18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia o zupę dla Polaków

discoteq • 2022-05-24, 12:30
Wymiana zdań z wolontariuszkami.

mygyry

2022-05-24, 21:38
k***a gdzie ja wszedłem, ludzie to gloryfikują jakiegoś pazernego patusa?

PsikutaBezS

2022-05-24, 21:44
Jebaka80 napisał/a:

Trzeba wskrzesić Kuronia to będzie zupa dla Polaków.



I znowu w kolejkach staliby sami taksówkarze. :)

Oooooo

2022-05-24, 21:46
"Polska Polska über alles
Zostawcie też dla mnie jakiś kawałek
Zawsze będzie miejsce żeby gdzieś to wbić
Wymiękasz sk***ielu na widok mej krwi
Wciągnę przyduszę wciągnę przyduszę
Czuję ten dopie**al teraz cię uduszę
Nie jestem k***a sobą nie panuję nad myślami
Czuję jakbym latał gdzieś wysoko nad górami"...

kothletino

2022-05-24, 21:47
Niech sp***alają i niech ich Putin pochłonie - za Wołyń.

Xs...........33

2022-05-24, 21:53
ale wy zj***ni jesteście, o k***a "mentalność niewolników" jaką sp***oliną musisz być żeby tak myśleć o ludziach próbujących pomóc ludziom którym zniszczono domy rakietami.
Coś mi się wydaję że też prujecie się o kolorystykę lidla, że niby ukrainizacja Polski xD j***ni kretyni

rafal_etz

2022-05-24, 21:55
śmiecie z Ukrainy, już niedługo Putin i jego armia zrobią z tym k***idołkiem porządek.
ZA WOŁYŃ !!!!

maupa78

2022-05-24, 22:19
Ale się polacki kasztan zesrał. Gdzie jest duma i honor tego dzielnego narodowca kiedy skamle o talerz zupy xd

sawman

2022-05-24, 23:05
Piękny przykład wojny hybrydowej. By na tyłach śać ferment i zwracać jednych przeciwko drugim.
Kto jest winien tej sytacji ?
j***nY PUTIN, a nie baby które ogórkową na kościach leją.

wertuqq

2022-05-24, 23:27
Szacun dla tych pań za opanowanie. Ja na ich miejscu przypie**oliłbym pajacowi chochlą w durny łeb, aż by mu z plecaka wszystkie "Dzieła zebrane" Korwina powypadały.

bialas888

2022-05-24, 23:46
OpenStreetMaps napisał/a:

Pier***ona mentalność niewolników!



No tak, bo wolni ludzie zapie**alają z kamerami bez celu i rzucają się do obcych ludzi o zupę wartą 3 złote. Husarz pie**olony co musi sobie ryj wycierać swoją polskością, a nie ma godności za grosz.

to...........10

2022-05-24, 23:53
Prawackie ścierwo się rozdarło :D

W dodatku jest właścicielem ziemi, TEJ ziemi! To może niech się tej ziemi nażre jak taki głodny? :amused:

sokol358

2022-05-25, 00:05
Poki co, najwiecej moich pieniedzy zabierali, zabierają i bedą zabierać polacy- na swoje zasiłki

NataliaW

2022-05-25, 00:36
Gość ma rację. Te ścierwa ze wschodu dostały tu socjal, szkoły i każdego innego rodzaju wsparcie... A jak przychodzi polski żul to mu zupy odmawiają bo to Polak.
A poza tym sądzę że Ukraina powinna być zniszczona...
Rosja też. Ze wschodu nigdy nic dobrego oni na zachód nie przynieśli.

dominik666

2022-05-25, 01:13
NataliaW napisał/a:

Gość ma rację. Te ścierwa ze wschodu dostały tu socjal, szkoły i każdego innego rodzaju wsparcie... A jak przychodzi polski żul to mu zupy odmawiają bo to Polak.
A poza tym sądzę że Ukraina powinna być zniszczona...
Rosja też. Ze wschodu nigdy nic dobrego oni na zachód nie przynieśli.



Bo żul jest żulem na własne życzenie, nikt mu nie lał wódy do mordy na siłę. Większość schronisk pomagających bezdomnych ma jedną zasadę: Masz być trzeźwy. Ale żul woli się naj***ć , zeszczać i zesrać w gacie- dlatego żaden żul nie zasługuje na pomoc. Niech łażą po śmietnikach i szukają żarcia, albo zamarzną w zimę.
Jeśli nie widzisz różnicy między obsranym żulem a ludźmi którzy uciekają przed wojną to nie mam pytań.
Kolejny temat: socjal. Spoko, dostali i ch*j. Polacy też dostają i w niemczech i w anglii i w stanach i w wielu krajach tzw. "emigracja zarobkowa" . Tam też są patusy z Polski, które mają wyj***ne na pracę i tylko doją zasiłki. Na tym polega pomoc również emigrantom, idź drzeć p*zdę że cyganie dostają, albo czeczeńcy od lat 90tych. Latami doją kasę i śmieją się w ryj ludziom którzy oferują im pracę. To samo lokalne patusy które napłodziły bękartów i za zasiłki i 500+ kupują szlugi i wódę, albo karyny co pazury robią za ten hajs., a w weekend seba ruchnie i za jakiś czas dodatkowe 500 wpadnie, albo przy odrobinie szczęścia jak dzieciak się urodzi z FASem albo bez oczu to i ze 4000 można wyszarpać. Osobiście znam k***isko co własnemu dziecku które urodziło się głuche nie zrobiła operacji bo im zasiłek upie**olą. Taki nasz kraj piękny.
Idź, protestuj, krzycz że to im nie przysługuje, ch*ja z tym zrobisz oczywiście. Bo jedyne co możesz to podrzeć p*zdę w internecie.

1bolek1

2022-05-25, 07:50
outline napisał/a:

Czy typ nie jest czasem jakiś poj***ny? D



jest,
ale posrańców nigdy nie brakowało, tak jak troli, prowokatorów i zdrajców