18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KALI STRASZY DZIECIAKA ZA RECENZJĘ JEGO PŁYTY

AdioChooJ • 2014-02-19, 23:24
Kto ma racje :roll:



Rap gospodarka to wielkie pieniądze. Jak wiadomo artyści nie znoszą krytyki ponieważ każde złe słowo może przełożyć się na ich reputacje a co za tym idzie zyski z koncertów i ciuchów.

Kali bardzo wziął do siebie wypowiedz chłopca bo nawet nie wiem, czy można go nazwać chłopakiem. To po prostu dziecko. Sam oskarżony o komercję kali pisze - Ale kino Hahaha
Ja Ci Ty siurku przed mutacją pokażę żal jak Cię kiedyś spotkam i puszczę nago w osiedle bo strach karcić takiego małego kasztana.
Ciekawe co zrobisz jak koledzy z klasy co Cię nie lubią zaraz do mnie napiszą na priv i będę w 5 min miał niezbędne info na twój temat.
Ja Cię oduczę bezpodstawnego srania się publicznie i będziesz przykładem dla innych osrajmord, biegającym na waleta po dzielni za to że nie wiesz co to konstruktywna krytyka.
A tak na marginesie to się uśmiałem co nie miara bo Cię kumam prujdupo z komentarzy ale nie sądziłem że przyganiał kocił garnkowi
Pozdrawiam prawdziwych !


Chcemy zauważyć, że w ten sposób narobił dzieciakowi na pewno dużo problemów tylko dlatego, że powiedział co myśli. Czy takie działanie jest uzasadnione? Krytyka w rapie musi być w każdym stopniu i ta konstruktywna i ta przez tzw gimbusów bo jakby nie było to właśnie najmłodszych słuchaczy jest najwięcej.

Mareckiczornypenys

2014-02-20, 13:46
Niech jakiś samozwańczy kozak wpuści im wpie**ol i po spinie

DubSon

2014-02-20, 13:51
@nygas232

Słyszałeś o Mesie?

.Piotrek

2014-02-20, 13:59
Widze ten kali to taki odpowiednik farben lehre D:

sierpien1

2014-02-20, 14:17
Słuchajcie Sadole jestem biernym użytkownikiem Sadistica. Uwielbiam ten portal chociaż nie uczestniczę tu zbyt aktywnie dodajc tematy piszac posty itp. Ale chce zauważyć jedno. Hejtujecie rap a tak naprawde jestescie bardz ozamknieci muzycznie. Ja słucham rapu a byłem w stanie przesłuchać całą płytę behemotha z 2014r. The Satanist. I nie jest taka zła. A zaden z was ( podejrzewam) nie przesłucha nigdy zadego dobrego hip-hopowego materiału. Wiem że zaraz mnie zhejtujecie i mam to w ch*ju. Pozdrawiam.
PS: Metal jest ogolnie ch*jowy jak juz takie hejty ale ludzie powinni byćna muzykę otwarci.
Nie mowie oczywisce ze wszyscy i pewnie znaczna wiekszosc was słucha metalu hard roka itp ... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

garfild

2014-02-20, 14:25
Polecam komentarze pod filmikiem na YT człowiek od razu czuje się jak noblista ich czytając :D Co do muzyki kilku wykonawców Rapowych jest wartych uwagi np. Eldo ale zdecydowana większość z nich to osoby które zatrzymały się na etapie podstawówki i nauczyły się słowa "k***a" czym szpanują co chwila w swoich tekstach :D

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2014-02-20, 14:27
jakiś pajac co ma ksywke jak murzyn z kawałów japie**ole.. Kali hahha

Madroxx

2014-02-20, 14:32
Cytat:

zauwżyłem pewną zależność...zawsze na dany temat wypowiadają się ososby które nie mają bladego pojęcia na ten temat...



Dokładnie - pie**olą a ch*ja się znają typowe "cebulaczki". Osobiście lubię sobie posłuchać kawałków Kaliego, Peji czy HG i innych i nikogo na ulicach nie napadam. Do tego trzeba mieć trochę mózgu, którego brudasom z pierwszej strony brakuje.

A co do tego, że Kali nagrywa o zielsku to żaden argument bo inni nagrywają o piciu i jakoś nikt się do nich nie przyczepia.

Aczkolwiek jego zachowanie nie jest godne podziwu bo mógł się zachować rozsądniej.

Popu też słuchają "gimbusy" to idźcie na radiozet się żalić.

Mom and Death

2014-02-20, 14:48
Jak zawsze, korzystając z okazji, wrzucam swój w miarę nowy ch*jowy kawałek ;)


LikeThis

2014-02-20, 15:18
Jakiś dzieciaczek przeklina w materiale wideo co jest podstawą do złożenia wniosku aby go odwiedziła pani kurator :amused:

@btw. Co to k***a robi na sadolu ? Przecież i tak każdy na to ch*j kładzie a co dopiero kali czy inny "wykonawca" wiemy że i tak będzie miał wyj***ne w jakiegoś gimbusa .
@btw(2)określa gimbusami swoich rówieśników , propsy normalnie :lodowka:

go...........ek

2014-02-20, 15:25
to ten murzyn kali co był "W pustyni i w puszczy" ?? to co on k***a wziął się za rapowanie??

wilcz3k

2014-02-20, 15:26
j***ć tą patologie Jp i inne sp***oliny, stary kretyn wciska dzieciakom narkotyki a potem płacze na facebooku jak któryś mu pociśnie.
Mimo tego, że dzieciak młody powiedział prawde gimbomafia :lol:

Td0bT

2014-02-20, 15:29
Polski rap już się dawno skończył... Siedzę w tym trochę i z przykrością stwierdzam, że z roku na rok wychodzi coraz większe gówno. Starzy gracze pie**olą od rzeczy, pojawiają się jakieś nowe gimb g wiazdki itp. Dobry rap powinien mieć określony przekaz. Jak widzę szczeniaka słuchającego jakiegoś Bnousa RPK czy innego gówna to k***icy dostaję. Jedyni porządni jacy się ostali to Łona, Sokół, OSTR, chłopaki z HF, paru się jeszcze znajdzie, ale to zliczę na palcach jednej ręki...

jeden8l

2014-02-20, 15:37
Jedną stroną medalu jest to, że Kali robi hajs na śpiewaniu o trawie. I to go klasyfikuje jako takiego 'zapychacza' w świecie hop-hopu, bo takim raperom jak OSTRY, Gural, Peja czy Miuosh może co najwyżej kible czyścić. Z drugiej strony jakbym był na jego miejscu to też bym się wk***ił na takiego gnoja co chodzi i hejtuje nie wyrażając żadnej konstruktywnej krytyki. Bo co ten gnojek pokazał? Nic wartego uwagi. Ot taki troll co zasługiwał na parę słów, żeby go postraszyć i żeby w końcu zamknął p*zdę. Bo jak głosi przysłowie z internetów "kozak w necie, p*zda w świecie". Tym oto mottem kończę, dobranoc państwu.

rigsuit

2014-02-20, 15:39
Ja tam nie wiem, słuchałem pare nutek kaliego, a reszta mi nie jakoś pasi...