18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KALI STRASZY DZIECIAKA ZA RECENZJĘ JEGO PŁYTY

AdioChooJ • 2014-02-19, 23:24
Kto ma racje :roll:



Rap gospodarka to wielkie pieniądze. Jak wiadomo artyści nie znoszą krytyki ponieważ każde złe słowo może przełożyć się na ich reputacje a co za tym idzie zyski z koncertów i ciuchów.

Kali bardzo wziął do siebie wypowiedz chłopca bo nawet nie wiem, czy można go nazwać chłopakiem. To po prostu dziecko. Sam oskarżony o komercję kali pisze - Ale kino Hahaha
Ja Ci Ty siurku przed mutacją pokażę żal jak Cię kiedyś spotkam i puszczę nago w osiedle bo strach karcić takiego małego kasztana.
Ciekawe co zrobisz jak koledzy z klasy co Cię nie lubią zaraz do mnie napiszą na priv i będę w 5 min miał niezbędne info na twój temat.
Ja Cię oduczę bezpodstawnego srania się publicznie i będziesz przykładem dla innych osrajmord, biegającym na waleta po dzielni za to że nie wiesz co to konstruktywna krytyka.
A tak na marginesie to się uśmiałem co nie miara bo Cię kumam prujdupo z komentarzy ale nie sądziłem że przyganiał kocił garnkowi
Pozdrawiam prawdziwych !


Chcemy zauważyć, że w ten sposób narobił dzieciakowi na pewno dużo problemów tylko dlatego, że powiedział co myśli. Czy takie działanie jest uzasadnione? Krytyka w rapie musi być w każdym stopniu i ta konstruktywna i ta przez tzw gimbusów bo jakby nie było to właśnie najmłodszych słuchaczy jest najwięcej.

To...........sX

2014-02-20, 12:55
Youtube powinien być od 18 lat ja pie**ole....

Ma...........so

2014-02-20, 12:56
AdioChooJ napisał/a:

Sam oskarżony o komercję kali pisze



No i tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Większość z was drodzy wielbiciele tego "wspaniałego (pożal się Boże) gatunku muzyki", z naiwnością 5letnich dzieci, twierdzi że komercja to coś złego. Powiedzcie to swoim rodzicom, którzy pracują, żebyście wy mogli słuchać tego gówna, bo na dobrą sprawę każdy kto osiąga jakikolwiek zysk ze swojej działalności, jaka ona by nie była, spełnia podstawową przesłankę działalności komercyjnej czyli osiąga zysk.

W sprawie zachowania tego pseudomelorecytatora (błagam nie używajcie pojęcia "muzyka" w odniesieniu do tych tworów), wypowiadał się nie będę bo szkoda gadać. Są to marne próby recytowania tekstu w rytmie wyznaczanym w znakomitej większości przez automaty i wzbogacane przez sample.

No ale cóż, pseudokultura od hołoty dla hołoty co zamieszczony temat tylko potwierdza.

asior34

2014-02-20, 12:58
Jeszcze się zapytam - czy tylko mnie ta muzyka i cała subkultura niesamowicie wk***ia?

DiamondBack

2014-02-20, 13:00
k***a ten dzieciak mówi po prostu prawdę. j***ć kaliego kimkolwiek ten baran jest hahaha.

juby0001

2014-02-20, 13:06
eNeRgOo napisał/a:

Rap jest dla gimbusów. Potem chodzą z komórkami i słuchają głośno tej okropnej muzyki.




pochwal się jakiej ty ambitnej muzyki słuchasz...zapewne brudo-metalu..bo zazwyczaj głośno szczekacie..



trzeba rozróżnić Rap, a rap robiony tylko i wyłącznie żeby kosić grube hajsy z małolatów...

ekipy typu ganjamafia czy rpk/cs robią hajs z małolatów i będą to robic bo dzieciaki chłoną to jak gąbka bo kolega powiedział że to fajne i cała gimbaza słucha...a to że taki bonus czy kali to zwykła parówa to inna bajka.

ale nie można tego wrzucac do jednego wora z dobrym rapem którego w polsce nie brakuje...tak samo w podziemiu jak i w mainstreamie znajdą się wacki, i koty... bywam na koncertach, eventach i na wszelkich akcjach związanych z tą kulturą i w prawie każdym miejscu RPK/Ganjamafia to powód do śmiechu...



zauwżyłem pewną zależność...zawsze na dany temat wypowiadają się ososby które nie mają bladego pojęcia na ten temat...

606

2014-02-20, 13:08
dzieci obrażają dzieci.

CzarnyKruk

2014-02-20, 13:23
Dzieciak wcale nie jest lepszy, ktoś pokwapił się aby sprawdzić jego profil yt? Jeden z pozostałych filmików dzieciaka.

PiotrekMMA

2014-02-20, 13:23
Hahah młody leci z nim jak chce na YT w komencie napisał:
''Pozdrawiam Kaliego który udostępnił ten film grożąc mi że mnie zajebie itp. itd.
Wiesz co ?
Ciekawe co powiedzą inni raperzy, reszta tej waszej Ganja Mafii, wytwórnie i strony internetowe jak się dowiedzą że mi grozisz pobiciem i znalezieniem informacji o mnie...
PS.
Już to do paru osób wysłałem, poczekaj tylko aż zostaniesz za to zbluzgany ;) ''
PS czytałem parę wypocin Kaliego na jego FP i stwierdzam, że koleś nie powinien skończyć nawet gimnazjum :D

Eliot Imperio

2014-02-20, 13:30
Ej, a czyżby kali zapomniał że w tej jego mega prawilności wyj***ł swoich ziomków na gruby hajs? j***ny pejs, teraz jeszcze dzieci straszy. No nie dość że w pierdlu chyba za mało dostał do ryja, to teraz się we łbie poprzewracało...

T2

2014-02-20, 13:30
Jaranie się rapem/hop hipem to pedalstwo a podkład i flow to ciota i gej.

ja...........03

2014-02-20, 13:33
zabawne to dziecie co zagubione w sztuce nagabuje inne a tak naprawde jej młodzieńczy okres życia upłynie w nicości
o sztywna skarpetko spod łóżka co zranione koisz ambicje pomóż im

astmuus

2014-02-20, 13:39
juby0001, oho, kolejne filozofie fanów rapu. Każdy tak mówi, a potem zapuszcza niezbyt ambitną "piosenkę" jakiegoś ch*jowego rapera. :idzwch*j: