18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia o zupę dla Polaków

discoteq • 2022-05-24, 12:30
Wymiana zdań z wolontariuszkami.

DannyBazooka

2022-05-24, 16:06
ch*j z tymi tekstami o polskiej ziemi itd ale żałowac komus głodnemu miski zupy to jest po prostu kurestwo

TylerPL

2022-05-24, 16:07
Powiedział bym, że to Kamil Durczok, gdyby nie to, że już gryzie piach.

Vinyl

2022-05-24, 16:15
A ja se potrafię wyobrazić że się zabawiam z tymi panienkami :-P

Filemon

2022-05-24, 16:30
bardzo dobrze powiedzial, jesli przyszedl glodny polak to w czym on jest gorszy od ukrainca? zupa sie nalezy kazdemu kto o nia poprosi. A te wszystkie flagi ukrainskie, reklamy po ukrainsku i za niedlugo beda nam sie kazac uczyc ukrainskiego WSTYD! niektorzy rzeczywiscie zapomnieli w jakim kraju sa i na jakiej ziemi! mozna pomagac i trzeba ale takie cyrki jak sa teraz to porazka... jeszcze ta ukraina wam sie odbije czkawka...

djpyza

2022-05-24, 16:40
discoteq napisał/a:

Temat jest jak najbardziej aktualny, czytaj: tak długo aż Ukraińskie Onuce nie wrócą tam skąd przylazły ;/
Jedni są za Kacapami, inni za Banderowcami, ale są też tacy dla których jedni i drudzy to to samo.
Gość na filmiku gada mądrze, bo nie potrafimy pomagać swoim, tym, którzy są blisko.
Pomoc Upaińcom stała się modna na tyle, że większość ludzi pomaga tylko i wyłącznie dlatego, bo pomagają inni ;/ Nie patrząc na to, że ta pomoc w rzeczywistości Nam szkodzi ;/
"Stada Menelstwa" to Nam zjechały.



k***a jeden mądry ! co coś sensownego napisał ! pomaganie wyjdzie nam jeszcze dupą ! trzeba pomagać ale z rozsądkiem. i czemu niby Polak nie może dostać zupy tylko ukrainiec ? co za poj***na logika takich ameb umysłowych. To jak menel prosi mnie żebym mu cos kupił do jedzenia to mam mu nic do jedzenia nie kupić bo to menel wtf !

liana

2022-05-24, 16:41
Typowy polaczek-wyklęty, ból dupe o zupę, tfu na niego.

Bombas

2022-05-24, 17:00
Filemon napisał/a:

bardzo dobrze powiedzial, jesli przyszedl glodny polak to w czym on jest gorszy od ukrainca? zupa sie nalezy kazdemu kto o nia poprosi. A te wszystkie flagi ukrainskie, reklamy po ukrainsku i za niedlugo beda nam sie kazac uczyc ukrainskiego WSTYD! niektorzy rzeczywiscie zapomnieli w jakim kraju sa i na jakiej ziemi! mozna pomagac i trzeba ale takie cyrki jak sa teraz to porazka... jeszcze ta ukraina wam sie odbije czkawka...


W tym, że nie sp***ala przed wojną, umie język Polski, od ręki dostanie robotę i może sobie zarobić.
Więc niech wypie**ala do roboty zarobić na zupę, a jak ma jakieś obiekcje to niech zdycha z głodu, śmiecia i pasożyta mniej, a dla normalnej części społeczeństwa lepiej. Jakby przy mnie zaczęli rozlewać zupę jakimś pie**olonym nierobą "soli" tej cebulowej ziemi to ja bym ich opie**olił, bo nie życzę sobie żeby takie mendy wpie**alały za moje.

j***ć państwo socjalne i wszystkich socjalistów, bym was najchętniej ładowarką do pieca ładował na utylkę, co za tupet k***a. Gaz podrożał to by się k***nioxy na coś przydały w formie opału, przynajmniej raz w życiu.
Nie dość, że żyją za cudze to jeszcze mają czelność mordę otwierać, mądrzyć się i pie**olić swoje gówno warte racje, które są kompletnie odcięte od rzeczywistości. Podstaw funkcjonowania świata taki ameb nie rozumie, a k***a pie**oli, tfu wam na ryj.

Jak mnie to wk***ia

ZielonyGrucha

2022-05-24, 17:02
Jestem cebulakiem, Polska dla Polaków w polskiej ziemi polski duch!

ZajętyPelikan

2022-05-24, 17:07
outline napisał/a:

Czy typ nie jest czasem jakiś poj***ny? D



NIe, on jest niedoj***ny ;)

Budrys2000

2022-05-24, 17:15
Opie**oliłbym michę dobrej pomidorówki ;-)

Bona1

2022-05-24, 17:26
baronturbina napisał/a:

Kalafior, ile rubli Władek ci płaci za zamęt i bycie nikim?



Zmieńcie już repertuar, Władek i jego wypłaty... Onuce i ch*j wie co jeszcze. Kiedy ta 'wojna' się kończy?

piorun343

2022-05-24, 17:47
Już się słyszy że jak ktoś przyjął ukrów pod swój dach to z gospodarza stał się gościem i jeszcze mu grożą milicją!

tigerqaz

2022-05-24, 18:24
DannyBazooka napisał/a:

ch*j z tymi tekstami o polskiej ziemi itd ale żałowac komus głodnemu miski zupy to jest po prostu kurestwo



Mało tego, to co zostanie wyleją do ścieków, ale nie dadzą.
Chłop dobrze mówi, a Ci co bronią tych sk***iałych darmozjadów, powinni z polski wyj***ć. Wpuścili gówno do kraju i będą za nich płacić.

Terror napisał/a:

Pakiet świadczeń rodzinnych dla uchodźców z Ukrainy
Większość osób ...



Jestem od urodzenia polakiem i jak k***a widzę co dostają oni i w jakich kwotach, to ch*j mnie strzela.
Problem ze znalezieniem pracy powiadasz?
A ja myślę, że to problem z chęcią znalezienia pracy.
Byłem na granicy z żoną i Jej koleżanką, która w Warszawie zajmowała się organizowaniem autokaru do Belgii dla uchodźców.
I przyjechali. 48 osób przekroczyło granicę, kobiety z dziećmi, same kobiety (18-26lat) i młodzi panowie.
żadnej starszej osoby, k***a żadnej.
Pokręcili się w czasie postoju na granicy, gdy kierowca odpoczywał a drugi załatwiał formalności.
W tym czasie rozmawiali z innymi uchodźcami i polakami o obecnej sytuacji w Polsce.
Dużo musieli się dowiedzieć, gdyż jak przyszło do odjazdu w dalszą trasę, z 48 j***nych cwaniaków, 39 osób stwierdziło,m że pie**olą jechać do Belgii, skoro w Polsce życie jak w Madrycie. Socjal, kasa, żarcie i dach nad głową za free.
Znaczy za nasze :D
I moja znajoma miała nie lada orzech do zgryzienia, bo w ciągu 2 godzin musiała wymyślić, jak ma zagospodarować już opłacone 39 miejsc w autokarze...
Jestem człowiekiem spokojnym, ale jak to usłyszałem i o całej sytuacji powiedziałem osobom organizującym i opłacającym przejazd, to ich ruszyło.
Stwierdzili, że sami to załatwią i nawet dalej nie pytałem, bo musiałem jechać z żoną do domu.
Ale od tamtego dnia a było to 4 dnia wojny, nie mam za grosz współczucia dla tych pozerów.
Polska wpuściła do kraju Konia Trojańskiego, który zniszczy nas od środka.

Nk108

2022-05-24, 18:30
Kolejny pie**olony patryiota z telefonem

Nyrewesa

2022-05-24, 18:38
piorun343 napisał/a:

Już się słyszy że jak ktoś przyjął ukrów pod swój dach to z gospodarza stał się gościem i jeszcze mu grożą milicją!



Podaj adres. Skoro wiesz o takim przypadku, to podziel się wiedzą z nami.