18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KALI STRASZY DZIECIAKA ZA RECENZJĘ JEGO PŁYTY

AdioChooJ • 2014-02-19, 23:24
Kto ma racje :roll:



Rap gospodarka to wielkie pieniądze. Jak wiadomo artyści nie znoszą krytyki ponieważ każde złe słowo może przełożyć się na ich reputacje a co za tym idzie zyski z koncertów i ciuchów.

Kali bardzo wziął do siebie wypowiedz chłopca bo nawet nie wiem, czy można go nazwać chłopakiem. To po prostu dziecko. Sam oskarżony o komercję kali pisze - Ale kino Hahaha
Ja Ci Ty siurku przed mutacją pokażę żal jak Cię kiedyś spotkam i puszczę nago w osiedle bo strach karcić takiego małego kasztana.
Ciekawe co zrobisz jak koledzy z klasy co Cię nie lubią zaraz do mnie napiszą na priv i będę w 5 min miał niezbędne info na twój temat.
Ja Cię oduczę bezpodstawnego srania się publicznie i będziesz przykładem dla innych osrajmord, biegającym na waleta po dzielni za to że nie wiesz co to konstruktywna krytyka.
A tak na marginesie to się uśmiałem co nie miara bo Cię kumam prujdupo z komentarzy ale nie sądziłem że przyganiał kocił garnkowi
Pozdrawiam prawdziwych !


Chcemy zauważyć, że w ten sposób narobił dzieciakowi na pewno dużo problemów tylko dlatego, że powiedział co myśli. Czy takie działanie jest uzasadnione? Krytyka w rapie musi być w każdym stopniu i ta konstruktywna i ta przez tzw gimbusów bo jakby nie było to właśnie najmłodszych słuchaczy jest najwięcej.

Ra...........py

2014-02-20, 04:31
k***a nie dałem rady tego obejrzeć

to...........um

2014-02-20, 06:59
Who the fuck is kali?

riddick1773

2014-02-20, 08:00
firma go wyj***ła w sumie wychodzi dlaczego. Przepalony pajac jak dla mnie żenada

smoko300

2014-02-20, 10:12
Kali swoją twórczością po prostu przyciąga ludzi jakich przyciąga, między innymi osobnika z filmiku. Robi muzyke pseudo palacze z gimnazjum się jarają no i tak to wychodzi, trzeba mieć właściwe podejście, Ja np. scrolluje, scrolluje, oglądam taki materiał, śmieje się z idiotów i scrolluje dalej.

GhostScarface

2014-02-20, 11:25
kto to k***a jest kali ??? to nastepny bednarek itp. ,. .

Magsurf

2014-02-20, 11:38
NieWiemZeWiem napisał/a:

z drugiej strony kali troche przesadził ale kiedyś za 90% słów gnojek wypowiedział ja za dziecka dostawałem laczkiem sterowany pilotem, obojetnie jak sp***alałem czy to sręciłe czy to wskoczyłem za fotel zawsze k***a mnie trafił....



Przetłumacz to proszę na polski.

kamil3303

2014-02-20, 12:29
a dam dwudzieste... leć z tym gównem na główną xd

~żułw

2014-02-20, 12:42
Nie wiem komu tak doj***ł ale dobrze doj***ł.
To ten kali z puszczyni i puszczy? Bo ja nie w temacie.

bankurwazaco

2014-02-20, 12:42
Głucha noc
Jak Zapomnieć

Tyle znam z hip-hopu i jakże się k***a cieszę.

Dotychczas

2014-02-20, 12:43
co to k***a jest? jakis 15latek kluci sie z nieznanymi raperami. rly? to nie pudel czy fakt do h*ja! prosze moderatorow o przeniesienie tematu na pendrive i wystrzelenie go na slonce

eNeRgOo

2014-02-20, 12:45
Rap jest dla gimbusów. Potem chodzą z komórkami i słuchają głośno tej okropnej muzyki.

Bociek

2014-02-20, 12:50
Polscy hipkopkowcy tyle w temacie, koniec, wyłączyć komputer, zamknąć internet, można już umierać

asior34

2014-02-20, 12:52
Czy tylko ja nie wiem o co chodzi z tą całą hip-hopową subkulturą? Nie znam tego Kalego czy może Kali'ego w ogóle, ale żeby dzieciaka pociskać, co jest nieświadomy życia jeszcze? Głupie i dopiero dziecinne.

No ale nie wnikam w tę muzykę i wszystko co z nią związane, bo nie chcę nikogo obrażać.

intoksynator

2014-02-20, 12:55
Ja pie**ole, gimbus nazywa innych gimbusami, ma racje Kali dojezdzac takie scierwo i Tyle !