

tigerqaz napisał/a:

Jestem od urodzenia polakiem i jak k***a widzę co dostają oni i w jakich kwotach, to ch*j mnie strzela.
...
Polska wpuściła do kraju Konia Trojańskiego, który zniszczy nas od środka.


Już Nas niszczy :D Decyzje, które zostały podjęte, były podejmowane jak to zwykle bywa, za Naszymi plecami.
No ale, u Nas się tak przelewa, że rozdawać można... :lol: Ludzie nie kumają, że na przestrzeni czasu jest to dla Nas katastrofa. Nas po prostu na to nie stać. W tej chwili co 9-my (lub 10-ty) człowiek w Polsce to Ukrainiec (wg statystyk licząc tych niby-wojennych oraz tych, którzy byli wcześniej, choć te statystyki pewnie też zakłamane), i jak taki rząd w końcu zrozumie swój błąd to i tak h*ja zrobi, bo jest ich Tu zdecydowanie za dużo żeby można było coś zrobić. Wtedy wojna rozegra się Tu, na ulicach, wojna domowa.

Nyrewesa napisał/a:

Podaj adres. Skoro wiesz o takim przypadku, to podziel się wiedzą z nami.


To żadna nowość, moi znajomi pozbyli się uchodźców przy pomocy Policji, bo wzięli pod dach na 2 tygodnie, po tym okresie poprosili, żeby się wyprowadzili, jak to było ugadane, a oni do nich, żeby sami spier**lali. Takich przypadków pewnie jest wiele.

Garnki_za_zeta

2022-05-24, 18:59
djpyza napisał/a:

trzeba pomagać ale z rozsądkiem



No bo talerz zupy dla osoby, której być może rozj***ło całą chałupę i przywędrowała wiele kilometrów z mizernym bagażem podręcznym to faktycznie wykracza poza wszelkie k***a proporcje. Jebnijcie się w łeb wszyscy przyklaskujący temu zjebowi z filmu. Myślicie, że ci ludzie wyciągnęli szczęśliwy los na loterii, bo mogą w cywilizowany sposób zjeść ciepły posiłek?

lolaxxdd

2022-05-24, 19:03
do roboty PACANIE i se kup te zupę , kretynie nie ogarniasz sytuacji mogłeś morde pokazać

myślisz że oni przyszli po tę zupę bo ją tak bardzo lubią ,,,oby ciebie spotkał taki los ,,,

Brocha

2022-05-24, 19:21
Rozpie**ala mnie to! Roszczeniowa j***na cebula nie rozumie ze to żarcie jest dla tych którzy uciekli przed wojną. Chcesz się nażreć za free są ośrodki dla bezdomnych i darmowe stołówki gdzie taka k***a napełni swój roszczeniowy ryj aż się posra. Zrozumcie ludzie ze możemy kiedyś być w takiej samej sytuacji jak oni, w obcym kraju bez niczego, z kilmkoma torbami, co wtedy? Wszyscy obcy, zero perspektyw, języka i niewiadomo kiedy wojna się skończy. Powrót do domu gdzie wszystko jest rozj***ne i perspektywa (normalnego ) życia to kilka lat ciężkiej pracy żeby wszystko odbudować.

Brzydzę się takimi k***ami! To ludzie śmieci ale takich parchów jest sporo w każdej społeczności. Roszczeniowość "rodakow" bo ja jestem Polak, mi się należy i ch*j z resztą... Życzę każdej takiej k***ie przeżycia trudnych chwil gdzie potrzebna będzie bezinteresowna pomoc kogoś obcego.

Nie pasuje k***ie, niech nie wspiera, nie pie**oli a zajmie się swoim podwórkiem. Rząd nas dyma jak bure suki, tu te parchate k***y mają pole do popisu.

Naród wspaniały, tylko ludzie k***y!

boguslaw1234

2022-05-24, 19:32
A mnie to już pie**oli co kto komu daje i nie daje i za czyje.
Sam sobie zamówię pizzę póki mnie jeszcze stać. Bo za rok o tej porze to pewnie pójdę na śmietnik za pizzerią wyjeść sobie okruchy z kartonu i żeby chociaż trochę sosiwa zostało do tego.

tranzystor

2022-05-24, 20:24
Facet szybko się zorientował, że ukraińcy mają w Polsce więcej przywilejów niż Polacy. Polacy mają tylko zapie**alać, płacić podatki i utrzymywać przybyszy z ukrainy. Ciekawe gdzie są ci obrońcy polskości, którzy tak się bali ciapatych na socjalu.

Wiewór

2022-05-24, 20:54
OpenStreetMaps napisał/a:

Takie durne komentarze tylko zabijają w ludziach chęć zawalczenia o cokolwiek.
Pier***ona mentalność niewolników!
I myślenie typu siedź cicho ni nie wychylaj się rób to co ci każą, łaź w maseczce bo inni też łażą.
Wychowywanie spolegliwego pie**olniętego społeczeństwa od dziecka na bajeczkach o pokornym cielęciu co dwie matki ssie,
a potem pokornie daje się prowadzić na rzeź
no i pozamiatane no i cześć!



Chcesz zupę to k***a idź do pracy i sobie kup.
pie**olone polskie roszczeniowe karaluchy. Nasłuchają się morawieckieo i później tylko dej bo mi się należy.


Mielzky97

2022-05-24, 20:55
Tak czytając te wasze wypociny myśle , ze każdy ma w swoim zdaniu coś prawdy .
Wiadomo ze nasi krajanie którzy przyszliby tam na sępa bo darmoszka a nie chcą pracować to sam bym nic nie dał .
Ale z drugiej strony jeśli byliby Ci tacy co są w potrzebie to warto by było dać i pomoc a jeśli nie pomogli to już upainskie sk***ysynstwo by było .
Dziwie się ze tak łatwo łatwo i jedni drudzy dajecie tak łatwo się napuszczać na siebie , to tylko o waszej podatności na manipulacje pokazuje . Nie chce obrażać ale proszę was . Zacznijcie k***a myśleć samodzielnie .
Z dwóch stron słyszy się o upaincach i o naszych rodakach , ale nie znaczy ze jak jest jedna czarna owca w stadzie to całe trzeba wyrżnąć . Wiele się słyszy o jednych i drugich ale po co mam przytaczać . Ja gdy myśle o ukrach widzę obrazek ze stycznia jak we Lwowie sobie święto urodzin bandery robią . A tfu scierwa

focusek

2022-05-24, 21:02
wy polaczki to lubicie byc dymani w czoko, ukrainiec ruski to jedna swolocz a wy sie wpie**alacie w nie swoja wojne cioty. pis juz rozj***l ten kraj wiec jak wujcio putin bedzie chcial to przejedzie ja w 3 dni :) a szczekacie jak glupie p*zdy a ch*ja do gadania w europie macie.

Dzisiaj

2022-05-24, 21:10
ooooo k***a nawet mi sie nie chce czytac komentrarzy. Napisze tylko tyle co powiedzial recznik prasowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych :

Polacy sa SLUGAMI narodu ukrainskigo a polacy maja spelniac kazde zyczenia ukraincow.

Kazdy kto uwaza inaczej to k***a, kacap i ruski agent (ironia)

dominik666

2022-05-24, 21:11
Zacznijmy od najważniejszego: jakie k***a mu się należy? Żarcie widoczne na filmie jest zrobione dla ludzi co uciekają ze swojego kraju przed wojną. Kolejny j***ny sęp co myśli że za darmo może coś wyżebrać. Często robimy imprezy gdzie jest grochówka w gratisie, albo coś w tym stylu- poczęstunek. To potrafią k***y z termosem mercedesem podjechać, j***ne socjalistyczne odpady prlu. Te same k***y biją się o karpia pięćdziesiąt groszy tańszego na kilogramie i o atrapę burgera w mac donaldzie. Tfu jak ja wami gardzę i te j***ne ruskie sp***oliny co sapią w komentarzach, ch*j wam do ryja i żebyście w tę zimę z głodu zdechli i żeby ktoś waszą agonię nagrał i tu wrzucił .

Oooooo

2022-05-24, 21:34
On ledwo oddycha,dajcie mu zupy.

djpyza

2022-05-24, 21:35
Bombas napisał/a:

W tym, że nie sp***ala przed wojną, umie język Polski, od ręki dostanie robotę i może sobie zarobić.
Więc niech wypie**ala do roboty zarobić na zupę, a jak ma jakieś obiekcje to niech zdycha z głodu, śmiecia i pasożyta mniej, a dla normalnej części społeczeństwa lepiej. Jakby przy mnie zaczęli rozlewać zupę jakimś pie**olonym nierobą "soli" tej cebulowej ziemi to ja bym ich opie**olił, bo nie życzę sobie żeby takie mendy wpie**alały za moje.
j***ć państwo socjalne i wszystkich socjalistów, bym was najchętniej ładowarką do pieca ładował na utylkę, co za tupet k***a. Gaz podrożał to by się k***nioxy na coś przydały w formie opału, przynajmniej raz w życiu.
Nie dość, że żyją za cudze to jeszcze mają czelność mordę otwierać, mądrzyć się i pie**olić swoje gówno warte racje, które są kompletnie odcięte od rzeczywistości. Podstaw funkcjonowania świata taki ameb nie rozumie, a k***a pie**oli, tfu wam na ryj.
Jak mnie to wk***ia



takie typ jak ty widzą tylko jedno bo ja pracuję to k***a jestem panem świata idioto j***ny każdy pracuje bo musi ! ale na jakąś godność dla każdego człowiek przysługuje ! a jak żałujesz komuś jedzenia bo jest czarny czy k***a menel czy starsza pani ! to jesteś j***nym chwastem ! i możesz pracować i zarabiać j***ne miliony i tak jesteś zwykłym śmieciem ! bo masz w głowie tylko bo ty pracujesz ^że się tacy k***a sieją sami !