18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KALI STRASZY DZIECIAKA ZA RECENZJĘ JEGO PŁYTY

AdioChooJ • 2014-02-19, 23:24
Kto ma racje :roll:



Rap gospodarka to wielkie pieniądze. Jak wiadomo artyści nie znoszą krytyki ponieważ każde złe słowo może przełożyć się na ich reputacje a co za tym idzie zyski z koncertów i ciuchów.

Kali bardzo wziął do siebie wypowiedz chłopca bo nawet nie wiem, czy można go nazwać chłopakiem. To po prostu dziecko. Sam oskarżony o komercję kali pisze - Ale kino Hahaha
Ja Ci Ty siurku przed mutacją pokażę żal jak Cię kiedyś spotkam i puszczę nago w osiedle bo strach karcić takiego małego kasztana.
Ciekawe co zrobisz jak koledzy z klasy co Cię nie lubią zaraz do mnie napiszą na priv i będę w 5 min miał niezbędne info na twój temat.
Ja Cię oduczę bezpodstawnego srania się publicznie i będziesz przykładem dla innych osrajmord, biegającym na waleta po dzielni za to że nie wiesz co to konstruktywna krytyka.
A tak na marginesie to się uśmiałem co nie miara bo Cię kumam prujdupo z komentarzy ale nie sądziłem że przyganiał kocił garnkowi
Pozdrawiam prawdziwych !


Chcemy zauważyć, że w ten sposób narobił dzieciakowi na pewno dużo problemów tylko dlatego, że powiedział co myśli. Czy takie działanie jest uzasadnione? Krytyka w rapie musi być w każdym stopniu i ta konstruktywna i ta przez tzw gimbusów bo jakby nie było to właśnie najmłodszych słuchaczy jest najwięcej.

ishide

2014-02-20, 15:49
Słuchasz hip-hopu ? "- no jasne zią"
"buc, buc, kurewskie życie, buc, buc, szacunek ludzi ulicy, buc, buc" - czyli co słychać przechodząc obok.
nie wiem jak wy... ale ja też lubię słuchać "tańca biodra" czy tam "skoku biodra" - hip hop ;)
no... szykujcie maść.

Iperyt

2014-02-20, 16:09
pie**olona patologia, jak ja tego plebsu nienawidzę, sk***ysyny demoralizujące dzieci. "Muzyka" (do ch*ja to podobne a nie do muzyki) tworzona przez debili dla debili, wystarczy popatrzeć na komentarze na jego stronie na fejsie, same bezmózgi i patusy.

MadFollower

2014-02-20, 16:13
Najbardziej podobaja mi sie hejty ludzi kotrzy nawet nie wiedza jaka jest roznica meidzy hip-hopem a rapem. Kali nalezy do tej czesci hip-hopowej sceny, ktora nie wnosi nic poza wstydem i gownem do samego gatunku. Duzo wiecej jest takich grup, "artystow", a co najgorsze przez takich wlasnie zjebow sam rap ma pozniej kiepska opinie. Nie oceniajcie wszystkich tak samo, no chyba ze to zydzi, murzyni, ciapaci i polscy politycy :D (ale nawet tam sie trafiaja wyjatki)

teken

2014-02-20, 16:19
Kali jako tako złym raperem nie jest (Kali x Paluch płyta kozak), niektore jego kawałki są dobre (wybij się), ale jak mnie wk***ia to szczycenie się na okrągło ćpuństwem. Ho ho kali kali kali na nonstopie pali pali pali... k***a jest się czym szczycić. I dla kogo to jest rap ? Dla bandy gimbusów, co szczycą się ćpuństwem. Od ćpunów dla ćpunów. Wk***ia mnie taki utożsamianie hip hopu z ćpaniem. Zobaczcie takiego Ostrego - facet pali dziennie więcej niż przeciętny słuchacz "Gandzi mafi" w ciągu roku, a jakoś się tym nie szczyci, wypuszczając każdą kozacką płytkę. Wspomina, że pali sobie marychę dla relaksu, ale na tym się kończy a nie weź do ręki dzointa i zajeb sztacha buhuhuhahahaha. Przecież to jest k***a żałosne.
A Kali ma ból dupy bo nie potrafi przyjąć krytyki, od cpunow dla ćpunów, a jak ktoś normalny posłucha to i skrytykuje to - ej ziomek masz wpie**ol na dzielni, nie czaisz to nie słuchaj i nie pie**ol głupot. :homer:

Kali ma kilka dobrych kawałkow, ale w większości jego twórczość jest dla niedorozwiniętych ćpunów.

spider666

2014-02-20, 16:28
próbowałem tego GÓWNA słuchać ale tego nie da sie słuchać. A swoją drogą po takim albumie i tylu dowodach w sieci dziwi mnie ze jeszcze debil nie siedzi ze swoimi pseudo raperami w kiciu za propagowanie, jakby nie patrzeć w polsce nielegalnego produktu i jeszcze kieruje to do nieletnich
takich to na środek oceanu i zostawić ( humanitarnie, nie zabijasz sam umiera :P )

IE33

2014-02-20, 16:38
Gimb wrzuca jakiemuś śmieciowi który boi się krytyki a tamten w odwecie mu grozi?

Najlepsza jest część gdy gimb wrzuca innym gimbom...

Wniosek prosty:

1. j***ć p*zde która kozaczy do dzieci bo boi się krytyki

2. j***ć tego gimba, ponieważ... no cóż... jest gimbem a w dodatku zdradliwym gimbem :krejzi:

katall

2014-02-20, 16:42
@DobryNacjonalista

Zapamiętaj raz, a dobrze. Hip-hop, to kultura, a rap, to jeden z jego elementów.

rosomakdżordż

2014-02-20, 17:01
No Kaliemu pogratulować straszeniem wpie**olem jakiegoś małolata za jego opinie, od jarania ma IQ ameby widać.

A co do polskiego rapu to no k***A ale te całe JP, Bonusy RTV itp. to naprawdę j***ny odsetek na całej scenie, ale fakt faktem że o nich najwięcej słuchać bo jarają się nimi gimnazjaliści i ludzie o podobnej inteligencji co ich(jak wiadomo tych na świecie jest niestety k***a najwięcej ;f), co prawda 3/4 jak nie więcej mainstreamowej sceny polskiego rapu do odj***nia bo to albo ludzie którzy trzepią hajs bo prawdy w ich kawałkach tyle ile w Waśniewskiej empatii do dzieci, albo ludzie którzy w rozwoju swojej twórczości zatrzymali się w 1410 roku. Dobrego rapu w dzisiejszych czasach albo trzeba szukać w podziemiu, albo jest tak mocno spychany na dalszy plan przez te gówna że o nim nie słychać, a tak naprawdę jest go relatywnie sporo.
PS: Polecam nowy Rasmentalism, spodoba się nie tylko fanom rapu.

glodny123

2014-02-20, 17:02
k***A KTO SIE ZAJMIE TA MAŁĄ k***Ą????? CHLOPAKI TRZEBA GO DOJECHAC !!! ch*j MU W DUPE MA PRZEj***nE !!!1

SilverBlade

2014-02-20, 17:15
ta jego wypowiedź to jeszcze ch*j. wejdźcie w ten jego post na fb i poczytajcie komentarze tych zwierząt, które słuchają tego pedała.

"Joanna Szmigiel Tyyy!!! Reżyserze za dychę!!!! ...słysząc Twoje wypowiedzi i patrząc na Twój niedorobiony ryjek ośmielam się mniemać,że nie masz kolegów i nigdy ich nie miałeś,więc jak byłeś mały to pewnie matka musiała wieszać Ci kiełbasę na szyję,żeby się chociaż psy chciały z tobą bawić... KALI 50/50 najlepszy!!! pozdro dla wszystkich jego fanów "

"Bartosz Hernes poj***ło ci się w dupie małolacie jak smiesz muwic coś takiego o GM"

ps. kiedy to kolabo kaliego z omenem?

Joseph_Fritzl

2014-02-20, 17:16
GhostScarface napisał/a:

kto to k***a jest kali ??? to nastepny bednarek itp. ,. .



Ten co brata Alberta zabił.

Oesu niełuki j***ne

Tassadar

2014-02-20, 17:17
Jak robi dobrą muzykę to się nie ma czym przejmować, a że spina to pewnie ch*jnia z grzybnią. glodny123 głodny nie jesteś sobą.

kiwaz

2014-02-20, 17:22
Co wy ,k***a nie umiecie odróżnić recenzji od jakiejś parówy hejtującej w internecie?...

uwazajBysNieOdpadl

2014-02-20, 17:32
eNeRgOo napisał/a:

Rap jest dla gimbusów. Potem chodzą z komórkami i słuchają głośno tej okropnej muzyki.



Kolejny debil. Pewnie jesteś metalem, który uważa swoją muzykę za najlepszą, a resztę za gówno.

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=VnpSRE39h_8

Antek01

2014-02-20, 18:28
Kuwa, kulwa...
Widzę młody na filmiku jeszcze się dobrze wymawiać słów nie nauczył, a jakieś gówniane filmiki do sieci wrzuca. Niech się liczy z konsekwencjami teraz.