18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KALI STRASZY DZIECIAKA ZA RECENZJĘ JEGO PŁYTY

AdioChooJ • 2014-02-19, 23:24
Kto ma racje :roll:



Rap gospodarka to wielkie pieniądze. Jak wiadomo artyści nie znoszą krytyki ponieważ każde złe słowo może przełożyć się na ich reputacje a co za tym idzie zyski z koncertów i ciuchów.

Kali bardzo wziął do siebie wypowiedz chłopca bo nawet nie wiem, czy można go nazwać chłopakiem. To po prostu dziecko. Sam oskarżony o komercję kali pisze - Ale kino Hahaha
Ja Ci Ty siurku przed mutacją pokażę żal jak Cię kiedyś spotkam i puszczę nago w osiedle bo strach karcić takiego małego kasztana.
Ciekawe co zrobisz jak koledzy z klasy co Cię nie lubią zaraz do mnie napiszą na priv i będę w 5 min miał niezbędne info na twój temat.
Ja Cię oduczę bezpodstawnego srania się publicznie i będziesz przykładem dla innych osrajmord, biegającym na waleta po dzielni za to że nie wiesz co to konstruktywna krytyka.
A tak na marginesie to się uśmiałem co nie miara bo Cię kumam prujdupo z komentarzy ale nie sądziłem że przyganiał kocił garnkowi
Pozdrawiam prawdziwych !


Chcemy zauważyć, że w ten sposób narobił dzieciakowi na pewno dużo problemów tylko dlatego, że powiedział co myśli. Czy takie działanie jest uzasadnione? Krytyka w rapie musi być w każdym stopniu i ta konstruktywna i ta przez tzw gimbusów bo jakby nie było to właśnie najmłodszych słuchaczy jest najwięcej.

Samudaripen

2014-02-20, 18:39
k***a kiedyś myślałem, że te wszystkie RPK, Firmy, Ganja Mafie(czy jakoś tak) to pomysłowi kolesie, którzy wymyśleli sposób na zarabianie kasy robiąc debilną "muzykę" ciuchy i gadżety dla debili, a okazuje się że oni naprawdę są takimi cepami i tą swoją muzykę na serio.. o k***a :szczerbaty: w każdym bądź razie i tak ktoś na tym niezłe pieniądze kosi

AlexStrife18

2014-02-20, 19:07
A ja kładę lachę na tego pseudo rapera. Jednym dissem bym tą ciotę zniszczył.
Młody dobrze mu pojechał.
Za takie coś ten cały Kali powinien beknąć.
Bo to podchodzi pod grozby karalne.
Co to za raper co nie umie przyjasc krytyki na klatę? I jeszcze straszy potencialnych słuchaczy ?
p*zda nic wiecej.
Żegnam państwa

Janóż

2014-02-20, 20:16
k***a typowy przedstawiciel prymitywnego gatunku raperów tworzących jedno wielkie gówno.
Bo co można powiedzieć o powtarzającym się w kółko bicie, który jest pięciosekundową zapętloną melodią z podkręconym basem, do którego dokładamy jakiś tekst, który nie musi mieć żadnego sensu, ważne żeby się rymowało, żeby w każdym wersie było niecenzuralne słowo i który z reguły ma na celu obrażenie wrogiego "artysty". k***a przeraża mnie to. Przeraża mnie moje pokolenie, moi znajomi którzy pokończyli 20 lat i jarają się jakimś bonusem, bo się zrzygał podczas wywiadu, albo durnymi filmikami o papieżu z logiem wykopu w rogu, a co niedziela łażą do kościoła.

Daamian4

2014-02-20, 20:55
Hehehe, kali cisnie sie z gimbaza ^^ parodia

ninji

2014-02-20, 21:30
Panowie tak wogóle kto to do k***y nędzy jest "kali"? :-/ to artysta tej samej branży co niejaki pikej???

KhazAkar

2014-02-20, 22:40
vF0G,za Szada nie piwo a skrzynka wódki się należy.
Dobija mnie ten cały pojazd na rap tylko dlatego,że stado baranów przesłuchało byle gówna i pie**oli od rzeczy. Jest sporo raperów w Polsce(mainstream jak i podziemie),gdzie można ich słuchać z przyjemnością i mają przekaz a nie tylko "jp jp jp" czy "jaramy blanta" etc.
I do tej osoby,co napisała,że dobrych raperów w Polsce można zliczyć na palcach jednej ręki powiem tak: Jest ich więcej,tylko "we need to go deeper"w YT.

Sebun

2014-02-20, 23:26
Dzieciak z filmiku to Mega Troll. Nie wierzycie? Obadajcie jego profil na yt.

Co do wypowiedzi Kaliego, czy ktokolwiek mógłby mi pokazać, gdzie została zamieszczona? Bo nie umiem się doszukać, a ciężko w coś takiego uwierzyć.

Jak w prawie każdym temacie na Sadolu mnóstwo oświeconych twierdzących, że Rap to muzyka dla nizin społecznych.

Bo słyszeli piąte przez dziesiąte, widzieli jakiegoś drecha z tanim gównem lecącym z telefonu i na tej podstawie wydają opinię o całym gatunku.
Podobnie miałem okazję wysłuchiwać opinii ludzi pokroju takiego drecha, iż metal to syf, bo to darcie mordy. A czy naprawdę mieli o tej muzyce jakiekolwiek pojęcie? Nie bardzo.

Myślę więc, że można postawić znak równości między głupkami z Sadola, a głupkami drechami.
Obie grupy gówno słyszały i gówno wiedzą

PawlO71

2014-02-21, 00:08
IRONiczny pewnie Tata Ci zabronił słuchać... Gówno wiesz na jego temat.

jestemHEHE

2014-02-21, 02:22
Jakoş wszyscy znawcy, a nikt nie wspomniał o jednym z pierwszych polskich raperów, Kaziku :) ten dopiero umie hejtować!

slawek361

2014-02-21, 15:38
Olien Koneser Szlugów, gadało się z typem kilka razy, popie**olec niezły :D

Gołyniemiec

2015-07-06, 20:15
Kali to j***na komercyjna szmata i nic więcej, niech przyjdzie na moją dzielnicę teraz to dostanie kosą pod żebra za grożenie dziecku, śmieć nie człowiek, zabiłem już siedmiu ludzi to i ósmy na koncie mile widziany.